X Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Fajtek Dawid Kościerzyna START Bieg Główny Rajsklep.pl opłacono dotpay
2 Kwidzińska Elwira Łubiana START Bieg Główny opłacono dotpay
3 Prusak Kacper Gdańsk START Bieg Główny KS Portowiec Gdańsk opłacono dotpay
4 Walczak Łukasz Kościerzyna START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono
5 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski START Bieg Główny
6 Kordecki Wiesław Wielki Klincz START Bieg Główny Maratończyk Wielki Klincz opłacono dotpay
7 Piwowarczyk Piotr Liniewo START Bieg Główny opłacono dotpay
8 Przerwa Adrian Lublin START Bieg Główny Lubelskie Morsy opłacono dotpay
9 Wójcik Piotr Gdynia START Bieg Główny morsik weteran opłacono dotpay
10 Kubacki Jacek Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono dotpay
11 Bonin Robert Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) opłacono dotpay
12 Nowicka Magdalena Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) opłacono dotpay
13 Lubecka Ilona Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono dotpay
14 Trela Paulina Żuromino START Bieg Główny Metrożercy opłacono dotpay
15 Blumkowska Karolina Gdynia START Bieg Główny opłacono dotpay
16 Wendt Patryk Kościerzyna START Bieg Główny Wencik Team opłacono dotpay
17 Brzeski Dariusz Kiełpino START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino opłacono dotpay
18 Lubecki Marcin Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) opłacono dotpay
19 Piechowski łukasz Mydlita START Bieg Główny opłacono dotpay
20 Drewczyński Daniel Liniewo START Bieg Główny Liniewo Biega/ PGB Spotrowa Paczka opłacono dotpay
21 Żardecki Dawid Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono dotpay
22 Okoniewski Andrzej Kościerzyna START Bieg Główny Regatta Sports opłacono dotpay
23 Kąkol Mateusz Koscierzyna START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) UKS Olimpijczyk Skorzewo / SZKOLA PŁYWANIA "AQUATIC" opłacono
24 Żardecka Sabina Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono dotpay
25 Wittkamp Karolina Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono dotpay
26 Ciżmowska Barbara Kępice START Bieg Główny opłacono dotpay
27 Minschinski Daniel Kłodnia START Bieg Główny www.stronanowoczesna.pl opłacono dotpay
28 Edel Kacper Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) Gimnazjum w Skorzewie opłacono dotpay
29 Zieliński Kamil Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) opłacono dotpay
30 Reszczyński Paweł Kościerzyna START Bieg Główny opłacono dotpay
31 Krawiecka Klaudia Somonino START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino opłacono dotpay
32 Grycner Piotr Starogard Gdański START Bieg Główny ROCOCO opłacono dotpay
33 Nałęcz Adam Straszyn START Bieg Główny Straszyn Biega opłacono dotpay
34 Kordecki Robert Wielki Klincz START Bieg Główny Maratończyk Wielki Klincz opłacono dotpay
35 Klasa Jakub Mściszewice START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino opłacono dotpay
36 Klasa Anna Mściszewice START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino opłacono dotpay
37 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino opłacono dotpay
38 Klasa Michał Mściszewice START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino opłacono dotpay
39 Brzeska Małgorzata Kamela START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino opłacono dotpay
40 ZDANKO DOROTA GDYNIA START Bieg Główny opłacono dotpay
41 Kosicki Tomasz Słupsk START Bieg Główny Stopa Słupsk opłacono dotpay
42 Kosicka Iwona Słupsk START Bieg Główny Stopa Słupsk opłacono dotpay
43 Zblewski Tadeusz Lębork START Bieg Główny LKB im BRACI PETK opłacono dotpay
44 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK START Bieg Główny LKS ZANTYR SZTUM opłacono dotpay
45 Wnuk Stanisław Wielki Klincz START Bieg Główny Maratończyk Wielki Klincz opłacono dotpay
46 Lehmann Michał Gdynia START Bieg Główny opłacono dotpay
47 Pawełczak Karolina Gdynia START Bieg Główny JAtrenuje opłacono dotpay
48 Kożyczkowska Magdalena Kościerzyna START Bieg Główny opłacono dotpay
49 Stoltman Marcin Bytów START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina opłacono dotpay
50 Troka Kinga Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono dotpay
51 Górny Dawid Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono dotpay
52 Lokś Paweł Janowo START Bieg Główny Technikum w Owidzu opłacono dotpay
53 Lokś Sławomir Janowo START Bieg Główny BBL Starogard Gd. opłacono dotpay
54 Lokś Paulina Janowo START Bieg Główny ZSP Jabłowo opłacono dotpay
55 Lokś GRAŻYNA Janowo START Bieg Główny BBL Starogard Gd. opłacono dotpay
56 Bianga Katarzyna Trąbki Wielkie START Bieg Główny opłacono dotpay
57 Klawikowska Paulina Goręczyno START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino opłacono dotpay
58 Mielewczyk Piotr Kościerzyna START Bieg Główny Akademia Biegowa Koscierzyna opłacono dotpay
59 Zawadzki Kazimierz Błotnia START Bieg Główny Straszyn biega Pruszcz biega opłacono dotpay
60 Jakubek Patryk Bytow START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina opłacono dotpay
61 Kalinowska Paulina Kiełpino START Bieg Główny opłacono dotpay
62 Syldatk Karol Mściszewice START Bieg Główny Metrożercy opłacono dotpay
63 Syldatk Wioleta Mściszewice START Bieg Główny Metrożercy opłacono dotpay
64 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA START Bieg Główny Metrożercy opłacono dotpay
65 Gnyba Mariusz STĘŻYCA START Bieg Główny Metrożercy opłacono dotpay
66 Lewańczyk Marcin Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) Metrożercy opłacono dotpay
67 Burzyński Aleksander Słupsk START Bieg Główny Stopa Słupsk opłacono dotpay
68 Garski Dawid Bytów START Bieg Główny MLKS Baszta Bytów opłacono dotpay
69 Mokłowicz Ania Wejherowo START Bieg Główny 1982 opłacono dotpay
70 Brzoskowska Anika Gdynia START Bieg Główny opłacono dotpay
71 Szymichowska Małgorzata Gdynia START Bieg Główny opłacono dotpay
72 Kolka Katarzyna Kartuzy START Bieg Główny opłacono dotpay
73 Weiland Karina Czeczewo START Bieg Główny minął termin płatności
74 Szpyra Edward Gdynia START Bieg Główny (kategoria 70+) minął termin płatności
75 Domaszk Zbigniew Bytów START Bieg Główny Świat płytek u Kryspina minął termin płatności
76 Kordecki Robert Wielki Klincz START Bieg Główny Maratończyk Wielki Klincz minął termin płatności
77 Zawadzki Kazimierz Błotnia START Bieg Główny Straszyn biega Pruszcz biega minął termin płatności
78 Kordecki Robert Wielki Klincz START Bieg Główny Maratończyk Wielki Klincz minął termin płatności


Wyświetleń: 5197

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ