X Elbląski Bieg Piekarczyka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
401 Piaskowski Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km KMP w Elblągu XL opłacono on-line
402 Pogorzelski Tomasz Gdańsk Bieg Główny 10km AWANGARDA Team XL opłacono on-line
403 Rosiak Paulina Kwidzyn Bieg Główny 10km S opłacono on-line
404 Barański Sylwester Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
405 Tołwińska Agnieszka Gronowo Górne Bieg Główny 10km Elbląg Biega M opłacono on-line
406 Filipiak Beata Elbląg Bieg Główny 10km JET System Active Team M opłacono on-line
407 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg Główny 10km L opłacono on-line
408 Wojtas Marcin Borkowo Bieg Główny 10km L opłacono on-line
409 Pilski Andrzej Frombork Bieg Główny 10km Barefoot Runners Society UK M opłacono on-line
410 potuczko marcin Prabuty Bieg Główny 10km Traktor Team Gmina Kwidzyn S opłacono on-line
411 Bondyra Radosław Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
412 Bartnikowski Stanisław Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team M opłacono on-line
413 Pietrucha Grażyna Młynary Bieg Główny 10km M opłacono on-line
414 Smolska Teresa Młynary Bieg Główny 10km M opłacono on-line
415 Zych Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
416 MISIOR MARIUSZ BRANIEWO Bieg Główny 10km L opłacono on-line
417 Mikowski Mariusz Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
418 Syrocki Sylwester Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
419 Drzewiecki Marek Warszawa Bieg Główny 10km EDC Runners opłacono
420 Woźniczka Marcin Warszawa Bieg Główny 10km EDC Runners opłacono
421 Jachacy Bartosz Warszawa Bieg Główny 10km EDC Runners opłacono
422 Krakowiak Adam Elbląg Bieg Główny 10km EDC Runners opłacono
423 Boettcher Sylwia Boettcher Nicponia Bieg Główny 10km Trunsformacja Gniewu S opłacono on-line
424 Miecznikowski Tomasz Przezmark Bieg Główny 10km MND-NE L opłacono on-line
425 Milewski Łukasz Tczew Bieg Główny 10km M opłacono on-line
426 Iwon Arkadiusz Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
427 Gruba Natalia Braniewo Bieg Główny 10km S opłacono on-line
428 Łaskowski Sławomir Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
429 Potrapeluk Marcin Pasłęk Bieg Główny 10km L opłacono on-line
430 Dalkiewicz Dariusz Susz Bieg Główny 10km ROZBIEGANY SUSZ M opłacono on-line
431 Kuczuro Anna Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
432 Smolka Angelika Braniewo Bieg Główny 10km M opłacono on-line
433 Smolka Dawid Braniewo Bieg Główny 10km S opłacono on-line
434 Boduszek Sebastian Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
435 Kujawa Jakub Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
436 Drawc Mieczysław Gdańsk Bieg Główny 10km SPORTEVO M opłacono on-line
437 Szewczuk Cezary Brodnica Bieg Główny 10km L opłacono on-line
438 Zienkiewicz Aleksandra Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
439 KOWALSKI Paweł ELBLĄG Bieg Główny 10km L opłacono on-line
440 Sadowy Jakub Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
441 Pytliński Krzysztof Elbląg Bieg Główny 10km Klub Kibica Start Elbląg S opłacono on-line
442 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg Główny 10km Jedyneczka Elbląg XL opłacono on-line
443 Van Ieperen Arco Elbląg Bieg Główny 10km AZS PWSZ Elbląg XL opłacono on-line
444 Penk Łukasz Elbląg Bieg Główny 10km GDEL S opłacono on-line
445 Stasiak Marzena Pasłęk Bieg Główny 10km Pasłęk S opłacono on-line
446 Krause Sławomir Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L opłacono on-line
447 Krause Iwona Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team M opłacono on-line
448 Czarnecki Mateusz Stobiec Bieg Główny 10km L opłacono on-line
449 Kwiatkowski Sebastian Nowy Dwor Gdanski Bieg Główny 10km Szybki tata M opłacono on-line
450 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg Główny 10km RUNNERSI S7 BANINO L opłacono on-line
451 Dudek Paweł Janowo k.Elbląga Bieg Główny 10km M opłacono on-line
452 Dudek Justyna Janowo k.Elbląga Bieg Główny 10km S opłacono on-line
453 Szczepański Artur Błotnica Bieg Główny 10km L opłacono on-line
454 Boettcher Grzegorz Nicponia Bieg Główny 10km tRUNsformacja Gniew L opłacono on-line
455 Ciszak Dominik Elbląg Bieg Główny 10km AWANGARDA Team L opłacono on-line
456 Albrecht Paweł Elbląg Bieg Główny 10km PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W M opłacono on-line
457 Albrecht Dorota Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
458 Wrzosek Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km ETT Elbląg Triathlon Team M opłacono on-line
459 Podolski Damian Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
460 Dąbrowski Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10km GDEL M opłacono on-line
461 Gnyp Daniel Różyny Bieg Główny 10km RóNżyny XL opłacono on-line
462 HOFMANN HEIKO ELBLĄG Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
463 Derlaga Kamil Szymankowo Bieg Główny 10km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY L opłacono on-line
464 Radzikowski Paweł Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
465 GŁADYSZ KRZYSZTOF ŚWIECIE Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
466 Broda Szymon Jabłonowo Pomorskie Bieg Główny 10km S opłacono on-line
467 derdowski marek elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
468 Stankiewicz Piotr Elbląg Bieg Główny 10km Klub Kibica Start Elbląg M opłacono on-line
469 Fierka Tomasz Lębork Bieg Główny 10km Run Tomasz Run ;) L opłacono on-line
470 Lewandowski Piotr Gdańsk Bieg Główny 10km Dynatrace M opłacono on-line
471 Świderski Jan Pasłęk Bieg Główny 10km Rozbiegany Pasłęk L opłacono on-line
472 Ruminski Daniel Grobelno Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
473 Bedra Grzegorz Zalewo Bieg Główny 10km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD P-W M opłacono on-line
474 Matulewicz Magdalena Elbląg Bieg Główny 10km Double Infinity M opłacono on-line
475 Barszcz Waldemar Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
476 Czajkowska Anna Elblag Bieg Główny 10km M opłacono on-line
477 Bojarczyk Paula Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
478 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg Główny 10km Maratończyk - Elbląg L opłacono on-line
479 Szulima Robert Szulima Markusy Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
480 szelski krystian Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
481 Bieganski Pawel Slupsk Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
482 Zega-Bieganska Anna Slupsk Bieg Główny 10km ZEGA L opłacono on-line
483 Sadowy Rafal Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team XL opłacono on-line
484 Groszyk Łukasz Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
485 Tekliński Adrian Grudziądz Bieg Główny 10km PARAMORALNI M opłacono on-line
486 Kłos Tomasz Poznań Bieg Główny 10km Team KOMPLET i Przyjaciele M opłacono
487 Grądziel Michał Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
488 Gruchalski Rafał Elbląg Bieg Główny 10km portEl.pl M opłacono on-line
489 Kwas Mariusz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
490 Saleem Monika Gdańsk Bieg Główny 10km Wataha M opłacono on-line
491 Chęsy Tomasz Chęsy Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
492 Ludkiewicz Dawid Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
493 Zankowicz Paweł Elbląg Bieg Główny 10km Klub Kibica Start Elbląg XL opłacono on-line
494 Żuk Małgorzata Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
495 Latecka Martyna Elbląg Bieg Główny 10km AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA M opłacono on-line
496 Szymański Piotr Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
497 Krol Jaroslaw Gronowo Gorne Bieg Główny 10km mBank M opłacono on-line
498 Sidorski Jakub Podzamcze Bieg Główny 10km M opłacono on-line
499 KRAKOWSKI TOMASZ ELBLĄG Bieg Główny 10km M opłacono on-line
500 Żak Mariusz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line


Wyświetleń: 52898

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ