Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Błaszczuk Tomasz Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
2 Błaszczuk Julian Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
3 Błaszczuk Maja Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
4 WIERCIŃSKA JOLANTA CHWASZCZYNO MORSOWANIE POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER
5 ROMPCZYK JAN CHWASZCZYNO MORSOWANIE POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER
6 SZYŁEJKO RAFAŁ CZECZEWO MORSOWANIE POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER
7 KARCZEWSKA AGNIESZKA CHWASZCZYNO MORSOWANIE POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER
8 SIWICKA KAROLINA GDYNIA MORSOWANIE POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER
9 SIWICKI PIOTR CHWASZCZYNO MORSOWANIE POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER
10 LIPIŃSKA SYLWIA CHWASZCZYNO MORSOWANIE POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER
11 LIDZBARSKA MARIA CHWASZCZYNO MORSOWANIE POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER
12 Liss Mateusz Liss Karwia MORSOWANIE
13 Bistram Anna Bolszewo MORSOWANIE
14 Sawicka Karolina Kniewo MORSOWANIE Morsy Puck
15 Elendt Mariusz Strzebielino Morskie MORSOWANIE
16 BRZOZOWSKA Beata Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
17 Marzejon Emilia Kębłowo MORSOWANIE
18 Marzejon Stanisław Kębłowo MORSOWANIE
19 Klecha Filip Reda MORSOWANIE Morsy familijne
20 Klecha Monika Reda MORSOWANIE Morsy familijne
21 klecha marek reda MORSOWANIE Morsy Familijne
22 Grabski Andrzej Odargowo MORSOWANIE
23 Grabska Ela Odargowo MORSOWANIE
24 Stielow Ryszard puck MORSOWANIE Morsy Puck
25 Goździelewski Łukasz Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
26 Kubacki Antoni Wejherowo MORSOWANIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW
27 Kubacka Magdalena Wejherowo MORSOWANIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW
28 Kubacki Rafał Wejherowo MORSOWANIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW
29 Modzelewski Waldemar Rumia MORSOWANIE Rewa 1215
30 Reska Adam Sławoszynko MORSOWANIE Aktywne Kaszuby/sekcja Aktywne Morsy
31 Reska Iwona Sławoszynko MORSOWANIE Aktywne Kaszuby/sekcja Aktywne Morsy
32 Lipczyński Jacek Gdynia MORSOWANIE Sopot Morsy
33 Baranek-Waliczek Małgorzata Gdańsk MORSOWANIE Sopot Morsy
34 Bałkota Natalia Gdynia MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
35 Nowotna Urszula Gdynia MORSOWANIE Morsy Gdyńskie
36 Kubiak Piotr Władysławowo MORSOWANIE
37 Miotke Łukasz Pierwoszyno MORSOWANIE Morsy Puck
38 Gąska Natalia Reda MORSOWANIE
39 Czylkowski Arkadiusz Strzelno MORSOWANIE
40 Zardecki Paweł Reda MORSOWANIE Runeda
41 SEROKA SŁAWOMIRA CHWASZCZYNO MORSOWANIE POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER
42 NIEWIADOMSKI JAROSŁAW CHWASZCZYNO MORSOWANIE POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER
43 Dettlaff Anna Brzyno MORSOWANIE Radość Biegania /Krokowa Biega
44 Ruchniewicz Monika Reda MORSOWANIE
45 Pecz Piotr Żelistrzewo MORSOWANIE korona biega
46 Stojowski Damian Gdynia MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
47 Biernacka Jolanta Hel MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
48 Budzisz Adrian Jastrzębia Góra MORSOWANIE
49 Luchowska Martyna Odargowo MORSOWANIE
50 Hoeft Aleksandra Sulicice MORSOWANIE
51 Barszczewski Sebastian Mielenko MORSOWANIE
52 Kloka Marcin Gowino MORSOWANIE
53 Mudlaff Barbara Odargowo MORSOWANIE Aktywne Kaszuby/sekcja Aktywne Morsy
54 Piontke Jakub Władysławowo MORSOWANIE Disco Morsy-Władysławowo
55 Jaromirska-Lewińska Maja Reda MORSOWANIE Runeda
56 Sobkiewicz Zbigniew Wejherowo MORSOWANIE
57 Hinc-Zardecka Natalia Reda MORSOWANIE Runeda
58 Gordon-Nowak Ewa Malbork MORSOWANIE
59 Bartosik Katarzyna Malbork MORSOWANIE Malborskie Morsy
60 Perz Piotr Hel MORSOWANIE Helskie Morsy COLD WATER
61 Sipajło Andrzej Władysławowo MORSOWANIE Nordowe Morsy
62 Dehling-Sobańska Aurelia Władysławowo MORSOWANIE REBELS LEGION TEAM
63 Bazarnik Anna Mrzezino MORSOWANIE
64 Wanatowski Mariusz Elbląg MORSOWANIE Grupa Malbork
65 Mac Anna Elbląg MORSOWANIE Grupa Malbork
66 Mac Paweł Elbląg MORSOWANIE Grupa Malbork
67 Skurtys Karolina Reda MORSOWANIE Runeda
68 Kos Tomasz Bolszewo MORSOWANIE Morsy Puck
69 Brzezik Ilona Wejherowo MORSOWANIE Wejherowski Klub Morsów
70 Kos Aleksandra Bolszewo MORSOWANIE Morsy Puck
71 Pietrzycka Renia Reda MORSOWANIE Runeda
72 Pietrzycki Sławek Reda MORSOWANIE Runeda
73 Budnik Bartosz Łebcz MORSOWANIE Nordowe Morsy
74 Ostojska Krystyna Luzino MORSOWANIE
75 Kubuszewska Ewa Wejherowo MORSOWANIE
76 Szymul Hintzke Agnieszka Władysławowo MORSOWANIE
77 Cysewski Krystian Tuchomie MORSOWANIE
78 Błaszczyk Marian Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
79 Olejniczak Alicja Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
80 Kuchta Jacek Gdynia MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
81 Calik Beata Puck MORSOWANIE Morsy Puck
82 Kosianowska Monika Malbork MORSOWANIE Grupa Malbork
83 Stec Piotr Gdańsk MORSOWANIE
84 Płocki Adam Reda MORSOWANIE Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
85 Szreder-Grajewska Barbara Bolszewo MORSOWANIE
86 Piekarska Monika Rumia MORSOWANIE
87 Piekarski Tomasz Rumia MORSOWANIE
88 Rost Robert Reda MORSOWANIE
89 Sołtysiak Jola Puck MORSOWANIE
90 Kaczykowska Natalia Wierzchucino MORSOWANIE
91 Kaczykowski Mariusz Wierzchucino MORSOWANIE
92 Iwanicka Monika Reda MORSOWANIE
93 Wujke Joanna Bolszewo MORSOWANIE
94 Hincke Michał Swarzewo MORSOWANIE Disco Morsy-Władysławowo
95 Kowalczuk Leszek Pogórze MORSOWANIE
96 Falkowska Hanna Darzlubie MORSOWANIE Morsy Puck
97 Falkowski Marek Darzlubie MORSOWANIE Morsy Puck
98 Glembin Ryszard Mrzezino MORSOWANIE
99 Glembin Danuta Mrzezino MORSOWANIE
100 Dębski Tomasz Gdańsk MORSOWANIE KTP Bąbelki


Wyświetleń: 5571

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ