Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hinc Michał Starogard Gdański Start biegu na 5 km
2 Żywicka Kasia Starogard Gdański Start biegu na 5 km SKL Filippides
3 Szwichtenberg Wioleta Ostrzyce Start biegu na 5 km
4 Kasperek Patryk Starogard Gdański Start biegu na 5 km SKL Filippides
5 Homa Henryk Pelplin Start biegu na 5 km Klub Aktywnego Pelpliniaka
6 Wesołowska Martyna Owidz Start biegu na 5 km
7 Pawella Anna Starogard Gdański Start biegu na 5 km
8 Kropidłowski Jacek Starogard Gdański Start biegu na 5 km
9 Szwedowski Błażej Starogard Gdański Start biegu na 5 km
10 Fierek Bożena Czersk Start biegu na 5 km
11 Rogalski Tomasz Kolincz Start biegu na 5 km GK STG
12 Gaszkowski Łukasz Ocypel Start biegu na 5 km TRI Starogard Gdański
13 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Start biegu na 5 km MORSY Skarszewy/OSP Pogódki
14 Paradowski Krystian Kulice Start biegu na 5 km
15 Paradowska Iza Pelplin Start biegu na 5 km Klub Aktywnego Pelpliniaka
16 Gort Kamil Starogard Gdański Start biegu na 5 km BBL Starogard GD
17 Waśniewski Edward Pelplin Start biegu na 5 km
18 Mechlińska Grażyna Starogard Gdański Start biegu na 5 km BODY BOX CROSS GYM SKÓRCZ
19 Wirwicki Łukasz Starogard Gdański Start biegu na 5 km TRI STG / Boks Polmet Starogard
20 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Start biegu na 5 km Maratończyk Wielki Klincz
21 Formella Sławomir Kościerzyna Start biegu na 5 km
22 Rogalska Małgorzata Kolincz Start biegu na 5 km BBL Starogard Gdański
23 Piotrowska Agata Wielgłowy Start biegu na 5 km
24 Mechliński Mateusz Starogard Gdański Start biegu na 5 km BODY BOX CROSS GYM SKÓRCZ
25 Wołowczyk Leszek Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy
26 skibiński dawid starogard gdański Start biegu na 5 km Filippides Starogard GD, BBL Starogard
27 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Start biegu na 5 km CrossElite EbroGym
28 Jackowski Piotr Starogard Gdański Start biegu na 5 km SKL Fillipides / BBL Starogard Gd.
29 Fierka Anna Zblewo Start biegu na 5 km BBL Starogard GD
30 Fierka Paweł Zblewo Start biegu na 5 km Filippides Starogard GD, BBL Starogard
31 Piotrowska Lucyna Wielgłowy Start biegu na 5 km
32 Czapiewski Łukasz Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy
33 Zdanowicz Wioleta Tczew Start biegu na 5 km
34 Slisewski Tomasz Starogard Gdański Start biegu na 5 km
35 Laskowska Daria Starogard Gdański Start biegu na 5 km Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides
36 Tobis Marcin Słupsk Start biegu na 5 km Baltic Seals
37 Babiński Maciej Babiński Starogard Gdański Start biegu na 5 km
38 Kurkowski Marek Starogard Gdański Start biegu na 5 km KKB Starogard Gdański
39 Sperling Arkadiusz Starogard Gdański Start biegu na 5 km SKL Filippides
40 Lenz Krzysztof Starogard Gdański Start biegu na 5 km
41 Mita Krzysztof Pelplin Start biegu na 5 km
42 Majkowski Tomasz Skórcz Start biegu na 5 km Aktywni Kociewiacy
43 Klin Anna Skórcz Start biegu na 5 km Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
44 Mateja Józef Janowo Start biegu na 5 km SKL FILIPPIDES
45 Siekierzyński Rafał Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy/BBL Starogard Gd.
46 Lerke Przemek Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy
47 Lerke Kuba SKARSZEWY Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy
48 Lerke Arek Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy
49 Gawron Piotr Bytów Start biegu na 5 km KB GOCH Bytów
50 Siekierzyńska Dorota Skarszewy Start biegu na 5 km SKL Filippides Starogard / Morsy Skarszewy
51 Grzonka Kamila Bytonia Start biegu na 5 km
52 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Start biegu na 5 km
53 Rysiewski Robert Starogard Gdański Start biegu na 5 km BBL Starogard, SKL Filipides
54 Byczyńska Barbara Starogard Gdański Start biegu na 5 km BBL Starogard, SKL Filipides
55 Mazur Michał Demlin Start biegu na 5 km SKL Filippides
56 Prabucki Piotr Starogard Gdański Start biegu na 5 km BBL Starogard, SKL Filipides
57 Szweda Piotr Starogard Gdański Start biegu na 5 km
58 Sadkowska Krystyna Starogard Gdański Start biegu na 5 km
59 Jędrzejewska Nela Nowa Wieś Rzeczna Start biegu na 5 km TRI Starogard Gdański
60 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Start biegu na 5 km TRI Starogard Gdański
61 Gacek Katarzyna Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy/ SKL Filippides
62 sprega aurelia starogard gdański Start biegu na 5 km SKL Filippides
63 Petka Lucyna Starogard Gdański Start biegu na 5 km SKL Filippides
64 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie Start biegu na 5 km BBL Starogard Gd/Filippides/GK STG


Wyświetleń: 1859

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ