Swimrun Wióry 2018
Lp Nazwa drużyny Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zielonki City Zielonki SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI opłacono
2 Go Sport AK-Sped Team Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX Go Sport AK-Sped team opłacono
3 TS Akwedukt Kielce Kielce SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI TS Akwedukt Kielce opłacono
4 Kingrunner ULTRA Józefów SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI Kingrunner ULTRA opłacono
5 SwimRun Team Zdzieszowice Zdzieszowice LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX KaPiJa opłacono
6 Just Friends Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX Artur Kurek.pro opłacono
7 BDG Łódź SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI Brzeski Development Group
8 Wino Kobiety Sport Warszawa LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI Kuźnia Triathlonu / Winemates.pl opłacono
9 Best FMW Łyżwiarki Warszawa - Polska SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY opłacono
10 Gdańsk SwimRun Adept Team Gdańsk SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX opłacono
11 Chilli and Broccoli Brovary, Ukraine LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX Run Brovary opłacono
12 Dva Drishcha Brovary, Ukraine LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI Run Brovary opłacono
13 Parostatkiem W Piekny Rejs Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI opłacono
14 Sipki z Siebiega Kielce SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI Biegnę, żeby Bartek mógł biegać opłacono
15 SterWiz Team Gdańsk SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX SterWiz Team opłacono
16 Widłorogi Żyrardów SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX Widłorogi opłacono
17 vegereggaemuffin Warszawa LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI opłacono
18 Mad Hatters starachowice LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI brak opłacono
19 no name Warszawa LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX
20 My Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI opłacono
21 Zadyszka Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX - opłacono
22 Kolczyńska Team Warszawa LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI opłacono
23 Team 4swim Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI Team 4swim opłacono
24 oj tam oj tam Kielce SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX Swin&Run Scyzory CK opłacono
25 Nunquam Retrorsus Tarnów SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI opłacono
26 C W A Reda SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI CompleXsports
27 Nu Complements goswimrun.pl Team Ząbkowice Śląskie SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI NU Complements goswimrun.pl Team opłacono
28 Kubańczycy Poznań SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI Kubańczycy opłacono
29 M&M KB Kraków SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY - opłacono
30 TRI Starogard Gdański Starogard Gdański LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI TRI Starogard Gdański opłacono
31 Kuluar Kraków SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX opłacono
32 DRUŻYNA TVN II Skarżysko-Kamienna LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI Drużyna TVN opłacono
33 GT Rat Wrocław LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI GT Rat opłacono
34 Maria&Marta Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY opłacono
35 Szczupaki Warszawa LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI Warsaw Masters Team opłacono
36 KLIFORNIATRI Dobra LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI KLIFORNIATRI opłacono
37 TSA Sandomierz bis Sandomierz LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI TSA Sandomierz
38 Drużyna TVN Bydgoszcz LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI Drużyna TVN opłacono
39 Głupi i Głupsza Nowy Dwór Mazowiecki SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX
40 Ltt S&S Wroclaw LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX LTT opłacono
41 Gruby i Grubszy Warszaw LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI Zabiegani.TV opłacono
42 #kaszanienamoka Gdynia SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX #kaszanienamoka opłacono
43 WYDRY Bytom SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX opłacono
44 Triathlon X team Dąbrowa Górnicza SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX
45 Amatorszczyzna Słupno SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX Amatorszczyzna opłacono
46 BTSR Team Łódź Łódź SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI BTSR Team Łódź opłacono
47 żywe padalce Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI opłacono
48 gazele Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY Warsaw Master Team opłacono
49 TR Polska Wałbrzych SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI opłacono
50 ZONE3 Polska Poznań LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI ZONE3 Triathlonista.com opłacono
51 Ociec i Córa Radziądz SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX KB "SUKCES" Zmigród opłacono
52 Estancia Group Lesznowola SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX
53 Swimrun Sanok Sanok LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI Swimrun Sanok
54 Jawory Starogard Gdanski SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX Tri STG
55 RUNBOW Toruń SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI opłacono
56 GOSWIMRUN.PL TEAM/ CK SCYZORY TRI Kielce LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI GOSWIMRUN.PL TEAM opłacono
57 ARTIS GROUP CYCLE TEAM Rzeszów SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI ARTIS GROUP CYCLE TEAM
58 Skurcz & Zakwas Team Warszawa LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI Klub Biegacza RTV EURO AGD
59 TKKF Wodnik Więcbork Witunia LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI TKKF Wodnik Więcbork
60 Haltia Wrocław LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI
61 BigYellowFoot Adventure Team Gdańsk LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI opłacono
62 Siła Warszawa LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX TRIpower.PL / Adidas opłacono
63 Brygada HOMO LUDENS Prószków LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI Brygada HOMO LUDENS opłacono
64 PwC Pływacze Warszawa LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI PwC Triathlon Team / TRICLUB opłacono
65 BLUE TEAM WARSZAWA LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX BLUE TEAM opłacono
66 Niska Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI Niska
67 Biegające płetwy Szprotawa SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI
68 Dziczyzna w 2óch smakach Łódź LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX
69 lwice Gniezno SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY muay running team/ MKS Trzemeszno
70 Orki z Majorki Poznań SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI opłacono
71 POWER TRAINING Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI POWER TRAINING
72 Runicorn Team/Artur Kurek.pro Żyrardów LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI Runicorn Team/Artur Kurek.pro opłacono
73 Opuściłeś klapę? a Ty podniosłaś? Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX Warsaw Lunatics opłacono
74 TriPaka Mińsk Mazowiecki LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX TriPaka
75 Poznańskie Kojoty Dąbrówka LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI WUEF Tri Team/ TRI UAM Poznań opłacono
76 ALOK Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI opłacono
77 Z whisky w bojce Warszawa LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI Spartanie Dzieciom/Hyundai Polska
78 M&M Warszawa LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI M&M opłacono
79 Mroźne Niedźwiedzie Suwałki LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI Białe Miśki
80 Green Team Łowicz SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI Green Team opłacono
81 Tri2Live Warszawa LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX Tri2Live
82 Baran & Rudboy SwimRun Team Olsztyn LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI Napieraj Jak By Nie Było Jutra Squad opłacono
83 Fall Into Swimrun Warszawa LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX Fall Into Swimrun opłacono
84 Iron Sisters Piekary Śląskie SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY opłacono
85 TEAM ENVOL Łódź LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI opłacono
86 BigYellowFoot Adventure Team & KTS IRONMAN Mareza SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX BigYellowFoot Adventure Team & KTS IRONMAN opłacono
87 #teamCT Warszawa LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX Warsaw International Triathlon Club
88 MM Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY opłacono
89 TSA Sandomierz Sandomierz LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI TSA Sandomierz
90 Husaria Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI Husaria Race Team opłacono
91 Wyzwanie nad Wiórami Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI opłacono
92 Nadto się jadło! Bydgoszcz SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI brak opłacono
93 ścigacze z Ponurzycy Ponurzyca SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX opłacono
94 Dwójka bez sternika Brzękowice Dolne LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI Ti22Es opłacono
95 Nie tak szybko! Warszawa LONG 33 km (5km S, 28km R) - KOBIETY Warsaw Masters Team opłacono
96 Trzepaki Wrocław LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI GVT & GT RAT ponad podziałami :) opłacono
97 Aniołki Huberta Warszawa SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX opłacono
98 Maximum Effort Kraków SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY opłacono
99 Jaevla 3 Atleta Kędzierzyn-Koźle LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX Keuntacy Team opłacono
100 WUEF Tri Team Poznań LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI WUEF Tri Team opłacono


Wyświetleń: 6089

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ