Żuchliński CYKLO Gniewino - wyścig szosowy
Duża Pętla
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Piszczek Robert Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
2 Wiśniewski Michał Gdańsk Duża Pętla Triathlon Trójmiasto opłacono on-line
3 Pawelak Piotr Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
4 Czapliński Jan Brwinów Duża Pętla Komobike Scott opłacono on-line
5 Moskalewicz Mikołaj Rumia Duża Pętla opłacono on-line
6 Majewski Andrzej Pasieka Duża Pętla MTS HAMER MIASTKO opłacono
7 wojtal marcin olsztyn Duża Pętla Michelin Bloomnet Team WIM Olsztyn opłacono on-line
8 Piątek Piotr Rumia Duża Pętla VeloGd opłacono on-line
9 Kwidziński Krystian Góra Duża Pętla LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
10 Siniczyn Tomasz Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
11 Pawlyta Michał Elbląg Duża Pętla KM PSP Elbląg JRG 2 opłacono on-line
12 Wierzbicki Piotr Szczecin Duża Pętla Ćwiego Szwejro & Pinejro Triathlon Club opłacono on-line
13 Majkowski Karol Kębłowo Duża Pętla opłacono on-line
14 BIELOWICZ MAREK Gdynia Duża Pętla BST-Banach Spot Team opłacono
15 Roman Krzysztof Bolszewo Duża Pętla Przecinak77 opłacono
16 Stankiewicz Beata Pasłęk Duża Pętla Team Mustang Pasłęk opłacono on-line
17 Bogdziewicz Michał Gdańsk Duża Pętla Apteka Gemini opłacono on-line
18 Przestrzelski Piotr Gdańsk Duża Pętla Banach Sport TEAM - BST opłacono
19 Meyer Łukasz Luzino Duża Pętla LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
20 Perekitko Krzysztof Jagatowo Duża Pętla Jagatowo opłacono on-line
21 Petka Arek Lębork Duża Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
22 Brunke Leszek Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
23 Banach Ryszard Gdąńsk Duża Pętla Banach Sport TEAM - BST opłacono
24 OSIŃSKI PIOTR KOLINCZ Duża Pętla GK STG opłacono
25 góralski waldemar pruszcz gdański Duża Pętla opłacono
26 Sykuła Marcin Gdynia Duża Pętla BST opłacono
27 Taciak Marek Piła Duża Pętla Kameleonteam opłacono on-line
28 Kołecki Robert Tuchom Duża Pętla opłacono on-line
29 Król Robert Gdańsk Duża Pętla opłacono
30 Bieliński Piotr Kartuzy Duża Pętla opłacono on-line
31 Zwolak Leszek Gdańsk Duża Pętla FTI Racing Team opłacono on-line
32 Czetyrko Grzegorz Olsztyn Duża Pętla opłacono on-line
33 Klejnowski Zbigniew Zalewo Duża Pętla MAPEI TEAM POLAND opłacono
34 Sabinasz Grzegorz Starogard Gdański Duża Pętla GK STG opłacono on-line
35 Laskowski Maciej Gdynia Duża Pętla FTI RACING TEAM opłacono on-line
36 Dalach Tomasz Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
37 Ziemlewski Zbigniew Nowawieś chełmińska Duża Pętla LTM Masters Team opłacono on-line
38 Zieliński Artur Starogard Gdański Duża Pętla GK STG opłacono
39 Guza Przemyslaw Rumia Duża Pętla ADVA Optical Networking opłacono on-line
40 Burda Petro Lwów Duża Pętla Europrojekt Gdańsk S.A. opłacono
41 Dukaczewski Michał Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
42 Brzeski Adam Wejherowo Duża Pętla Schneider Electric opłacono on-line
43 Przybysz Piotr Rumia Duża Pętla FTI RACING TEAM opłacono on-line
44 Felkner Ryszard Chłapowo Duża Pętla KLIF MTB Team opłacono
45 Kulwiński Przemysław Wejherowo Duża Pętla Europrojekt Gdańsk S.A. opłacono
46 Kreft Aleksander Kobysewo Duża Pętla opłacono
47 Walencki Paweł Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
48 Ornowski Remigiusz Gdańsk Duża Pętla Bike U Up Sport Coaching opłacono
49 Tomaszewski Marcin Gdańsk Duża Pętla NEXUS TEAM opłacono
50 Ruciński Jakub Sopot Duża Pętla Bike U Up - Europell opłacono
51 Kosobucki Rafał Gdańsk Duża Pętla Gdańsk opłacono on-line
52 Sobota Agata Gdańsk Duża Pętla FTI Racing Team opłacono
53 Piotrowiak Andrzej Frombork Duża Pętla opłacono on-line
54 Knothe Adam Niemcz Duża Pętla Budstol Invest opłacono on-line
55 KULAS Marek GDYNIA Duża Pętla NEXUS Team Gdynia opłacono
56 Sulima Grzegorz Olecko Duża Pętla VeloGd opłacono on-line
57 Repiński Tomasz Gdynia Duża Pętla ASE Trek Gdynia opłacono
58 Stankiewicz Tomasz Stargard Duża Pętla Stc stargard opłacono
59 Howis Małgorzata Stargard Duża Pętla STC Stargard opłacono
60 Goraj Pawel Gdynia Duża Pętla Thomson Reuters Cycling Team opłacono
61 PRZYBYŁEK GRZEGORZ Gryfice Duża Pętla STC STARGARD opłacono
62 Kuchtyk Mateusz Gdansk Duża Pętla opłacono on-line
63 Górska-Sierońska Wioleta Gdynia Duża Pętla www.gammafinanse.pl opłacono
64 Sieroński Marcin Gdynia Duża Pętla www.gammafinanse.pl opłacono on-line
65 Lipski Marcin Jastrzębia Góra Duża Pętla FTI RACING TEAM opłacono on-line
66 Kordoński Władysław Gdańsk Duża Pętla LPPteam opłacono
67 Szotowicz Monika Stargard Duża Pętla STC Stargard opłacono
68 KOZŁOWSKI Marek Szczecin Duża Pętla STC Stargard opłacono
69 Gruba Piotr Gdańsk Duża Pętla LPPteam opłacono
70 Kuczorska Katarzyna Rumia Duża Pętla TA KO TEAM opłacono on-line
71 Borzęcki Ryszard Zielona Wies Duża Pętla niezrzeszony opłacono on-line
72 Bertrand Krzysztof Gdynia Duża Pętla Bertrand Cycling TEAM opłacono on-line
73 Pulwicki Marcin OBORNIKI Duża Pętla DT4YOU opłacono
74 Śledzik Sebastian Szamotuły Duża Pętla DT4YOU opłacono on-line
75 Kowal Mariusz Kowale Duża Pętla LPPteam opłacono
76 Nowacki Piotr Piła Duża Pętla Kolarz.pl - Piła opłacono on-line
77 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec Duża Pętla KLIF MTB Team Chłapowo opłacono on-line
78 CHMIELEWSKI MACIEJ STARGARD SZCZECIŃSKI Duża Pętla STC Stargard opłacono
79 Lisiecki Tomasz Gdynia Duża Pętla Nexus Team opłacono
80 Rzeźnik Andrzej Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
81 Mrozowicz Cezary Gdynia Duża Pętla NEXUS Team opłacono
82 Cyman Tomasz Kosakowo Duża Pętla Norda Active Team opłacono
83 Kaczorowski Tomasz Gdańsk Duża Pętla Bogdziewicz.com opłacono
84 Kucharski Sławomir Toruń Duża Pętla TTC Beretta opłacono on-line
85 Banach Robert Gdańsk Duża Pętla Apteka Gemini Banach Sport Team opłacono
86 Rynkowski Rafał Toruń Duża Pętla GK GRYF TCZEW opłacono
87 Kowalczyk Jarosław Tczew Duża Pętla GK GRYF TCZEW opłacono
88 Standarski Karol Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
89 Drawc Mieczysław Gdańsk Duża Pętla SPORTEVO opłacono on-line
90 Żygenda Robert Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
91 Kusiowski Leszek Mały Rudnik Duża Pętla LTM Masters Team opłacono on-line
92 Głuszczak Wojciech Gdańsk Duża Pętla Ja Gram Solo opłacono on-line
93 Andrzejewski Piotr Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
94 Kupc Zbigniew Gdynia Duża Pętla FTI RACING TEAM opłacono on-line
95 Habaj Piotr Gdynia Duża Pętla Norda Active Team opłacono on-line
96 Gumienny Tomasz Suchy Dwór Duża Pętla opłacono on-line
97 Skawiński Tomasz Gdynia Duża Pętla opłacono
98 suchecki maciej gdynia Duża Pętla SEMEKO AquaCentrum opłacono on-line
99 Krzywy Krzysztof Gdańsk Duża Pętla NEXUS Team opłacono
100 Solek Mieczysław Wejherowo Duża Pętla NYPEL Reda opłacono on-line


Wyświetleń: 24095

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ