Bieg Papieski z PGE Energia Odnawialna

Bieg Papieski z PGE Energia Odnawialna - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 751 ANTONIUK VIAHESLAW M M 0-29 BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 10km 0:32:17 18.59 [km/h]
2 961 NDUVA BONIFACE WAMBUA M M 30-39 MACHAKOS 10km 0:32:18 18.58 [km/h]
3 790 GARSKI DAWID M M 0-29 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 10km 0:34:59 17.15 [km/h]
4 966 MAZERSKI BARTOSZ M M 40-49 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:34:59 17.15 [km/h]
5 941 VALLE SELDAS ALFREDO M M 0-29 1 MALBORK BICICLETAS PINA-TRITOLEDO 10km 0:35:11 17.05 [km/h]
6 915 SOSNOWSKI WIESŁAW M M 40-49 2 GNISZEWO ACTIVE MALBORK 10km 0:36:18 16.53 [km/h]
7 794 GÓRALSKI MARCIN M M 30-39 1 GDYNIA 10km 0:37:23 16.05 [km/h]
8 798 GÓRSKI KAMIL M M 30-39 2 GNIEW DOMRUSTYKALNY.PL 10km 0:37:42 15.92 [km/h]
9 928 SZYMAŃSKI SEBASTIAN M M 0-29 2 SZPRUDOWO BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:37:56 15.82 [km/h]
10 775 CZERWIAK ROBERT M M 40-49 3 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:38:12 15.71 [km/h]
11 807 HARTUNA ZENON M M 50-59 1 PIECE FLORIAN CHOJNICE PKP CARGO GDYNIA 10km 0:38:28 15.60 [km/h]
12 881 PIJANOWSKI WOJCIECH M M 0-29 3 TCZEW BASE GROUP 10km 0:38:36 15.54 [km/h]
13 929 SZYPLEWSKI BARTOSZ M M 0-29 4 NOWE 10km 0:38:59 15.39 [km/h]
14 780 DEPKA ADAM M M 30-39 3 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:39:00 15.38 [km/h]
15 755 BATRAK NATALIA K K 30-39 VINNICA TEAMOCHAL 10km 0:39:07 15.34 [km/h]
16 899 RONOWSKI MATEUSZ M M 0-29 5 GRUDZIĄDZ 10km 0:39:15 15.29 [km/h]
17 856 MISIAK ALICJA K K 0-29 SUSZ AZS UG 10km 0:39:40 15.13 [km/h]
18 763 CEBULA BOGDAN M M 50-59 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:39:52 15.05 [km/h]
19 861 NAJDA SŁAWOMIR M M 40-49 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:39:59 15.01 [km/h]
20 939 TUWALSKA MAŁGORZATA K K 30-39 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:40:22 14.86 [km/h]
21 872 OSIAK TOMASZ M M 0-29 6 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 10km 0:40:26 14.84 [km/h]
22 836 KURKOWSKI MAREK M M 50-59 3 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:40:32 14.80 [km/h]
23 869 NOWACKI MIROSŁAW M M 50-59 4 STAROGARD GD. 10km 0:41:32 14.45 [km/h]
24 935 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF M M 30-39 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:42:32 14.11 [km/h]
25 865 NAWROCKI MARIUSZ M M 40-49 5 GDAŃSK 10km 0:42:59 13.96 [km/h]
26 938 TUWALSKA ELŻBIETA K K 30-39 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:43:00 13.95 [km/h]
27 762 BZOWSKI PRZEMYSŁAW M M 30-39 5 TCZEW 10km 0:43:11 13.89 [km/h]
28 804 GRZONKA KAMILA K K 30-39 2 BYTONIA SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:43:20 13.85 [km/h]
29 845 LIZIŃCZYK RAFAŁ M M 40-49 6 WĘGRY ZANTYR SZTUM 10km 0:43:22 13.84 [km/h]
30 837 KWIATKOWSKI TOMASZ M M 30-39 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:43:24 13.82 [km/h]
31 940 TUWALSKI SŁAWOMIR M M 30-39 7 GRABOWIEC 10km 0:43:26 13.81 [km/h]
32 854 MICHNA DANIEL M M 30-39 8 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:43:26 13.81 [km/h]
33 829 KRAJNIK OSKAR M M 0-29 7 PELPLIN PELPLIŃSKIE CENTRUM SPORTU 10km 0:43:26 13.81 [km/h]
34 926 SZULC PIOTR M M 40-49 7 SMETOWO 10km 0:43:26 13.81 [km/h]
35 761 BRZUSZKIEWICZ BARTEK M M 30-39 9 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:43:35 13.77 [km/h]
36 969 GOŁUŃSKI MACIEJ M M 30-39 10 KLONÓWKA OSP KLONÓWKA 10km 0:43:57 13.65 [km/h]
37 771 CZARNECKI JANUSZ M M 0-29 8 BOCHLIN ZSP NOWE 10km 0:44:01 13.63 [km/h]
38 901 ROZINSKI PRZEMYSŁAW M M 30-39 11 ROKITKI GRYF TCZEW 10km 0:44:04 13.62 [km/h]
39 830 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW M M 50-59 5 GDYNIA 10km 0:44:22 13.52 [km/h]
40 896 REZMER RYSZARD M M 40-49 8 GNIEW 10km 0:44:47 13.40 [km/h]
41 808 HINZ WOJCIECH M M 40-49 9 GNIEW DRUŻYNA BIEGOWA DCT 10km 0:44:55 13.36 [km/h]
42 909 SAMUJŁO PIOTR M M 30-39 12 TCZEW 10km 0:45:05 13.31 [km/h]
43 842 LENKIEWICZ TOMASZ M M 30-39 13 MĄTOWY WIELKIE 10km 0:45:19 13.24 [km/h]
44 767 CHOJNACKI KRZYSZTOF M M 50-59 6 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:45:28 13.20 [km/h]
45 787 EBERTOWSKI MICHAŁ M M 0-29 9 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:45:29 13.19 [km/h]
46 887 PRABUCKI ROBERT M M 30-39 14 OWIDZ TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:45:29 13.19 [km/h]
47 781 DERING FILIP M M 0-29 10 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 10km 0:45:34 13.17 [km/h]
48 870 NOWOSIELSKI PIOTR M M 40-49 10 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:45:36 13.16 [km/h]
49 949 WIŚNIEWSKI KAMIL M M 0-29 11 KRĄG 10km 0:45:42 13.13 [km/h]
50 945 WESOŁOWSKI PAWEŁ M M 30-39 15 PRUSZCZ GDAŃSKI STRUNNERS 10km 0:45:45 13.11 [km/h]
51 822 KOŁKOWSKI KRZYSZTOF M M 30-39 16 MALBORK 10km 0:45:46 13.11 [km/h]
52 942 WAŚNIEWSKI EDWARD M M 60-69 1 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:45:55 13.07 [km/h]
53 907 RYCHTER WIESŁAW M M 60-69 2 ELBLĄG MISTRZ POLSKI W DUATLONIE 2018 10km 0:45:57 13.06 [km/h]
54 782 DERLAGA KAMIL M M 0-29 12 SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:46:04 13.02 [km/h]
55 898 ROGOWSKI WOJCIECH M M 40-49 11 PELPLIN 10km 0:46:13 12.98 [km/h]
56 968 POŁOMSKI JAROSŁAW M M 50-59 7 GNIEW ROLLS-ROYCE RUNNING TEAM 10km 0:46:17 12.96 [km/h]
57 857 MISZKE KAZIMIERZ M M 60-69 3 CZERSK FLORIAN CHOJNICE 10km 0:46:30 12.90 [km/h]
58 974 ZAKRZEWSKI JAKUB M M 30-39 17 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE EBROGYM 10km 0:46:34 12.88 [km/h]
59 774 CZECHOWSKI DAWID M M 40-49 12 SUBKOWY 10km 0:46:37 12.87 [km/h]
60 957 ZIELIŃSKI MICHAŁ M M 30-39 18 PELPLIN BPH RUNNERS TEAM 10km 0:46:40 12.86 [km/h]
61 912 SKWERES ADRIANA K K 30-39 3 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:46:43 12.84 [km/h]
62 756 BOETTCHER GRZEGORZ M M 40-49 13 NICPONIA TRUNSFORMACJA GNIEW 10km 0:46:51 12.81 [km/h]
63 947 WIELCZYK WOJCIECH M M 40-49 14 PELPLIN 10km 0:46:54 12.79 [km/h]
64 778 DELEWSKI PIOTR M M 40-49 15 ROŻENTAL 10km 0:46:55 12.79 [km/h]
65 753 BABIŃSKI MACIEJ M M 30-39 19 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:46:56 12.78 [km/h]
66 855 MILEWSKI ŁUKASZ M M 30-39 20 TCZEW 10km 0:47:01 12.76 [km/h]
67 911 SIKORSKI WOJCIECH M M 30-39 21 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:47:03 12.75 [km/h]
68 902 RUCHLEWICZ NATALIA K K 0-29 1 SZTUM 10km 0:47:04 12.75 [km/h]
69 885 PONCZEK DAWID M M 30-39 22 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:47:39 12.59 [km/h]
70 871 ORZĘDOWSKI DOMINIK M M 40-49 16 KWIDZYN KWIDZYN BIKE RACING TEAM 10km 0:47:40 12.59 [km/h]
71 925 SZMYT DAWID M M 0-29 13 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:47:43 12.57 [km/h]
72 943 WĄGIEL ANDRZEJ M M 30-39 23 PELPLIN 10km 0:47:48 12.55 [km/h]
73 831 KRÓL KRZYSZTOF M M 40-49 17 STEBLEWO 10km 0:47:48 12.55 [km/h]
74 903 RULIŃSKA JULIA K K 30-39 4 TCZEW AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:47:50 12.54 [km/h]
75 760 BROSZE DOMINIK M M 30-39 24 PELPLIN 10km 0:47:50 12.54 [km/h]
76 892 RANKIEWICZ MICHAŁ M M 30-39 25 KWIDZYN 10km 0:47:56 12.52 [km/h]
77 815 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M M 50-59 8 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:47:57 12.51 [km/h]
78 843 LEWANDOWSKI DARIUSZ M M 30-39 26 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA ACTIVE TEAM 10km 0:47:58 12.51 [km/h]
79 838 LABON MAGDALENA K K 0-29 2 KOŚCIELNA JANIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:47:59 12.50 [km/h]
80 953 ZAKRZEWSKI MARIUSZ M M 50-59 9 STAROGARD GDAŃSKI DAMA 10km 0:48:03 12.49 [km/h]
81 844 LIBAN ZYGFRYD M M 70+ 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:04 12.48 [km/h]
82 950 WOLSKI JAROSŁAW M M 30-39 27 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM 10km 0:48:22 12.41 [km/h]
83 888 PUCKOWSKA KATARZYNA K K 30-39 5 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:48:29 12.38 [km/h]
84 849 MACIEJEWSKI MARTIN M M 0-29 14 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:31 12.37 [km/h]
85 786 DUCHAŁA PIOTR M M 40-49 18 KWIDZYN 10km 0:48:33 12.36 [km/h]
86 884 BRAK DANYCH M M 30-39 28 0 0 10km 0:48:44 12.31 [km/h]
87 788 FALASA KRZYSZTOF M M 30-39 29 PSZCZÓŁKI 10km 0:48:59 12.25 [km/h]
88 772 CZECHANOWSKA LUCYNA K K 30-39 6 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:49:07 12.22 [km/h]
89 927 SZUMACHER JAKUB M M 30-39 30 GDAŃSK 10km 0:49:09 12.21 [km/h]
90 960 ŻYWIECKA KINGA K K 0-29 3 GRUDZIĄDZ 10km 0:49:19 12.17 [km/h]
91 847 ŁUCZAK JUSTYNA K K 30-39 7 TCZEW 10km 0:49:27 12.13 [km/h]
92 956 ZAWŁOCKI DANIEL M M 30-39 31 TCZEW JASIO TEAM 10km 0:49:37 12.09 [km/h]
93 879 PIĄTEK JUSTYNA K K 0-29 4 GDAŃSK APLITT 10km 0:49:41 12.08 [km/h]
94 916 STADNIK SŁAWOMIR M M 30-39 32 MALBORK AKTYWNIE Z MOLKAMI 10km 0:49:49 12.04 [km/h]
95 930 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M M 60-69 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:49:53 12.03 [km/h]
96 803 GRUDNIEWSKI KRYSTIAN M M 40-49 19 PELPLIN INTERIO 10km 0:49:59 12.00 [km/h]
97 805 GUMKOWSKI MATEUSZ M M 0-29 15 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:50:09 11.96 [km/h]
98 889 PUSTKOWSKI RAFAŁ M M 30-39 33 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:50:11 11.96 [km/h]
99 876 PAWELLA ANNA K K 30-39 8 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:50:12 11.95 [km/h]
100 853 MECHLIŃSKI ANDRZEJ M M 0-29 16 RUDNO 10km 0:50:16 11.94 [km/h]
101 795 GÓRKA WOJCIECH M M 0-29 17 ELBLĄG GUJAN 10km 0:50:23 11.91 [km/h]
102 972 NOWICKI ANDRZEJ M M 50-59 10 MAREZA 10km 0:50:35 11.86 [km/h]
103 894 RATAJCZAK DAWID M M 30-39 34 STAROGARD GD. 10km 0:50:38 11.85 [km/h]
104 789 FRĄTCZAK ŁUKASZ M M 0-29 18 PELPLIN 10km 0:50:39 11.85 [km/h]
105 859 MROCZKOWSKI TOMASZ M M 30-39 35 SZTUM 10km 0:50:39 11.85 [km/h]
106 777 DĄBROWSKI PRZEMYSŁAW M M 0-29 19 TCZEW 10km 0:50:47 11.81 [km/h]
107 802 GRUCZA GRZEGORZ M M 40-49 20 NOWY STAW BIEGAM DLA ZDROWIA 10km 0:50:47 11.81 [km/h]
108 785 DUBIEL PIOTR M M 30-39 36 GNISZEWO FLEX RUNNERS 10km 0:51:53 11.56 [km/h]
109 851 MARCZAK MAREK M M 40-49 21 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:52:06 11.52 [km/h]
110 812 JANIK ROMAN M M 60-69 5 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:52:10 11.50 [km/h]
111 952 WSZELAK IWONA K K 30-39 9 KULICE 10km 0:52:13 11.49 [km/h]
112 970 OSIŃSKI RYSZARD M M 50-59 11 MALBORK ACTIVE 10km 0:52:18 11.47 [km/h]
113 801 GROBELNY TOMASZ M M 30-39 37 STAROGARD GD. 10km 0:52:19 11.47 [km/h]
114 773 CZECHOWSKA DOROTA K K 40-49 1 SUBKOWY 10km 0:52:19 11.47 [km/h]
115 897 ROGOWSKI KRZYSZTOF M M 40-49 22 GDAŃSK POMERANIA CUP 10km 0:52:24 11.45 [km/h]
116 832 KRUSZYŃSKA BARBARA K K 50+ 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:52:33 11.42 [km/h]
117 906 RYCHŁOWSKI WOJCIECH M M 0-29 20 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:52:37 11.40 [km/h]
118 955 ZAWISTOWSKI MARIUSZ M M 30-39 38 TCZEW 10km 0:52:45 11.37 [km/h]
119 800 GREFKA STEFAN M M 50-59 12 ŁĄG 10km 0:52:49 11.36 [km/h]
120 964 LEŚNIEWSKI JAN M M 70+ 2 ELBLĄG KL-AKTYWNI 10km 0:52:57 11.33 [km/h]
121 826 KOSIOROWSKI ANDRZEJ M M 40-49 23 KWIDZYN 10km 0:53:24 11.24 [km/h]
122 819 KAMIŃSKA SZULC JOANNA K K 40-49 2 NYKOPING KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:53:32 11.21 [km/h]
123 959 ZIEMBICKI ROBERT M M 30-39 39 PELPLIN 10km 0:53:33 11.20 [km/h]
124 873 OSTROWSKI PIOTR M M 40-49 24 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:53:46 11.16 [km/h]
125 768 CHYŁA MIROSŁAW M M 40-49 25 PELPLIN RADA MIEJSKA W PELPLNIE 10km 0:53:49 11.15 [km/h]
126 764 CHODUKIEWICZ MONIKA K K 0-29 5 KWIDZYN 10km 0:54:13 11.07 [km/h]
127 752 APANASEWICZ ROBERT M M 40-49 26 GDAŃSK ARRO RUNNERS TEAM 10km 0:54:13 11.07 [km/h]
128 835 KUKULA JANUSZ M M 50-59 13 ROKITKI BIEGAJACY TCZEW 10km 0:54:18 11.05 [km/h]
129 920 SZALATY MARCIN M M 30-39 40 SIEMIROWICE BAZA44 10km 0:54:21 11.04 [km/h]
130 962 ADAMKOSKI JERZY M M 60-69 6 STAROGARD GDAŃSKI MALOWANA MAMBA 10km 0:54:22 11.04 [km/h]
131 783 DUBIAK GRAŻYNA K K 40-49 3 ULKOWY 10km 0:54:36 10.99 [km/h]
132 967 CYMANOWSKI MARIUSZ M M 30-39 41 KLONÓWKA OSP KLONÓWKA 10km 0:54:38 10.98 [km/h]
133 944 WESOŁOWSKA MARTYNA K K 0-29 6 OWIDZ 10km 0:54:49 10.95 [km/h]
134 816 KACZMAREK ARKADIUSZ M M 50-59 14 ELBLĄG 10km 0:54:50 10.94 [km/h]
135 817 KACZMAREK KRZYSZTOF M M 0-29 21 ELBLĄG 10km 0:55:03 10.90 [km/h]
136 811 JABŁONKA KRZYSZTOF M M 40-49 27 GRĘBLIN RMDC 10km 0:55:09 10.88 [km/h]
137 924 SZEFER MATEUSZ M M 0-29 22 OCYPEL 10km 0:55:26 10.82 [km/h]
138 818 KAMINSKI JANUSZ M M 50-59 15 STARE POLE 10km 0:55:27 10.82 [km/h]
139 867 NEUFELD SYLWIA K K 40-49 4 STAROGARD GDANSKI 10km 0:55:28 10.82 [km/h]
140 918 STYPUŁA ANDRZEJ M M 50-59 16 GRUDZIĄDZ SCHUMACHER TEAM 10km 0:55:47 10.76 [km/h]
141 963 BIAŁKOWSKI PAWEŁ M M 0-29 23 ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:55:53 10.74 [km/h]
142 958 ZIELIŃSKI ZBIGNIEW M M 0-29 24 GDAŃSK 10km 0:56:20 10.65 [km/h]
143 877 PAWLAK BERNARD M M 50-59 17 PSZCZÓŁKI 10km 0:56:24 10.64 [km/h]
144 965 GUMKOWSKI ŁUKASZ M M 0-29 25 KWIDZYN 10km 0:56:38 10.59 [km/h]
145 923 SZCZYGEŁ MAGDALENA K K 0-29 7 PELPLIN 10km 0:56:41 10.59 [km/h]
146 770 CZAPIEWSKA STEFAN M M 60-69 7 PELPLIN 10km 0:56:42 10.58 [km/h]
147 759 BRALEWSKA JUSTYNA K K 30-39 10 MALBORK 10km 0:56:42 10.58 [km/h]
148 828 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M M 40-49 28 LASOWICE WIELKIE 10km 0:56:48 10.56 [km/h]
149 934 TOMCZAK DOROTA K K 50+ 2 GDAŃSK 10km 0:56:50 10.56 [km/h]
150 793 GOŹDZIELEWSKI PRZEMEK M M 30-39 42 KRĄG PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / KKB 10km 0:57:02 10.52 [km/h]
151 900 ROZINSKA IWONA K K 30-39 11 TCZEW CROSSELITE 10km 0:57:24 10.45 [km/h]
152 882 PIOTROWSKA LUCYNA K K 30-39 12 WIELGŁOWY 10km 0:57:51 10.37 [km/h]
153 931 ŚLEDŹ MIKOŁAJ M M 0-29 26 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:57:55 10.36 [km/h]
154 891 RADOMIŃSKI KAMIL M M 0-29 27 KWIDZYN 10km 0:58:26 10.27 [km/h]
155 758 BRAC MARIAN M M 60-69 8 GRUDZIĄDZ GRUPA WB 10km 0:58:31 10.25 [km/h]
156 863 NALBORSKI MIŁOSZ M M 30-39 43 PELPLIN BIEGAJACY RODZICE 10km 0:59:01 10.17 [km/h]
157 862 NALBORSKA LUCYNA K K 40-49 5 PELPLIN BIEGAJACY RODZICE 10km 0:59:01 10.17 [km/h]
158 814 JAŻDŻEWSKA IWONA K K 40-49 6 MALBORK 10km 0:59:05 10.16 [km/h]
159 757 BRAC GRAŻYNA K K 50+ 3 GRUDZIĄDZ 10km 0:59:06 10.15 [km/h]
160 797 GÓRSKI DARIUSZ M M 40-49 29 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:59:20 10.11 [km/h]
161 839 LANDOWSKA IZABELA K K 30-39 13 GDAŃSK 10km 1:00:12 9.97 [km/h]
162 937 TUCHOLSKI PIOTR M M 30-39 44 TCZEW 10km 1:00:15 9.96 [km/h]
163 932 ŚMISTEK PAWEŁ M M 0-29 28 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:00:45 9.88 [km/h]
164 823 KOŁTONOWSKA AGNIESZKA K K 30-39 14 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 10km 1:00:47 9.87 [km/h]
165 860 NAGÓRSKI RYSZARD M M 60-69 9 CIECHOCINEK 10km 1:00:54 9.85 [km/h]
166 922 SZARMACH SYLWIA K K 30-39 15 OCYPEL SZARMACH TEAM 10km 1:01:23 9.77 [km/h]
167 921 SZARMACH GRZEGORZ M M 30-39 45 OCYPEL SZARMACH TEAM 10km 1:01:23 9.77 [km/h]
168 895 REKOWSKI KAZIMIERZ M M 60-69 10 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 10km 1:01:52 9.70 [km/h]
169 890 PUSTKOWSKI RAFAŁ M M 0-29 29 BRZUŚCE 10km 1:02:00 9.68 [km/h]
170 875 PATYK ARTUR M M 40-49 30 GDANSK ARRO RUNNERS TEAM 10km 1:02:16 9.64 [km/h]
171 750 ALASZKIEWICZ MARTA K K 30-39 16 PELPLIN FIZJOFITKA 10km 1:02:16 9.64 [km/h]
172 791 GDANIEC ANNA K K 40-49 7 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:02:31 9.60 [km/h]
173 792 GIBAS LUCYNA K K 30-39 17 TCZEW 10km 1:02:56 9.53 [km/h]
174 914 SOBCZAK KRZYSZTOF M M 40-49 31 KWIDZYN 10km 1:02:58 9.53 [km/h]
175 848 MACIEJEWSKI ŁUKASZ M M 30-39 46 TCZEW 10km 1:03:17 9.48 [km/h]
176 880 PIECHOWSKI PIOTR M M 0-29 30 TCZEW 10km 1:03:26 9.46 [km/h]
177 784 DUBIAK PRZEMYSŁAW M M 40-49 32 ULKOWY 10km 1:03:26 9.46 [km/h]
178 806 GUZ KLAUDIA K K 0-29 8 SUBKOWY 10km 1:03:26 9.46 [km/h]
179 820 KLEJNA RENATA K K 30-39 18 BARŁOŻNO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 1:03:49 9.40 [km/h]
180 946 WIATROWSKA MIROSŁAWA K K 30-39 19 GNIEW 10km 1:03:59 9.38 [km/h]
181 913 SŁAWSKA GABRIELA K K 40-49 8 KWIDZYN WATAHA 10km 1:04:27 9.31 [km/h]
182 874 PARADOWSKA IZA K K 30-39 20 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:04:46 9.26 [km/h]
183 883 PISKORSKI JERZY M M 60-69 11 PELPLIN 10km 1:04:56 9.24 [km/h]
184 954 ZAŁĘSKA AGATA K K 0-29 9 TCZEW 10km 1:05:09 9.21 [km/h]
185 834 KUJAWSKA MAŁGORZATA K K 40-49 9 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 10km 1:05:24 9.17 [km/h]
186 827 KOWALSKA ANNA K K 40-49 10 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 1:05:49 9.12 [km/h]
187 917 STANGENBERG MAGDALENA K K 0-29 10 TCZEW 10km 1:05:58 9.10 [km/h]
188 833 KUBACKI JACEK M M 50-59 18 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:06:14 9.06 [km/h]
189 973 SZULIMA ROBERT M M 30-39 47 MARKUSY 10km 1:06:21 9.04 [km/h]
190 933 ŚWIDERSKI IRENEUSZ M M 30-39 48 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:07:18 8.92 [km/h]
191 904 RYCHŁOWSKA BERNADETA K K 0-29 11 PELPLIN 10km 1:09:03 8.69 [km/h]
192 858 MOKWIŃSKI CZESŁAW M M 60-69 12 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:09:13 8.67 [km/h]
193 905 RYCHŁOWSKI ANDRZEJ M M 50-59 19 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:09:19 8.66 [km/h]
194 852 MARCZAK RENATA K K 40-49 11 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 1:10:34 8.50 [km/h]
195 809 HOMA HENRYK M M 70+ 3 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:10:44 8.48 [km/h]
196 893 RANKIEWICZ ANNA K K 30-39 21 KWIDZYN 10km 1:10:44 8.48 [km/h]
197 919 STYPUŁA MAŁGORZATA K K 50+ 4 GRUDZIĄDZ SCHUMACHER TEAM 10km 1:13:46 8.13 [km/h]
198 971 WOŹNIAK ALEKSANDER JAN M M 50-59 20 RADOSTOWO ACTIVE 10km 1:14:50 8.02 [km/h]
199 813 JANKOWSKA IZABELA K K 40-49 12 TURZE TCZEWSKI KLUB MORSA 10km 1:17:24 7.75 [km/h]
200 908 RZENIECKA EMILIA K K 40-49 13 TURZE 10km 1:17:24 7.75 [km/h]
201 796 GÓRSKA KRYSTYNA K K 30-39 22 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:18:33 7.64 [km/h]
202 910 SIKORSKA JUSTYNA K K 30-39 23 SUSZ 10km 1:18:33 7.64 [km/h]
203 765 CHOJNACKA JOLANTA K K 40-49 14 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:19:35 7.54 [km/h]
204 766 CHOJNACKA KAMILA K K 0-29 12 PELPLIN 10km 1:19:35 7.54 [km/h]
205 868 NIWIŃSKI STANISŁAW M M 70+ 4 GDAŃSK KLUB WETERANÓW LA SOPOT 10km 1:21:45 7.34 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ