Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalkowski Ludwik | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
2 | Masiak Piotr | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Sp nr 4 | |
3 | Masiak Aleksandra | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
4 | Kopczeński Aleksander | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
5 | Jachimowska Oliwia | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kwidzynie | |
6 | Jchimowski Filip | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Marezie | |
7 | Jachimowski Wiktor | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
8 | Obrzud Maks | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
9 | Drawska Julia | Tczew | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
10 | Gąsior Rafał | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
11 | Orzędowski Filip | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Kwidzyn Bike Racing Team | |
12 | Kolaś Gracjan | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Sp5 w Kwidzynie | |
13 | Kolaś Samuel | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Przedszkole z Oddziałami Integracyjny i w Kwidzynie | |
14 | Żaczek Piotr | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
15 | Żaczek Zuzanna | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
16 | Czabaj Nadia | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Szkoła podstawowa nr2 | |
17 | Kołodziej Amelia | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kwidzynie | |
18 | Liberacka Julia | Okragła Łąka | Polska | Start biegu do 16 lat | amator | |
19 | Piórkowska Katarzyna | Okrągła Łąka | Polska | Start biegu do 16 lat | Orew Kwidzyn | |
20 | Zielińska Zuzanna | Prabuty | Polska | Start biegu do 16 lat | OREW Kwidzyn | |
21 | Tomaszewski Filip | Prabuty | Polska | Start biegu do 16 lat | OREW Kwidzyn | |
22 | Łoś Kacper | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | BigYellowFoot Adventure Team | |
23 | Zaniewski Szymon | ryjewo | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
24 | Droń Wiktor | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | UMKS Kwidzyn | |
25 | Darda Jakub | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
26 | Brzuszkiewicz Maria | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
27 | Placzek Jasiu | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
28 | Szatkowski Kacper | Pelplin | Polska | Start biegu do 16 lat | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
29 | Nalborski Samuel | Pelplin | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
30 | Radmoska Julia | Pelplin | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
31 | Więckowski Tymoteusz | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kwidzynie | |
32 | Więckowska Dagna | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kwidzynie | |
33 | Droń Wojtek | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | UMKS Kwidzyn | |
34 | Kaszecki Piotr | Sadlinki | Polska | Start biegu do 16 lat | Sp2 w Kwidzynie | |
35 | Falasa Bartosz | Gdańsk | Polska | Start biegu do 16 lat |
Wyświetleń: 7794