Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Asensky Maksym Grudziadz Start na 5 km SP 16 Grudziądz opłacono
2 Czajkowski Maciej Grudziądz Start na 5 km limit osiągnięty
3 Ozimek Natalia Grudziądz Start na 5 km opłacono
4 CELEGRAT Andrzej GRUPA Start na 5 km opłacono
5 Malinowska Dorota Grudziądz Start na 5 km opłacono
6 Malinowski Aleksander Grudziądz Start na 5 km limit osiągnięty
7 Sarnecki Michał Grudziądz Start na 5 km limit osiągnięty
8 Kopczyńska Ewa Kwidzyn Start na 5 km opłacono
9 Zdanowski Zdzisław Kwidzyn Start na 5 km opłacono
10 Morczyński Mateusz Grudziądz Start na 5 km Grudziądzka Fit Mama opłacono
11 Urbanek Sylwia Grudziądz Start na 5 km opłacono
12 Sztyrbicki Dariusz kwidzyn Start na 5 km opłacono
13 Kreft Hanna Grudziądz Start na 5 km Morsy z GRUDZIĄDZA opłacono
14 Grabowska Gosia Grudziądz Start na 5 km opłacono
15 Sztyrbicka Marlena kwidzyn Start na 5 km opłacono
16 Polkowska Beata Grudziądz Start na 5 km opłacono
17 Wozinska Katarzyna Grudziądz Start na 5 km opłacono
18 Koszyński Jarosław Biały Bór Start na 5 km SPORT I REKREACJA " DELFIN" opłacono
19 Adamska Anna Grudziądz Start na 5 km opłacono
20 Adamska Małgorzata Grudziądz Start na 5 km opłacono
21 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Start na 5 km opłacono
22 JANIK Roman KWIDZYN Start na 5 km KWIDZYN BIEGA opłacono
23 Szyczewska Ewa Szyczewska Bydgoszcz Start na 5 km limit osiągnięty
24 Wittstock Zbigniew Kwidzyn Start na 5 km opłacono
25 Hajdamowicz - Rydel Natalia Kwidzyn Start na 5 km Kwidzyn Biega opłacono
26 Lipińska Kinga Grudziądz Start na 5 km Bez Formy Team opłacono
27 Jabłoński Patryk Grudziądz Start na 5 km Bez Formy Team opłacono
28 CZAPLIŃSKI MAREK GDYNIA Start na 5 km biegamyrazem gdynia opłacono
29 TOBOLSKI KONRAD GRUDZIĄDZ Start na 5 km SP7 GRUDZIĄDZ opłacono
30 TOBOLSKa ANNA GRUDZIĄDZ Start na 5 km FLORIAN ochrona ppoż opłacono
31 TOBOLSKI MAREK GRUDZIĄDZ Start na 5 km FLORIAN ochrona ppoż opłacono
32 Lange Łukasz Lange Grupa Start na 5 km Grupa City opłacono
33 Procajło Krzysztof Grudziądz Start na 5 km opłacono
34 Laskowska Żaneta Nowa Wieś Start na 5 km opłacono
35 Frej Patrycja Grudziądz Start na 5 km opłacono
36 Olszewski Łukasz Kwidzyn Start na 5 km opłacono
37 baron kasia Grudziądz Start na 5 km Vadain Running Club opłacono
38 baron julek Grudziądz Start na 5 km Vadain Running Club opłacono
39 Ziuziakowska Katarzyna Grudziądz Start na 5 km opłacono
40 Albekier Karolina Grudziądz Start na 5 km opłacono
41 Perzewska Paulina Grudziądz Start na 5 km opłacono
42 ZABORSKI MIROSŁAW GRUDZIĄDZ Start na 5 km opłacono
43 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Start na 5 km Gerke Fight Team opłacono
44 Ulatowska Jolanta Grudziądz Start na 5 km opłacono
45 Gołuńska Małgorzata Grudziądz Start na 5 km limit osiągnięty
46 Mączkowski Maciej Grudziądz Start na 5 km opłacono
47 Sławińska Monika Kwidzyn Start na 5 km wymiatacze opłacono
48 Stanisławski Fabian Grudziądz Start na 5 km opłacono
49 Templin Martyna Gruta Start na 5 km opłacono
50 Zielecka Beata Pokrzywno 113 Start na 5 km opłacono
51 Sosnowski Sebastian GRUDZIĄDZ Start na 5 km opłacono
52 Bartkowski Zdzisław Grudziądz Start na 5 km opłacono
53 KŁOSIŃSKI DARIUSZ GRUDZIĄDZ Start na 5 km opłacono
54 Krajnik Wojciech Grudziądz Start na 5 km opłacono
55 Żołnowska Marta Prabuty Start na 5 km opłacono
56 Żołnowski Marcin Prabuty Start na 5 km opłacono
57 Brac Paweł Grudziądz Start na 5 km opłacono
58 Brac Dorota Grudziądz Start na 5 km opłacono
59 Połubiak Beata Grudziądz Start na 5 km opłacono
60 Bartos Arkadiusz Grudziądz Start na 5 km WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ opłacono
61 Mendalka Adrianna Elbląg Start na 5 km AZS PWSZ w Elblągu opłacono
62 Wojanowska Maryla Grudziądz Start na 5 km opłacono
63 Wojanowski Zbigniew Grudziądz Start na 5 km opłacono
64 Sowa Sylwek Elbląg Start na 5 km IKS ATAK ELBLĄG opłacono
65 Bartosiak Ryszard Gardeja Start na 5 km opłacono
66 Tomaszewski Denis Grudziądz Start na 5 km opłacono
67 Rachoń Jacek Grudziądz Start na 5 km opłacono
68 JAWORSKA JOANNA Grudziądz Start na 5 km Grudziądzka Fit Mama opłacono
69 Kęsik Roman Grudziądz Start na 5 km 13 WOG Grudziądz opłacono
70 Kosik Marcin Grudziądz Start na 5 km ATI Grudziądz opłacono
71 Jaruszewski r Tomasz Grudziądz Start na 5 km opłacono
72 Sprada Waldemar Osie Start na 5 km OSP Osie limit osiągnięty
73 Sowa Renia Elbląg Start na 5 km IKS ATAK ELBLĄG opłacono
74 Głowacka Anna Elbląg Start na 5 km IKS ATAK ELBLĄG opłacono
75 Mienik Dawid Gdańsk Start na 5 km AZS PWSZ w Elblągu opłacono
76 Kowal Jakub Grudziądz Start na 5 km SP 20 Grudziądz opłacono
77 Blaszkiewicz Julia Grudziądz Start na 5 km limit osiągnięty
78 Śleboda Piotr Grudziądz Start na 5 km limit osiągnięty
79 Kamińska Sylwia Grudziądz Start na 5 km opłacono
80 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Start na 5 km opłacono
81 Lis Janusz Grudziądz Start na 5 km opłacono
82 Sonnenfeld Łukasz Grudziądz Start na 5 km Cyklo Kwidzyn opłacono
83 Grzebieniewski Marek Grudziądz Start na 5 km opłacono
84 Kosowicz Michał Grudziądz Start na 5 km Czopki Kolczaste opłacono
85 Kosowicz Sylwia Grudziądz Start na 5 km Czopki Kolczaste opłacono
86 Kosowicz Małgorzata Grudziądz Start na 5 km Czopki Kolczaste opłacono
87 Nalaskowska Anna Grudziądz Start na 5 km opłacono
88 Grzybowska Magdalena Grzybowska Grudziądz Start na 5 km limit osiągnięty
89 Obojska Monika Kwidzyn Start na 5 km opłacono
90 Pytyński arkadiusz Grudziądz Start na 5 km Grudziądzka Fit Mama opłacono
91 Pytyńska Izabela Grudziądz Start na 5 km Grudziądzka Fit Mama opłacono
92 Liberacka Agnieszka Okragła Łąka Start na 5 km opłacono
93 Żnudowski Mateusz Mokre Start na 5 km opłacono
94 Żnudowski Kacper Mokre Start na 5 km opłacono
95 Żnudowska Jagoda Mokre Start na 5 km opłacono
96 Żnudowska Małgorzata Mokre Start na 5 km opłacono
97 Żnudowski Tomasz Mokre Start na 5 km opłacono
98 Jerzyk Paweł Wiśliny Start na 5 km opłacono
99 Jerzyk Paulina Wiśliny Start na 5 km opłacono
100 Grucza Sebastian Grudziadz Start na 5 km opłacono


Wyświetleń: 9694

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ