X Elbląski Bieg Piekarczyka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 0strowski Jacek Bielnik Drugi Bieg Główny 10km amator L opłacono on-line
2 Adamowski Andrzej Elbląg Bieg Główny 10km KMP Elbląg XL opłacono on-line
3 Albrecht Dorota Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
4 Albrecht Paweł Elbląg Bieg Główny 10km PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W M opłacono on-line
5 Andrearczyk Wojciech Braniewo Bieg Główny 10km Portal Braniewo S opłacono on-line
6 Angielczyk Adam Gdańsk Bieg Główny 10km Team Angielczyk XL opłacono on-line
7 Angielczyk Bartosz Elbląg Bieg Główny 10km Team Angielczyk XL opłacono on-line
8 Angielczyk Magdalena ELBLĄG Bieg Główny 10km Team Angielczyk S opłacono on-line
9 Angielczyk Mieczysław ELBLĄG Bieg Główny 10km Team Angielczyk L opłacono on-line
10 Antoniewicz Marcin Elblag Bieg Główny 10km S opłacono on-line
11 Apanowicz Radosław Elbląg Bieg Główny 10km KMP Elbląg L opłacono on-line
12 Bachewicz Krzysztof Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
13 Bachurska Aneta Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
14 Bachurski Dominik Elbląg Bieg Główny 10km NORPAK TEAM L opłacono on-line
15 Bącik Rafał Morąg Bieg Główny 10km 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy L opłacono on-line
16 Bakalarz Jarosław Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
17 Balcer Marcin Braniewo Bieg Główny 10km M opłacono on-line
18 Banach Andrzej Olsztyn-Pisz Bieg Główny 10km Lecimy Tutej M opłacono on-line
19 Banaś Magdalena Elbląg Bieg Główny 10km SMOK M opłacono on-line
20 Banaś Sebastian Elbląg Bieg Główny 10km SMOK M opłacono on-line
21 Baniel Dawid Słobity Bieg Główny 10km L opłacono on-line
22 Banka Arkadiusz Elblag Bieg Główny 10km Ojcowa Wola Running M opłacono on-line
23 Baranowski Krzysztof Skarszewy Bieg Główny 10km M opłacono on-line
24 Baranowski Olaf Elbląg Bieg Główny 10km wikingowie.elblag.pl L opłacono on-line
25 Barański Sylwester Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
26 Barcikowska Agnieszka Elblag Bieg Główny 10km S opłacono on-line
27 Barcikowska Wioletta Elblag Bieg Główny 10km M opłacono on-line
28 Barszcz Waldemar Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
29 Bartkiewicz Maciej Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
30 Bartnicki Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team M opłacono
31 Bartnikowski Stanisław Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team M opłacono on-line
32 BAZAN grzegorz ORZYSZ Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
33 Bazan Monika ORZYSZ Bieg Główny 10km M opłacono on-line
34 Bałdyga Radosław Elbląg Bieg Główny 10km JBB XL opłacono on-line
35 Bednarczuk Piotr Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
36 Bedra Grzegorz Zalewo Bieg Główny 10km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD P-W M opłacono on-line
37 Belka Przemysław Iława Bieg Główny 10km IŁAWA BIEGA M opłacono on-line
38 Bendyk Elżbieta Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
39 Bertolassi Rafał Elblag Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear L opłacono
40 Bieganski Pawel Slupsk Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
41 Bielecki Jarosław Bielecki Elbląg Bieg Główny 10km STAW-BUD M opłacono on-line
42 Blanchard Philippe Compiegne Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie M opłacono
43 Bloch Przemysław Czersk Bieg Główny 10km Biegające Śliwice M opłacono on-line
44 Bochno Agnieszka Elblag Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
45 Boduszek Sebastian Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
46 Boettcher Grzegorz Nicponia Bieg Główny 10km tRUNsformacja Gniew L opłacono on-line
47 Boettcher Sylwia Boettcher Nicponia Bieg Główny 10km Trunsformacja Gniewu S opłacono on-line
48 Bogdański Krzysztof Braniewo Bieg Główny 10km L opłacono on-line
49 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Bieg Główny 10km M opłacono on-line
50 Bogut Dariusz Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
51 Bojarczyk Barbara Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
52 Bojarczyk Paula Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
53 Bondyra Radosław Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
54 Boris Aneta Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L opłacono on-line
55 Borkowski Marek Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
56 Borkowski Przemysław Borkowski Młynary Bieg Główny 10km L opłacono on-line
57 Borzejewicz Michał Jegłownik Bieg Główny 10km M opłacono on-line
58 Borzymowski Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
59 Bołtryk Paweł Elbląg Bieg Główny 10km wikingowie.elblag.pl XL opłacono on-line
60 Brągiel Krzysztof Olsztyn Bieg Główny 10km Road to PB M opłacono on-line
61 Brędowski Piotr Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
62 Broda Szymon Jabłonowo Pomorskie Bieg Główny 10km S opłacono on-line
63 Bródka Joanna Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team S opłacono on-line
64 Brzeziński Paweł Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
65 BRZOZOWSKA AGNIESZKA PRZEZMARK Bieg Główny 10km KMP Elbląg S opłacono on-line
66 Brzuszczyński Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Biegające Zające L opłacono on-line
67 Buczkowski Łukasz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
68 Budka Tomasz Marzewo Bieg Główny 10km L opłacono on-line
69 Budnik Petr Kaliningrad Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie XL opłacono
70 Budzińska-Kożyczkowska Karolina Banino Bieg Główny 10km RUNNERSI S7 BANINO S opłacono on-line
71 Bułka Adam Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
72 Bułka Bartosz Elblag Bieg Główny 10km DXC.technology M opłacono on-line
73 Błaszczyk-Parka Anna Gdynia Bieg Główny 10km S opłacono on-line
74 Błażewicz-Baranowska Agnieszka Elbląg Bieg Główny 10km wikingowie.elblag.pl S opłacono on-line
75 Cegielska Paulina Elbląg Bieg Główny 10km Klub Kibica Start Elbląg L opłacono on-line
76 Cegielski Przemysław Elbląg Bieg Główny 10km Klub Kibica Start Elbląg L opłacono on-line
77 Cendrowski Jakub Susz Bieg Główny 10km ROZBIEGANY SUSZ L opłacono
78 Cherutich Nelson Kipkogei Eldored Bieg Główny 10km Benedek Team M opłacono on-line
79 Chęsy Tomasz Chęsy Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
80 Chmielewski Ireneusz Gronowo Górne Bieg Główny 10km L opłacono on-line
81 chmielewski marcin elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
82 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Bieg Główny 10km S opłacono on-line
83 Cholibski Bartosz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
84 Chupka Konrad Kudowa Zdrój Bieg Główny 10km GKS FABIANKI S opłacono on-line
85 Cicherski Marcin Kraszewo Bieg Główny 10km GODLEWSKI RUNNERS M opłacono on-line
86 Cichoń Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
87 CICHOWSKI JANUSZ ELBLĄG Bieg Główny 10km L opłacono on-line
88 Cichowski Marcin Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
89 Ciesielski Karol Grzegrzółki Bieg Główny 10km M opłacono
90 Cieślik Marta Pruszcz Gdański Bieg Główny 10km Pruszcz Biega M opłacono on-line
91 Ciszak Dominik Elbląg Bieg Główny 10km AWANGARDA Team L opłacono on-line
92 Clajot Fabian Olsztyn Bieg Główny 10km FC Grabowa M opłacono on-line
93 Ćwikliński Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Bażant Team S opłacono on-line
94 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg Główny 10km M opłacono on-line
95 Cybelius Robert Długobór Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
96 Cylkowski Jarosław Elcląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
97 Czajka Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Sekcja biegowa - Areszt Śledczy Elbląg M opłacono on-line
98 Czajkowska Anna Elblag Bieg Główny 10km M opłacono on-line
99 Czapiewski Michał Gdańsk Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
100 Czarkowska Aleksandra Elbląg Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear S opłacono


Wyświetleń: 52927

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ