Tropem Wilczym' Pisz 2018
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bazydło Kamil Szczytno 5 km MORSY SZCZYTNO # RESET opłacono
2 kotowski hubert olszyny 5 km opłacono
3 kotowski dariusz olszyny 5 km opłacono
4 Jaskulski Waldemar Prusowy Borek 5 km Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono
5 Czertoryjska Paulina Pisz 5 km opłacono
6 Czertoryjska Anna Pisz 2 km opłacono
7 £epicki Piotr Pisz 5 km opłacono
8 £epicka Sylwia Pisz 2 km opłacono
9 £epicki Igor Pisz 2 km opłacono
10 Gmitrzuk Robert SZCZYTNO 5 km opłacono
11 Chilińska Agnieszka Pisz 5 km opłacono
12 Chiliński Eryk Pisz 5 km opłacono
13 Ramotowski Maciej Biała Piska/Olsztyn 5 km opłacono
14 Alicki Michał Pisz 2 km opłacono
15 Alicki Marcin Pisz 5 km opłacono
16 Alicka Katarzyna Pisz 5 km opłacono
17 Semeniuk Iwona Pisz 2 km opłacono
18 Semeniuk Robert Pisz 2 km opłacono
19 Semeniuk Hubert Pisz 2 km opłacono
20 Boruta Kacper Pietrasze 2 km opłacono
21 Motyl Aleksandra Pietrasze 2 km opłacono
22 Boruta Karol Pietrasze 2 km opłacono
23 Ożarowska Patrycja Pisz 2 km PASiR opłacono
24 Ożarowska Barbara Pisz 2 km opłacono
25 Przewódek Marianna Łupki 2 km
26 Przewódek Barbara Łupki 2 km
27 Przewódek Mateusz Łupki 2 km
28 Cieśluk Łukasz Pisz 2 km opłacono
29 Sekściński Michał Nowa Ukta 2 km opłacono
30 Deptuła Marek Mała Łatana 5 km opłacono
31 Hermanowska Milena Ruciane-Nida 5 km RUN Ruciane-Nida opłacono
32 Wykowska Aneta Ruciane-Nida 5 km RUN Ruciane-Nida opłacono
33 Pupek Aleksandra Ruciane-Nida 5 km RUN Ruciane-Nida opłacono
34 Siergiej Dawid Odoje 5 km
35 Świerszcz Adam Pisz 5 km opłacono
36 Bruliński Bartek Pisz 5 km 1BZ opłacono
37 Ferenc Adrian Pisz 5 km opłacono
38 Piaścik Oliwier Pisz 2 km SP 2 opłacono
39 Poźniak Andrzej Pisz 5 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
40 Ciukszo Jowita Szczytno 5 km MORSY SZCZYTNO # RESET opłacono
41 Sobiech Katarzyna Pisz 5 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
42 Bikowska Anna Szeroki Bór Piski 5 km opłacono
43 Hreczuk Maja Giżycko 5 km opłacono
44 Gacki Krzysztof Pisz 5 km opłacono
45 Kulesza Radosław Szczytno 5 km opłacono
46 Kalicki Adrian Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset opłacono
47 Szulkowski Przemysław Szczytno 5 km opłacono
48 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz 5 km Klub Morsów w Piszu
49 Śniadach Mariusz Szczytno 5 km MORSY SZCZYTNO#RESET opłacono
50 Jerzok Eryk Korpele 2 km MORSY SZCZYTNO# RESET opłacono
51 Kordek Jarosław SZCZYTNO 5 km MORSY SZCZYTNO#RESET opłacono
52 Jerzok Tomasz Korpele 5 km MORSY SZCZYTNO# RESET opłacono
53 Hyjek Karol Giżycko 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
54 Orzoł Anna Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset
55 Krawczyk Jan Korsze 5 km Biegam Bo Tak Wyszło opłacono
56 Chojnowska Lena Pisz 2 km opłacono
57 Chojnowska Ewa Pisz 5 km opłacono
58 Zadroga Mariusz Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
59 Guzowski Denis Trzebielino 5 km Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie opłacono
60 Kiernozek Tomasz Szczytno 5 km opłacono
61 Skrodzka Alicja Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
62 Skrodzka Aleksandra Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
63 Skrodzka Urszula pisz 2 km opłacono
64 Skrodzki Łukasz Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
65 Żbikowska Marietta Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
66 Żbikowski Wiktor Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
67 Żbikowski Mariusz Pisz 2 km opłacono
68 Żbikowska Justyna Pisz 2 km opłacono
69 ŚLUBECKI OLIWIER KĘTRZYN 2 km opłacono
70 ŚLUBECKI TOMASZ KĘTRZYN 5 km opłacono
71 Dąbrowski Andrzej dąbrowski Dąbrówka 5 km Klub Morsów w Piszu opłacono
72 Jelinska Julia Orzysz 2 km zespół szkolno przedszkolny Orzysz opłacono
73 Jelinski Krzysztof Orzysz 2 km opłacono
74 Jelinska Sylwia Orzysz 2 km opłacono
75 Rudź Izabela Pisz 2 km opłacono
76 Miłosek Renata Łupki 5 km opłacono
77 Jelinski Jakub Orzysz 2 km zespół szkolno przedszkolny Orzysz klub Wikingowie Pisz opłacono
78 Janczewska Aneta Orzysz 2 km opłacono
79 Tomala Paweł Orzysz 2 km 15 GBZ opłacono
80 Lejman Anna Pisz 5 km Klub Morsów w Piszu opłacono
81 Lejman Teresa Pisz 5 km Klub Morsów w Piszu opłacono
82 Kurpiewska Dorota Pisz 5 km Klub Morsów w Piszu opłacono
83 Gentek Tosia Pisz 2 km opłacono
84 ŁAZARCZYK ADAM PISZ 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/bcz opłacono
85 Banach Andrzej Olsztyn-Pisz 5 km Lecimy Tutej opłacono
86 Lipiński Michał Pisz 5 km PISZ/15 Brygada Zmechanizowana Bcz opłacono
87 Banachowska Paulina Biała Piska 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
88 Górski Daniel Pisz 5 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
89 Kowalczuk Łukasz Orzysz 5 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
90 Siergiej Zbigniew Odoje 5 km opłacono
91 Siergiej Elzbieta Odoje 5 km opłacono


Wyświetleń: 4527

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ