CYKLO Żuchliński MTB
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Formela Arkadiusz Bolszewo MINI 4Meister Team opłacono on-line
2 Tygielski Mateusz Gdańsk MINI NEXUS Team
3 Czernialis Rimas Rumia MINI Norda Active Team opłacono on-line
4 Lebiedziński Radek Reda MINI Norda Active Team opłacono on-line
5 Jagoda Maciej Gdynia MEGA DOMAX Racing Team opłacono on-line
6 Gorazdowski Marcin Kłanino MINI KLIF MTB Team Chłapowo opłacono on-line
7 Gorazdowska Katarzyna Kłanino MINI KLIF MTB Team Chłapowo opłacono on-line
8 Jakubek Aleksandra Gdańsk MINI VO2MaxMTB Team opłacono on-line
9 Hoge Rafał Puck MINI PUCKA GRUPA ROWEROWA opłacono on-line
10 BIELOWICZ MAREK Gdynia MINI BST-Banach Spot Team opłacono
11 socha ROMAN leśniewo MEGA norda active team opłacono on-line
12 Cyman Tomasz Kosakowo MEGA
13 Skałecki Tomasz Reda MINI Norda Active Team opłacono on-line
14 ZASTAWNY MARIUSZ GDYNIA MINI AP LOGISTICS SP. Z O.O. opłacono on-line
15 Przestrzelski Piotr Gdańsk MINI BST - Banach Sport Team opłacono
16 Banaszewska Barbara Żukowo MINI Rowerowe Kaszuby opłacono on-line
17 Krawczyk Marcin Lębork MINI KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
18 Moskalewicz Mikołaj Rumia MINI opłacono on-line
19 Siedlecki Maciej Gdynia MINI Velomania.cc
20 Solarski Jakub Gdańsk MINI BST - Banach Sport Team opłacono on-line
21 Marciniuk Adam Rumia MINI opłacono
22 Pawelak Piotr Gdańsk MINI opłacono on-line
23 Sobieralski Piotr tczew MINI Tczewski Klub Rowerowy
24 BIAŁOWĄS MACIEJ GDAŃSK MINI opłacono on-line
25 SĘDECKI Piotr GDYNIA MINI LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
26 Hoge Krystian Puck MINI Pucka Grupa Rowerowa opłacono on-line
27 Mundzia Urszula Lębork MINI KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
28 Sykuła Jakub Gdynia MINI BST opłacono
29 Sykuła Marcin Gdynia MINI BST opłacono
30 Kamiński Bartłomiej Darzlubie MINI PUCKA GRUPA ROWEROWA opłacono on-line
31 Żebrowski Jędrzej Ostróda MINI MTB Ostróda team opłacono on-line
32 Tymiński Tomasz Kowale MINI opłacono on-line
33 Degórski Marcin Reda MINI opłacono on-line
34 Olszewska Karina Gdynia MINI opłacono on-line
35 Olszewski Adam Gdynia MEGA opłacono on-line
36 Wegner Kamil Lębork MINI KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
37 Joskowska Iwona Luzino MINI Luk Connect Racing Team opłacono on-line
38 Leszczyński Adam Gdynia MINI opłacono on-line
39 Rompczyk Wojciech Gdynia MINI opłacono on-line
40 Krotowski Antoni Gdańsk MEGA Old School MTB Gdańsk opłacono on-line
41 WIELICKI TOMASZ GDAŃSK MINI PROMATEMATICA opłacono on-line
42 STYN MATEUSZ SŁAWOSZYNKO MINI opłacono on-line
43 Tasior Paweł Bożepole Wielkie MINI TA KO Team opłacono on-line
44 Wiśniewski Dariusz Gdynia MEGA opłacono on-line
45 Przybysz Piotr Jan Gdynia MEGA opłacono on-line
46 Cieśliński Grzegorz Kaliska MINI opłacono on-line
47 Babiarz Przemek Kębłowo MINI Luk-Connect Racing Team opłacono on-line
48 Dziecielski Jarek Gdynia MINI LUK-CONNECT Racing Team opłacono on-line
49 Tomaszewska Kinga Gowino MINI FTI RACING TEAM opłacono
50 Czapliński Jan Brwinów MEGA Komobike Scott opłacono on-line
51 Brunke Leszek Gdańsk MEGA opłacono on-line
52 Belt Kacper Świecie MEGA Mtb Eldar Świecie opłacono on-line
53 Belt Kacper Belt Świecie MEGA Mtb Eldar Świecie
54 Banaszak Tomasz Gdynia MINI opłacono on-line
55 Zielonka Maciej Gdynia MEGA ASE Trek Gdynia
56 Habaj Piotr Gdynia MEGA Norda Active Team opłacono on-line
57 Romanowska Agnieszka Rumia MINI FTI Racing Team
58 Jędrzejewski Patryk Rumia FIT - rozpocznij przygodę z MTB opłacono on-line
59 Łukasik Artur Gdynia MEGA opłacono
60 Kurzyński Piotr Gdańsk MINI Federal-Mogul Racing Team opłacono on-line
61 Wójtowicz Paweł Rumia MINI Federal-Mogul Racing Team opłacono on-line
62 Piramowicz Maciej Łeba MINI ŁEBA opłacono on-line
63 Filipczyk Wojciech Gdansk MINI Federal-Mogul Racing Team opłacono on-line
64 Drewing Marcin Gdynia MINI ADVA OPTICAL NETWORKING opłacono on-line
65 Lelukiewicz Rafał Słupsk MINI Piast Słupsk opłacono
66 Romańska Aleksandra Starogard Gdański MINI GK STG STAROGARD GDAŃSKI opłacono
67 Białucha Magdalena Gdańsk MINI Federal-Mogul Racing Team opłacono on-line
68 Łepek Marcin Malbork MINI opłacono on-line
69 Juchniewicz Tomasz Toruń MEGA 7R Politechnika Gdańska
70 Gołębicki Paweł Gdańsk MEGA Torus Team
71 Grenda Michał Gdynia MINI opłacono on-line
72 Prusinowski Bernard Gdynia MEGA opłacono on-line
73 Krzeszowski Sebastian Kartuzy MINI GOOD RIDE opłacono on-line
74 Dobosz Romuald Ustka MINI KB "Tupot" Ustka opłacono on-line
75 Lewandowski Robert Kartuzy MINI Rowerowe Kaszuby
76 Hościło Tomasz Gdynia MINI opłacono on-line
77 Kuczorska Katarzyna Rumia MINI TA KO TEAM opłacono on-line
78 Romanowski Mateusz Stare Pole MEGA GK STG STAROGARD GDAŃSKI opłacono
79 Rolbiecka Alicja Reda MINI Luk Connect Racing Team
80 Kubicki Jakub Tczew MEGA GK Gryf Tczew opłacono
81 Kulling Monika Gnieżdżewo MEGA KLIF MTB Team Chłapowo opłacono
82 Zielonka Tadeusz Parchowo MINI
83 Soborski Witold Gdynia MINI opłacono on-line
84 Kowalczyk Magdalena Gdańsk MINI FTI Racin Team opłacono on-line
85 Lip Rafał Gdynia MEGA NYPEL Reda
86 Wiszecki Adam Suchy Dwór MINI opłacono on-line
87 Brzeski Adam Wejherowo MINI Schneider Electric opłacono on-line
88 GESEK ROBERT RUMIA MINI
89 Goliński Mariusz Gdańsk MEGA ASE Trek Gdynia opłacono on-line
90 Tomaszewski Marcin Gdańsk MINI NEXUS TEAM
91 Chyliński Andrzej Gdańsk MINI OMIDA Cyclo Team opłacono
92 Ziemba Dominik Somonino MINI Rowerowe Kaszuby
93 Jarząbek Bartłomiej Karsin MEGA GardenFlora MTB Team opłacono on-line
94 Fijołek Jarek Gdańsk MINI www.opony3miasto.pl opłacono on-line
95 Gortat Bogumił Dobrzęcino MINI Olite Zerorh+ Racing Team opłacono
96 Radziejewski Karol Odargowo MINI
97 Komsta Marcin Puck MINI BauMar Brothers opłacono on-line
98 Andrzejczyk Grzegorz Gdynia MINI opłacono on-line
99 Grabiński Marcin Gdańsk MINI OMIDA Cyclo Team opłacono
100 Trusiak Mateusz Słupsk MINI


Wyświetleń: 6356

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ