X Elbląski Bieg Piekarczyka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
401 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg Główny 10km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY S opłacono on-line
402 Jabłoński Jakub Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L opłacono on-line
403 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg Główny 10km BUCHALTER ELBLĄG M opłacono on-line
404 Kowalczyk Ania Gdańsk Bieg Główny 10km S opłacono on-line
405 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
406 Jurewicz Sylwia Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team M opłacono on-line
407 Podgórska Aleksandra Bardyny Bieg Główny 10km S opłacono on-line
408 Miłaszewska Iwona Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
409 Fura Piotr Stegna Bieg Główny 10km M opłacono on-line
410 Morawski Jaroslaw Elblag Bieg Główny 10km L opłacono on-line
411 Kamieniak Rafal Elblag Bieg Główny 10km L opłacono on-line
412 Kolęda Robert Gdańsk Bieg Główny 10km L opłacono on-line
413 Olteanu Ionel Motru, Romania Bieg Główny 10km Motru Runners M opłacono on-line
414 Rokita Jan Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
415 Rokita Robert Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team M opłacono on-line
416 Pilecki Kazimierz Elbląg Bieg Główny 10km ELAktywni L opłacono on-line
417 Żukowski Tomasz Wierciny Bieg Główny 10km M opłacono on-line
418 Durkiewicz Aleksander Braniewo Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
419 Borkowski Przemysław Borkowski Młynary Bieg Główny 10km L opłacono on-line
420 Karpiuk Paweł Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
421 Laskowska Katarzyna Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
422 Łaniewski Łukasz Olsztyn Bieg Główny 10km Pszczółkowski Team XL opłacono on-line
423 Stramska Beata Gdańsk Bieg Główny 10km NordHR/Finestmedia S opłacono on-line
424 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg Główny 10km M opłacono on-line
425 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg Główny 10km LKS ZANTYR SZTUM M opłacono on-line
426 Polikowski Patryk Sopot Bieg Główny 10km ORP ISKRA XL opłacono on-line
427 Trudnowski Maciej Olsztyn Bieg Główny 10km Pszczółkowski Team M opłacono
428 STOPA ANNA ELBLĄG Bieg Główny 10km M opłacono on-line
429 orzoł katarzyna elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
430 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Bieg Główny 10km M opłacono on-line
431 Onyszczuk Grzegorz Elbląg Bieg Główny 10km KMP Elbląg L opłacono on-line
432 Pękalska Monika Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
433 Spiek Sylwia Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
434 Sadłowska Barbara Wielbark Bieg Główny 10km L opłacono on-line
435 Winczewski Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
436 KSIĄŻAK Adam Braniewo Bieg Główny 10km M opłacono on-line
437 Nienadowska Beata Elbląg Bieg Główny 10km KMP Elbląg M opłacono on-line
438 Baniel Dawid Słobity Bieg Główny 10km L opłacono on-line
439 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
440 Sosnowski Radosław Elbląg Bieg Główny 10km DXC.technology XL opłacono on-line
441 BRZOZOWSKA AGNIESZKA PRZEZMARK Bieg Główny 10km KMP Elbląg S opłacono on-line
442 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Bieg Główny 10km S opłacono on-line
443 Romanowski Jarosław Braniewo Bieg Główny 10km DXC.technology L opłacono on-line
444 Kaczkowski Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km DXC.technology L opłacono on-line
445 Łuczak Radosław Elbląg Bieg Główny 10km DXC.technology L opłacono on-line
446 Pyl Radosław Braniewo Bieg Główny 10km Team KOMPLET i Przyjaciele L opłacono on-line
447 Karaś Magdalena Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
448 Jeziorski Robert Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
449 Klimek Piotr Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
450 Kościn Rafał Elbląg Bieg Główny 10km RCI Olsztyn XL opłacono on-line
451 Misiak Alicja Susz Bieg Główny 10km AZS UG S opłacono on-line
452 Bachurska Aneta Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
453 Bachurski Dominik Elbląg Bieg Główny 10km NORPAK TEAM L opłacono on-line
454 Smentoch Karolina Żukowo Bieg Główny 10km S opłacono on-line
455 Sawicki Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
456 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Bieg Główny 10km L opłacono on-line
457 Miłaszewski Adam Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
458 KUN ROBERT ELBLAG Bieg Główny 10km KWIATOWA ZALEWO L opłacono on-line
459 Trębacz Michał Elbląg Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear M opłacono
460 Bakalarz Jarosław Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
461 Nowosielski Piotr Sztum Bieg Główny 10km LKS Zantyr Sztum XL opłacono on-line
462 Olech Paweł Elbląg Bieg Główny 10km DrinTEAM Elbląg L opłacono on-line
463 Komasara Piotr Malbork Bieg Główny 10km M opłacono on-line
464 Podolska Joanna Elblag Bieg Główny 10km S opłacono on-line
465 Wieczorek Tomasz Gdańsk Bieg Główny 10km Wataha L opłacono on-line
466 STAŃCZAK PRZEMYSŁAW ELBLĄG Bieg Główny 10km M opłacono on-line
467 Matlewska Marzena Elbląg Bieg Główny 10km niezrzeszony M opłacono on-line
468 0strowski Jacek Bielnik Drugi Bieg Główny 10km amator L opłacono on-line
469 Leśniak Daniel Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
470 Silnicki Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
471 Brzeziński Paweł Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
472 Kalinowski Piotr Błotnica Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear L opłacono
473 Piotrowski Dariusz Olsztyn Bieg Główny 10km M opłacono on-line
474 ODZIEMCZYK PIOTR ELBLĄG Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear XL opłacono
475 Gałka Grzegorz Gdańsk Bieg Główny 10km L opłacono on-line
476 Kęska Grażyna ELBLĄG Bieg Główny 10km wikingowie.elblag.pl S opłacono on-line
477 Bogdański Krzysztof Braniewo Bieg Główny 10km L opłacono on-line
478 Cichowski Marcin Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
479 Bertolassi Rafał Elblag Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear L opłacono
480 Kowalczyk Marcin Kwietnik Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
481 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Bieg Główny 10km Pszczółkowski Team S opłacono on-line
482 Kos Sławomir Nowy Dwór Gd. Bieg Główny 10km L opłacono on-line
483 Puchowski Jan Elbląg Bieg Główny 10km wikingowie.elblag.pl XL opłacono on-line
484 Grosman Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km FLSmidth MAAG Gear L opłacono
485 Jaskulski Przemek Elblag Bieg Główny 10km wikingowie.elblag.pl M opłacono on-line
486 Bołtryk Paweł Elbląg Bieg Główny 10km wikingowie.elblag.pl XL opłacono on-line
487 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team M opłacono on-line
488 Lewandowski Dawid Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
489 Kot Magdalena Braniewo Bieg Główny 10km LA Braniewianki M opłacono on-line
490 Penk Daniel Gdańsk Bieg Główny 10km GDEL S opłacono on-line
491 Czarkowska Aleksandra Elbląg Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear S opłacono
492 Fieducik Jarosław Fieducik Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
493 Skoczeń Małgorzata Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
494 Kapała Przemysław Elbląg Bieg Główny 10km KMP Elbląg XL opłacono on-line
495 Kamiński Sławomir Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
496 Śliwiński Tadeusz Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
497 Siatkowska Kinga Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
498 Kryszyłowicz Dominika Elbląg Bieg Główny 10km FLSmidth MAAG Gear XL opłacono
499 Dutkiewicz Jakub Elbląg Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear L opłacono
500 Górski Tomasz Stare Pole Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear L opłacono


Wyświetleń: 52925

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ