X Elbląski Bieg Piekarczyka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
501 FUDAL MONIKA ELBLĄG Bieg Główny 10km S opłacono on-line
502 Szewczyk Mirosław Milejewo Bieg Główny 10km Sekcja Biegowa Areszt Śledczy Elbląg M opłacono on-line
503 Grzeszczak Agnieszka Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
504 Zasada Krystian Barcin Bieg Główny 10km #slimakibarcin M opłacono on-line
505 Krasowska Danuta Elbląg Bieg Główny 10km SP 18 Elbląg M opłacono on-line
506 Krasowski Janusz Elbląg Bieg Główny 10km SP 11 Elbląg L opłacono on-line
507 Kępińska Monika Pomorska Wieś Bieg Główny 10km M opłacono on-line
508 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
509 Zelonka Arkadiusz Elbląg Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear XL opłacono
510 Turek Dariusz Olsztyn Bieg Główny 10km L opłacono on-line
511 Zaskiewicz Michał Elbląg Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear M opłacono
512 Pocałujko Adrian Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
513 Kulesza Maciej Elblag Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
514 Grochowski Jarosław Elbląg Bieg Główny 10km GE POWER TEAM XL opłacono on-line
515 Pawłowski Kamil Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
516 Statkiewicz Elżbieta Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
517 Kuciński Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team M opłacono on-line
518 Skrzypski Patrycjusz Sztum Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
519 Wąsicki Mariusz Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team XL opłacono on-line
520 Kryszyłowicz Przemysław Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
521 Wlizło Paweł Elbląg Bieg Główny 10km Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu M opłacono on-line
522 Suszyński Michał Malbork Bieg Główny 10km M opłacono on-line
523 Matczuk Agnieszka Braniewo Bieg Główny 10km LA Braniewianki S opłacono on-line
524 Laszuk Bogdan Szaleniec Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
525 Długołęcki Kamil Ostrołęka Bieg Główny 10km L opłacono on-line
526 Rychcik Iza Frombork Bieg Główny 10km M opłacono on-line
527 Jabłońska Katarzyna Płock Bieg Główny 10km S opłacono on-line
528 Koziarska Ania Elbląg Bieg Główny 10km Bażant Team S opłacono on-line
529 Owocki Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
530 Bielecki Jarosław Bielecki Elbląg Bieg Główny 10km STAW-BUD M opłacono on-line
531 Pohlid-Doda Anna Susz Bieg Główny 10km MRA RUN S opłacono on-line
532 Jurewicz Tomasz Pasłęk Bieg Główny 10km M opłacono on-line
533 Patrejko Andrzej Gdańsk Bieg Główny 10km Bażant Team L opłacono on-line
534 ŚWIATKOWSKI ROBERT ELBLĄG Bieg Główny 10km PZŁS-Łyzwiarstwo Szybkie XL opłacono on-line
535 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg Główny 10km BigYellowFoot Adventure Team M opłacono on-line
536 WŁADYMIRUK DARIUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Główny 10km Pruszcz Biega M opłacono on-line
537 Cieślik Marta Pruszcz Gdański Bieg Główny 10km Pruszcz Biega M opłacono on-line
538 Żołnieruk Mariusz Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
539 Leśniewski Jan Elbląg Bieg Główny 10km El - Aktywni L opłacono on-line
540 Reszka Zygfryd Elbląg Bieg Główny 10km El - Aktywni L opłacono on-line
541 Czechowski Dawid Subkowy Bieg Główny 10km L opłacono on-line
542 Czechowska Dorota Subkowy Bieg Główny 10km S opłacono on-line
543 Fercho Karol Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
544 Leoniak Adam Dzierzgoń Bieg Główny 10km S opłacono on-line
545 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg Główny 10km M opłacono on-line
546 Mikula Damian Elbląg Bieg Główny 10km DXC.technology XL opłacono on-line
547 Galuszewski Marek Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
548 Wróblewski Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear XL opłacono
549 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg Główny 10km M opłacono on-line
550 Neumann Jacek Gdańsk Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
551 CICHOWSKI JANUSZ ELBLĄG Bieg Główny 10km L opłacono on-line
552 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega XL opłacono on-line
553 Błażewicz-Baranowska Agnieszka Elbląg Bieg Główny 10km wikingowie.elblag.pl S opłacono on-line
554 Grucza Karolina Pruszcz Gdański Bieg Główny 10km Pruszcz Biega M opłacono on-line
555 Dowgiałło Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg Główny 10km L opłacono on-line
556 Kaczmarek Dorota Straszyn Bieg Główny 10km S opłacono on-line
557 Olszewska Jadwiga Warszawa Bieg Główny 10km InterRisk L opłacono on-line
558 Bloch Przemysław Czersk Bieg Główny 10km Biegające Śliwice M opłacono on-line
559 Kalita Mirosław Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
560 Leśniowski Jakub Stężyca Bieg Główny 10km M opłacono on-line
561 Bułka Bartosz Elblag Bieg Główny 10km DXC.technology M opłacono on-line
562 Lewandowski Paweł Elbląg Bieg Główny 10km KMP Elbląg M opłacono on-line
563 Jaszczerska Grażyna Grudziądz Bieg Główny 10km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ S opłacono on-line
564 ŚLEDZIŃSKA ANNA Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
565 Jaszczerski Paweł Grudziądz Bieg Główny 10km AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA L opłacono on-line
566 Jaśniewski Przemysław Elbląg Bieg Główny 10km #ProjektSUPelblag M opłacono on-line
567 Grochowski Karol elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
568 Bącik Rafał Morąg Bieg Główny 10km 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy L opłacono on-line
569 SULA PAWEŁ ELBLĄG Bieg Główny 10km JW 4808 2.dplot L opłacono on-line
570 Lubański Tomasz Gronowo Górne Bieg Główny 10km L opłacono on-line
571 Lewandowski Daniel Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team S opłacono on-line
572 Milewska Joanna Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
573 Milewski Jakub Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team XL opłacono on-line
574 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega L opłacono on-line
575 Kwiatkowski Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg Główny 10km S opłacono on-line
576 Matuszak Jacek ELbląg Bieg Główny 10km GE Power Team M opłacono on-line
577 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg Bieg Główny 10km Elbląg M opłacono
578 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg Główny 10km S opłacono on-line
579 Weber Magdalena Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team S opłacono on-line
580 Skowroński Krystian Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
581 Raulin Rafał Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team XL opłacono on-line
582 Kobierowski Mateusz Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team M opłacono on-line
583 Bródka Joanna Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team S opłacono on-line
584 Górka Jaroslaw Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
585 Drozd Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
586 Orzechowski Piotr Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
587 WAŚNIEWSKI Rafał ELBLĄG Bieg Główny 10km SEKCJA BIEGOWA ARESZT ŚLEDCZY W ELBLĄGU L opłacono on-line
588 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg Główny 10km L opłacono on-line
589 Ostrowska Monika Brodnica Bieg Główny 10km Szalone Brodniczanki M opłacono on-line
590 Kleszczewski Ryszard Słobity - Stacja Bieg Główny 10km M opłacono on-line
591 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
592 Jasiuta Paweł Wilczęta Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear M opłacono
593 Pajewska Anna Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
594 Świtała Marcin Frombork Bieg Główny 10km M opłacono on-line
595 Ponieważ Marcin Elblag Bieg Główny 10km GE Power Team XL opłacono on-line
596 Czarnomski Ireneusz Stare Pole Bieg Główny 10km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW M opłacono on-line
597 Kmita Sylwia Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
598 Kacprzak Mariusz Elbląg Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear M opłacono
599 Janik Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km YanikY L opłacono on-line
600 Janik Dorota Elbląg Bieg Główny 10km YanikY S opłacono on-line


Wyświetleń: 52926

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ