Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Błaszczuk Tomasz Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
2 Błaszczuk Julian Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
3 Błaszczuk Maja Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
4 Liss Mateusz Liss Karwia MORSOWANIE
5 Bistram Anna Bolszewo MORSOWANIE
6 Sawicka Karolina Kniewo MORSOWANIE Morsy Puck
7 Elendt Mariusz Strzebielino Morskie MORSOWANIE
8 BRZOZOWSKA Beata Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
9 Marzejon Emilia Kębłowo MORSOWANIE
10 Marzejon Stanisław Kębłowo MORSOWANIE
11 Klecha Filip Reda MORSOWANIE Morsy familijne
12 Klecha Monika Reda MORSOWANIE Morsy familijne
13 klecha marek reda MORSOWANIE Morsy Familijne
14 Grabski Andrzej Odargowo MORSOWANIE
15 Grabska Ela Odargowo MORSOWANIE
16 Goździelewski Łukasz Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
17 Kubacki Antoni Wejherowo MORSOWANIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW
18 Kubacka Magdalena Wejherowo MORSOWANIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW
19 Kubacki Rafał Wejherowo MORSOWANIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW
20 Reska Adam Sławoszynko MORSOWANIE Aktywne Kaszuby/sekcja Aktywne Morsy
21 Reska Iwona Sławoszynko MORSOWANIE Aktywne Kaszuby/sekcja Aktywne Morsy
22 Lipczyński Jacek Gdynia MORSOWANIE Sopot Morsy
23 Baranek-Waliczek Małgorzata Gdańsk MORSOWANIE Sopot Morsy
24 Bałkota Natalia Gdynia MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
25 Nowotna Urszula Gdynia MORSOWANIE Morsy Gdyńskie
26 Kubiak Piotr Władysławowo MORSOWANIE
27 Miotke Łukasz Pierwoszyno MORSOWANIE Morsy Puck
28 Gąska Natalia Reda MORSOWANIE
29 Czylkowski Arkadiusz Strzelno MORSOWANIE
30 Zardecki Paweł Reda MORSOWANIE Runeda
31 Dettlaff Anna Brzyno MORSOWANIE Radość Biegania /Krokowa Biega
32 Ruchniewicz Monika Reda MORSOWANIE
33 Pecz Piotr Żelistrzewo MORSOWANIE korona biega
34 Stojowski Damian Gdynia MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
35 Biernacka Jolanta Hel MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
36 Budzisz Adrian Jastrzębia Góra MORSOWANIE
37 Luchowska Martyna Odargowo MORSOWANIE
38 Hoeft Aleksandra Sulicice MORSOWANIE
39 Barszczewski Sebastian Mielenko MORSOWANIE
40 Kloka Marcin Gowino MORSOWANIE
41 Mudlaff Barbara Odargowo MORSOWANIE Aktywne Kaszuby/sekcja Aktywne Morsy
42 Piontke Jakub Władysławowo MORSOWANIE Disco Morsy-Władysławowo
43 Jaromirska-Lewińska Maja Reda MORSOWANIE Runeda
44 Sobkiewicz Zbigniew Wejherowo MORSOWANIE
45 Hinc-Zardecka Natalia Reda MORSOWANIE Runeda
46 Gordon-Nowak Ewa Malbork MORSOWANIE
47 Bartosik Katarzyna Malbork MORSOWANIE Malborskie Morsy
48 Perz Piotr Hel MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
49 Sipajło Andrzej Władysławowo MORSOWANIE Nordowe Morsy
50 Dehling-Sobańska Aurelia Władysławowo MORSOWANIE REBELS LEGION TEAM
51 Bazarnik Anna Mrzezino MORSOWANIE
52 Wanatowski Mariusz Elbląg MORSOWANIE Grupa Malbork
53 Mac Anna Elbląg MORSOWANIE Grupa Malbork
54 Mac Paweł Elbląg MORSOWANIE Grupa Malbork
55 Skurtys Karolina Reda MORSOWANIE Runeda
56 Kos Tomasz Bolszewo MORSOWANIE Morsy Puck
57 Brzezik Ilona Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
58 Kos Aleksandra Bolszewo MORSOWANIE Morsy Puck
59 Pietrzycka Renia Reda MORSOWANIE Runeda
60 Pietrzycki Sławek Reda MORSOWANIE Runeda
61 Budnik Bartosz Łebcz MORSOWANIE Nordowe Morsy
62 Ostojska Krystyna Luzino MORSOWANIE
63 Kubuszewska Ewa Wejherowo MORSOWANIE
64 Szymul Hintzke Agnieszka Władysławowo MORSOWANIE
65 Cysewski Krystian Tuchomie MORSOWANIE
66 Błaszczyk Marian Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
67 Olejniczak Alicja Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
68 Kuchta Jacek Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
69 Calik Beata Puck MORSOWANIE Morsy Puck
70 Kosianowska Monika Malbork MORSOWANIE Grupa Malbork
71 Stec Piotr Gdańsk MORSOWANIE
72 Płocki Adam Reda MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
73 Szreder-Grajewska Barbara Bolszewo MORSOWANIE
74 Piekarska Monika Rumia MORSOWANIE
75 Piekarski Tomasz Rumia MORSOWANIE
76 Rost Robert Reda MORSOWANIE
77 Sołtysiak Jola Puck MORSOWANIE
78 Kaczykowska Natalia Wierzchucino MORSOWANIE
79 Kaczykowski Mariusz Wierzchucino MORSOWANIE
80 Iwanicka Monika Reda MORSOWANIE
81 Hincke Michał Swarzewo MORSOWANIE Disco Morsy-Władysławowo
82 Kowalczuk Leszek Pogórze MORSOWANIE
83 Falkowska Hanna Darzlubie MORSOWANIE Morsy Puck
84 Falkowski Marek Darzlubie MORSOWANIE Morsy Puck
85 Glembin Ryszard Mrzezino MORSOWANIE
86 Glembin Danuta Mrzezino MORSOWANIE
87 Dębski Tomasz Gdańsk MORSOWANIE KTP Bąbelki
88 Kohnke Krystyna Karwieńskie Błoto Pierwsze MORSOWANIE
89 Lesner Łukasz Sławoszyno MORSOWANIE Nordowe Morsy
90 Lemanski Wiktor Połchowo MORSOWANIE Morsy familijne
91 Lemanski Hubert Połchowo MORSOWANIE Morsy familijne
92 Lemanska Iwona Połchowo MORSOWANIE Morsy familijne
93 Kowalska Beata Puck MORSOWANIE Nordowe Morsy
94 Kowalski Dariusz Puck MORSOWANIE Nordowe Morsy
95 Miedziński Krzysztof Reda MORSOWANIE
96 Żabiełowicz Milena Reda MORSOWANIE Morsy Familijne
97 Żabiełowicz Dawid Reda MORSOWANIE Morsy Familijne
98 Żabiełowicz Adam Reda MORSOWANIE Morsy familijne
99 Żabiełowicz Anna Reda MORSOWANIE Morsy familijne
100 Pająk Joanna Krokowa MORSOWANIE Aktywne Kaszuby /sekcja Aktywne Morsy


Wyświetleń: 5312

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ