X Elbląski Bieg Piekarczyka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Wysocki Dariusz Gdańsk Bieg Główny 10km L opłacono
2 Perucki Piotr Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono
3 Korkliniewski Kacper Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
4 Kania Jarek Gdynia Bieg Główny 10km OjcowskaStronaMocy.pl M opłacono on-line
5 Michalski Dominik Działdowo Bieg Główny 10km M opłacono
6 Wojcieszyński Dariusz Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
7 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg Główny 10km L opłacono on-line
8 Kochanowski Mariusz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
9 Dwulat Tomasz BARCIANY Bieg Główny 10km M opłacono on-line
10 Pawlak Łukasz Pawlak Nowy Dwór Gdański Bieg Główny 10km S opłacono on-line
11 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
12 Czyżak Jakub Elblag Bieg Główny 10km M opłacono on-line
13 Kamińska Wioletta Kosakowo Bieg Główny 10km S opłacono
14 Olewnik Robert Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
15 Suliński Darek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz S opłacono on-line
16 Trudnowski Marcin Elbląg Bieg Główny 10km GRUPA WODNA L opłacono on-line
17 Klawikowski Michał Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
18 Boris Aneta Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L opłacono on-line
19 Maksymowicz Anna Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
20 Zdun Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team M opłacono
21 Springer Piotr Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
22 Ignatowicz Dariusz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
23 Pawlak Anita Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
24 JĘDRAS Krzysztof Elblag Bieg Główny 10km jw 4260 XL opłacono on-line
25 Herkt Lucyna Pelplin Bieg Główny 10km L opłacono on-line
26 Rogowski Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
27 Sobkowiak Andrzej Banino Bieg Główny 10km RUNNERSI S7 BANINO M opłacono
28 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Bieg Główny 10km Zdrowie na bank XL opłacono on-line
29 Ledwosiński Kacper Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
30 Stóff Krzysztof Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
31 Banka Arkadiusz Elblag Bieg Główny 10km Ojcowa Wola Running M opłacono on-line
32 Tomczyk Rafał Gdańsk Bieg Główny 10km GDEL M opłacono on-line
33 Piątkowski Tomasz Gdynia Bieg Główny 10km BigYellowFoot Adventure Team XL opłacono on-line
34 Dankiewicz Monika Gdynia Bieg Główny 10km BigYellowFoot Adventure Team L opłacono on-line
35 STANISZEWSKI PAWEŁ ELBLĄG Bieg Główny 10km M opłacono on-line
36 Kotowicz Łukasz Przezmark Bieg Główny 10km L opłacono on-line
37 Kotowicz Monika Przezmark Bieg Główny 10km L opłacono on-line
38 Grudziąż Paweł Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
39 Głogowski Adam Gdynia Bieg Główny 10km ATC-Cargo Team/Tri Warrior S opłacono on-line
40 Tomiałojć Andrzej Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
41 Markowski Szymon Tczew Bieg Główny 10km GEMALTO XL opłacono on-line
42 Kozik Olga Braniewo Bieg Główny 10km S opłacono on-line
43 Pobłocka Katarzyna Lębork Bieg Główny 10km UKS Ekonomik Maratończyk Lębork S opłacono on-line
44 Sanecki Piotr Pasłęk Bieg Główny 10km KB Biegam Bo Lubię Pasłęk L opłacono on-line
45 Trzepacz Gabriela Milejów Bieg Główny 10km 100 Batalion Łączności M opłacono on-line
46 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg Główny 10km LKS Zantyr Sztum XL opłacono on-line
47 Orzeszek Paulina Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
48 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega M opłacono on-line
49 Kiejdo Radosław Elbląg Bieg Główny 10km Elbląskie Ustawki Szosowe M opłacono on-line
50 Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański Bieg Główny 10km ETT - Elbląg Triathlon Team L opłacono on-line
51 Sznaza Tadeusz Elbląg Bieg Główny 10km ETT Elbląg Triathlon Team M opłacono on-line
52 Nowicki Paweł Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono
53 Górka Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km GUJAN L opłacono on-line
54 Sanecki Przemysław Nowe Kusy Bieg Główny 10km KB BiegamBoLubię Pasłęk L opłacono on-line
55 Jaskot Jerzy Malbork Bieg Główny 10km niezrzeszony M opłacono on-line
56 Nduwa Bonice Wambua Machakos Bieg Główny 10km M opłacono on-line
57 Iwaszkiewicz Maciej Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
58 Oleniacz Pawel Oleniacz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
59 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega M opłacono on-line
60 Kowalczyk Adrian Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
61 Kowalczyk Jarosław Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
62 Godlewski Marcin Godlewski Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
63 Gajewska Marta Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team M opłacono on-line
64 Siwczak Mariusz Sobowidz Bieg Główny 10km L opłacono on-line
65 Gajewski Sebastian Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L opłacono
66 Andrearczyk Wojciech Braniewo Bieg Główny 10km Portal Braniewo S opłacono on-line
67 Serafin Bartłomiej Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
68 Potocki Sławomir Gdansk Bieg Główny 10km M opłacono on-line
69 Trzaska Tomasz Malbork Bieg Główny 10km Agro Piaski TEAM M opłacono on-line
70 Leszczyński Łukasz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
71 Gradzinski Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
72 Grodzki Krzysztof Banino Bieg Główny 10km Runnersi S7 Banino L opłacono on-line
73 Brędowski Piotr Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
74 Kraj Paweł Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
75 Ślot Michał Toruń Bieg Główny 10km TTC Beretta Toruń M opłacono on-line
76 Zapolska Katarzyna Elbląg Bieg Główny 10km SP 15 Elbląg S opłacono on-line
77 Rzeczkowski Paweł elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
78 Kozłów Wojciech Gdańsk Bieg Główny 10km LKS Zantyr Sztum S opłacono on-line
79 Przybyś Agnieszka Łęgowo Bieg Główny 10km Eaton Running Team S opłacono on-line
80 Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo Bieg Główny 10km Klub Biegacza Mrągowo M opłacono on-line
81 Klecha Dariusz Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
82 Czapiewski Michał Gdańsk Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
83 Firlej Patryk Elbląg Bieg Główny 10km Centrum Ogrodnicze KOSPOL M opłacono on-line
84 Deptuła Mirosława Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
85 Janczuk Karol Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
86 KALITA Sławomir Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
87 Gleb Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywni/Truso L opłacono on-line
88 Wąsik Bartłomiej Gdańsk Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
89 Rogowska Aleksandra Elbląg Bieg Główny 10km Jedyneczka Elbląg M opłacono on-line
90 Miecznikowska Marzena Przezmark Bieg Główny 10km M opłacono on-line
91 Papiernik Magdalena Przezmark Bieg Główny 10km M opłacono on-line
92 Brzuszczyński Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Biegające Zające L opłacono on-line
93 Sowa Sylwek Elbląg Bieg Główny 10km IKS ATAK ELBLĄG XL opłacono on-line
94 Kwiatkowski Cezary Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
95 Kulik Tomasz Malbork Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
96 Cholibski Bartosz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
97 Prokop Mariusz Elbląg Bieg Główny 10km portEl.pl XL opłacono on-line
98 Prokop Anna Elbląg Bieg Główny 10km PROKOPKI L opłacono on-line
99 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny 10km LKS Zantyr Sztum L opłacono on-line
100 Jankowicz Artur Malbork Bieg Główny 10km M opłacono on-line


Wyświetleń: 52587

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ