Bieg Twardego 2018
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Leszczyńska Milana Gdańsk Bieg Małego Twardziela Run Beach Morning Team
2 Teska Patrycja Gdynia Bieg Małego Twardziela SGA Gdynia
3 Teska Martyna Gdynia Bieg Małego Twardziela SGA Gdynia
4 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg Małego Twardziela
5 Gitner Maksymilian Gdynia Bieg Małego Twardziela Piękni i Bestie
6 Richert Bartłomiej Pruszcz Gdański Bieg Małego Twardziela
7 Kulas Wiktor Sztum Bieg Małego Twardziela Run Beach Morning Team
8 Klawikowski Bartosz Brodnica Górna Bieg Małego Twardziela SAMSON
9 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Bieg Małego Twardziela DDTEAM
10 Dobkowski Jeremi Goręczyno Bieg Małego Twardziela Morsy Jägermeister
11 Dobkowska Zuzanna Goręczyno Bieg Małego Twardziela Morsy Jägermeister
12 Korzeniewska Wiktoria Goręczyno Bieg Małego Twardziela SP Goręczyno
13 Korzeniewska Liliana Goręczyno Bieg Małego Twardziela SP Goręczyno
14 Krysiak Antonina Gdańsk Bieg Małego Twardziela Attention Team
15 Sitterlee Zofia Zgorzałe Bieg Małego Twardziela Morsy Stężyca, Metrożercy
16 Sitterlee Franciszek Zgorzałe Bieg Małego Twardziela Morsy Stężyca, Metrożercy
17 Literski Igor Kościerzyna Bieg Małego Twardziela
18 Kacprzak Katarzyna Radunica Bieg Małego Twardziela
19 Charkiewicz Amelia Gdańsk Bieg Małego Twardziela
20 Anna Podniesinska Gdansk Bieg Małego Twardziela
21 Pałubicka Maria Skarszewy Bieg Małego Twardziela Morsy Skarszewy
22 Ortyl KATARZYNA Gdańsk Bieg Małego Twardziela
23 Saleem Kamil Gdańsk Bieg Małego Twardziela
24 WŁADYMIRUK FILIP PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Małego Twardziela Pruszcz Biega
25 ANTONOWICZ MIŁOSZ Gdańsk Bieg Małego Twardziela SANBAO CrossFighting Team
26 ANTONOWICZ MIKOŁAJ Gdańsk Bieg Małego Twardziela SANBAO CrossFighting Team
27 Syldatk Weronika Mściszewice Bieg Małego Twardziela Metrożercy
28 Syldatk Majka Mściszewice Bieg Małego Twardziela Metrożercy
29 Wołoszyk Nikodem Łubiana Bieg Małego Twardziela
30 Kędzia Dagmara Gdynia Bieg Małego Twardziela Sp28
31 LEWAŃCZYK Natalia STĘŻYCA Bieg Małego Twardziela Metrożercy
32 Singer Kacper Egiertowo Bieg Małego Twardziela SP Egiertowo
33 Dziedzic Konrad Elbląg Bieg Małego Twardziela
34 Agaciak Norbert Gdynia Bieg Małego Twardziela
35 Kozłowski Wiktor Toruń Bieg Małego Twardziela
36 Brzeski Dawid Gdansk Bieg Małego Twardziela SP61 GDAŃSK
37 Brzeski Marcel Gdansk Bieg Małego Twardziela
38 Kędzia Kasia Gdynia Bieg Małego Twardziela
39 Drywa Dawid Staniszewo Bieg Małego Twardziela
40 Drywa Michał Staniszewo Bieg Małego Twardziela
41 Cybulski Wojciech Malbork Bieg Małego Twardziela
42 Januszewski Przemysław Montowo Bieg Małego Twardziela Biegam U KOLESI
43 Agaciak Lena Gdynia Bieg Małego Twardziela
44 Kowalski Bastian Poznań Bieg Małego Twardziela
45 Czapiewska Karolina Gapowo Bieg Małego Twardziela
46 Szybowski Bartosz Kościerzyna Bieg Małego Twardziela
47 Grot Nikodem Kościerzyna Bieg Małego Twardziela
48 Grzyb Zofia Kościerzyna Bieg Małego Twardziela Zwariowany Grzybek na Łośku
49 Łoś Kacper Kwidzyn Bieg Małego Twardziela BigYellowFoot Adventure Team
50 Rewers Hubert Gdynia Bieg Małego Twardziela ULTRA WAY
51 Żurawska Roksana Kościerzyna Bieg Małego Twardziela Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie
52 Łada Nikodem Nowe Polaszki Bieg Małego Twardziela Run Nico Run
53 Żurawska Natasza Kościerzyna Bieg Małego Twardziela Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie
54 Chojnacki Przemysław Pruszcz Gdański Bieg Małego Twardziela M and M
55 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg Małego Twardziela
56 Leik Marta Gdańsk Bieg Małego Twardziela
57 Walec Daniel Złotów Bieg Małego Twardziela
58 Zwara Julia Gdańsk Bieg Małego Twardziela UKS ŻABIANKA
59 Kasprowicz Maria Różyny Bieg Małego Twardziela
60 Kacik Olaf Banino Bieg Małego Twardziela
61 Plata Ksawery Hopowo Bieg Małego Twardziela SP Egiertowo
62 Zięba Alan Gdańsk Bieg Małego Twardziela
63 Garski Kryspin Bytów Bieg Małego Twardziela Świat Płytek u Kryspina
64 Baranowska Hania Łęgowo Bieg Małego Twardziela
65 Baranowska Zosia Łęgowo Bieg Małego Twardziela
66 Dawidowska Zofia Ostrzyce Bieg Małego Twardziela SP Goręczyno
67 Radowska Zuzanna Złotów Bieg Małego Twardziela Bieg Spartakusa
68 Kurszewska Zofia Kościerzyna Bieg Małego Twardziela
69 Kurszewska Zuzanna Kościerzyna Bieg Małego Twardziela
70 Wantoch - Rekowski Tomasz Nowe Polaszki Bieg Małego Twardziela SP Stare Polaszki
71 Charkiewicz Jakub Straszyn Bieg Średniego Twardziela Run Beach Morning opłacono
72 Charkiewicz Wiktoria Straszyn Bieg Średniego Twardziela Run Beach Morning opłacono
73 Literski Oliwier Kościerzyna Bieg Średniego Twardziela opłacono
74 Trela Paulina Żuromino Bieg Średniego Twardziela Metrożercy opłacono
75 Trela Anna Żuromino Bieg Średniego Twardziela Metrożercy opłacono
76 Żurawski Ksawery Kościerzyna Bieg Średniego Twardziela Champion Kościerzyna opłacono
77 Januszewski Adrian Montowo Bieg Średniego Twardziela Biegam U KOLESI opłacono on-line
78 Szycko Oliwia Słupsk Bieg Średniego Twardziela opłacono on-line
79 klasa Paweł nowy klincz Bieg Średniego Twardziela opłacono on-line
80 Damps Martyna Skrzeszewo Bieg Średniego Twardziela opłacono on-line
81 Nikel Dominik Gołubie Bieg Średniego Twardziela KONTENER FORMY opłacono on-line
82 Lipa Aleksandra Ostrowiec Świętokrzyski Bieg Średniego Twardziela
83 Podniesinska Ewa Gdansk Bieg Średniego Twardziela 90.00 PLN
84 Rewers Leon Gdynia Bieg Średniego Twardziela ULTRA WAY opłacono on-line
85 Krueger Kamila Somonino Bieg Średniego Twardziela Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino opłacono on-line
86 Rewers Lidia Gdynia Bieg Średniego Twardziela ULTRA WAY opłacono on-line
87 Drywa Norbert Staniszewo Bieg Średniego Twardziela opłacono on-line
88 Drywa Weronika Staniszewo Bieg Średniego Twardziela opłacono on-line
89 Czapiewska Wiktoria Niedamowo Bieg Średniego Twardziela opłacono on-line
90 Naczk Wiktoria Lębork Bieg Średniego Twardziela Kreativ sport Dynamic Lębork opłacono on-line
91 Byczkowski Mateusz Ostrzyce Bieg Średniego Twardziela SP Goręczyno opłacono on-line
92 Ślewińska Edyta Dziemiany Bieg Średniego Twardziela opłacono on-line
93 Sosnowski Adrian Gdynia Bieg Twardego Chodzezkijami.pl Elite Team opłacono
94 Charkiewicz Monika Straszyn Bieg Twardego Run Beach Morning opłacono on-line
95 Kotłowski Marcin Gdynia Bieg Twardego BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
96 Klawikowski Arkadiusz Brodnica Górna Bieg Twardego SAMSON opłacono on-line
97 Stando-Krysiak Monika Aleksandra Gdańsk Bieg Twardego
98 Mamczyński Mariusz Elbląg Bieg Twardego opłacono on-line
99 Grube Bartosz Gdynia Bieg Twardego BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
100 Studziński Rafał Gdynia Bieg Twardego opłacono on-line


Wyświetleń: 10714

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ