Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 klasa Paweł nowy klincz Polska START Bieg Główny
2 Klasa Jan Nowy klincz Polska START Bieg Główny
3 Chmurzyńska Oliwia Stężyca Polska START Bieg Główny SKLA SOPOT
4 Fajtek Dawid Kościerzyna Polska START Bieg Główny Rajsklep.pl opłacono on-line
5 Kwidzińska Elwira Łubiana Polska START Bieg Główny opłacono on-line
6 Napiontek Elżbieta Bytów Polska START Bieg Główny (kategoria 70+) Świat Płytek u Kryspina
7 SOLAK Halina Bytów Polska START Bieg Główny Świat płytek u Kryspina opłacono on-line
8 Matysiak - Rembalska Anna Bytów Polska START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
9 Rembalski Piotr Bytów Rzepnica Polska START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
10 Prusak Kacper Gdańsk Polska START Bieg Główny KS Portowiec Gdańsk opłacono on-line
11 Garska Joanna Bytów Polska START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
12 Garski Kryspin Bytów Polska START Bieg Główny Świat płytek u Kryspina opłacono on-line
13 Walczak Łukasz Kościerzyna Polska START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono
14 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski Polska START Bieg Główny
15 Kordecki Wiesław Wielki Klincz Polska START Bieg Główny Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
16 Piwowarczyk Piotr Liniewo Polska START Bieg Główny opłacono on-line
17 Przerwa Adrian Lublin Polska START Bieg Główny Lubelskie Morsy opłacono on-line
18 Wójcik Piotr Gdynia Polska START Bieg Główny morsik weteran opłacono on-line
19 Kubacki Jacek Starogard Gdański Polska START Bieg Główny opłacono on-line
20 Bonin Robert Skorzewo Polska START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) opłacono on-line
21 Nowicka Magdalena Skorzewo Polska START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) opłacono on-line
22 Lubecka Ilona Skorzewo Polska START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
23 Przybylska Dominika Stobno Polska START Bieg Główny UKS BUK opłacono on-line
24 Pilas Martyna Bielkówko Polska START Bieg Główny ZKiW w Bielkówku opłacono on-line
25 Trela Paulina Żuromino Polska START Bieg Główny Metrożercy opłacono on-line
26 Blumkowska Karolina Gdynia Polska START Bieg Główny opłacono on-line
27 Filipów Tadeusz Lębork Polska START Bieg Główny niezrzeszony opłacono on-line
28 Stencel Maciej Czarna Dąbrówka Polska START Bieg Główny GTS CZARNA DĄBRÓWKA opłacono on-line
29 Wendt Patryk Kościerzyna Polska START Bieg Główny Wencik Team opłacono on-line
30 Gapski Zbigniew STAROGARD GDAŃSKI Polska START Bieg Główny zbyszekbiega opłacono on-line
31 Brzeski Dariusz Kiełpino Polska START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
32 Lubecki Marcin Skorzewo Polska START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) opłacono on-line
33 Zamkowski Piotr Kościerzyna Polska START Bieg Główny opłacono on-line
34 Piechowski łukasz Mydlita Polska START Bieg Główny opłacono on-line
35 Kunkel Mariusz Gdańsk Polska START Bieg Główny CONSPECTOR Mariusz Kunkel opłacono on-line
36 Kunkel Anna Gdańsk Polska START Bieg Główny PGB Sportowa Paczka opłacono on-line
37 Drewczyński Daniel Liniewo Polska START Bieg Główny Liniewo Biega/ PGB Spotrowa Paczka opłacono on-line
38 Żardecki Dawid Starogard Gdański Polska START Bieg Główny opłacono on-line
39 Okoniewski Andrzej Kościerzyna Polska START Bieg Główny Regatta Sports opłacono on-line
40 Marcholweski Łukasz Koscuerzyna Polska START Bieg Główny opłacono on-line
41 Marcholewski Arek Koscuerzyna Polska START Bieg Główny opłacono on-line
42 Stachowicz Pawel Koscierzyna Polska START Bieg Główny opłacono on-line
43 STACHOWICZ Mikołaj Kościerzyna Polska START Bieg Główny opłacono on-line
44 Sieracka Aga Gdańsk Polska START Bieg Główny Goyello Power Club opłacono on-line
45 Kąkol Mateusz Koscierzyna Polska START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) UKS Olimpijczyk Skorzewo / SZKOLA PŁYWANIA "AQUATIC" opłacono
46 Żardecka Sabina Starogard Gdański Polska START Bieg Główny opłacono on-line
47 Wittkamp Karolina Starogard Gdański Polska START Bieg Główny opłacono on-line
48 Nitka Dorota Gdańsk Polska START Bieg Główny opłacono on-line
49 Olesiejuk Marta Gdynia Polska START Bieg Główny opłacono on-line
50 Ciżmowska Barbara Kępice Polska START Bieg Główny opłacono on-line
51 Minschinski Daniel Kłodnia Polska START Bieg Główny www.stronanowoczesna.pl opłacono on-line
52 Wus-Kunkel Anna Gdańsk Polska START Bieg Główny opłacono on-line
53 Edel Kacper Skorzewo Polska START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) Gimnazjum w Skorzewie opłacono on-line
54 barganska justyna bytów Polska START Bieg Główny RuntaStyczni Team Bytow opłacono on-line
55 Pek Daniel Kościerzyna Polska START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono
56 Zieliński Kamil Skorzewo Polska START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) opłacono on-line
57 Reszczyński Paweł Kościerzyna Polska START Bieg Główny opłacono on-line
58 Jankowski Wojciech Kokoszkowy Polska START Bieg Główny opłacono on-line
59 Krawiecka Klaudia Somonino Polska START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
60 Janta-Lipińska Justyna Bytów Polska START Bieg Główny Runtastyczni Team Bytow opłacono on-line
61 Grycner Piotr Starogard Gdański Polska START Bieg Główny ROCOCO opłacono on-line
62 Nowodworska Justyna Bytów Polska START Bieg Główny Runtastyczni Team Bytow opłacono on-line
63 Kosmala Aleksandra Koszalin Polska START Bieg Główny opłacono on-line
64 Nałęcz Adam Straszyn Polska START Bieg Główny Straszyn Biega opłacono on-line
65 Zieman Michał Bytów Polska START Bieg Główny KB Goch Bytów opłacono on-line
66 Kordecki Robert Wielki Klincz Polska START Bieg Główny Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
67 Klasa Jakub Mściszewice Polska START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
68 Klasa Anna Mściszewice Polska START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
69 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice Polska START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
70 Klasa Michał Mściszewice Polska START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
71 Brzeska Małgorzata Kamela Polska START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
72 Lewandowska Sylwia Kościerzyna Polska START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
73 ZDANKO DOROTA GDYNIA Polska START Bieg Główny opłacono on-line
74 Kosicki Tomasz Słupsk Polska START Bieg Główny Stopa Słupsk opłacono on-line
75 Kosicka Iwona Słupsk Polska START Bieg Główny Stopa Słupsk opłacono on-line
76 Zblewski Tadeusz Lębork Polska START Bieg Główny LKB im BRACI PETK opłacono on-line
77 Manikowski Przemysław Borzytuchom Polska START Bieg Główny Drutex Bytów opłacono on-line
78 Gruchala Paweł Kiełpino Polska START Bieg Główny opłacono on-line
79 Gruchała Monika Kiełpino Polska START Bieg Główny opłacono on-line
80 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Polska START Bieg Główny LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
81 Sowa Krzysztof Koscierzyna Polska START Bieg Główny Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
82 Sowa Joanna Koscierzyna Polska START Bieg Główny Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
83 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Polska START Bieg Główny Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
84 Kaniuk Maja Rumia Polska START Bieg Główny opłacono on-line
85 Górkowska Elżbieta Rumia Polska START Bieg Główny opłacono on-line
86 Perszyński Cezary Stężyca Polska START Bieg Główny opłacono on-line
87 Perszyńska Wioletta Stężyca Polska START Bieg Główny opłacono on-line
88 Makurat Jakub Skorzewo Polska START Bieg Główny UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
89 Pawłowska Patrycja Skorzewo Polska START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) UKS olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
90 Lehmann Michał Gdynia Polska START Bieg Główny opłacono on-line
91 Pawełczak Karolina Gdynia Polska START Bieg Główny JAtrenuje opłacono on-line
92 Kożyczkowska Magdalena Kościerzyna Polska START Bieg Główny opłacono on-line
93 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Polska START Bieg Główny Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
94 Stoltman Marcin Bytów Polska START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
95 Wiaderska Grażyna Elbląg Polska START Bieg Główny opłacono on-line
96 Zaborowska Paulina Kamienica Szlachecka Polska START Bieg Główny opłacono on-line
97 Kujawski Łukasz Żukowo Polska START Bieg Główny opłacono
98 Kujawska Monika Skorzewo Polska START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono
99 Wirkus Bartłomiej Kościerzyna Polska START Bieg Główny JAGODOWA TEAM opłacono on-line
100 Wirkus Roman Kościerzyna Polska START Bieg Główny Jagodowa TEAM opłacono on-line


Wyświetleń: 9743

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ