Tropem Wilczym' Pisz 2018
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bazydło Kamil Szczytno 5 km MORSY SZCZYTNO # RESET opłacono
2 kotowski hubert olszyny 5 km opłacono
3 kotowski dariusz olszyny 5 km opłacono
4 Jaskulski Waldemar Prusowy Borek 5 km Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono
5 Czertoryjska Paulina Pisz 5 km opłacono
6 Czertoryjska Anna Pisz 2 km opłacono
7 £epicki Piotr Pisz 5 km opłacono
8 £epicka Sylwia Pisz 2 km opłacono
9 £epicki Igor Pisz 2 km opłacono
10 Gmitrzuk Robert SZCZYTNO 5 km opłacono
11 Białowarczuk Anna Pisz 2 km opłacono
12 Ptak Marta Pisz 2 km ZS Nr 1 w Piszu opłacono
13 Chilińska Agnieszka Pisz 5 km opłacono
14 Chiliński Eryk Pisz 5 km opłacono
15 Ramotowski Maciej Biała Piska/Olsztyn 5 km opłacono
16 Alicki Michał Pisz 2 km opłacono
17 Alicki Marcin Pisz 5 km opłacono
18 Alicka Katarzyna Pisz 5 km opłacono
19 Semeniuk Iwona Pisz 2 km opłacono
20 Semeniuk Robert Pisz 2 km opłacono
21 Semeniuk Hubert Pisz 2 km opłacono
22 Boruta Kacper Pietrasze 2 km opłacono
23 Motyl Aleksandra Pietrasze 2 km opłacono
24 Boruta Karol Pietrasze 2 km opłacono
25 Ożarowska Patrycja Pisz 2 km PASiR opłacono
26 Ożarowska Barbara Pisz 2 km opłacono
27 Przewódek Marianna Łupki 2 km
28 Przewódek Barbara Łupki 2 km
29 Przewódek Mateusz Łupki 2 km
30 Cieśluk Łukasz Pisz 2 km opłacono
31 Sekściński Michał Nowa Ukta 2 km opłacono
32 Deptuła Marek Mała Łatana 5 km opłacono
33 Hermanowska Milena Ruciane-Nida 5 km RUN Ruciane-Nida opłacono
34 Wykowska Aneta Ruciane-Nida 5 km RUN Ruciane-Nida opłacono
35 Pupek Aleksandra Ruciane-Nida 5 km RUN Ruciane-Nida opłacono
36 Siergiej Dawid Odoje 5 km
37 Świerszcz Adam Pisz 5 km opłacono
38 Bruliński Bartek Pisz 5 km 1BZ opłacono
39 Ferenc Adrian Pisz 5 km opłacono
40 Piaścik Oliwier Pisz 2 km SP 2 opłacono
41 Poźniak Andrzej Pisz 5 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
42 Ciukszo Jowita Szczytno 5 km MORSY SZCZYTNO # RESET opłacono
43 Sobiech Katarzyna Pisz 5 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
44 Bikowska Anna Szeroki Bór Piski 5 km opłacono
45 Hreczuk Maja Giżycko 5 km opłacono
46 Gacki Krzysztof Pisz 5 km opłacono
47 Kulągowski Rafał Pisz 5 km opłacono
48 Kulesza Radosław Szczytno 5 km opłacono
49 Kalicki Adrian Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset opłacono
50 Szulkowski Przemysław Szczytno 5 km opłacono
51 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz 5 km Klub Morsów w Piszu
52 Śniadach Mariusz Szczytno 5 km MORSY SZCZYTNO#RESET opłacono
53 Jerzok Eryk Korpele 2 km MORSY SZCZYTNO# RESET opłacono
54 Kordek Jarosław SZCZYTNO 5 km MORSY SZCZYTNO#RESET opłacono
55 Jerzok Tomasz Korpele 5 km MORSY SZCZYTNO# RESET opłacono
56 Hyjek Karol Giżycko 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
57 Orzoł Anna Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset
58 Krawczyk Jan Korsze 5 km Biegam Bo Tak Wyszło opłacono
59 Chojnowska Lena Pisz 2 km opłacono
60 Chojnowska Ewa Pisz 5 km opłacono
61 Zadroga Mariusz Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
62 Guzowski Denis Trzebielino 5 km Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie opłacono
63 Kiernozek Tomasz Szczytno 5 km opłacono
64 Skrodzka Alicja Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
65 Skrodzka Aleksandra Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
66 Skrodzka Urszula pisz 2 km opłacono
67 Skrodzki Łukasz Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
68 Żbikowska Marietta Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
69 Żbikowski Wiktor Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
70 Żbikowski Mariusz Pisz 2 km opłacono
71 Żbikowska Justyna Pisz 2 km opłacono
72 ŚLUBECKI OLIWIER KĘTRZYN 2 km opłacono
73 ŚLUBECKI TOMASZ KĘTRZYN 5 km opłacono
74 Dąbrowski Andrzej dąbrowski Dąbrówka 5 km Klub Morsów w Piszu opłacono
75 Jelinska Julia Orzysz 2 km zespół szkolno przedszkolny Orzysz opłacono
76 Jelinski Krzysztof Orzysz 2 km opłacono
77 Jelinska Sylwia Orzysz 2 km opłacono
78 Rudź Izabela Pisz 2 km opłacono
79 Miłosek Renata Łupki 5 km opłacono
80 Jelinski Jakub Orzysz 2 km zespół szkolno przedszkolny Orzysz klub Wikingowie Pisz opłacono
81 Janczewska Aneta Orzysz 2 km opłacono
82 Tomala Paweł Orzysz 2 km 15 GBZ opłacono
83 Lejman Anna Pisz 5 km Klub Morsów w Piszu opłacono
84 Lejman Teresa Pisz 5 km Klub Morsów w Piszu opłacono
85 Kurpiewska Dorota Pisz 5 km Klub Morsów w Piszu opłacono
86 Gentek Tosia Pisz 2 km opłacono
87 ŁAZARCZYK ADAM PISZ 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/bcz opłacono
88 Banach Andrzej Olsztyn-Pisz 5 km Lecimy Tutej opłacono
89 Lipiński Michał Pisz 5 km PISZ/15 Brygada Zmechanizowana Bcz opłacono
90 Banachowska Paulina Biała Piska 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
91 Górski Daniel Pisz 5 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
92 Kowalczuk Łukasz Orzysz 5 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu opłacono
93 Siergiej Zbigniew Odoje 5 km opłacono
94 Siergiej Elzbieta Odoje 5 km opłacono


Wyświetleń: 4641

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ