Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Błaszczuk Tomasz Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
2 Błaszczuk Julian Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
3 Błaszczuk Maja Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
4 Elendt Mariusz Strzebielino Morskie MORSOWANIE
5 Nowotna Urszula Gdynia MORSOWANIE Morsy Gdyńskie
6 Zardecki Paweł Reda MORSOWANIE Runeda
7 Dettlaff Anna Brzyno MORSOWANIE Radość Biegania /Krokowa Biega
8 Pecz Piotr Żelistrzewo MORSOWANIE korona biega
9 Budzisz Adrian Jastrzębia Góra MORSOWANIE
10 Barszczewski Sebastian Mielenko MORSOWANIE
11 Kloka Marcin Gowino MORSOWANIE
12 Hinc-Zardecka Natalia Reda MORSOWANIE Runeda
13 Dehling-Sobańska Aurelia Władysławowo MORSOWANIE REBELS LEGION TEAM
14 Wanatowski Mariusz Elbląg MORSOWANIE Grupa Malbork
15 Mac Anna Elbląg MORSOWANIE Grupa Malbork
16 Mac Paweł Elbląg MORSOWANIE Grupa Malbork
17 Skurtys Karolina Reda MORSOWANIE Runeda
18 Kos Tomasz Bolszewo MORSOWANIE Morsy Puck
19 Kos Aleksandra Bolszewo MORSOWANIE Morsy Puck
20 Pietrzycka Renia Reda MORSOWANIE Runeda
21 Pietrzycki Sławek Reda MORSOWANIE Runeda
22 Kubuszewska Ewa Wejherowo MORSOWANIE
23 Kosianowska Monika Malbork MORSOWANIE Grupa Malbork
24 Płocki Adam Reda MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
25 Piekarska Monika Rumia MORSOWANIE
26 Piekarski Tomasz Rumia MORSOWANIE
27 Kaczykowska Natalia Wierzchucino MORSOWANIE
28 Kaczykowski Mariusz Wierzchucino MORSOWANIE
29 Kowalczuk Leszek Pogórze MORSOWANIE
30 Dębski Tomasz Gdańsk MORSOWANIE KTP Bąbelki
31 Lemanski Wiktor Połchowo MORSOWANIE Morsy familijne
32 Lemanski Hubert Połchowo MORSOWANIE Morsy familijne
33 Lemanska Iwona Połchowo MORSOWANIE Morsy familijne
34 Żabiełowicz Milena Reda MORSOWANIE Morsy Familijne
35 Żabiełowicz Dawid Reda MORSOWANIE Morsy Familijne
36 Żabiełowicz Adam Reda MORSOWANIE Morsy familijne
37 Żabiełowicz Anna Reda MORSOWANIE Morsy familijne
38 Minga Izabela Wejherowo MORSOWANIE
39 Struk Anna Brzyno MORSOWANIE
40 Struk Natalia Brzyno MORSOWANIE
41 Musiał Michał Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
42 Wyszecki Jacek Rumia MORSOWANIE REWA 12:15
43 Czerewatyj-Gadziewska Sylwia Dębogórze MORSOWANIE REWA 12:15
44 Grzesik Stanisław Gdynia MORSOWANIE
45 Romanowska Agnieszka Rumia MORSOWANIE Norda Active Team
46 Mstowski Rafał Puck MORSOWANIE Morsy Puck
47 Struk Joanna Brzyno MORSOWANIE
48 Szymanowska jacek Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
49 Stanecki Marek Gdynia MORSOWANIE
50 Siewert Przemysław Tuchom MORSOWANIE
51 Siewert Aleksandra Tuchom MORSOWANIE
52 Siewert Marek Tuchom MORSOWANIE
53 Stanecka-Siewert Małgorzata Tuchom MORSOWANIE
54 Muller Ewa Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski klub morsów
55 Muller Tadeusz Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski klub morsów
56 Naczk Wiktoria Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
57 Naczk Leonard Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
58 Lewandowska Beata Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
59 Krupińska Rita Leśniewo MORSOWANIE
60 Gajda Marcin Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
61 Gajda Marzena Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
62 Aszyk Aldona Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
63 Chojnacka Wiktoria Rybno MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
64 Chojnacka Olga Rybno MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
65 Styn Piotr Władysławowo MORSOWANIE Disco Morsy-Władysławowo
66 Kubuszewski Michał Wejherowo MORSOWANIE KOMANDO FLAKI
67 Słupek Danuta Hel MORSOWANIE Helskie Morsy
68 Jankowska Maryla Warszawa MORSOWANIE Morsy Warszawa
69 Rutkowska Barbara Gdańsk MORSOWANIE
70 Labudda Agnieszka Gdańsk MORSOWANIE
71 Zarzycki Mariusz Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
72 Synowiec Jacek Gowidlino MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
73 Mania Ireneusz Łeba MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
74 Mania Halina Łeba MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
75 Sikorra Janina Lędziechowo MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
76 Szymanowska Karolina Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
77 Sawa Helena Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
78 Wenek Maja Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
79 Szymanowski Eugeniusz Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
80 Szymanowska Anna Lębork MORSOWANIE Błękitne Morsy Łebskie
81 Elmiś Ewa Hel MORSOWANIE
82 Piórkowska Lidia Toruń MORSOWANIE RUN & BIKE TEAM TORUŃ
83 Piórkowski Aleksander Toruń MORSOWANIE RUN & BIKE TEAM TORUŃ


Wyświetleń: 5086

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ