131366 ELEKTRONICZNEZAPISY

CYKLO Strzepcz - 80km CYKLO Strzepcz - 48km

CYKLO Strzepcz - 80km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR. 4 OKR.
1 1044 OSIŃSKI PIOTR M 1 M 30-39 KOLINCZ 80km 2:01:19 39.57 [km/h] 07:31 [min/km] 0:24:47 0:48:56 1:12:17 1:37:21
2 1154 MACIEJEWSKI MAREK M 2 M 40-49 TORUŃ TTC BERETTA 80km 2:01:20 39.56 [km/h] 07:31 [min/km] 0:24:47 0:49:07 1:12:29 1:37:21
3 1084 KRZYWY KRZYSZTOF M 3 M 40-49 GDAŃSK NEXUS TEAM 80km 2:01:20 39.56 [km/h] 07:31 [min/km] 0:24:48 0:48:57 1:12:17 1:37:22
4 1050 PETKA AREK M 4 M 0-29 1 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 80km 2:01:21 39.56 [km/h] 07:31 [min/km] 0:24:47 0:48:56 1:12:29 1:37:21
5 1053 POLUS PIOTR M 5 M 0-29 2 BYDGOSZCZ WYSEPKA.PL 80km 2:03:04 39.00 [km/h] 07:32 [min/km] 0:24:48 0:48:57 1:12:17 1:37:21
6 1161 RZESZUTEK PIOTR M 6 M 0-29 3 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 80km 2:03:05 39.00 [km/h] 07:32 [min/km] 0:24:47 0:49:06 1:12:28 1:37:20
7 1056 RUCIŃSKI JAKUB M 7 M 40-49 1 SOPOT BIKE U UP- EUROPELL 80km 2:03:05 39.00 [km/h] 07:32 [min/km] 0:24:46 0:48:57 1:12:17 1:37:21
8 1077 NALEŻYTY PAWEŁ M 8 M 0-29 4 GDYNIA BIKE U UP EUROPELL 80km 2:03:06 38.99 [km/h] 07:32 [min/km] 0:24:47 0:49:07 1:12:29 1:37:21
9 1072 WOJTAL MARCIN M 9 M 30-39 1 OLSZTYN MICHELIN BLOOMNET TEAM 80km 2:03:06 38.99 [km/h] 07:32 [min/km] 0:24:48 0:49:07 1:12:29 1:37:21
10 1121 LEWANDOWSKI ROBERT M 10 M 40-49 2 TORUŃ DADELO.PL 80km 2:03:07 38.99 [km/h] 07:32 [min/km] 0:24:47 0:48:57 1:12:29 1:37:21
11 1091 MIŁOGRODZKI ROBERT M 11 M 50-59 1 TORUŃ TORUN 80km 2:03:08 38.98 [km/h] 07:32 [min/km] 0:24:47 0:49:07 1:12:29 1:37:21
12 1166 EBERTOWSKI PRZEMYSŁAW M 12 M 30-39 2 GNIEWINO TREK GDYNIA 80km 2:03:13 38.96 [km/h] 07:32 [min/km] 0:24:47 0:49:07 1:12:30 1:37:21
13 1125 MAJKOWSKI DANIEL M 13 M 30-39 3 GDYNIA FTI RACING TEAM 80km 2:03:15 38.95 [km/h] 07:32 [min/km] 0:24:45 0:49:06 1:12:30 1:37:20
14 1026 KOWALCZYK JAROSŁAW M 14 M 0-29 5 TCZEW GK GRYF TCZEW 80km 2:03:19 38.92 [km/h] 07:32 [min/km] 0:24:47 0:48:56 1:12:29 1:37:21
15 1106 CHMIEL RADOMIR M 15 M 30-39 4 OLSZTYN MICHELIN BLOOMNET TEAM 80km 2:07:12 37.74 [km/h] 07:35 [min/km] 0:24:47 0:49:08 1:12:29 1:38:22
16 1058 SABINASZ GRZEGORZ M 16 M 0-29 6 STAROGARD GDAŃSKI GKSTG 80km 2:07:38 37.61 [km/h] 07:36 [min/km] 0:24:48 0:49:08 1:12:31 1:39:24
17 1075 RADNY DARIUSZ M 17 M 40-49 3 GOWINO 80km 2:08:00 37.50 [km/h] 07:36 [min/km] 0:24:48 0:49:09 1:13:56 1:40:45
18 1069 SUCHECKI MACIEJ M 18 M 40-49 4 GDYNIA SEMEKO AQUACENTRUM 80km 2:08:00 37.50 [km/h] 07:36 [min/km] 0:24:49 0:49:10 1:13:57 1:40:45
19 1083 BRUNKE LESZEK M 19 M 50-59 2 GDAŃSK 80km 2:08:01 37.50 [km/h] 07:36 [min/km] 0:24:47 0:49:09 1:13:58 1:40:45
20 1112 JAGMIN RADOSŁAW M 20 M 40-49 5 PRUSZCZ GDAŃSKI 4 MMOL CLINIC 80km 2:08:03 37.49 [km/h] 07:36 [min/km] 0:24:49 0:49:08 1:13:54 1:40:45
21 1110 DZIEKOŃSKI RAFAŁ M 21 M 30-39 5 BYDGOSZCZ DADELO.PL 80km 2:08:05 37.48 [km/h] 07:36 [min/km] 0:24:49 0:49:10 1:13:57 1:40:45
22 1145 SULIMA GRZEGORZ M 22 M 0-29 7 OLECKO VELOGD 80km 2:08:06 37.47 [km/h] 07:36 [min/km] 0:24:47 0:49:07 1:12:31 1:40:46
23 1120 KRZYŻAK JAKUB M 23 M 30-39 6 GDYNIA XTRAINER.PL 80km 2:08:07 37.47 [km/h] 07:36 [min/km] 0:24:48 0:49:09 1:13:57 1:40:46
24 1159 TRZESZCZKOWSKI MAREK M 24 M 30-39 7 OLSZTYN MICHELIN BLOOMNET TEAM 80km 2:08:13 37.44 [km/h] 07:36 [min/km] 0:24:48 0:49:09 1:13:56 1:40:45
25 1073 ZIELIŃSKI ARTUR M 25 M 0-29 8 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 80km 2:10:57 36.66 [km/h] 07:38 [min/km] 0:24:48 0:49:12 1:13:54 1:43:06
26 1142 SŁOMSKI PAWEŁ M 26 M 0-29 9 GOLUB- DOBRZYŃ GTR GOLUB-DOBRZYŃ 80km 2:10:57 36.66 [km/h] 07:38 [min/km] 0:24:48 0:49:43 1:16:58 1:43:59
27 1170 ZARZYCKI ARKADIUSZ M 27 M 30-39 8 GDAŃSK APTEKI GEMINI 80km 2:10:58 36.65 [km/h] 07:38 [min/km] 0:24:48 0:49:13 1:16:58 1:43:59
28 1033 KUSIOWSKI LESZEK M 28 M 30-39 9 MAŁY RUDNIK LTM MASTERS TEAM 80km 2:11:02 36.63 [km/h] 07:38 [min/km] 0:24:47 0:49:13 1:16:06 1:43:34
29 1115 KOŁODZIK GRZEGORZ M 29 M 0-29 10 ŻARNOWIEC KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO 80km 2:11:02 36.63 [km/h] 07:38 [min/km] 0:24:50 0:50:10 1:16:58 1:43:59
30 1117 KOSEWSKI JACEK M 30 M 30-39 10 WARSAW ABSOLUTEBIKES TEAM 80km 2:11:04 36.62 [km/h] 07:38 [min/km] 0:24:49 0:49:10 1:16:06 1:43:34
31 1133 PRZEKOP MICHAŁ M 31 M 0-29 11 GDAŃSK THOMSON REUTERS 80km 2:11:10 36.59 [km/h] 07:38 [min/km] 0:24:45 0:49:07 1:16:06 1:43:34
32 1066 STANDARSKI KAROL M 32 M 40-49 6 GDAŃSK 80km 2:11:10 36.59 [km/h] 07:38 [min/km] 0:24:49 0:50:43 1:16:58 1:43:58
33 1051 PIĄTEK PIOTR M 33 M 30-39 11 RUMIA VELOGD 80km 2:11:18 36.56 [km/h] 07:38 [min/km] 0:24:50 0:50:44 1:16:59 1:43:59
34 1160 SPECJAŁ ANDRZEJ M 34 M 50-59 3 BYDGOSZCZ 80km 2:11:25 36.53 [km/h] 07:39 [min/km] 0:24:49 0:50:10 1:16:59 1:43:59
35 232 WENTA KRZYSZTOF M 35 M 40-49 7 BOŻEPOLE WIELKIE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 80km 2:15:09 35.52 [km/h] 07:41 [min/km] 0:24:49 0:50:44 1:18:33 1:46:48
36 1158 KOPER MATEUSZ M 36 M 30-39 12 TCZEW GK GRYF TCZEW 80km 2:15:42 35.37 [km/h] 07:42 [min/km] 0:24:49 0:50:43 1:16:59 1:43:59
37 1135 RAASZ PAWEŁ M 37 M 30-39 13 GDAŃSK 80km 2:16:05 35.27 [km/h] 07:42 [min/km] 0:24:49 0:52:19 1:20:07 1:48:06
38 1005 DORAWA ARIEL M 38 M 30-39 14 LĘBORK IBD SP. ZOO / TWISTER TEAM 80km 2:16:05 35.27 [km/h] 07:42 [min/km] 0:24:50 0:52:18 1:20:07 1:48:05
39 1150 WIŚNIEWSKI PAWEŁ M 39 M 30-39 15 GDAŃSK VELOGD 80km 2:16:07 35.26 [km/h] 07:42 [min/km] 0:24:52 0:52:49 1:20:15 1:48:06
40 1008 DZIEDZIŃSKI MATEUSZ M 40 M 40-49 8 LĘBORK TRATTORIA POMIDOR 80km 2:16:07 35.26 [km/h] 07:42 [min/km] 0:24:50 0:52:18 1:20:15 1:48:05
41 1128 MROZOWSKI SŁAWOMIR M 41 M 30-39 16 SOPOT GÓRNY BRONX 80km 2:16:08 35.26 [km/h] 07:42 [min/km] 0:25:03 0:52:49 1:20:16 1:48:05
42 1031 KULAS MAREK M 42 M 50-59 4 GDYNIA NEXUS TEAM GDYNIA 80km 2:16:08 35.26 [km/h] 07:42 [min/km] 0:24:49 0:52:49 1:20:14 1:48:05
43 1004 CISKOWSKI MICHAŁ M 43 M 30-39 17 GDYNIA ACEL 80km 2:16:13 35.24 [km/h] 07:42 [min/km] 0:24:49 0:52:49 1:20:15 1:48:05
44 1079 ROMANOWSKI SEBASTIAN M 44 M 40-49 9 TORUŃ 80km 2:16:51 35.07 [km/h] 07:43 [min/km] 0:24:52 0:52:49 1:20:15 1:48:08
45 1059 SIEROŃSKI MARCIN M 45 M 30-39 18 GDYNIA WWW.GAMMAFINANSE.PL 80km 2:18:58 34.54 [km/h] 07:44 [min/km] 0:25:03 0:52:51 1:20:16 1:48:14
46 1048 PAWELAK PIOTR M 46 M 0-29 12 GDAŃSK 80km 2:21:31 33.92 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:22 0:54:56 1:23:25 1:52:45
47 1164 KRAUSE WOJCIECH M 47 M 30-39 19 GDYNIA 80km 2:21:34 33.91 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:24 0:54:52 1:23:26 1:52:45
48 1063 SOBOTA AGATA K 1 K 0-29 GDAŃSK FTI RACING TEAM 80km 2:21:36 33.90 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:24 0:54:57 1:23:25 1:52:44
49 1068 STRZECKI PIOTR M 48 M 40-49 10 GDYNIA NYPEL 80km 2:21:38 33.89 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:24 0:54:57 1:23:25 1:52:45
50 1144 STANKIEWICZ BEATA K 2 K 40 i więcej PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 80km 2:21:38 33.89 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:24 0:54:58 1:23:25 1:52:45
51 1155 TOMASZEWSKI MARCIN M 49 M 40-49 11 GDAŃSK NEXUS TEAM GDYNIA 80km 2:21:38 33.89 [km/h] 07:46 [min/km] 0:25:37 0:54:57 1:23:25 1:52:45
52 1085 PIELUCH ZBIGNIEW M 50 M 40-49 12 PASŁĘK 80km 2:21:38 33.89 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:24 0:54:58 1:23:27 1:52:45
53 1165 WRÓBEL PIOTR M 51 M 40-49 13 ŁOWICZ KK ŁOWICZ 80km 2:21:38 33.89 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:23 0:54:56 1:23:25 1:52:44
54 1061 SKAWIŃSKI TOMASZ M 52 M 40-49 14 GDYNIA NEXUS TEAM 80km 2:21:39 33.89 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:24 0:54:56 1:23:25 1:52:44
55 1100 ALEKSA RADEK M 53 M 30-39 20 GDAŃSK 80km 2:21:39 33.89 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:23 0:54:58 1:23:25 1:52:44
56 1134 PRZYBYSZ PIOTR JAN M 54 M 50-59 5 GDYNIA 80km 2:21:39 33.89 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:25 0:54:58 1:23:27 1:52:45
57 1046 OŚKA PRZEMYSŁAW M 55 M 30-39 21 GDAŃSK SPORTZONE 80km 2:21:39 33.89 [km/h] 07:46 [min/km] 0:25:03 0:53:41 1:23:26 1:52:44
58 1124 ŁYŚ DANIEL M 56 M 30-39 22 REDA NYPEL REDA 80km 2:21:39 33.89 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:23 0:54:55 1:23:24 1:52:45
59 1153 KUCHARSKI SŁAWOMIR M 57 M 40-49 15 TORUŃ TTC BERETTA TORUŃ 80km 2:21:40 33.88 [km/h] 07:46 [min/km] 0:26:27 0:54:58 1:23:27 1:52:44
60 1013 FRYMARK MARCIN M 58 M 30-39 23 REDA 80km 2:21:40 33.88 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:24 0:54:58 1:23:26 1:52:44
61 1067 STANKOWSKI DARIUSZ M 59 M 50-59 6 SŁUPSK 80km 2:21:40 33.88 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:23 0:54:59 1:23:26 1:52:45
62 1101 ANDRZEJEWSKI PIOTR M 60 M 30-39 24 GDAŃSK 80km 2:21:40 33.88 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:25 0:54:56 1:23:24 1:52:44
63 1032 KUPC ZBIGNIEW M 61 M 40-49 16 GDYNIA FTI RACING TEAM 80km 2:21:40 33.88 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:25 0:54:58 1:23:26 1:52:45
64 1123 LIS PAWEŁ M 62 M 40-49 17 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING TEAM 80km 2:21:42 33.87 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:23 0:54:58 1:23:26 1:52:44
65 1149 WIŚNIEWSKI DARIUSZ M 63 M 50-59 7 GDYNIA 80km 2:21:49 33.85 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:24 0:54:57 1:23:25 1:52:44
66 1024 KOŁECKI ROBERT M 64 M 40-49 18 GDYNIA 80km 2:21:49 33.85 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:22 0:54:46 1:23:25 1:52:44
67 1 PELC TOMASZ M 65 M 50-59 8 GDYNIA NEXUS TEAM 80km 2:21:52 33.83 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:25 0:54:59 1:23:27 1:52:46
68 1162 SĘDECKI PIOTR M 66 M 30-39 25 GDYNIA BAUMAR BTOTHERSRACING TEAM 80km 2:21:54 33.83 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:24 0:54:56 1:23:25 1:52:44
69 1015 GOTÓWKO TOMASZ M 67 M 40-49 19 REDA TO MI KOLARZ 80km 2:22:00 33.80 [km/h] 07:47 [min/km] 0:27:23 0:54:57 1:23:24 1:52:44
70 1111 JABŁOŃSKI JACEK M 68 M 40-49 20 SZCZECINEK SRS SZCZECINEK 80km 2:22:10 33.76 [km/h] 07:47 [min/km] 0:24:49 0:52:18 1:20:07 1:48:17
71 1136 RODZIEWICZ PRZEMYSŁAW M 69 M 30-39 26 GDYNIA BIAŁE CZASZKI 80km 2:24:45 33.16 [km/h] 07:49 [min/km] 0:27:18 0:54:57 1:23:26 1:52:45
72 1042 MOLFA MAREK M 70 M 60-65 1 JUSZKOWO GK GRYF TCZEW 80km 2:28:42 32.28 [km/h] 07:52 [min/km] 0:27:23 0:54:56 1:23:49 1:55:33
73 1147 TOMASZEWSKI MICHAŁ M 71 M 30-39 27 GDAŃSK 80km 2:29:24 32.13 [km/h] 07:52 [min/km] 0:28:42 0:58:39 1:27:50 1:57:48
74 1088 PRZYBYLSKI KAZIMIERZ M 72 M 50-59 9 WIĘCBORK JOWE 62 80km 2:30:07 31.98 [km/h] 07:53 [min/km] 0:28:43 0:58:49 1:27:18 1:57:48
75 1092 ZINKOWSKA MAGDALENA K 3 K 30-39 KOBYLNICA DADELO HUZAR BIKE ACADEMY 80km 2:31:01 31.78 [km/h] 07:53 [min/km] 0:28:37 0:58:48 1:28:04 1:58:59
76 1028 KRÓL ROBERT M 73 M 40-49 21 GDAŃSK 80km 2:31:02 31.78 [km/h] 07:53 [min/km] 0:28:42 0:58:48 1:28:04 1:59:00
77 1074 ZIEMLEWSKI ZBIGNIEW M 74 M 66 i więcej 1 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA LTM MASTERS TEAM 80km 2:31:03 31.78 [km/h] 07:53 [min/km] 0:28:42 0:58:49 1:28:04 1:58:59
78 1017 GÓRSKA-SIEROŃSKA WIOLETA K 4 K 30-39 1 GDYNIA WWW.GAMMAFINANSE.PL 80km 2:31:03 31.78 [km/h] 07:53 [min/km] 0:28:42 0:58:49 1:28:06 1:59:00
79 1052 PIOTROWIAK ANDRZEJ M 75 M 60-65 2 FROMBORK HOTEL KOPERNIK 80km 2:31:03 31.78 [km/h] 07:53 [min/km] 0:28:42 0:58:50 1:28:06 1:59:02
80 1146 TARKOWSKA ANNA K 5 K 0-29 1 TORUŃ 80km 2:31:03 31.78 [km/h] 07:53 [min/km] 0:28:37 0:58:48 1:28:05 1:59:00
81 153 OLEJNICZAK MARZENA K 6 K 0-29 2 LUZINO LUK CONNECT RACING TEAM 80km 2:31:08 31.76 [km/h] 07:53 [min/km] 0:28:42 0:58:49 1:28:05 1:59:01
82 1037 MAJKOWSKI KAROL M 76 M 30-39 28 KĘBŁOWO LUK CONNECT RACING TEAM / BIOBBUD 80km 2:31:08 31.76 [km/h] 07:53 [min/km] 0:28:43 0:58:49 1:28:05 1:59:01
83 255 BOGDZIEWICZ EUGENIUSZ M 77 M 66 i więcej 2 GDAŃSK 80km 2:31:12 31.75 [km/h] 07:53 [min/km] 0:28:43 0:58:49 1:28:05 1:59:01
84 1036 MAJEWSKI ANDRZEJ M 78 M 40-49 22 PASIEKA MTS HAMER MIASTKO 80km 2:31:17 31.73 [km/h] 07:53 [min/km] 0:28:39 0:58:50 1:28:06 1:59:02
85 1140 SKARBIŃSKI PRZEMO M 79 M 30-39 29 NIEMCZ BIAŁE CZASZKI 80km 2:31:20 31.72 [km/h] 07:54 [min/km] 0:28:42 0:58:49 1:28:06 1:59:02
86 1156 POPŁAWSKI JAKUB M 80 M 0-29 13 GDAŃSK WETERYNEK.PL/BIKE U UP/ 80km 2:34:43 31.02 [km/h] 07:56 [min/km] 0:27:26 0:54:57 1:31:29 2:02:28
87 1151 ZWOLAK LESZEK M 81 M 40-49 23 GDAŃSK FTI RACING TEAM 80km 2:36:26 30.68 [km/h] 07:57 [min/km] 0:29:11 1:01:16 1:31:57 2:03:46
88 1118 KOWALCZYK MAGDALENA K 7 K 30-39 2 GDAŃSK FTI RACIN TEAM 80km 2:36:28 30.68 [km/h] 07:57 [min/km] 0:29:04 0:59:41 1:30:44 2:03:02
89 1116 KORDASZ KRZYSZTOF M 82 M 50-59 10 ŁÓDŹ 80km 2:39:00 30.19 [km/h] 07:59 [min/km] 0:29:52 1:01:23 1:31:42 2:04:03
90 1016 GÓRALSKI WALDEMAR M 83 M 60-65 3 PRUSZCZ GDAŃSKI 80km 2:40:19 29.94 [km/h] 07:00 [min/km] 0:30:51 1:01:45 1:32:55 2:06:09
91 1102 BANACH RYSZARD M 84 M 60-65 4 GDANSK 80km 2:40:24 29.93 [km/h] 07:00 [min/km] 0:30:52 1:01:45 1:32:55 2:06:09
92 1119 KREFT ALEKSANDER M 85 M 30-39 30 KOBYSEWO 80km 2:40:26 29.92 [km/h] 07:00 [min/km] 0:29:05 0:59:41 1:30:50 2:04:29
93 1126 MERDA PIOTR M 86 M 30-39 31 MIASTKO MTS HAMER 80km 2:40:30 29.91 [km/h] 07:00 [min/km] 0:29:04 0:59:41 1:30:55 2:04:30
94 1122 LIPIŃSKI WOJCIECH M 87 M 50-59 11 MAŁKOWO LIPIŃSCY VELO KOLEKTYW 80km 2:42:53 29.47 [km/h] 07:02 [min/km] 0:29:51 1:01:46 1:32:55 2:07:33
95 1064 SOLEK MIECZYSŁAW M 88 M 60-65 5 WEJHEROWO NYPEL REDA 80km 2:43:41 29.32 [km/h] 07:03 [min/km] 0:32:07 1:03:39 1:35:25 2:08:39
96 1041 MODLIŃSKA BEATA K 8 K 40 i więcej 1 RUMIA FTI RACING TEAM 80km 2:44:17 29.22 [km/h] 07:03 [min/km] 0:30:54 1:02:55 1:34:24 2:09:08
97 1104 BIESZKE RAFAŁ M 89 M 30-39 32 GDYNIA WYMIATACZE 80km 2:45:00 29.09 [km/h] 07:04 [min/km] 0:29:55 1:01:45 1:35:04 2:10:25
98 1129 POŁOM ADAM M 90 M 30-39 33 GDAŃSK ALPHA SPEDIT 80km 2:45:01 29.09 [km/h] 07:04 [min/km] 0:30:51 1:02:56 1:35:47 2:10:25
99 1054 RADZKI PIOTR M 91 M 40-49 24 SŁAWNO 80km 2:45:56 28.93 [km/h] 07:04 [min/km] 0:30:51 1:02:57 1:34:54 2:09:44
100 1139 RZEŹNIK ANDRZEJ M 92 M 50-59 12 GDAŃSK 80km 2:46:13 28.88 [km/h] 07:05 [min/km] 0:30:52 1:02:57 1:35:18 2:09:43
101 1070 WANAT KAZIMIERZ M 93 M 66 i więcej 3 GDYNIA ŻUCHLIŃSKI ROWERY 80km 2:47:31 28.65 [km/h] 07:06 [min/km] 0:32:08 1:04:08 1:37:34 2:12:38
102 1060 SINGER WOJCIECH M 94 M 40-49 25 SKÓRCZ MX SKÓRCZ 80km 2:47:31 28.65 [km/h] 07:06 [min/km] 0:31:22 1:04:46 1:37:47 2:12:39
103 1049 PETA ANDRZEJ M 95 M 40-49 26 MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 80km 2:48:57 28.41 [km/h] 07:07 [min/km] 0:30:54 1:02:55 1:34:45 2:10:37
104 36 CYBULSKI ROBERT M 96 M 40-49 27 MIASTKO 80km 2:48:57 28.41 [km/h] 07:07 [min/km] 0:32:07 1:02:57 1:34:33 2:10:37
105 1169 KUBUSZEWSKI RADOSŁAW M 97 M 30-39 34 KĘBŁOWO KOMANDO FLAKI 80km 2:50:46 28.11 [km/h] 07:08 [min/km] 0:32:08 1:04:15 1:38:01 2:13:30
106 1127 MIKUŁKO MARCIN M 98 M 30-39 35 GDYNIA 80km 2:51:26 28.00 [km/h] 07:09 [min/km] 0:30:56 1:02:58 1:35:41 2:13:59
107 1141 SKIERKA SŁAWOMIR M 99 M 40-49 28 SIERAKOWICE 80km 2:54:39 27.48 [km/h] 07:11 [min/km] 0:34:11 1:07:47 1:41:49 2:17:40
108 1002 BORZĘCKI RYSZARD M 100 M 66 i więcej 4 ZIELONA WIES NIEZRZESZONY 80km 2:54:39 27.48 [km/h] 07:11 [min/km] 0:30:54 1:03:38 1:38:11 2:16:17
109 1103 BARAMBAS DAMIAN M 101 M 0-29 14 GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM 80km 3:09:15 25.36 [km/h] 07:22 [min/km] 0:34:23 1:09:40 1:45:17 2:26:40
- 1114 DUDKO ŁUKASZ M - M 30-39 - OLSZTYN MICHELIN BLOOMNET TEAM 80km DNF - [km/h] - [min/km] 0:24:48 0:49:08 1:12:29 1:41:07
- 1006 DROZDOWSKI MARCIN M - M 30-39 - GDANSK 80km DNF - [km/h] - [min/km] 0:46:03 1:22:26 2:00:55 2:08:38
- 1109 BEREZA KAMIL M - M 30-39 - SŁUPSK 80km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 11 KACZOROWSKI TOMASZ M - M 40-49 - GDAŃSK 80km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1019 MIGOWSKI IRENEUSZ M - M 40-49 - STAROGARD GDAŃSKI GK STG 80km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1040 SKOWRONSKA KATARZYNA K - K 30-39 - GDAŃSK THOMSON REUTERS 80km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1062 GAWŁAS TOMASZ M - M 40-49 - GDAŃSK 80km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1090 DOMACHOWSKI PATRYK M - M 30-39 - GDAŃSK 80km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:37:02 1:15:05 1:56:42 2:44:59
- 1108 JULKE SŁAWOMIR M - M 40-49 - WARSZAWA BIKE U UP EUROPELL 80km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:28:46 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1113 KANIGOWSKI LECH M - M 60-65 - SŁUPSK 80km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:36:06 1:12:27 1:53:16 2:37:15
- 1130 POPLAWSKI BARTEK M - M 30-39 - PRUSZCZ GDANSKI 80km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:39:09 1:18:23 1:57:58 2:39:27
- 1131 POPLAWSKI ZBIGNIEW M - M 60-65 - PRUSZCZ GDANSKI 80km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:39:41 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1132 POPŁAWSKA KASIA K - K 30-39 - PRUSZCZ GDANSKI 80km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:39:22 1:18:25 1:58:42 0:00:00
- 1137 ROMANOWSKA AGNIESZKA K - K 40 i więcej - RUMIA FTI RACING TEAM 80km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:47:22 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1138 RYNKOWSKI RAFAŁ M - M 0-29 - WARSZAWA GK GRYF TCZEW 80km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1143 SOBIEŚ RADOSŁAW M - M 40-49 - GDYNIA 80km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1148 WIELICZKO RADOSŁAW M - M 50-59 - GDAŃSK 80km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1152 GARDOCKI WALDEMAR M - M 66 i więcej - GDAŃSK 80km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:34:22 1:11:04 1:49:25 0:00:00
- 1157 REPIŃSKI TOMASZ M - M 30-39 - KOŚCIERZYNA ASE TREK GDYNIA 80km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:24:45 0:49:07 1:23:29 0:00:00
- 1163 SIEDLECKI MACIEJ M - M 30-39 - GDYNIA VELOMANIAC.CC 80km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:25:21 0:56:07 0:00:00 0:00:00
- 1168 KRASZKIEWICZ OLGIERD M - M 40-49 - GDAŃSK BIKE U UP - WYSEPKA.PL 80km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:24:48 0:55:28 0:00:00 0:00:00


CYKLO Strzepcz - 48km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR. 3 Okr
1 72 JANIC ŁUKASZ M 1 M 0-29 NOWOGARD STC STARGARD 48km 1:15:54 37.94 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:39 0:24:43
2 499 KULIKOWSKI TOBIASZ M 2 M 30-39 GDYNIA ZDROWY ROWER 48km 1:15:55 37.94 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:39 0:24:44
3 104 KORZENIAK PATRYK M 3 M 30-39 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 48km 1:15:55 37.94 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:33 0:25:37 0:24:45
4 312 CIBA DAMIAN M 4 M 30-39 1 RUMIA TA KO TEAM 48km 1:15:56 37.93 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:38 0:24:46
5 325 GĄSIOROWSKI MICHAŁ M 5 M 30-39 2 BYDGOSZCZ POLONIA BYDGOSZCZ 48km 1:15:56 37.93 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:34 0:25:37 0:24:45
6 366 KRAŚNICKI ADAM M 6 M 0-29 1 GDYNIA 48km 1:15:56 37.92 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:34 0:24:51
7 264 STANKIEWICZ WIKTOR M 7 M 0-29 2 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA 48km 1:15:56 37.93 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:31 0:25:41 0:24:44
8 7 BARTKOWIAK PRZEMYSŁAW M 8 M 30-39 3 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 48km 1:15:56 37.93 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:39 0:24:45
9 476 CHMIELEWSKI MACIEJ M 9 M 40-49 1 STARGARD SZCZECIŃSKI KP PSP STARGARD 48km 1:15:57 37.92 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:40 0:24:45
10 126 MACHNIO ADAM M 10 M 30-39 4 TCZEW GK GRYF TCZEW 48km 1:15:58 37.91 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:42 0:24:44
11 156 OLSZEWSKI KAROL M 11 M 40-49 2 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 48km 1:15:58 37.91 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:33 0:25:40 0:24:45
12 172 POTRYKUS FILIP M 12 M 0-29 3 CHŁAPOWO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO 48km 1:15:58 37.91 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:37 0:24:49
13 343 GRZENKOWICZ MAKSYMILIAN M 13 M 0-29 4 KARTUZY CARTUSIA 48km 1:15:58 37.91 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:41 0:24:45
14 270 SZCZĘSNY TOMASZ M 14 M 30-39 5 BANINO MH-AUTOMATYKA 48km 1:15:59 37.90 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:34 0:25:42 0:24:43
15 3 ADAMSKI BARTOSZ M 15 M 30-39 6 LEBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 48km 1:16:00 37.89 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:34 0:25:36 0:24:50
16 341 GRYGORCZYK KRYSTIAN M 16 M 0-29 5 GDAŃSK BIKE U UP 48km 1:16:01 37.89 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:41 0:24:48
17 474 KURSZEWSKI DAWID M 17 M 0-29 6 SEMLIN GK STG 48km 1:16:01 37.89 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:37 0:24:52
18 130 MARZEC GRZEGORZ M 18 M 30-39 7 PRUSZCZ GDAŃSKI RANT BARTOSZYCE 48km 1:16:02 37.88 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:33 0:25:40 0:24:49
19 4 BANACH ROBERT M 19 M 40-49 3 GDAŃSK APTEKA GEMINI BANACH SPORT TEAM 48km 1:16:02 37.88 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:31 0:25:43 0:24:48
20 131 MARZEJON MIKOŁAJ M 20 M 0-29 7 CHŁAPOWO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO 48km 1:16:02 37.88 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:33 0:25:39 0:24:50
21 247 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M 21 M 40-49 5 TCZEW GRUPA KOLARSKA GRYF TCZEW 48km 1:16:04 37.86 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:38 0:24:54
22 188 RZANNY WOJCIECH M 22 M 40-49 4 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 48km 1:16:03 37.87 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:35 0:25:40 0:24:48
23 387 MOSKALEWICZ MIKOŁAJ M 23 M 30-39 8 RUMIA 48km 1:16:04 37.86 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:33 0:25:38 0:24:53
24 124 ŁOMINICKI MICHAŁ M 24 M 30-39 9 KWIDZYN PURELIFE TEAM 48km 1:16:05 37.85 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:33 0:25:39 0:24:53
25 348 IARYGIN PAVEL M 25 M 30-39 10 KALININGRAD 500 WATT 48km 1:16:05 37.85 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:42 0:24:51
26 64 GÓRSKI MACIEJ M 26 M 30-39 11 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 48km 1:16:06 37.84 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:34 0:25:40 0:24:52
27 83 JERZYNA JACEK M 27 M 40-49 6 ROZYNY VO2MAX MTB TEAM 48km 1:16:06 37.84 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:39 0:24:55
28 498 ORTYMANN SZYMON M 28 M 0-29 8 SIERAKOWICE CARTUSIA 48km 1:16:07 37.84 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:37 0:24:58
29 40 DEYK ADAM M 29 M 0-29 9 KARTUZY SELA BIKE KASZUBY 48km 1:16:07 37.84 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:33 0:25:40 0:24:54
30 469 KULESZA JACEK M 30 M 50-59 1 GDYNIA 48km 1:16:10 37.81 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:35 0:25:42 0:24:53
31 85 JOKIEL RADOSŁAW M 31 M 30-39 12 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA 48km 1:16:13 37.79 [km/h] 07:35 [min/km] 0:25:32 0:25:40 0:25:01
32 1107 CHMIELEWSKI PIOTR M 32 M 40-49 7 STARGARD SZCZECIŃSKI KP PSP STARGARD 48km 1:16:24 37.70 [km/h] 07:36 [min/km] 0:25:31 0:25:42 0:25:11
33 344 GUŻ ANDRZEJ M 33 M 30-39 13 GDAŃSK UNBOUNDED 48km 1:16:26 37.68 [km/h] 07:36 [min/km] 0:25:34 0:25:37 0:25:15
34 221 TYMIŃSKI WOJCIECH M 34 M 30-39 14 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 48km 1:16:34 37.61 [km/h] 07:36 [min/km] 0:25:32 0:25:42 0:25:20
35 181 RESZKA TOMASZ M 35 M 0-29 10 WILKOWO NOWOWIEJSKIE 48km 1:16:36 37.60 [km/h] 07:36 [min/km] 0:25:31 0:25:38 0:25:27
36 166 PIESIK PATRYK M 36 M 30-39 15 GDYNIA KOŁOMAŃSKI ROWERY 48km 1:17:18 37.26 [km/h] 07:37 [min/km] 0:25:35 0:25:34 0:26:09
37 30 BUJA KRYSTIAN M 37 M 0-29 11 CHŁAPOWO KLIF MTB TEAM 48km 1:17:32 37.15 [km/h] 07:37 [min/km] 0:25:33 0:25:40 0:26:19
38 494 DARGAS ADAM M 38 M 40-49 8 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW 48km 1:17:34 37.13 [km/h] 07:37 [min/km] 0:25:33 0:25:40 0:26:21
39 323 DOBKE JAN M 39 M 30-39 16 GDYNIA BIKE U UP 48km 1:17:34 37.13 [km/h] 07:37 [min/km] 0:25:31 0:25:39 0:26:24
40 443 ZACHARIASIEWICZ TOMASZ M 40 M 30-39 17 GDAŃSK FALA 48km 1:17:35 37.12 [km/h] 07:37 [min/km] 0:25:33 0:25:41 0:26:21
41 220 TYMIŃSKI JACEK M 41 M 40-49 9 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 48km 1:17:38 37.10 [km/h] 07:37 [min/km] 0:25:34 0:25:38 0:26:26
42 217 TLUSZCZAK RAFAŁ M 42 M 40-49 10 GDYNIA HOTEL CZTERY BRZOZY 48km 1:17:38 37.10 [km/h] 07:37 [min/km] 0:25:35 0:25:41 0:26:22
43 376 LIPSKI MARCIN M 43 M 40-49 11 JASTRZĘBIA GÓRA FTI RACING TEAM 48km 1:19:05 36.42 [km/h] 07:39 [min/km] 0:25:34 0:25:42 0:27:49
44 422 SŁOMSKI MIROSŁAW M 44 M 40-49 12 GOLUB-DOBRZYŃ GTR GOLUB-DOBRZYŃ 48km 1:19:13 36.36 [km/h] 07:39 [min/km] 0:25:33 0:25:42 0:27:58
45 478 SĘK SYLWESTER M 45 M 40-49 13 STARGARD STC STARGARD 48km 1:19:16 36.33 [km/h] 07:39 [min/km] 0:25:32 0:25:41 0:28:03
46 481 JULKOWSKI PIOTR M 46 M 30-39 18 SILNO TTC BERETTA TORUŃ 48km 1:19:16 36.33 [km/h] 07:39 [min/km] 0:25:33 0:25:43 0:28:00
47 145 NEUBAUER ŁUKASZ M 47 M 30-39 19 KALISKA GK STG 48km 1:19:31 36.22 [km/h] 07:39 [min/km] 0:25:38 0:26:25 0:27:28
48 123 LATAŃSKI RADOSLAW M 48 M 30-39 20 KUSICE 48km 1:19:31 36.22 [km/h] 07:39 [min/km] 0:25:35 0:26:28 0:27:28
49 472 BLADOWSKI ROMAN M 49 M 50-59 2 GDAŃSK 48km 1:19:49 36.08 [km/h] 07:40 [min/km] 0:25:35 0:26:28 0:27:46
50 368 KUBICKI ZBIGNIEW M 50 M 40-49 14 SIANÓW STREFASPORTU.PL MV INVEST 48km 1:20:47 35.65 [km/h] 07:41 [min/km] 0:25:32 0:27:28 0:27:47
51 311 CHOJNACKI BARTOSZ M 51 M 40-49 15 KOSZALIN ROWERY MAŁGOŚKA 48km 1:20:48 35.64 [km/h] 07:41 [min/km] 0:25:34 0:27:29 0:27:45
52 473 GLUSZKO KUBA M 52 M 30-39 21 KOSZALIN HEAN OPAKOWANIA 48km 1:20:55 35.59 [km/h] 07:41 [min/km] 0:25:40 0:27:22 0:27:53
53 141 MUŃSKI MARCIN M 53 M 40-49 16 GDAŃSK GK STG 48km 1:20:59 35.56 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:55 0:27:21 0:26:43
54 189 RZEŹNIK PIOTR M 54 M 40-49 17 GDAŃSK ZKPIG KOLBUDY 48km 1:21:01 35.55 [km/h] 07:41 [min/km] 0:25:37 0:27:25 0:27:59
55 1027 KOZIEŁ-DWORSKI SZYMON M 55 M 30-39 22 WEJHEROWO NKK NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 48km 1:21:01 35.55 [km/h] 07:41 [min/km] 0:25:34 0:27:26 0:28:01
56 268 FIRA ADAM M 56 M 30-39 23 GDAŃSK SCHNEIDER ELECTRIC 48km 1:21:03 35.53 [km/h] 07:41 [min/km] 0:25:40 0:27:22 0:28:01
57 128 MALLEK DAWID M 57 M 0-29 12 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 48km 1:21:03 35.53 [km/h] 07:41 [min/km] 0:25:42 0:28:34 0:26:47
58 230 WEGNER KAMIL M 58 M 30-39 24 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 48km 1:21:05 35.52 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:58 0:27:21 0:26:46
59 151 NOWAK KRYSTIAN M 59 M 30-39 25 RUMIA 48km 1:21:05 35.52 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:51 0:27:23 0:26:51
60 306 BIELOWICZ MAREK M 60 M 30-39 26 GDYNIA BST-BANACH SPORT TEAM 48km 1:21:06 35.51 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:57 0:27:20 0:26:49
61 477 ZACHACZ ANDRZEJ M 61 M 40-49 18 SIELSKO STC STARGARD 48km 1:21:06 35.51 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:55 0:27:22 0:26:49
62 250 ŻMUDZKI BARTOSZ M 62 M 0-29 13 LĘBORK LZKA WATAHA LĘBORK 48km 1:21:06 35.51 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:58 0:27:18 0:26:50
63 251 ŻMUDZKI PAWEŁ M 63 M 0-29 14 LĘBORK LZKA WATAHA LĘBORK 48km 1:21:06 35.51 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:56 0:27:20 0:26:50
64 67 GROCHOWSKI MATEUSZ M 64 M 0-29 15 WEJHEROWO 48km 1:21:06 35.51 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:57 0:27:20 0:26:49
65 195 SKRZYCKI LUKASZ M 65 M 30-39 27 GDYNIA BIKE U UP EUROPELL 48km 1:21:06 35.51 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:58 0:27:20 0:26:48
66 254 ŻYWUSZKO PATRYK M 66 M 30-39 28 RUMIA 48km 1:21:07 35.50 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:55 0:27:22 0:26:50
67 390 NACHYŁA KRZYSZTOF M 67 M 40-49 19 GDAŃSK MARINE PROJECTS 48km 1:21:07 35.50 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:56 0:27:22 0:26:49
68 468 WOLSKI MAREK M 68 M 50-59 3 GDAŃSK 48km 1:21:07 35.50 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:23 0:27:54 0:26:50
69 8 BARTKOWSKI MAREK M 69 M 50-59 4 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 48km 1:21:08 35.50 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:57 0:27:21 0:26:50
70 415 RUTKOWSKI TOMASZ M 70 M 0-29 16 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM 48km 1:21:08 35.50 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:59 0:27:19 0:26:50
71 129 MALLEK PAWEŁ M 71 M 0-29 17 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 48km 1:21:08 35.50 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:52 0:27:22 0:26:54
72 87 JUNAK ZBIGNIEW M 72 M 60-65 1 CHOSZCZNO STC STARGARD 48km 1:21:08 35.50 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:52 0:27:26 0:26:50
73 9 BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW M 73 M 30-39 29 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 48km 1:21:08 35.50 [km/h] 07:41 [min/km] 0:26:51 0:27:26 0:26:51
74 470 BORKOWSKI ŁUKASZ M 74 M 30-39 30 LIDZBARK WARMIŃSKI ROWEROWY LIDZBARK 48km 1:21:12 35.47 [km/h] 07:42 [min/km] 0:26:59 0:27:18 0:26:55
75 81 JAWORAŃSKI TOMEK M 75 M 0-29 18 BYTONIA GK STG 48km 1:21:13 35.46 [km/h] 07:42 [min/km] 0:27:01 0:27:17 0:26:55
76 206 SYKUŁA MARCIN M 76 M 40-49 20 GDYNIA BST-BANACH SPORT TEAM 48km 1:21:13 35.46 [km/h] 07:42 [min/km] 0:26:01 0:28:16 0:26:56
77 208 SZEMBERSKI ŁUKASZ M 77 M 30-39 31 RUMIA DRAGON TONER CYCLING 48km 1:21:17 35.43 [km/h] 07:42 [min/km] 0:27:00 0:27:14 0:27:03
78 441 WOJEWODA JAN M 78 M 0-29 19 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 48km 1:21:42 35.25 [km/h] 07:42 [min/km] 0:25:33 0:26:31 0:29:38
79 490 SKIBA PAWEŁ M 79 M 30-39 32 JUSZKOWO VO2MAX MTB TEAM 48km 1:22:04 35.09 [km/h] 07:43 [min/km] 0:26:58 0:27:20 0:27:46
80 410 REJTER BARTŁOMIEJ M 80 M 0-29 20 GLINNO SELA BIKE KASZUBY 48km 1:23:25 34.53 [km/h] 07:44 [min/km] 0:26:55 0:27:20 0:29:10
81 321 DEMBEK TOMASZ M 81 M 40-49 21 GDAŃSK 48km 1:23:33 34.47 [km/h] 07:44 [min/km] 0:27:12 0:28:23 0:27:58
82 218 TOMASZEWSKI DARIUSZ M 82 M 40-49 22 GOWINO FTI RACING TEAM 48km 1:23:40 34.42 [km/h] 07:45 [min/km] 0:25:32 0:28:39 0:29:29
83 332 GORAZDOWSKI FILIP M 83 M 0-29 21 KŁANINO KLIF MTB CHŁAPOWO 48km 1:23:41 34.42 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:31 0:28:06 0:28:04
84 431 TOMASZEWSKA KINGA K 1 K 40-49 GOWINO FTI RACING TEAM 48km 1:23:42 34.41 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:34 0:28:02 0:28:06
85 397 PIEPKA SŁAWOMIR M 84 M 40-49 23 LEŚNIEWO KLIF MTB TEAM 48km 1:23:42 34.41 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:00 0:28:36 0:28:06
86 103 KORWEL ADAM M 85 M 30-39 33 KARTUZY HOMOVIATOR 48km 1:23:42 34.41 [km/h] 07:45 [min/km] 0:26:57 0:28:40 0:28:05
87 168 PLECZYŃSKI MARCIN M 86 M 40-49 24 GDYNIA CZARNY SPECJAL TEAM 48km 1:23:42 34.41 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:33 0:28:05 0:28:04
88 236 WILCZYŃSKI MICHAŁ M 87 M 30-39 34 LĘBORK WOLF CLUB 48km 1:23:43 34.40 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:32 0:28:03 0:28:08
89 345 HABAJ PIOTR M 88 M 30-39 35 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 48km 1:23:43 34.40 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:24 0:28:12 0:28:07
90 475 NOWACZYŃSKI JAN M 89 M 40-49 25 PELPLIN GK STG 48km 1:23:43 34.40 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:31 0:28:04 0:28:08
91 112 KUBUSZEWSKI MICHAŁ M 90 M 30-39 36 WEJHEROWO KOMANDO FLAKI 48km 1:23:45 34.39 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:36 0:27:59 0:28:10
92 1200 KOLASA ŁUKASZ M 91 M 30-39 37 GDYNIA 48km 1:23:45 34.39 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:35 0:28:02 0:28:08
93 175 POTYRAŁA JAROSŁAW M 92 M 30-39 38 GDANSK 48km 1:23:46 34.38 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:35 0:28:03 0:28:08
94 444 ZIELIŃSKA KINGA K 2 K 0-29 GDAŃSK 48km 1:23:47 34.37 [km/h] 07:45 [min/km] 0:26:59 0:28:39 0:28:09
95 317 CZERNIAWSKI DANIEL M 93 M 30-39 39 GDAŃSK INDUSTRIA 48km 1:23:47 34.37 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:32 0:28:05 0:28:10
96 302 BARTNIK ŁUKASZ M 94 M 40-49 26 GDYNIA ENZO KOŁOMAŃSKI ROWERY 48km 1:23:48 34.37 [km/h] 07:45 [min/km] 0:26:58 0:28:40 0:28:10
97 160 PACZKOWSKI MACIEJ M 95 M 0-29 22 REDA SP 4 REDA/KASZUBSKIE DZIKI 48km 1:23:52 34.34 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:32 0:28:04 0:28:16
98 335 GORTAT BOGUMIŁ M 96 M 30-39 40 76-251 KOBYLNICA OLITE ZERORH+ RACING TEAM 48km 1:23:53 34.33 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:34 0:28:03 0:28:16
99 65 GRABOWSKI EDMUND M 97 M 66 i więcej 1 PSZCZÓŁKI GK GRYF TCZEW 48km 1:23:53 34.33 [km/h] 07:45 [min/km] 0:26:58 0:28:40 0:28:15
100 127 MACIEJEWSKI SŁAWOMIR M 98 M 50-59 5 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 48km 1:23:53 34.33 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:00 0:28:39 0:28:14
101 82 JEKA KAMIL M 99 M 30-39 41 STARZYNO KLIF MTB TEAM 48km 1:24:04 34.26 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:31 0:28:06 0:28:27
102 339 GRUBA PIOTR M 100 M 30-39 42 GDAŃSK LPPTEAM 48km 1:24:07 34.24 [km/h] 07:45 [min/km] 0:27:32 0:28:03 0:28:32
103 84 JĘDRZEJEWSKI PIOTR M 101 M 0-29 23 GDAŃSK 48km 1:24:08 34.23 [km/h] 07:45 [min/km] 0:25:34 0:28:19 0:30:15
104 14 BIELSKI ZBIGNIEW M 102 M 66 i więcej 2 GDAŃSK GK GRYF TCZEW 48km 1:25:05 33.85 [km/h] 07:46 [min/km] 0:27:01 0:28:37 0:29:27
105 238 WOJCZAK KRZYSZTOF M 103 M 50-59 6 KOBYLNICA OLITE ZERORH+ RACING TEAM 48km 1:26:09 33.43 [km/h] 07:48 [min/km] 0:28:19 0:28:27 0:29:23
106 380 ŁUKAWSKI DAMIAN M 104 M 0-29 24 GDAŃSK FALA 48km 1:26:09 33.43 [km/h] 07:48 [min/km] 0:28:29 0:28:25 0:29:15
107 440 WOJEWODA ADAM M 105 M 40-49 27 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 48km 1:26:31 33.29 [km/h] 07:48 [min/km] 0:27:34 0:28:04 0:30:53
108 163 PAPELBON ROMAN M 106 M 30-39 43 GRUDZIADZ LTM MASTERS TEAM 48km 1:26:54 33.14 [km/h] 07:49 [min/km] 0:27:33 0:29:15 0:30:06
109 162 PAJER TOMASZ M 107 M 40-49 28 GDYNIA LTM MASTERS TEAM 48km 1:26:55 33.14 [km/h] 07:49 [min/km] 0:27:33 0:29:17 0:30:05
110 355 KOBESZKO BARTŁOMIEJ M 108 M 30-39 44 GDYNIA 48km 1:27:05 33.07 [km/h] 07:49 [min/km] 0:27:32 0:29:22 0:30:11
111 327 GIERSZEWSKI SŁAWOMIR M 109 M 40-49 29 KĄPINO 48km 1:27:12 33.03 [km/h] 07:49 [min/km] 0:27:32 0:29:24 0:30:16
112 48 DZIĘBOWSKI PIOTR M 110 M 30-39 45 GDYNIA LPPTEAM 48km 1:27:14 33.01 [km/h] 07:49 [min/km] 0:27:34 0:29:23 0:30:17
113 133 MATUSZEWSKI KRZYSZTOF M 111 M 60-65 2 GRUDZIADZ LTM MASTERS TEAM 48km 1:27:18 32.99 [km/h] 07:49 [min/km] 0:29:12 0:28:54 0:29:12
114 271 DALACH TOMASZ M 112 M 40-49 30 GDYNIA 48km 1:27:20 32.98 [km/h] 07:49 [min/km] 0:27:35 0:29:22 0:30:23
115 289 BRONISZEWSKI MACIEJ M 113 M 30-39 46 GDYNIA 48km 1:27:21 32.97 [km/h] 07:49 [min/km] 0:28:50 0:29:15 0:29:16
116 369 KULLING MONIKA K 3 K 30-39 GNIEŻDŻEWO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO 48km 1:27:22 32.96 [km/h] 07:49 [min/km] 0:28:52 0:29:13 0:29:17
117 13 BIBLIW MAREK M 114 M 30-39 47 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 48km 1:27:24 32.95 [km/h] 07:49 [min/km] 0:27:36 0:29:52 0:29:56
118 406 PRZESTRZELSKI PIOTR M 115 M 40-49 31 GDAŃSK BST 48km 1:27:25 32.95 [km/h] 07:49 [min/km] 0:28:51 0:29:15 0:29:19
119 427 SYNORADZKI ADAM M 116 M 0-29 25 STARNICE MARKOS SPORT TEAM 48km 1:27:27 32.93 [km/h] 07:49 [min/km] 0:28:52 0:29:11 0:29:24
120 53 FLORCZUK MAREK M 117 M 30-39 48 GDYNIA 48km 1:27:29 32.92 [km/h] 07:49 [min/km] 0:28:46 0:29:19 0:29:24
121 430 ŚCIERKA PAWEŁ M 118 M 0-29 26 SOSNOWIEC 48km 1:27:31 32.91 [km/h] 07:49 [min/km] 0:28:49 0:29:13 0:29:29
122 194 SKONECZNY KAMIL M 119 M 30-39 49 GDYNIA BIKE U UP EUROPELL 48km 1:27:35 32.88 [km/h] 07:49 [min/km] 0:28:02 0:30:02 0:29:31
123 227 WALCZAK MARIUSZ M 120 M 40-49 32 RYBNO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 48km 1:27:38 32.86 [km/h] 07:50 [min/km] 0:28:40 0:29:19 0:29:39
124 338 GÓRSKI SŁAWOMIR M 121 M 40-49 33 WEJHEROWO 48km 1:27:38 32.86 [km/h] 07:50 [min/km] 0:28:52 0:29:14 0:29:32
125 272 NOWAK ARTUR M 122 M 40-49 34 GDYNIA A&G CARP TEAM 48km 1:27:40 32.85 [km/h] 07:50 [min/km] 0:28:52 0:29:16 0:29:32
126 413 RÓŻAŃSKI MARCIN M 123 M 30-39 50 JAGATOWO 48km 1:27:42 32.84 [km/h] 07:50 [min/km] 0:28:53 0:29:10 0:29:39
127 301 BACHTIAK MARCIN M 124 M 40-49 35 BIAŁOGARD BTC BIAŁOGARD 48km 1:27:56 32.75 [km/h] 07:50 [min/km] 0:29:34 0:29:05 0:29:17
128 173 POTRYKUS JAN M 125 M 50-59 7 CHŁAPOWO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO 48km 1:27:57 32.75 [km/h] 07:50 [min/km] 0:28:02 0:30:02 0:29:53
129 10 BELCZEWSKI DOMINIK M 126 M 30-39 51 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 48km 1:27:58 32.74 [km/h] 07:50 [min/km] 0:29:31 0:29:07 0:29:20
130 140 MUNDZIA URSZULA K 4 K 0-29 1 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 48km 1:27:59 32.73 [km/h] 07:50 [min/km] 0:29:37 0:29:20 0:29:02
131 100 KOŁODZIEJ GRZEGORZ M 127 M 40-49 36 NOWE 48km 1:27:59 32.73 [km/h] 07:50 [min/km] 0:28:49 0:29:12 0:29:58
132 51 FILIPOWSKI ARKADIUSZ M 128 M 40-49 37 SLAWNO 48km 1:28:03 32.71 [km/h] 07:50 [min/km] 0:29:31 0:29:20 0:29:12
133 43 DOBROLIŃSKI DANIEL M 129 M 40-49 38 GDYNIA POLSKA PÓŁNOCNA 48km 1:28:03 32.71 [km/h] 07:50 [min/km] 0:29:32 0:29:06 0:29:25
134 405 PRUSINOWSKI BERNARD M 130 M 30-39 52 GDYNIA 48km 1:28:06 32.69 [km/h] 07:50 [min/km] 0:27:36 0:30:23 0:30:07
135 378 LORREK PRZEMYSŁAW M 131 M 0-29 27 KOWALE 48km 1:28:07 32.68 [km/h] 07:50 [min/km] 0:29:37 0:29:03 0:29:27
136 308 BOLSHAKOVA VICTORIA K 5 K 30-39 1 KALININGRAD, RUSSIA 48km 1:28:12 32.65 [km/h] 07:50 [min/km] 0:29:35 0:29:22 0:29:15
137 400 POPŁAWSKI TADEUSZ M 132 M 50-59 8 GDAŃSK WETERYNEK.PL/BIKE U UP/ 48km 1:28:17 32.62 [km/h] 07:50 [min/km] 0:29:32 0:29:07 0:29:38
138 229 WAWRZYŃSKI TOMASZ M 133 M 30-39 53 GDYNIA PORT GDYNIA SPORT TEAM 48km 1:28:29 32,55 [km/h] 01:50 [min/km] 0:28:36 0:29:28 0:30:25
139 484 BRZESKI ADAM M 134 M 40-49 39 WEJHEROWO SCHNEIDER ELECTRIC TEAM 48km 1:28:42 32.47 [km/h] 07:51 [min/km] 0:28:23 0:29:46 0:30:33
140 192 SEKIDA MATEUSZ M 135 M 40-49 40 GOŚCICINO 48km 1:28:43 32.46 [km/h] 07:51 [min/km] 0:29:34 0:29:04 0:30:05
141 233 WIDYŃSKA AGATA K 6 K 0-29 2 GDAŃSK 48km 1:28:46 32.44 [km/h] 07:51 [min/km] 0:28:54 0:29:54 0:29:58
142 219 TRZCIŃSKI KAMIL M 136 M 30-39 54 GDAŃSK 48km 1:28:49 32.43 [km/h] 07:51 [min/km] 0:28:53 0:30:06 0:29:50
143 21 BOŃKOWSKI JAROSŁAW M 137 M 50-59 9 GDAŃSK MH AUTOMATYKA 48km 1:28:49 32.43 [km/h] 07:51 [min/km] 0:29:34 0:29:17 0:29:58
144 24 BRANDT MACIEJ M 138 M 40-49 41 ELBLĄG ROWEL 48km 1:28:50 32.42 [km/h] 07:51 [min/km] 0:29:30 0:29:26 0:29:54
145 15 BIERNACIK MARIUSZ M 139 M 50-59 10 GDAŃSK 48km 1:28:50 32.42 [km/h] 07:51 [min/km] 0:28:52 0:29:49 0:30:09
146 246 ZDUN MACIEJ M 140 M 30-39 55 GDAŃSK PAT I MAT 48km 1:28:51 32.41 [km/h] 07:51 [min/km] 0:29:35 0:29:22 0:29:54
147 479 PIKUŁA-KONIECZKA DOROTA K 7 K 40-49 1 JEŻEWO LUKS OLIMP K2 SWIECIE 48km 1:28:51 32.41 [km/h] 07:51 [min/km] 0:28:52 0:29:50 0:30:09
148 360 KORTAS PAWEŁ M 141 M 30-39 56 JASTRZĘBIA GÓRA KLIF MTB TEAM 48km 1:28:51 32.41 [km/h] 07:51 [min/km] 0:29:35 0:29:22 0:29:54
149 416 SAWICZ MICHAŁ M 142 M 0-29 28 PĘPOWO BIEGACZ Z PÓŁNOCY / FINISZ MORĄG 48km 1:28:52 32.41 [km/h] 07:51 [min/km] 0:29:35 0:29:16 0:30:01
150 318 DALECKI KAROL M 143 M 30-39 57 REDA NORDA ACTIVE TEAM 48km 1:28:52 32.41 [km/h] 07:51 [min/km] 0:29:34 0:29:23 0:29:55
151 373 LEŚNIEWSKI MAREK M 144 M 50-59 11 GDAŃSK 48km 1:28:57 32.38 [km/h] 07:51 [min/km] 0:29:35 0:29:23 0:29:59
152 337 GÓRNY BARTŁOMIEJ M 145 M 30-39 58 MALBORK SAINT-GOBAIN SQUAD 48km 1:29:00 32.36 [km/h] 07:51 [min/km] 0:29:36 0:29:22 0:30:02
153 493 KUBIK AGNIESZKA K 8 K 30-39 2 GDAŃSK BCT TEAM GDYNIA/ BIKE U UP 48km 1:29:19 32.24 [km/h] 07:52 [min/km] 0:28:49 0:29:15 0:31:15
154 408 PUŁKOWSKI ADAM M 146 M 30-39 59 NOWY DWÓR GDAŃSKI ŻUŁAWY 48km 1:30:06 31.96 [km/h] 07:53 [min/km] 0:31:25 0:29:28 0:29:13
155 106 KOSS PRZEMYSŁAW M 147 M 50-59 12 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 48km 1:30:23 31.86 [km/h] 07:53 [min/km] 0:29:10 0:29:46 0:31:27
156 275 UFNALEWSKI FILIP M 148 M 40-49 42 ELBLĄG TKF.PL 48km 1:30:27 31.84 [km/h] 07:53 [min/km] 0:29:32 0:29:44 0:31:11
157 223 UFNIAK TOMASZ M 149 M 30-39 60 LĘBORK 48km 1:30:29 31.83 [km/h] 07:53 [min/km] 0:31:00 0:30:05 0:29:24
158 495 LISIAK PAWEŁ M 150 M 30-39 61 GDAŃSK FALA 48km 1:30:45 31.74 [km/h] 07:53 [min/km] 0:33:30 0:29:01 0:28:14
159 433 TUR IRENEUSZ M 151 M 30-39 62 ŻUKOWO DOMAX RACING TEAM 48km 1:31:04 31.63 [km/h] 07:54 [min/km] 0:29:35 0:30:50 0:30:39
160 258 KOPOWSKI STEFAN M 152 M 50-59 13 GDAŃSK 48km 1:31:04 31.63 [km/h] 07:54 [min/km] 0:29:37 0:30:49 0:30:38
161 228 WASZCZYK MACIEJ M 153 M 40-49 43 SOPOT BANQSOFT 48km 1:31:05 31.62 [km/h] 07:54 [min/km] 0:29:34 0:30:42 0:30:49
162 392 NICKEL WIESŁAW M 154 M 50-59 14 KOŚCIERZYNA 48km 1:31:06 31.61 [km/h] 07:54 [min/km] 0:29:33 0:30:54 0:30:39
163 497 MATEJA LUKASZ M 155 M 30-39 63 GDAŃSK 48km 1:31:07 31.61 [km/h] 07:54 [min/km] 0:30:40 0:30:13 0:30:14
164 54 GACEK JAROSŁAW M 156 M 40-49 44 SKARSZEWY SKARSZEWY CYCLE TEAM 48km 1:31:09 31.60 [km/h] 07:54 [min/km] 0:29:41 0:30:45 0:30:43
165 74 JANKOWSKI JAKUB M 157 M 30-39 64 GDYNIA SPEDMAN 48km 1:31:09 31.60 [km/h] 07:54 [min/km] 0:29:34 0:30:52 0:30:43
166 152 OGRODOWSKA MAŁGORZATA K 9 K 30-39 3 GDYNIA WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 48km 1:31:17 31.55 [km/h] 07:54 [min/km] 0:29:36 0:30:50 0:30:51
167 125 ŁUCZYŃSKI JANUSZ M 158 M 40-49 45 GDAŃSK 48km 1:31:24 31.51 [km/h] 07:54 [min/km] 0:29:36 0:30:50 0:30:58
168 359 KOPEĆ KONRAD M 159 M 40-49 46 GDYNIA 48km 1:32:12 31.24 [km/h] 07:55 [min/km] 0:29:37 0:30:49 0:31:46
169 215 SZYMKUN MAREK M 160 M 0-29 29 GDAŃSK 48km 1:32:56 30.99 [km/h] 07:56 [min/km] 0:30:46 0:31:06 0:31:04
170 412 ROMAŃSKA ALEKSANDRA K 10 K 0-29 3 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 48km 1:33:07 30.93 [km/h] 07:56 [min/km] 0:31:02 0:32:07 0:29:58
171 91 KAMIŃSKI RAFAŁ M 161 M 30-39 65 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 48km 1:33:30 30.80 [km/h] 07:57 [min/km] 0:30:41 0:31:12 0:31:37
172 235 WIKA PIOTR M 162 M 50-59 15 REWA 48km 1:33:37 30.76 [km/h] 07:57 [min/km] 0:29:34 0:31:23 0:32:40
173 139 MONDRE PIOTR M 163 M 60-65 3 LĘBORK LTS LĘBORK 48km 1:33:42 30.74 [km/h] 07:57 [min/km] 0:31:01 0:30:56 0:31:45
174 70 JAGODZIŃSKI MICHAŁ M 164 M 30-39 66 ŚWIECIE LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 48km 1:33:54 30.67 [km/h] 07:57 [min/km] 0:29:35 0:32:36 0:31:43
175 336 GÓRECKI PAWEŁ M 165 M 40-49 47 GDAŃSK LPPTEAM 48km 1:34:16 30.55 [km/h] 07:58 [min/km] 0:29:34 0:31:46 0:32:56
176 93 KAPTURSKI HUBERT M 166 M 30-39 67 GDYNIA K.S. MISZCZE PŁYTA 48km 1:34:32 30.47 [km/h] 07:58 [min/km] 0:31:01 0:31:28 0:32:03
177 411 ROLBIECKA ALICJA K 11 K 30-39 4 REDA LUK CONNECT RACING TEAM 48km 1:34:35 30.45 [km/h] 07:58 [min/km] 0:30:16 0:31:48 0:32:31
178 309 CELINSKA ANNA K 12 K 30-39 5 GDYNIA 48km 1:34:51 30.36 [km/h] 07:59 [min/km] 0:30:44 0:31:21 0:32:46
179 178 RADNY ROBERT M 167 M 40-49 48 KAZIMIERZ 48km 1:34:54 30.35 [km/h] 07:59 [min/km] 0:29:38 0:32:17 0:32:59
180 27 BRZESKI ŁUKASZ M 168 M 0-29 30 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 48km 1:34:54 30.35 [km/h] 07:59 [min/km] 0:28:53 0:29:49 0:36:12
181 428 SZLAS RADOSŁAW M 169 M 40-49 49 TUCHOM STUDIO S7 BANINO NIESLYSZACYCH 48km 1:34:57 30.33 [km/h] 07:59 [min/km] 0:29:53 0:31:42 0:33:22
182 142 MYSZK ADAM M 170 M 30-39 68 KARTUZY SELA BIKE KASZUBY 48km 1:35:26 30.18 [km/h] 07:59 [min/km] 0:28:54 0:31:20 0:35:12
183 363 KOTASIŃSKI FILIP M 171 M 30-39 69 GDYNIA PLYWANIETROJMIASTO.PL 48km 1:35:33 30.14 [km/h] 07:59 [min/km] 0:32:30 0:32:32 0:30:31
184 353 KAMIŃSKI BARTOSZ M 172 M 0-29 31 TCZEW 48km 1:35:42 30.09 [km/h] 07:00 [min/km] 0:31:01 0:31:58 0:32:43
185 414 RUDZKI PIOTR M 173 M 40-49 50 GDYNIA 48km 1:35:44 30.08 [km/h] 07:00 [min/km] 0:30:43 0:31:22 0:33:39
186 320 DEMBEK KRZYSZTOF M 174 M 30-39 70 SOPOT 48km 1:35:53 30.04 [km/h] 07:00 [min/km] 0:31:03 0:32:16 0:32:34
187 500 AUGUSTYNIAK JAROSŁAW M 175 M 40-49 51 GDDAŃSK 48km 1:35:53 30.04 [km/h] 07:00 [min/km] 0:30:19 0:31:51 0:33:43
188 362 KOŚCIOWSKA AGNIESZKA K 13 K 30-39 6 GDAŃSK 48km 1:35:54 30.03 [km/h] 07:00 [min/km] 0:31:10 0:32:25 0:32:19
189 52 FIZHUK ROSTYSLAV M 176 M 0-29 32 GDANSK 48km 1:35:57 30.02 [km/h] 07:00 [min/km] 0:29:50 0:33:10 0:32:57
190 322 DĘBIEC EWA K 14 K 30-39 7 GDAŃSK 48km 1:35:58 30.01 [km/h] 07:00 [min/km] 0:31:23 0:31:43 0:32:52
191 491 GRABAN KRZYSZTOF M 177 M 0-29 33 MORZESZCZYN 48km 1:35:59 30.01 [km/h] 07:00 [min/km] 0:31:41 0:32:13 0:32:05
192 432 TROCH MACIEJ M 178 M 40-49 52 MALBORK 48km 1:35:59 30.01 [km/h] 07:00 [min/km] 0:31:04 0:32:05 0:32:50
193 18 BLOCK MICHAŁ M 179 M 30-39 71 RUMIA 48km 1:36:00 30.00 [km/h] 07:00 [min/km] 0:30:19 0:32:41 0:33:00
194 73 JANKOWSKI ANDRZEJ M 180 M 30-39 72 GDAŃSK 48km 1:36:27 29.86 [km/h] 07:01 [min/km] 0:29:38 0:33:12 0:33:37
195 209 SZERSZENOWICZ DANIEL M 181 M 0-29 34 PRUSZCZ GDAŃSKI 48km 1:36:27 29.86 [km/h] 07:01 [min/km] 0:31:03 0:32:31 0:32:53
196 307 BLADOWSKA MAGDALENA K 15 K 0-29 4 KARTUZY JIT SOLUTIONS 48km 1:36:32 29.83 [km/h] 07:01 [min/km] 0:32:18 0:32:11 0:32:03
197 191 SADOWSKI MATEUSZ M 182 M 30-39 73 BARTOSZYCE 48km 1:36:38 29.80 [km/h] 07:01 [min/km] 0:30:16 0:33:19 0:33:03
198 41 DEYK ZDZISŁAW M 183 M 60-65 4 KARTUZY 48km 1:36:46 29.76 [km/h] 07:01 [min/km] 0:31:34 0:32:56 0:32:16
199 334 GORAZDOWSKI MARCIN M 184 M 40-49 53 KŁANINO KLIF MTB TEAM 48km 1:36:47 29.76 [km/h] 07:01 [min/km] 0:32:31 0:32:25 0:31:51
200 314 CIEŚLAK TOMASZ M 185 M 30-39 74 GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM 48km 1:36:59 29.70 [km/h] 07:01 [min/km] 0:31:58 0:32:33 0:32:28
201 372 LEMMLE KRZYSZTOF M 186 M 40-49 54 GDAŃSK JABRA RT FRIENDS 48km 1:37:10 29.64 [km/h] 07:01 [min/km] 0:31:30 0:33:02 0:32:38
202 79 JASZEWSKI BORYS M 187 M 30-39 75 GDAŃSK 48km 1:37:20 29.59 [km/h] 07:02 [min/km] 0:31:20 0:33:25 0:32:35
203 303 BELTER DANIEL M 188 M 0-29 35 WEJHEROWO 48km 1:37:33 29.52 [km/h] 07:02 [min/km] 0:31:15 0:32:46 0:33:32
204 50 FIJOŁEK JAREK M 189 M 40-49 55 GDAŃSK WWW.OPONY3MIASTO.PL 48km 1:37:40 29.49 [km/h] 07:02 [min/km] 0:30:59 0:32:53 0:33:48
205 243 WYKA ANDRZEJ M 190 M 66 i więcej 3 GDYNIA 48km 1:37:42 29.48 [km/h] 07:02 [min/km] 0:31:11 0:32:57 0:33:34
206 210 SZTYGIEL MACIEJ M 191 M 40-49 56 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 48km 1:37:45 29.46 [km/h] 07:02 [min/km] 0:31:47 0:32:22 0:33:36
207 119 KWIATKOWSKA BEATA K 16 K 40-49 2 ŚWIECIE LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 48km 1:37:59 29.39 [km/h] 07:02 [min/km] 0:31:13 0:33:21 0:33:25
208 253 ŻYŁKA JAKUB M 192 M 30-39 76 GDAŃSK 48km 1:38:07 29.35 [km/h] 07:03 [min/km] 0:32:21 0:32:46 0:33:00
209 480 KONIECZKA WALDEMAR M 193 M 40-49 57 JEŻEWO LUKS OLIMP K2 SWIECIE 48km 1:38:21 29.28 [km/h] 07:03 [min/km] 0:32:02 0:33:07 0:33:12
210 277 DUTKOWSKI LECH M 194 M 50-59 16 GDAŃSK NEXUS TEAM 48km 1:38:26 29.26 [km/h] 07:03 [min/km] 0:33:26 0:33:08 0:31:52
211 365 KRASNOWSKA ANNA K 17 K 30-39 8 NOWY DWÓR GDAŃSKI 48km 1:38:26 29.26 [km/h] 07:03 [min/km] 0:33:25 0:33:09 0:31:52
212 202 STOLTMAN SŁAWOMIR M 195 M 30-39 77 BYTÓW 48km 1:38:33 29.22 [km/h] 07:03 [min/km] 0:33:02 0:33:10 0:32:21
213 89 JURA KAZIMIERZ M 196 M 66 i więcej 4 MIASTKO MTS HAMER 48km 1:38:34 29.22 [km/h] 07:03 [min/km] 0:31:41 0:32:54 0:33:59
214 445 ZIELONKA MACIEJ M 197 M 30-39 78 GDYNIA SPIE SPORT TEAM 48km 1:38:40 29.19 [km/h] 07:03 [min/km] 0:32:54 0:33:04 0:32:42
215 207 SYPNIEWSKI MARIUSZ M 198 M 50-59 17 KOTEŻE GK STG 48km 1:38:47 29.15 [km/h] 07:03 [min/km] 0:32:19 0:32:48 0:33:40
216 384 MIKOŁAJCZAK MICHAŁ M 199 M 40-49 58 GDAŃSK LPPTEAM 48km 1:38:56 29.11 [km/h] 07:04 [min/km] 0:32:22 0:33:35 0:32:59
217 45 DRABIK MARCIN M 200 M 40-49 59 ROTMANKA 48km 1:39:01 29.09 [km/h] 07:04 [min/km] 0:31:30 0:33:31 0:34:00
218 352 KAMIN KRZYSZTOF M 201 M 0-29 36 REDA 48km 1:39:03 29.08 [km/h] 07:04 [min/km] 0:32:18 0:33:40 0:33:05
219 391 NALEŻYTY KATARZYNA K 18 K 0-29 5 GDYNIA BIKE U UP EUROPELL 48km 1:39:03 29.08 [km/h] 07:04 [min/km] 0:32:29 0:32:40 0:33:54
220 149 NOREK RYSZARD M 202 M 66 i więcej 5 SŁAWNO 48km 1:39:07 29.06 [km/h] 07:04 [min/km] 0:32:33 0:33:25 0:33:09
221 201 STEFANIAK LESZEK M 203 M 40-49 60 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 48km 1:39:20 28.99 [km/h] 07:04 [min/km] 0:32:54 0:33:19 0:33:07
222 68 HENICZ GRZEGORZ M 204 M 50-59 18 GDYNIA 48km 1:39:20 28.99 [km/h] 07:04 [min/km] 0:31:42 0:32:48 0:34:50
223 92 KAMIONKA KLAUDIA K 19 K 0-29 6 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 48km 1:39:36 28.92 [km/h] 07:05 [min/km] 0:32:02 0:33:40 0:33:54
224 442 WÓDKIEWICZ IWONA K 20 K 50 i więcej 1 WARSZAWA 48km 1:39:38 28.91 [km/h] 07:05 [min/km] 0:32:23 0:33:02 0:34:13
225 96 KARPIŃSKI MATEUSZ M 205 M 0-29 37 GDAŃSK 48km 1:39:47 28.86 [km/h] 07:05 [min/km] 0:31:22 0:33:05 0:35:20
226 276 GRABOWSKI JANUSZ M 206 M 50-59 19 DĘBNICA KASZUBSKA PIAST SŁUPSK 48km 1:39:50 28.85 [km/h] 07:05 [min/km] 0:32:02 0:33:22 0:34:26
227 356 KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA MILENA K 21 K 0-29 7 GDYNIA PLYWANIETROJMIASTO.PL 48km 1:40:05 28.78 [km/h] 07:05 [min/km] 0:32:32 0:32:36 0:34:57
228 483 ANKUDOWICZ CZESŁAW M 207 M 66 i więcej 6 GDYNIA STC STARGARD 48km 1:40:08 28.76 [km/h] 07:05 [min/km] 0:31:05 0:35:06 0:33:57
229 187 RUC RAFAŁ M 208 M 30-39 79 WEJHEROWO LIQUI MOLY CYCLING TEAM 48km 1:40:15 28.73 [km/h] 07:05 [min/km] 0:32:25 0:33:51 0:33:59
230 342 GRZEMSKI JAKUB M 209 M 30-39 80 GDYNIA 48km 1:40:21 28.70 [km/h] 07:05 [min/km] 0:31:45 0:33:18 0:35:18
231 182 ROBIŃSKI JANUSZ M 210 M 50-59 20 SŁUPSK FAJNA SZKOŁA JAZDY KAT.B 48km 1:40:37 28.62 [km/h] 07:06 [min/km] 0:32:34 0:33:24 0:34:39
232 78 JASKUŁKE IREK M 211 M 40-49 61 PUCK PORTA ACTIVE TEAM 48km 1:41:20 28.42 [km/h] 07:07 [min/km] 0:33:56 0:33:18 0:34:06
233 46 DRZEWIECKI MATEUSZ M 212 M 30-39 81 WŁADYSŁAWOWO KLIF MTB TEAM 48km 1:42:29 28.10 [km/h] 07:08 [min/km] 0:33:20 0:34:31 0:34:38
234 38 CZOSKA DAWID M 213 M 0-29 38 LUZINO 48km 1:42:30 28.10 [km/h] 07:08 [min/km] 0:34:10 0:33:51 0:34:29
235 379 ŁUKASZEWSKA ZDZISŁAW M 214 M 50-59 21 BRODNICA 48km 1:42:31 28.09 [km/h] 07:08 [min/km] 0:32:40 0:33:42 0:36:09
236 19 BOGALECKI MAREK M 215 M 60-65 5 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 48km 1:42:33 28.08 [km/h] 07:08 [min/km] 0:34:01 0:34:07 0:34:25
237 198 STANISŁAWSKI ANDRZEJ M 216 M 60-65 6 RÓŻYNY SAFE SPORT TEAM 48km 1:42:36 28.07 [km/h] 07:08 [min/km] 0:34:00 0:34:08 0:34:28
238 183 ROPPEL RAFAŁ M 217 M 30-39 82 GDAŃSK 48km 1:42:46 28.02 [km/h] 07:08 [min/km] 0:32:19 0:34:08 0:36:19
239 6 BARANOWSKI ROMAN M 218 M 40-49 62 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 48km 1:42:59 27.97 [km/h] 07:09 [min/km] 0:33:21 0:34:37 0:35:01
240 346 HAJKO KRZYSZTOF M 219 M 30-39 83 TULCE 48km 1:43:11 27.91 [km/h] 07:09 [min/km] 0:32:43 0:35:20 0:35:08
241 331 GORAZDOWSKA KATARZYNA K 22 K 30-39 9 KŁANINO KLIF MTB TEAM 48km 1:43:11 27.91 [km/h] 07:09 [min/km] 0:33:21 0:34:30 0:35:20
242 401 POTOCKI KAROL M 220 M 30-39 84 GDYNIA 48km 1:43:16 27.89 [km/h] 07:09 [min/km] 0:33:09 0:34:29 0:35:38
243 482 BRZESKI MIROSŁAW M 221 M 50-59 22 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 48km 1:43:29 27.83 [km/h] 07:09 [min/km] 0:32:45 0:34:16 0:36:28
244 351 JAROSIEWICZ RADOSŁAW M 222 M 40-49 63 GDAŃSK 48km 1:43:30 27.83 [km/h] 07:09 [min/km] 0:35:03 0:35:00 0:33:27
245 200 STARCZEWSKI BARTOSZ M 223 M 30-39 85 GDAŃSK PAT I MAT 48km 1:43:31 27.82 [km/h] 07:09 [min/km] 0:32:51 0:35:01 0:35:39
246 426 STYBA-HOLAJN IGNACY M 224 M 0-29 39 WEJHEROWO 48km 1:43:33 27.81 [km/h] 07:09 [min/km] 0:34:41 0:34:24 0:34:28
247 434 URBAŃSKI ROBERT M 225 M 30-39 86 GDAŃSK 48km 1:43:43 27.77 [km/h] 07:10 [min/km] 0:32:41 0:33:46 0:37:16
248 273 SKABOLEPSZY KRYSTIAN M 226 M 0-29 40 BOŻEPOLE WIELKIE 48km 1:44:02 27.68 [km/h] 07:10 [min/km] 0:31:26 0:33:05 0:39:31
249 95 KARPIŃSKI KRZYSZTOF M 227 M 30-39 87 GDAŃSK 48km 1:44:12 27.64 [km/h] 07:10 [min/km] 0:31:52 0:34:21 0:37:59
250 402 POTULSKI JACEK M 228 M 40-49 64 GDYNIA AKADEMIA KOLARSKA CYKLO 48km 1:44:28 27.57 [km/h] 07:11 [min/km] 0:32:40 0:35:04 0:36:44
251 193 SIEKIERZYŃSKI RAFAŁ M 229 M 40-49 65 SKARSZEWY SKARSZEWY CYCLE TEAM 48km 1:44:30 27.56 [km/h] 07:11 [min/km] 0:33:15 0:35:05 0:36:10
252 1014 GOIKE SYLWESTER M 230 M 50-59 23 CHARBROWO 48km 1:44:43 27.50 [km/h] 07:11 [min/km] 0:34:34 0:35:26 0:34:43
253 184 ROZENKRANZ LEONARD M 231 M 50-59 24 GDAŃSK 48km 1:44:45 27.49 [km/h] 07:11 [min/km] 0:32:48 0:34:41 0:37:16
254 417 SERAFIN TOMASZ M 232 M 40-49 66 POZNAŃ PKO BANK POLSKI TEAM 48km 1:45:03 27.42 [km/h] 07:11 [min/km] 0:33:54 0:35:02 0:36:07
255 467 BOROWICKI ROBERT M 233 M 40-49 67 REDA 48km 1:45:34 27.28 [km/h] 07:12 [min/km] 0:33:02 0:34:56 0:37:36
256 5 BARAN SEWERYN M 234 M 0-29 41 GOŁCZEWO ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 48km 1:45:52 27.20 [km/h] 07:12 [min/km] 0:34:34 0:35:03 0:36:15
257 496 MATEJA BOŻENA K 23 K 50 i więcej 2 GDAŃSK 48km 1:45:53 27.20 [km/h] 07:12 [min/km] 0:33:30 0:34:56 0:37:27
258 80 JASZEWSKI JACEK M 235 M 30-39 88 GDYNIA SQ2KSW 48km 1:46:18 27.09 [km/h] 07:13 [min/km] 0:34:10 0:35:16 0:36:52
259 319 DAWIDOWSKI ŁUKASZ M 236 M 30-39 89 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 48km 1:46:26 27.06 [km/h] 07:13 [min/km] 0:34:53 0:34:57 0:36:36
260 489 WENTA KRZYSZTOF M 237 M 30-39 90 GDYNIA EURO STYL 48km 1:46:28 27.05 [km/h] 07:13 [min/km] 0:35:13 0:35:39 0:35:36
261 350 JAROSIEWICZ MAŁGORZATA K 24 K 30-39 10 GDAŃSK 48km 1:46:58 26.92 [km/h] 07:14 [min/km] 0:35:09 0:35:12 0:36:37
262 244 ZAMEK-GLISZCZYŃSKI JAN M 238 M 0-29 42 GDAŃSK 48km 1:46:59 26.92 [km/h] 07:14 [min/km] 0:33:09 0:35:44 0:38:06
263 324 DUCZMAL KRZYSZTOF M 239 M 50-59 25 GDYNIA 48km 1:47:28 26.80 [km/h] 07:14 [min/km] 0:33:42 0:35:58 0:37:48
264 135 MICHALAK JAROSŁAW M 240 M 40-49 68 GDAŃSK LPPTEAM 48km 1:47:41 26.75 [km/h] 07:15 [min/km] 0:34:17 0:36:33 0:36:51
265 486 SZYMAŃSKA ANNA K 25 K 0-29 8 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 48km 1:47:57 26.68 [km/h] 07:15 [min/km] 0:33:31 0:35:40 0:38:46
266 377 LOREK OSKAR M 241 M 0-29 43 BANINO 48km 1:48:37 26.52 [km/h] 07:16 [min/km] 0:34:10 0:36:31 0:37:56
267 313 CIEROCKI RYSZARD M 242 M 50-59 26 STRZEPCZ 48km 1:48:56 26.44 [km/h] 07:16 [min/km] 0:36:05 0:35:53 0:36:58
268 330 GOŁĄB PATRYK M 243 M 30-39 91 GDYNIA 48km 1:48:56 26.44 [km/h] 07:16 [min/km] 0:38:18 0:35:41 0:34:57
269 283 RAJKOWSKA KATARZYNA K 26 K 30-39 11 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 48km 1:48:57 26.43 [km/h] 07:16 [min/km] 0:36:22 0:37:05 0:35:30
270 169 PNIEWSKI JAROSLAW M 244 M 66 i więcej 7 RUMIA 48km 1:49:02 26.41 [km/h] 07:16 [min/km] 0:35:22 0:35:44 0:37:56
271 409 REJMER SŁAWOMIR M 245 M 66 i więcej 8 GDYNIA 48km 1:49:39 26.27 [km/h] 07:17 [min/km] 0:35:27 0:36:46 0:37:26
272 248 ZIEMANN KRZYSZTOF M 246 M 40-49 69 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 48km 1:50:26 26.08 [km/h] 07:18 [min/km] 0:33:53 0:37:05 0:39:28
273 361 KOSIŃSKI MAREK M 247 M 40-49 70 GDAŃSK 48km 1:50:36 26.04 [km/h] 07:18 [min/km] 0:35:02 0:36:30 0:39:04
274 471 STENKA MARCIN M 248 M 30-39 92 LĘBORK KLUB 42.2 48km 1:50:54 25.97 [km/h] 07:19 [min/km] 0:36:40 0:36:13 0:38:01
275 1105 BRUSS HANNA K 27 K 40-49 3 GDYNIA XTRAINER.PL 48km 1:50:56 25.96 [km/h] 07:19 [min/km] 0:34:46 0:37:02 0:39:08
276 66 GRĄDZIEL MARCIN M 249 M 30-39 93 GDAŃSK 48km 1:50:59 25.95 [km/h] 07:19 [min/km] 0:36:43 0:37:02 0:37:14
277 159 PACANOWSKI PIOTR M 250 M 40-49 71 WEJHEROWO KOMANDO FLAKI 48km 1:50:59 25.95 [km/h] 07:19 [min/km] 0:35:47 0:37:05 0:38:07
278 357 KOMOSSA ANNA K 28 K 40-49 4 GDAŃSK 48km 1:51:19 25.87 [km/h] 07:19 [min/km] 0:35:15 0:36:03 0:40:01
279 154 OLEWIŃSKI RAFAŁ M 251 M 40-49 72 PAPOWO TORUŃSKIE RAFALTRITEAM 48km 1:51:24 25.85 [km/h] 07:19 [min/km] 0:35:36 0:37:38 0:38:10
280 245 ZAMOŃSKI MARIUSZ M 252 M 30-39 94 BORZECHOWO 48km 1:51:41 25.79 [km/h] 07:20 [min/km] 0:34:05 0:37:10 0:40:26
281 214 SZYMKUN DARIUSZ M 253 M 50-59 27 GDYNIA WATAHA 48km 1:51:49 25.76 [km/h] 07:20 [min/km] 0:35:03 0:36:29 0:40:17
282 37 CYBULSKI ZBYSZEK M 254 M 50-59 28 GDAŃSK VELOGD 48km 1:52:11 25.67 [km/h] 07:20 [min/km] 0:34:27 0:37:20 0:40:24
283 385 MINDZIUKIEWICZ SZYMON M 255 M 30-39 95 GDYNIA EURO STYL 48km 1:52:17 25.65 [km/h] 07:20 [min/km] 0:36:40 0:37:18 0:38:19
284 439 WITKOWSKI PIOTR M 256 M 30-39 96 GDYNIA 48km 1:52:27 25.61 [km/h] 07:21 [min/km] 0:35:26 0:37:59 0:39:02
285 374 LEWANDOWSKA NATALIA K 29 K 40-49 5 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY 48km 1:52:28 25.61 [km/h] 07:21 [min/km] 0:36:17 0:36:56 0:39:15
286 161 PAJĄK ADAM M 257 M 0-29 44 PRUSEWO 48km 1:52:45 25.54 [km/h] 07:21 [min/km] 0:35:03 0:37:48 0:39:54
287 399 PŁOTKA ADAM M 258 M 30-39 97 GDAŃSK 48km 1:53:05 25.47 [km/h] 07:21 [min/km] 0:38:21 0:37:47 0:36:57
288 389 MUSIAŁ MICHAŁ M 259 M 30-39 98 RUMIA KOMANDO FLAKI 48km 1:53:11 25.45 [km/h] 07:21 [min/km] 0:35:58 0:38:10 0:39:03
289 371 LEMBICZ NATALIA K 30 K 30-39 12 GDAŃSK 48km 1:53:24 25.40 [km/h] 07:22 [min/km] 0:35:56 0:37:23 0:40:05
290 492 WYBORSKI MATEUSZ M 260 M 30-39 99 GDYNIA 48km 1:53:54 25.29 [km/h] 07:22 [min/km] 0:35:59 0:37:37 0:40:18
291 435 WESTRYCH JULIA K 31 K 30-39 13 GDYNIA 48km 1:54:24 25.17 [km/h] 07:23 [min/km] 0:36:24 0:37:26 0:40:34
292 488 JACHOWICZ DARIUSZ M 261 M 50-59 29 GDYNIA GK STG 48km 1:54:45 25.10 [km/h] 07:23 [min/km] 0:36:42 0:37:54 0:40:09
293 370 KWIDZIŃSKI GRZEGORZ M 262 M 40-49 73 PROKOWO 48km 1:54:47 25.09 [km/h] 07:23 [min/km] 0:36:35 0:37:09 0:41:03
294 375 LEWANDOWSKI ROBERT M 263 M 40-49 74 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY 48km 1:55:06 25.02 [km/h] 07:24 [min/km] 0:36:17 0:37:41 0:41:08
295 252 ŻOGA JOLANTA K 32 K 50 i więcej 3 RUMIA 48km 1:55:48 24.87 [km/h] 07:25 [min/km] 0:36:29 0:38:03 0:41:16
296 485 WÓJCIK ROMAN M 264 M 60-65 7 GDYNIA 48km 1:56:31 24.72 [km/h] 07:26 [min/km] 0:37:26 0:39:36 0:39:29
297 329 GOŁĄB MARTA K 33 K 30-39 14 GDYNIA VO2MAX MTB TEAM 48km 1:57:13 24.57 [km/h] 07:27 [min/km] 0:38:53 0:39:15 0:39:05
298 97 KISZKURNO ANDRZEJ M 265 M 50-59 30 GDYNIA 48km 1:57:30 24.51 [km/h] 07:27 [min/km] 0:36:00 0:39:45 0:41:45
299 49 EJSMONT PIOTR M 266 M 66 i więcej 9 GDAŃSK PRO-CYCLING.ORG 48km 1:57:49 24.44 [km/h] 07:27 [min/km] 0:37:12 0:39:34 0:41:03
300 403 PRACOŃ MACIEJ M 267 M 40-49 75 GDYNIA PM-SYSTEM 48km 1:58:22 24.33 [km/h] 07:28 [min/km] 0:37:25 0:38:48 0:42:09
301 150 NOWACZYK TOMASZ M 268 M 30-39 100 GDYNIA 48km 2:00:12 23.96 [km/h] 07:30 [min/km] 0:35:50 0:43:11 0:41:11
302 347 HALIŃSKI PIOTR M 269 M 30-39 101 SZCZECIN VELOGD 48km 2:00:41 23.86 [km/h] 07:31 [min/km] 0:40:18 0:40:06 0:40:17
303 424 SOKÓŁ MACIEJ M 270 M 0-29 45 POBŁOCIE 48km 2:00:41 23.86 [km/h] 07:31 [min/km] 0:39:31 0:40:41 0:40:29
304 383 MICHALAK MARTYNA K 34 K 30-39 15 GDAŃSK VELOGD 48km 2:00:42 23.86 [km/h] 07:31 [min/km] 0:40:03 0:40:09 0:40:30
305 305 BIEDROŃ MONIKA K 35 K 30-39 16 RUMIA 48km 2:01:56 23.62 [km/h] 07:32 [min/km] 0:38:33 0:40:34 0:42:49
306 304 BIEDROŃ MARCIN M 271 M 40-49 76 RUMIA 48km 2:01:56 23.62 [km/h] 07:32 [min/km] 0:38:31 0:40:26 0:42:59
307 404 PRELIŃSKI PIOTR M 272 M 60-65 8 GDYNIA 48km 2:04:02 23.22 [km/h] 07:35 [min/km] 0:38:50 0:40:57 0:44:15
308 425 SOKÓŁ MARCIN M 273 M 40-49 77 POBŁOCIE 48km 2:04:14 23.18 [km/h] 07:35 [min/km] 0:39:20 0:41:02 0:43:52
309 340 GRUSZKA AGNIESZKA K 36 K 30-39 17 GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM 48km 2:05:33 22.94 [km/h] 07:37 [min/km] 0:39:32 0:41:25 0:44:36
310 487 KRAWCZYK PAWEŁ M 274 M 40-49 78 GDYNIA 48km 2:06:16 22.81 [km/h] 07:38 [min/km] 0:39:28 0:43:20 0:43:28
311 394 PACEK MARCIN M 275 M 40-49 79 GDYNIA EURO STYL 48km 2:07:51 22.53 [km/h] 07:40 [min/km] 0:36:44 0:40:17 0:50:50
312 23 BOROWSKI MATEUSZ M 276 M 30-39 102 GDAŃSK 48km 2:07:55 22.51 [km/h] 07:40 [min/km] 0:42:05 0:43:06 0:42:44
313 122 LASOTA MONIKA K 37 K 0-29 9 GDAŃSK 48km 2:07:55 22.51 [km/h] 07:40 [min/km] 0:42:05 0:43:06 0:42:44
314 364 KOWALEWSKA ELŻBIETA K 38 K 30-39 18 KARTUZY HOMOVIATOR 48km 2:09:34 22.23 [km/h] 07:42 [min/km] 0:40:59 0:43:40 0:44:55
315 288 WYSZECKI JACEK M 277 M 40-49 80 RUMIA KOMANDO FLAKI 48km 2:12:50 21.68 [km/h] 07:46 [min/km] 0:39:35 0:41:48 0:51:27
316 326 GĄSIOROWSKI RAFAŁ M 278 M 30-39 103 BANINO ORŁY GDYNIA 48km 2:13:03 21.65 [km/h] 07:46 [min/km] 0:37:57 0:43:19 0:51:47
317 419 SKIERKA JOLANTA K 39 K 40-49 6 SIERAKOWICE 48km 2:14:29 21.42 [km/h] 07:48 [min/km] 0:43:03 0:43:31 0:47:55
318 256 WARSZAWSKI ROBERT M 279 M 40-49 81 LĘBORK KLUB 42.2 48km 2:17:00 21.02 [km/h] 07:51 [min/km] 0:44:07 0:45:06 0:47:47
319 466 ZALEWSKI ADAM M 280 M 40-49 82 GDAŃSK 48km 2:22:45 20.18 [km/h] 07:58 [min/km] 0:41:35 0:44:49 0:56:21
320 1202 KUCZKOWSKA WIOLA K 40 K 0-29 10 0 48km 2:22:47 20.17 [km/h] 07:58 [min/km] 0:45:08 0:47:30 0:50:09
321 315 CIROCKI DARIUSZ M 281 M 40-49 83 KARTUZY 48km 2:29:14 19.30 [km/h] 07:07 [min/km] 0:45:03 0:47:58 0:56:13
158 OSTROWSKI ANDRZEJ M - M 40-49 - SOPOT 48km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:37:22 23:22:38 0:00:00
137 MISZEWSKI JAN M - M 60-65 - GDAŃSK GTW. GEDANIA 48km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:35:32 0:48:19 22:36:09
388 MROSKE ALEKSANDER M - M 30-39 - GDYNIA 48km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:35:16 23:24:44 0:00:00
367 KROPIDŁOWSKI KRZYSZTOF M - M 30-39 - GŁÓWCZYCE 48km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:31:04 23:28:56 0:00:00
1201 PARDZIŃSKI DANIEL M - M 40-49 - GDAŃSK 48km DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:26:59 23:33:01 0:00:00
17 BLANK KAROL M - M 0-29 - GDAŃSK LPPTEAM 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
39 DEJNEKA PRZEMYSŁAW M - M 30-39 - GDAŃSK 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
47 DZIDO KAROL M - M 30-39 - GDYNIA 3TEAM 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
71 JANAS ILONA K - K 30-39 - GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
134 MELLER EWA K - K 40-49 - NOWA WIEŚ LĘBORSKA 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
143 NACZK BARTOSZ M - M 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI NEXUS TEAM 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
144 NADOLSKI ŁUKASZ M - M 30-39 - GDAŃSK VELOGD 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
167 PIETRASIK PRZEMYSŁAW M - M 30-39 - SŁUPSK 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
171 PODOLAK PAWEŁ M - M 30-39 - KOSAKOWO GDAŃSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
174 POTRYKUS MARIUSZ M - M 30-39 - GDYNIA 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
196 SŁOWIK MICHAŁ M - M 40-49 - GDYNIA YELLOW CARGO EXPRESS 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
213 SZYMAŃSKA ANNA K - K 0-29 - TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
216 TADYCH KRZYSZTOF M - M 40-49 - BRZOZÓWKA KOMETA 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
231 WEJER MATEUSZ M - M 30-39 - SKARSZEWY SKARSZEWY CYCLE TEAM 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
234 WIERZBOWSKI SYLWESTER M - M 40-49 - MORĄG 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
242 WRÓBLEWSKI JAROSŁAW M - M 30-39 - GDYNIA 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
281 GAWIŃKOWSKI JAKUB M - M 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI LPP TEAM 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
310 CEYROWSKI ŁUKASZ M - M 0-29 - GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM/ WSNT 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
316 CZAPNIK ADAM M - M 0-29 - DARŁOWO BIKE U UP EUROPELL 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
328 GLIWA CORNELIA K - K 0-29 - KARTUZY 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
349 IZBICKI TOMASZ M - M 30-39 - GDYNIA TRENEJRO.COM 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
354 KAZIMIERSKI PIOTR M - M 30-39 - KOŁOBRZEG 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
358 KOPCZYŃSKI MACIEJ M - M 30-39 - GDYNIA 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
381 MARYNOWSKI TOMASZ M - M 50-59 - ELBLĄG SAMOSWOJ SAMOTRZEC 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
386 MITROSZ ANTONI M - M 60-65 - GDYNIA MITROPOL 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
393 ORŁOWICZ PIOTR M - M 50-59 - CHEŁMNO 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
395 PAWLIKOWSKI CEZARY M - M 0-29 - WARSZAWA 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
396 PERGOŁ KAROL M - M 0-29 - BORKOWO BELTA TEAM GDAŃSK 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
398 PŁOCHOCKA EMILIA K - K 30-39 - GDAŃSK JEPPESEN POLAND 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
407 PUDLAK DARIUSZ M - M 40-49 - NIESTĘPOWO MARINE PROJECTS 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
418 SIERPIŃSKI GRZEGORZ M - M 0-29 - GDYNIA 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
421 SŁODOWICZ PIOTR M - M 40-49 - GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
423 SNARSKI SYLWESTER M - M 0-29 - GDYNIA 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
429 SZYMCZAK GRZEGORZ M - M 30-39 - LUBIEŃ KUJAWSKI 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
436 WIELICZKO KORNELA K - K 40-49 - GDAŃSK 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
437 WIERGOWSKI SZYMON M - M 30-39 - REDA 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
438 WINNICKI KRZYSZTOF M - M 30-39 - BĄDKI CYKLO KWIDZYN 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
1023 KOLKA ZBIGNIEW M - M 50-59 - GRZYBNO TOP BRAMY HORMANN 48km DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ