IV Platerowski Bieg Trapera
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Bednarz Agnieszka Bednarz Biała Podlaska Start Biegu - 10km Klub Biegacza Biała Biega 1985 opłacono
2 Łaziuk Tomasz Miedzyrzec podlaski Start Biegu - 10km Red Lion Club 1998
3 Chruściel Jacek Międzyrzec Podlaski Start Nordic Walking - 10 km 1982
4 Chruściel Beata Międzyrzec Podlaski Start Biegu - 10km Red Lion Club 1985
5 Zapałowska Jolanta Siedlce Start Nordic Walking - 10 km 1961 opłacono
6 Pilch Michał Ustroń Start Biegu - 10km 1986 opłacono
7 Korniluk Stanisław Warszawa Start Nordic Walking - 10 km Klub Sportowy Sokół w Chłopkowie 1968 opłacono
8 Korniluk Justyna Warszawa Start Biegu - 10km Klub Sportowy Sokół w Chłopkowie 1970 opłacono
9 sysik tomasz Siedlce Start Nordic Walking - 10 km 1983 opłacono
10 Wawryniuk Tomasz Zabuże Start Biegu - 10km WAWRYN TEAM 1973 opłacono
11 Czarnocki Paweł Skórzec Start Biegu - 10km GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA 1980
12 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE Start Biegu - 10km 1958 opłacono
13 Szymaniuk Maciej Łosice Start Biegu - 10km 1990 opłacono
14 Gnus Dawid Biała Podlaska Start Nordic Walking - 10 km 2000 opłacono
15 Sołtysiak Sylwia Biała Podlaska Start Nordic Walking - 10 km 1986 opłacono
16 Skolimowski Konrad Platerów Start Biegu - 10km RunZet 1996 opłacono
17 Panasiuk Sławomir Grzybów Start Nordic Walking - 10 km ULKS SARNAKI 1971
18 Hordejuk Renata Biała Podlaska Start Nordic Walking - 10 km Klub Biegacza Biała Biega 1965 opłacono
19 Hordejuk Dariusz Biała Podlaska Start Nordic Walking - 10 km Klub Biegacza Biała Biega 1968 opłacono
20 Karasiński Maciej SIEDLCE Start Nordic Walking - 10 km 1969 opłacono
21 Lewczuk Marta Łosice Start Biegu - 10km 1985 opłacono
22 Kuć Witold jasień Start Biegu - 10km niezrzeszony 1961 opłacono
23 Hajduk Tomek Siedlce Start Biegu - 10km Yulo Run Team Siedlce 1975 opłacono
24 Hajduk Ola Siedlce Start Nordic Walking - 10 km Yulo Run Team Siedlce 2002 opłacono
25 Wołosowicz Natalia Biała Podlaska Start Biegu - 10km Klub Biegaczy JYSK 1979
26 Semeniuk Łukasz Biała Podlaska Start Biegu - 10km 1996 opłacono
27 Mitrofaniuk Marek Siedlce Start Biegu - 10km Yulo Run Team Siedlce 1983 opłacono
28 Turski Andrzej Biała Podlaska Start Biegu - 10km Klub Biegacza Biała Biega 1977 opłacono
29 Szymanek Tadeusz Kobylany Start Biegu - 10km 1964
30 Kulik Adam Łukow Start Nordic Walking - 10 km niezrzeszony 1960 opłacono
31 Bartoszuk Michał Stare Hołowczyce Start Biegu - 10km 1989 opłacono
32 pytel waldek siedlce Start Biegu - 10km Yulo Run Team Siedlce 1964
33 Wysocka Ewelina Jartypory Start Biegu - 10km 1994
34 Parol Daniel Łosice Start Biegu - 10km 1980 opłacono
35 Żabicka Paulina Kisielew Start Biegu - 10km 1994
36 Żabicka Ewa Kisielew Start Biegu - 10km 1976
37 Kamut Hubert Siedlce Start Biegu - 10km Yulo Run Team Siedlce 1976 opłacono
38 Redes Sebastian Niemojki Start Biegu - 10km 1983 opłacono
39 Lewczuk Norbert Łosice Start Biegu - 10km biegacze pomagacze 1983 opłacono
40 Kuzyńska Olga SIEDLCE Start Biegu - 10km 1990 opłacono
41 Kuzyński Marcin Lipno Start Biegu - 10km 1988 opłacono
42 Maliszkiewicz Anna Niwiski Start Biegu - 10km 1994 opłacono
43 ZALEWSKA KATARZYNA Platerów Start Biegu - 10km Dziewczyny z Platerowa Biegają 1985
44 Kiecoń Michał Ustroń Start Biegu - 10km Ustroń Mountain Team 1988 opłacono
45 wołosiuk przemysław biała podlaska Start Biegu - 10km 1975 opłacono
46 Iwaniuk Artur Łosice Start Biegu - 10km 1989
47 Norwa Sylwester Patków Start Biegu - 10km 1972
48 Kałabun Grzegorz Siedlce Start Biegu - 10km PAKMAN TEAM SIEDLCE 1977
49 TATKIEWICZ Katarzyna MĘCZYN Start Biegu - 10km 1981 opłacono
50 Kalinowska Ewa Mińsk Mazowiecki Start Biegu - 10km 1987
51 Kalinowski Marek Mińsk Mazowiecki Start Biegu - 10km 1978
52 Sacharuk Robert Terespol Start Biegu - 10km 1975 opłacono
53 Kaczorowski Jarosław Siedlce Start Biegu - 10km 1966 opłacono
54 Kaczorowska Anna Siedlce Start Biegu - 10km 1969 opłacono
55 Jaciuk Sylwek Ruskuw Start Biegu - 10km Ruskowie 1993 opłacono
56 Biernacka Marta Siedlce Start Biegu - 10km Yulo Run Team Siedlce 1981 opłacono
57 Ślebzak-Kołtuniak AGNIESZKA SIEDLCE Start Biegu - 10km 1982
58 Stańczuk Wojciech Siedlce Start Biegu - 10km 1967 opłacono
59 Stańczuk Dorota Siedlce Start Biegu - 10km 1969 opłacono
60 Gorgol Emilia Pietrusy Start Biegu - 10km 1994 opłacono
61 Hołubiec Agnieszka Siedlce Start Biegu - 10km Yulo Run Team Siedlce 1977 opłacono
62 Wetoszka Piotr Wetoszka Biala Podlaska Start Nordic Walking - 10 km TKKF Krzna 1986
63 Dąbrowski Przemysław lublin Start Biegu - 10km 1983 opłacono
64 Szparaga Dorota Piastwów Start Biegu - 10km 1973 opłacono
65 Skwierczyński Adam Olsztyn Start Biegu - 10km 1979 opłacono
66 Kulik Maciej Biala Podlaska Start Biegu - 10km 1979
67 Mężyńska Aleksandra Siedlce Start Biegu - 10km 1983 opłacono
68 Nowosielska Wioleta Siedlce Start Biegu - 10km YULO RUN TEAM SIEDLCE 1983 opłacono
69 Wawryniuk Maciej Warszawa Start Biegu - 10km WAWRYN TEAM 1976 opłacono
70 Stefaniuk Roman Siedlce Start Biegu - 10km 1962 opłacono
71 Kapusta Marcin Mińsk Mazowiecki Start Biegu - 10km 1989 opłacono
72 Trykacz Alicja Radzyń Podlaski Start Biegu - 10km 1974 opłacono
73 MOCZULSKA MAGDALENA PLATERÓW Start Biegu - 10km 1985 opłacono
74 BAŃBURA SŁAWEK BIAŁA PODLASKA Start Biegu - 10km Klub Biegacza Biała Biega 1970
75 Michaluk Michał Lipno Start Biegu - 10km Yulo Run Team Siedlce 1986


Wyświetleń: 2976

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ