Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żywuszko Wioletta | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Elaktywny Maratończyk Team | M | opłacono on-line |
2 | Żyłaniec Tomasz | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10km | #ProjektSUPelblag | XL | opłacono on-line |
3 | Żukowski Tomasz | Wierciny | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
4 | Żuk Małgorzata | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
5 | Żołnieruk Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
6 | Żemojdzin Rafał | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny 10km | DzierzgońTeam | L | opłacono on-line |
7 | Żbikowski Jacek Żbikowski | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | Sympatyk TRUSO Eg | L | opłacono on-line |
8 | Żak Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
9 | Źródło Michał | ELBLAG | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
10 | Zyzek Filip | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
11 | Zygadłowicz Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Piecobudowa Elbląg | L | opłacono on-line |
12 | Zydlewski Marek | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | L | opłacono on-line |
13 | Zych Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
14 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | WSzZ ortopedia Elbląg | M | opłacono on-line |
15 | Zienkiewicz Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
16 | Zielińska Małgorzata | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
17 | Zelonka Arkadiusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | FLSmidth Maag Gear | XL | opłacono |
18 | Zega-Bieganska Anna | Slupsk | Polska | Bieg Główny 10km | ZEGA | L | opłacono on-line |
19 | Zdun Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Elaktywny Maratończyk Team | M | opłacono |
20 | Zdanowicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
21 | Zawidzki Waldemar | Tarnowo Podgórne | Polska | Bieg Główny 10km | Team KOMPLET i Przyjaciele | M | opłacono |
22 | Zaskiewicz Michał | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | FLSmidth Maag Gear | M | opłacono |
23 | Zasada Krystian | Barcin | Polska | Bieg Główny 10km | #slimakibarcin | M | opłacono on-line |
24 | Zaryjewski Dariusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | FEMMED | S | opłacono on-line |
25 | Zarębski Sławomir | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Elaktywny Maratończyk Team | M | opłacono on-line |
26 | Zapolska Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | SP 15 Elbląg | S | opłacono on-line |
27 | Zankowicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Klub Kibica Start Elbląg | XL | opłacono on-line |
28 | Zalewski Daniel | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | TRI NEGU | M | opłacono on-line |
29 | ZALEWSKA JOANNA | OLSZTYNEK | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
30 | Zakęs Marcin | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Klub Kibica Start Elbląg | M | opłacono on-line |
31 | ZAJDEL MAŁGORZATA | ELBLAG | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
32 | Zajdel Jarek | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
33 | Zając Włodzimierz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | FLSmidth Maag Gear | L | opłacono |
34 | Zając Maciej | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
35 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono | |
36 | Wyłoga Hubert | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | OIRP Gdańsk/Street Workout Elbląg | L | opłacono on-line |
37 | Wrzosek Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | ETT Elbląg Triathlon Team | M | opłacono on-line |
38 | Wróblewski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | FLSmidth Maag Gear | XL | opłacono |
39 | Wójcik Roman | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
40 | Woźnikowska Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | WueMKa | S | opłacono on-line |
41 | Woźniczka Marcin | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10km | EDC Runners | opłacono | |
42 | Woźniak Karina | Głosków | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
43 | wojtowicz Jarosław | elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | KMP Elbląg | L | opłacono on-line |
44 | Wojtas Marcin | Borkowo | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
45 | Wojcieszyński Dariusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
46 | Wojciechowski Ryszard | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
47 | Wojciechowski Robert | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | FLSmidth Maag Gear | L | opłacono |
48 | Wojciechowski Michał | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
49 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W | XL | opłacono on-line |
50 | WŁADYMIRUK DARIUSZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Główny 10km | Pruszcz Biega | M | opłacono on-line |
51 | Wlizło Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu | M | opłacono on-line |
52 | Witkowski Robert | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | Sekcja Biegowa Areszt Śledczy Elbląg | M | opłacono on-line |
53 | Witek Sylwia | Malbork | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
54 | Wiśniewski Sławomir | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono | |
55 | Wiśniewski Rafał | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
56 | Wiśniewska Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
57 | Wiszniewska Klaudia | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | I LO Ogólnokształcące w Elblągu | M | opłacono on-line |
58 | Winiarska-Grabowska Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
59 | Winczewski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
60 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | Bieg Główny 10km | Gmina Gardeja Biega | M | opłacono on-line |
61 | Wielgus Janusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
62 | Wieczorek Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | Wataha | L | opłacono on-line |
63 | Wiczyński Wojciech | Aniołowo | Polska | Bieg Główny 10km | TEAM ANIOŁOWO | M | opłacono on-line |
64 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Bieg Główny 10km | TEAM ANIOŁOWO | M | opłacono on-line |
65 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny 10km | Pruszcz Biega | M | opłacono on-line |
66 | Wewiórski Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
67 | Weredycka Monika | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
68 | Weber Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | S | opłacono on-line |
69 | WEBER KRYSTIAN | ŻARY | Polska | Bieg Główny 10km | Biegający Tata | S | opłacono on-line |
70 | Wąsik Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
71 | Wąsicki Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | XL | opłacono on-line |
72 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
73 | WAŚNIEWSKI Rafał | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny 10km | SEKCJA BIEGOWA ARESZT ŚLEDCZY W ELBLĄGU | L | opłacono on-line |
74 | Walencik Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | KeepMoving.pl | S | opłacono on-line |
75 | Walas Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
76 | Van Ieperen Arco | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | AZS PWSZ Elbląg | XL | opłacono on-line |
77 | Valle Seldas Alfredo | Malbork | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
78 | Uzdowski Tomek | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono | |
79 | Urbańska Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | Elbląska Grupa Paralotniowa #TakieLoty | S | opłacono on-line |
80 | Tyfert Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
81 | Tyczyński Robert | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | JBB | L | opłacono on-line |
82 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | LKS Zantyr Sztum | L | opłacono on-line |
83 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | LKS Zantyr Sztum | XL | opłacono on-line |
84 | Turek Dariusz | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
85 | Trzepacz Gabriela | Milejów | Polska | Bieg Główny 10km | 100 Batalion Łączności | M | opłacono on-line |
86 | Trzeciak Magdalena | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | AZS UWM OLSZTYN | M | opłacono on-line |
87 | Trzaska Tomasz | Malbork | Polska | Bieg Główny 10km | Agro Piaski TEAM | M | opłacono on-line |
88 | Trudnowski Marcin | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GRUPA WODNA | L | opłacono on-line |
89 | Trudnowski Maciej | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | Pszczółkowski Team | M | opłacono |
90 | Trochowska Dominika | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
91 | Trochimczuk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
92 | Trębacz Michał | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | FLSmidth Maag Gear | M | opłacono |
93 | Tonga Jan | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Elaktywny Maratończyk Team | L | opłacono on-line |
94 | Tomiałojć Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
95 | Tomczyk Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | GDEL | M | opłacono on-line |
96 | tomaszewski tomasz | elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
97 | Tomaszewski Krystian | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
98 | Tomaszewicz Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
99 | Tomaszewicz Michał | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
100 | Tołwińska Agnieszka | Gronowo Górne | Polska | Bieg Główny 10km | Elbląg Biega | M | opłacono on-line |
Wyświetleń: 61236