X Elbląski Bieg Piekarczyka

X ELBLĄSKI ULICZNY BIEG PIEKARCZYKA - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Drużyna DYSTANS WYNIK Prędkość km/h x Tempo min/km Czas startu 1 OKR. 2 OKR.
1 491 MAIYO KIMAIYO HILLARY KIPTUM M 1 M 20-29 ELDORED BENEDEK TEAM 10km 0:30:51 19.45 [km/h] 12:05 0:00:00 0:15:07 0:15:44
2 682 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 2 M 20-29 GRUDZIĄDZ LKS ZANTYR SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:31:12 19.23 [km/h] 12:07 0:00:00 0:15:20 0:15:52
3 550 NDUWA BONICE WAMBUA M 3 M 30-39 MACHAKOS 10km 0:31:28 19.07 [km/h] 12:09 0:00:00 0:15:27 0:16:01
4 692 ROTICH MARK KIPCHUMBA M 4 M 30-39 KENIA TRANSNZOIA - 10km 0:31:43 18.92 [km/h] 12:10 0:00:00 0:15:37 0:16:06
5 203 GŁOGOWSKI ADAM M 5 M 20-29 GDYNIA ATC-CARGO TEAM/TRI WARRIOR 10km 0:31:50 18.85 [km/h] 12:11 0:00:00 0:15:55 0:15:55
6 662 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ M 6 M 30-39 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 10km 0:32:08 18.67 [km/h] 12:13 0:00:01 0:16:04 0:16:03
7 670 RADNIKOV ALEKSANDR M 7 M 20-29 1 KALININGRAD MIASTA PARTNERSKIE MIASTA PARTNERSKIE 10km 0:32:19 18.57 [km/h] 12:14 0:00:00 0:15:57 0:16:22
8 712 RYNKOWSKI BARTOSZ M 8 M 20-29 2 NOWY DWÓR GDAŃSKI LKS ZORZA GDYNIA 10km 0:33:55 17.69 [km/h] 12:24 0:00:01 0:16:11 0:17:43
9 318 KALIŚ KAROL M 9 M 20-29 3 SUSZ BAŻANT TEAM BAŻANT TEAM 10km 0:35:28 16.92 [km/h] 12:33 0:00:01 0:17:15 0:18:12
10 78 BRĄGIEL KRZYSZTOF M 10 M 30-39 1 OLSZTYN ROAD TO PB 10km 0:35:43 16.80 [km/h] 12:34 0:00:00 0:17:46 0:17:57
11 268 JAKUBOWSKI MAREK M 11 M 40-49 1 PSZCZÓŁKI RUNNERSI S7 BANINO 10km 0:36:07 16.61 [km/h] 12:37 0:00:00 0:17:54 0:18:13
12 728 SEROCKI ADAM M 12 M 40-49 2 ELBLAG NA SKRZYDŁACH ANIOŁA 10km 0:36:39 16.37 [km/h] 12:40 0:00:00 0:18:08 0:18:31
13 858 VALLE SELDAS ALFREDO M 13 M 20-29 4 MALBORK 10km 0:36:58 16.23 [km/h] 12:42 0:00:01 0:17:30 0:19:27
14 313 KACSER ZITA K 1 K 30-39 DEBRECEN 10km 0:37:23 16.05 [km/h] 12:44 0:00:00 0:18:57 0:18:26
15 573 ONYANCHA YUNES MORAA K 2 K 30-39 ELDORED BENEDEK TEAM 10km 0:37:24 16.04 [km/h] 12:44 0:00:01 0:18:55 0:18:28
16 303 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ M 14 M 30-39 2 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10km 0:37:36 15.96 [km/h] 12:46 0:00:01 0:18:47 0:18:48
17 657 PRUSINOWSKI MICHAŁ M 15 M 20-29 5 BRANIEWO 10km 0:38:06 15.75 [km/h] 12:49 0:00:00 0:18:50 0:19:16
18 572 OŁOWSKI KAMIL M 16 M 30-39 3 DZIERZGOŃ 10km 0:38:11 15.71 [km/h] 12:49 0:00:01 0:18:56 0:19:14
19 597 PASTUCHENKOV DMITRII M 17 M 40-49 3 KALININGRAD MIASTA PARTNERSKIE MIASTA PARTNERSKIE 10km 0:38:14 15.69 [km/h] 12:49 0:00:01 0:18:58 0:19:15
20 849 TRZECIAK MAGDALENA K 3 K 20-29 OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 10km 0:38:20 15.65 [km/h] 12:50 0:00:00 0:19:02 0:19:18
21 102 CHMIELEWSKI MARCIN M 18 M 40-49 4 ELBLĄG 10km 0:38:24 15.63 [km/h] 12:50 0:00:00 0:19:01 0:19:23
22 245 HAPKE TOMASZ M 19 M 40-49 5 WILKOWO TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:38:34 15.56 [km/h] 12:51 0:00:00 0:19:09 0:19:25
23 839 TRĘBACZ MICHAŁ M 20 M 30-39 4 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:38:41 15.51 [km/h] 12:52 0:00:03 0:19:10 0:19:28
24 835 TOMCZYK RAFAŁ M 21 M 40-49 6 GDAŃSK GDEL GDEL 10km 0:38:45 15.48 [km/h] 12:53 0:00:01 0:19:21 0:19:23
25 47 BELKA PRZEMYSŁAW M 22 M 20-29 6 IŁAWA IŁAWA BIEGA 10km 0:38:49 15.46 [km/h] 12:53 0:00:01 0:19:08 0:19:40
26 631 POBŁOCKA KATARZYNA K 4 K 20-29 LĘBORK UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK 10km 0:38:52 15.44 [km/h] 12:53 0:00:01 0:19:04 0:19:47
27 874 WICENBACH ARKADIUSZ M 23 M 30-39 5 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:38:53 15.43 [km/h] 12:53 0:00:05 0:18:53 0:19:55
28 853 TUWALSKA MAŁGORZATA K 5 K 30-39 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:39:00 15.38 [km/h] 12:54 0:00:02 0:19:19 0:19:39
29 775 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 24 M 50-59 1 ELBLĄG MARATOŃCZYK - ELBLĄG 10km 0:39:02 15.37 [km/h] 12:54 0:00:00 0:19:23 0:19:39
30 729 ZIENKIEWICZ PIOTR M 25 M 40-49 7 MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK 10km 0:39:17 15.27 [km/h] 12:56 0:00:03 0:19:15 0:19:59
31 486 ŁUKASZEWSKI PIOTR M 26 M 30-39 6 POZNAŃ NIGHT RUNNERS 10km 0:39:25 15.22 [km/h] 12:57 0:00:05 0:19:36 0:19:44
32 91 BUŁKA ADAM M 27 M 30-39 7 ELBLĄG 10km 0:39:26 15.22 [km/h] 12:57 0:00:02 0:19:44 0:19:40
33 427 KUJAWA JAKUB M 28 M 20-29 7 ELBLĄG 10km 0:39:32 15.18 [km/h] 12:57 0:00:10 0:19:21 0:20:01
34 242 GUZOWSKI JACEK M 29 M 30-39 8 ELBLĄG GDEL GDEL 10km 0:39:39 15.13 [km/h] 12:58 0:00:02 0:19:23 0:20:14
35 56 BLOCH PRZEMYSŁAW M 30 M 30-39 9 CZERSK BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:39:41 15.12 [km/h] 12:58 0:00:03 0:19:10 0:20:28
36 393 KOWALSKI WALDEMAR M 31 M 30-39 10 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 10km 0:39:59 15.01 [km/h] 12:00 0:00:02 0:19:36 0:20:21
37 390 KOWALSKI JACEK M 32 M 40-49 8 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 0:40:02 14.99 [km/h] 12:00 0:00:01 0:19:31 0:20:30
38 138 DALKIEWICZ DARIUSZ M 33 M 40-49 9 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:40:04 14.98 [km/h] 12:00 0:00:01 0:19:40 0:20:23
39 687 ROKICKI LESZEK M 34 M 40-49 10 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:40:09 14.94 [km/h] 12:01 0:00:03 0:19:33 0:20:33
40 789 SYROCKI SYLWESTER M 35 M 40-49 11 ELBLĄG 10km 0:40:11 14.93 [km/h] 12:01 0:00:02 0:19:39 0:20:30
41 671 RADULSKI RADOSŁAW M 36 M 30-39 11 GDAŃSK 10km 0:40:15 14.91 [km/h] 12:02 0:00:01 0:19:39 0:20:35
42 650 POTOCZEK ANDRZEJ M 37 M 30-39 12 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:40:33 14.80 [km/h] 12:03 0:00:02 0:19:11 0:21:20
43 244 HAŁUN ŁUKASZ M 38 M 30-39 13 GÓROWO IŁAWECKIE 10km 0:40:35 14.78 [km/h] 12:04 0:00:02 0:19:43 0:20:50
44 441 KWIATKOWSKI SEBASTIAN M 39 M 40-49 12 NOWY DWOR GDANSKI SZYBKI TATA 10km 0:40:38 14.77 [km/h] 12:04 0:00:15 0:20:03 0:20:20
45 442 KWIATKOWSKI TOMASZ M 40 M 30-39 14 NOWY DWÓR GDAŃSKI 10km 0:40:40 14.75 [km/h] 12:04 0:00:01 0:19:58 0:20:41
46 637 POGORZELSKI DANIEL M 41 M 30-39 15 ELBLĄG AWANGARDA TEAM AWANGARDA TEAM 10km 0:40:42 14.74 [km/h] 12:04 0:00:02 0:19:56 0:20:44
47 21 BALCER MARCIN M 42 M 30-39 16 BRANIEWO 10km 0:40:47 14.71 [km/h] 12:05 0:00:02 0:20:18 0:20:27
48 460 LEWANDOWSKI BARTOSZ M 43 M 20-29 8 ELBLĄG 10km 0:40:48 14.71 [km/h] 12:05 0:00:04 0:19:48 0:20:56
49 787 SULIŃSKI DAREK M 44 M 30-39 17 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:41:01 14.63 [km/h] 12:06 0:00:00 0:20:03 0:20:58
50 686 ROHUN JACEK M 45 M 30-39 18 ELBLAG 10km 0:41:14 14.55 [km/h] 12:07 0:00:06 0:20:09 0:20:59
51 434 KUROWSKI MICHAŁ M 46 M 30-39 19 ELBLĄG GOLDEN 10km 0:41:30 14.46 [km/h] 12:09 0:00:03 0:20:20 0:21:07
52 917 ZAKĘS MARCIN M 47 M 30-39 20 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 10km 0:41:31 14.45 [km/h] 12:09 0:00:01 0:20:12 0:21:18
53 265 JAKIMCZUK ALEKSANDRA K 6 K 20-29 BRANIEWO 10km 0:41:35 14.43 [km/h] 12:10 0:00:00 0:20:26 0:21:09
54 420 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 48 M 40-49 13 ELBLĄG ECM EL-HURT 10km 0:41:37 14.42 [km/h] 12:10 0:00:01 0:19:54 0:21:42
55 555 NOWAKOWSKI ANDRZEJ M 49 M 40-49 14 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:41:46 14.37 [km/h] 12:11 0:00:01 0:20:37 0:21:08
56 177 FIEDUCIK JAROSŁAW M 50 M 40-49 15 ELBLĄG 10km 0:41:57 14.30 [km/h] 12:12 0:00:03 0:20:52 0:21:02
57 80 BRODA SZYMON M 51 M 20-29 9 JABŁONOWO POMORSKIE 10km 0:42:01 14.28 [km/h] 12:12 0:00:08 0:20:45 0:21:08
58 152 DRATWA KACPER M 52 M 0-19 1 ELBLĄG 10km 0:42:03 14.27 [km/h] 12:12 0:00:07 0:20:47 0:21:09
59 428 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA K 7 K 40-49 1 ELBLĄG 10km 0:42:04 14.26 [km/h] 12:12 0:00:16 0:20:42 0:21:06
60 295 JAWORSKI TOMASZ M 53 M 30-39 21 ELBLĄG 10km 0:42:05 14.26 [km/h] 12:13 0:00:16 0:20:45 0:21:04
61 852 TUWALSKA ELŻBIETA K 8 K 30-39 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:42:09 14.23 [km/h] 12:13 0:00:00 0:20:21 0:21:48
62 46 BEDRA GRZEGORZ M 54 M 20-29 10 ZALEWO PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W 10km 0:42:09 14.23 [km/h] 12:13 0:00:03 0:20:43 0:21:23
63 621 PINIEWSKI ROBERT M 55 M 40-49 16 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 10km 0:42:11 14.22 [km/h] 12:13 0:00:03 0:21:14 0:20:54
64 817 ŚWIATKOWSKI ROBERT M 56 M 40-49 17 ELBLĄG PZŁS-ŁYZWIARSTWO SZYBKIE 10km 0:42:15 14.20 [km/h] 12:14 0:00:13 0:20:21 0:21:41
65 153 DRAWC MIECZYSŁAW M 57 M 50-59 2 GDAŃSK SPORTEVO 10km 0:42:16 14.20 [km/h] 12:14 0:00:00 0:20:54 0:21:22
66 517 MICHALSKI DOMINIK M 58 M 20-29 11 DZIAŁDOWO 10km 0:42:22 14.16 [km/h] 12:14 0:00:02 0:20:45 0:21:35
67 879 WIERNICKA PAULINA K 9 K 20-29 1 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:42:24 14.15 [km/h] 12:14 0:00:00 0:20:38 0:21:46
68 107 CHUPKA KONRAD M 59 M 0-19 2 KUDOWA ZDRÓJ GKS FABIANKI 10km 0:42:29 14.12 [km/h] 12:15 0:00:00 0:20:43 0:21:46
69 741 SINKIEWICZ TOMASZ M 60 M 40-49 18 PASYM 10km 0:42:30 14.12 [km/h] 12:15 0:00:03 0:21:39 0:20:48
70 540 MIRONOVA IRINA K 10 K 40-49 2 KALININGRAD MIASTA PARTNERSKIE MIASTA PARTNERSKIE 10km 0:42:30 14.12 [km/h] 12:15 0:00:01 0:20:00 23:39:59
71 643 POLAŃSKI MARCIN M 61 M 20-29 12 SZTUTOWO GENERAT ZE SZTUTOWA 10km 0:42:35 14.09 [km/h] 12:16 0:00:07 0:21:12 0:21:16
72 927 ZDANOWICZ PAWEŁ M 62 M 20-29 13 ELBLĄG 10km 0:42:36 14.08 [km/h] 12:16 0:00:13 0:20:45 0:21:38
73 652 POTUCZKO MARCIN M 63 M 20-29 14 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:42:37 14.08 [km/h] 12:16 0:00:00 0:21:02 0:21:35
74 844 TRUDNOWSKI MACIEJ M 64 M 40-49 19 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 10km 0:42:39 14.07 [km/h] 12:16 0:00:03 0:21:19 0:21:17
75 350 KLAJNA JAKUB M 65 M 20-29 15 GDAŃSK NAVA 10km 0:42:52 14.00 [km/h] 12:17 0:00:05 0:20:02 0:22:45
76 377 KOS SŁAWOMIR M 66 M 40-49 20 NOWY DWÓR GD. 10km 0:42:52 14.00 [km/h] 12:17 0:00:09 0:20:55 0:21:48
77 330 KAPAŁA PRZEMYSŁAW M 67 M 40-49 21 ELBLĄG KMP ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km 0:42:59 13.96 [km/h] 12:18 0:00:03 0:21:10 0:21:46
78 416 KROLL DAMIAN M 68 M 40-49 22 STARE POLE 10km 0:43:01 13.95 [km/h] 12:18 0:00:23 0:21:07 0:21:31
79 792 SZARKO MACIEJ M 69 M 40-49 23 ELBLĄG 10km 0:43:03 13.94 [km/h] 12:18 0:00:02 0:20:31 0:22:30
80 949 ORESHKO VLADIMIR M 70 M 50-59 3 KALININGRAD MIASTA PARTNERSKIE MIASTA PARTNERSKIE 10km 0:43:05 13.93 [km/h] 12:19 0:00:03 0:21:24 0:21:38
81 768 STANISZEWSKI PAWEŁ M 71 M 30-39 22 ELBLĄG 10km 0:43:07 13.92 [km/h] 12:19 0:00:17 0:20:35 0:22:15
82 891 WŁOSZCZYŃSKI MACIEJ M 72 M 20-29 16 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W 10km 0:43:08 13.91 [km/h] 12:19 0:00:11 0:20:30 0:22:27
83 366 KOKITKO MICHAŁ M 73 M 30-39 23 ELBLĄG 10km 0:43:08 13.91 [km/h] 12:19 0:00:03 0:21:08 0:21:57
84 850 TRZEPACZ GABRIELA K 11 K 20-29 2 MILEJÓW 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI 10km 0:43:09 13.90 [km/h] 12:19 0:00:01 0:21:33 0:21:35
85 880 WINCZEWSKI TOMASZ M 74 M 40-49 24 ELBLĄG 10km 0:43:10 13.90 [km/h] 12:19 0:00:05 0:21:23 0:21:42
86 311 JUROŁAJĆ TOMASZ M 75 M 40-49 25 LIPOWINA 10km 0:43:14 13.88 [km/h] 12:19 0:00:02 0:20:44 0:22:28
87 453 LENKIEWICZ TOMASZ M 76 M 30-39 24 MĄTOWY WIELKIE 10km 0:43:16 13.87 [km/h] 12:20 0:00:05 0:21:20 0:21:51
88 137 ĆWIKOWSKI KAMIL M 77 M 20-29 17 AUGUSTÓW 10km 0:43:21 13.84 [km/h] 12:20 0:00:06 0:21:17 0:21:58
89 204 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 12 K 20-29 3 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 0:43:21 13.84 [km/h] 12:20 0:00:00 0:21:05 0:22:16
90 719 SADOWY JAKUB M 78 M 0-19 3 ELBLĄG 10km 0:43:25 13.82 [km/h] 12:21 0:00:02 0:20:16 0:23:07
91 556 NOWATKOWSKI ŁUKASZ M 79 M 30-39 25 GDYNIA 10km 0:43:28 13.80 [km/h] 12:21 0:00:04 0:21:35 0:21:49
92 590 PAŁAT PAWEŁ M 80 M 30-39 26 ELBLĄG BAŻANT TEAM BAŻANT TEAM 10km 0:43:35 13.77 [km/h] 12:22 0:00:00 0:21:34 0:22:01
93 363 KOBYRA JANUSZ M 81 M 40-49 26 ELBLĄG 10km 0:43:38 13.75 [km/h] 12:22 0:00:13 0:21:47 0:21:38
94 803 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ M 82 M 40-49 27 OLSZTYN 10km 0:43:40 13.74 [km/h] 12:22 0:00:13 0:21:35 0:21:52
95 942 ŻOŁNIERUK MARIUSZ M 83 M 30-39 27 ELBLĄG 10km 0:43:41 13.74 [km/h] 12:22 0:00:00 0:21:24 0:22:17
96 333 KAPTEINA ROBERT M 84 M 40-49 28 GRONOWO GÓRNE 10km 0:43:43 13.72 [km/h] 12:22 0:00:15 0:21:42 0:21:46
97 395 KOZIARSKA ANIA K 13 K 30-39 2 ELBLĄG BAŻANT TEAM BAŻANT TEAM 10km 0:43:48 13.70 [km/h] 12:23 0:00:02 0:21:31 0:22:15
98 136 ĆWIKLIŃSKI TOMASZ M 85 M 30-39 28 ELBLĄG BAŻANT TEAM BAŻANT TEAM 10km 0:43:50 13.69 [km/h] 12:23 0:00:10 0:21:18 0:22:22
99 606 PENK ŁUKASZ M 86 M 30-39 29 ELBLĄG GDEL GDEL 10km 0:43:55 13.66 [km/h] 12:24 0:00:05 0:21:26 0:22:24
100 938 ŹRÓDŁO MICHAŁ M 87 M 20-29 18 ELBLAG 10km 0:43:58 13.65 [km/h] 12:24 0:00:20 0:21:43 0:21:55
101 473 LOMPERT ANDRZEJ M 88 M 40-49 29 ELBLAG 10km 0:44:00 13.64 [km/h] 12:24 0:00:14 0:21:50 0:21:56
102 479 ŁACHACKI PIOTR M 89 M 40-49 30 KARCZOWISKA GÓRNE GMINA GRONOWO ELBLĄSKIE 10km 0:44:00 13.64 [km/h] 12:24 0:00:24 0:21:31 0:22:05
103 8 ANGIELCZYK ADAM M 90 M 30-39 30 GDAŃSK TEAM ANGIELCZYK TEAM ANGIELCZYK 10km 0:44:02 13.63 [km/h] 12:24 0:00:07 0:21:39 0:22:16
104 271 JANCZUK PIOTR M 91 M 30-39 31 ELBLĄG BRIDGE 4 10km 0:44:03 13.62 [km/h] 12:24 0:00:08 0:21:13 0:22:42
105 642 POKOJSKI ANDRZEJ M 92 M 30-39 32 BRANIEWO TEAM KOMPLET I PRZYJACIELE TEAM KOMPLET I PRZYJACIELE 10km 0:44:03 13.62 [km/h] 12:24 0:00:02 0:21:26 0:22:35
106 919 ZALEWSKI DANIEL M 93 M 20-29 19 SUSZ TRI NEGU 10km 0:44:04 13.62 [km/h] 12:24 0:00:12 0:21:42 0:22:10
107 459 LEŚNIOWSKI JAKUB M 94 M 30-39 33 STĘŻYCA 10km 0:44:09 13.59 [km/h] 12:25 0:00:05 0:21:18 0:22:46
108 175 FAŁKOWSKI JAROSŁAW M 95 M 30-39 34 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:44:15 13.56 [km/h] 12:26 0:00:15 0:22:03 0:21:57
109 822 TEKLIŃSKI ADRIAN M 96 M 20-29 20 GRUDZIĄDZ PARAMORALNI 10km 0:44:19 13.54 [km/h] 12:26 0:00:39 0:21:23 0:22:17
110 170 DZIEDZIEWICZ SEBASTIAN M 97 M 20-29 21 ELBLĄG 10km 0:44:25 13.51 [km/h] 12:27 0:00:14 0:21:14 0:22:57
111 819 ŚWIĘCICKI MIROSŁAW M 98 M 50-59 4 ELBLĄG 10km 0:44:25 13.51 [km/h] 12:27 0:00:01 0:21:28 0:22:56
112 196 GAWRYŚ KATARZYNA K 14 K 30-39 3 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 10km 0:44:28 13.49 [km/h] 12:27 0:00:05 0:22:06 0:22:17
113 457 LEŚNIAK DANIEL M 99 M 40-49 31 ELBLĄG 10km 0:44:30 13.48 [km/h] 12:27 0:00:23 0:21:23 0:22:44
114 176 FERCHO KAROL M 100 M 30-39 35 ELBLĄG 10km 0:44:30 13.48 [km/h] 12:27 0:00:01 0:22:13 0:22:16
115 167 DWULAT TOMASZ M 101 M 50-59 5 BARCIANY 10km 0:44:31 13.48 [km/h] 12:27 0:00:12 0:22:06 0:22:13
116 811 SZYSLER ANDRZEJ M 102 M 60+ 1 SUSZ ZESPÓŁ SZKÓŁ SUSZ 10km 0:44:32 13.47 [km/h] 12:27 0:00:02 0:21:59 0:22:31
117 936 ZYGADŁOWICZ TOMASZ M 103 M 40-49 32 ELBLĄG PIECOBUDOWA ELBLĄG 10km 0:44:35 13.46 [km/h] 12:28 0:00:14 0:22:21 0:22:00
118 504 MARNIK JANUSZ M 104 M 40-49 33 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:44:36 13.45 [km/h] 12:28 0:00:02 0:21:51 0:22:43
119 207 GODLEWSKI DAMIAN M 105 M 20-29 22 ELBLĄG 10km 0:44:41 13.43 [km/h] 12:28 0:00:03 0:21:26 0:23:12
120 848 TRZASKA TOMASZ M 106 M 30-39 36 MALBORK AGRO PIASKI TEAM 10km 0:44:43 13.42 [km/h] 12:28 0:00:20 0:21:12 0:23:11
121 627 PIVAVAREVICH ANDREI M 107 M 30-39 37 ELBLĄG 10km 0:44:45 13.41 [km/h] 12:29 0:00:00 0:21:45 0:23:00
122 845 TRUDNOWSKI MARCIN M 108 M 40-49 34 ELBLĄG GRUPA WODNA 10km 0:44:46 13.40 [km/h] 12:29 0:00:11 0:21:54 0:22:41
123 116 CISZAK DOMINIK M 109 M 20-29 23 ELBLĄG AWANGARDA TEAM AWANGARDA TEAM 10km 0:44:49 13.39 [km/h] 12:29 0:00:11 0:22:04 0:22:34
124 84 BRZEZIŃSKI PAWEŁ M 110 M 40-49 35 ELBLĄG 10km 0:44:49 13.39 [km/h] 12:29 0:00:02 0:22:11 0:22:36
125 100 CHĘSY TOMASZ M 111 M 30-39 38 ELBLĄG 10km 0:44:49 13.39 [km/h] 12:29 0:00:35 0:21:21 0:22:53
126 143 DĄBROWSKI MARIUSZ M 112 M 40-49 36 GDAŃSK GDEL GDEL 10km 0:44:52 13.37 [km/h] 12:29 0:00:13 0:21:33 0:23:06
127 702 RUDAWSKI RADOSŁAW M 113 M 40-49 37 ELBLĄG KMP ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km 0:44:52 13.37 [km/h] 12:29 0:00:16 0:22:37 0:21:59
128 937 ZYZEK FILIP M 114 M 20-29 24 ELBLĄG 10km 0:44:56 13.35 [km/h] 12:30 0:00:04 0:20:59 0:23:53
129 339 KAROLIŃSKI WŁODZIMIERZ M 115 M 60+ 2 BRANIEWO 10km 0:44:56 13.35 [km/h] 12:30 0:00:02 0:21:22 0:23:32
130 598 PATREJKO ANDRZEJ M 116 M 30-39 39 GDAŃSK BAŻANT TEAM BAŻANT TEAM 10km 0:44:59 13.34 [km/h] 12:30 0:00:14 0:21:44 0:23:01
131 338 KARCZEWSKI JAN M 117 M 30-39 40 GDAŃSK UKS TRS SUSZ / ASECURICA 10km 0:45:01 13.33 [km/h] 12:30 0:00:11 0:21:50 0:23:00
132 800 SZEWCZYK MIROSŁAW M 118 M 40-49 38 MILEJEWO SEKCJA BIEGOWA - ARESZT ŚLEDCZY ELBLĄG SEKCJA BIEGOWA - ARESZT ŚLEDCZY ELBLĄG 10km 0:45:04 13.31 [km/h] 12:30 0:00:13 0:22:13 0:22:38
133 837 TONGA JAN M 119 M 30-39 41 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 0:45:06 13.30 [km/h] 12:31 0:00:01 0:21:48 0:23:17
134 421 KSIĄŻAK ADAM M 120 M 40-49 39 BRANIEWO 10km 0:45:12 13.27 [km/h] 12:31 0:00:21 0:22:13 0:22:38
135 527 MIKOWSKI MARIUSZ M 121 M 30-39 42 ELBLĄG 10km 0:45:12 13.27 [km/h] 12:31 0:00:13 0:22:46 0:22:13
136 513 MAZUR JAROSŁAW M 122 M 40-49 40 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 0:45:12 13.27 [km/h] 12:31 0:00:15 0:22:39 0:22:18
137 462 LEWANDOWSKI PAWEŁ M 123 M 30-39 43 ELBLĄG KMP ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km 0:45:13 13.27 [km/h] 12:31 0:00:01 0:21:58 0:23:14
138 896 WOJTAS MARCIN M 124 M 30-39 44 BORKOWO 10km 0:45:13 13.27 [km/h] 12:31 0:00:08 0:21:35 0:23:30
139 570 OLSZEWSKI ROMAN M 125 M 40-49 41 ELBLĄG ELBAŻANT 10km 0:45:14 13.26 [km/h] 12:31 0:00:05 0:21:56 0:23:13
140 625 PIÓRKOWSKA NATALIA K 15 K 30-39 4 GDAŃSK BIEGNĘ PO MEDAL 10km 0:45:15 13.26 [km/h] 12:32 0:00:10 0:22:04 0:23:01
141 164 DURKIEWICZ ALEKSANDER M 126 M 40-49 42 BRANIEWO 10km 0:45:16 13.25 [km/h] 12:32 0:00:09 0:22:23 0:22:44
142 830 TOMASZEWICZ MICHAŁ M 127 M 30-39 45 ELBLĄG 10km 0:45:20 13.24 [km/h] 12:32 0:00:06 0:21:43 0:23:31
143 14 APANOWICZ RADOSŁAW M 128 M 40-49 43 ELBLĄG KMP ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km 0:45:20 13.24 [km/h] 12:32 0:00:16 0:22:37 0:22:27
144 147 DERLAGA KAMIL M 129 M 20-29 25 SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:45:23 13.22 [km/h] 12:32 0:00:11 0:22:25 0:22:47
145 724 SANGOWSKI ANDRZEJ M 130 M 40-49 44 TOLKMICKO 10km 0:45:23 13.22 [km/h] 12:32 0:00:03 0:21:58 0:23:22
146 401 KOŻYCZKOWSKI KRZYSZTOF M 131 M 30-39 46 BANINO NO EXCUSES 10km 0:45:25 13.21 [km/h] 12:33 0:00:12 0:22:28 0:22:45
147 97 CENDROWSKI JAKUB M 132 M 0-19 4 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:45:26 13.21 [km/h] 12:33 0:00:13 0:22:24 0:22:49
148 186 GADOWSKI MARCIN M 133 M 30-39 47 ELBLĄG 10km 0:45:27 13.20 [km/h] 12:33 0:00:17 0:22:46 0:22:24
149 226 GRODZKI KRZYSZTOF M 134 M 30-39 48 BANINO RUNNERSI S7 BANINO 10km 0:45:27 13.20 [km/h] 12:33 0:00:12 0:22:27 0:22:48
150 923 ZARYJEWSKI DARIUSZ M 135 M 50-59 6 ELBLĄG FEMMED 10km 0:45:28 13.20 [km/h] 12:33 0:00:03 0:22:09 0:23:16
151 793 SZCZECH ŁUKASZ M 136 M 0-19 5 ELBLĄG 10km 0:45:34 13.17 [km/h] 12:33 0:00:26 0:23:04 0:22:04
152 778 STOLARÓW AGNIESZKA K 16 K 40-49 3 MALBORK ACTIVE MALBORK 10km 0:45:34 13.17 [km/h] 12:33 0:00:02 0:22:31 0:23:01
153 25 BANAŚ SEBASTIAN M 137 M 40-49 45 ELBLĄG SMOK 10km 0:45:36 13.16 [km/h] 12:34 0:00:11 0:22:20 0:23:05
154 15 BACH DAMIAN M 138 M 40-49 46 GDAŃSK TRANSBACH 10km 0:45:39 13.14 [km/h] 12:34 0:00:15 0:22:31 0:22:53
155 859 VAN IEPEREN ARCO M 139 M 40-49 47 ELBLĄG AZS PWSZ ELBLĄG 10km 0:45:41 13.13 [km/h] 12:34 0:00:15 0:22:56 0:22:30
156 450 LEDZION MARCIN M 140 M 30-39 49 ŁÓDŹ 10km 0:45:41 13.13 [km/h] 12:34 0:00:11 0:22:55 0:22:35
157 129 CZECHOWSKI DAWID M 141 M 40-49 48 SUBKOWY 10km 0:45:43 13.12 [km/h] 12:34 0:00:16 0:21:49 0:23:38
158 211 GOLLA SŁAWOMIR M 142 M 30-39 50 MALBORK / ELBLĄG KUŹNIA ENDORFIN 10km 0:45:44 13.12 [km/h] 12:34 0:00:10 0:22:03 0:23:31
159 310 JURKIEWICZ SŁAWEK M 143 M 30-39 51 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:45:46 13.11 [km/h] 12:35 0:00:13 0:22:33 0:23:00
160 374 KORKLINIEWSKI KACPER M 144 M 20-29 26 ELBLĄG 10km 0:45:47 13.11 [km/h] 12:35 0:00:11 0:22:50 0:22:46
161 266 JAKUBCZYK DARIUSZ M 145 M 40-49 49 MALBORK NYBORG - MAWENT 10km 0:45:51 13.09 [km/h] 12:35 0:00:13 0:22:14 0:23:24
162 435 KUROWSKI TOMASZ M 146 M 20-29 27 ELBLĄG 10km 0:45:52 13.08 [km/h] 12:35 0:00:14 0:21:45 0:23:53
163 368 KOŁKOWSKI KRZYSZTOF M 147 M 30-39 52 MALBORK 10km 0:45:55 13.07 [km/h] 12:36 0:00:20 0:22:44 0:22:51
164 494 MAKSYMOWICZ MARCIN M 148 M 30-39 53 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:46:09 13.00 [km/h] 12:37 0:00:05 0:22:25 0:23:39
165 559 NOWOSIELSKI PIOTR M 149 M 40-49 50 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:46:10 13.00 [km/h] 12:37 0:00:05 0:22:38 0:23:27
166 535 MILEWSKI ŁUKASZ M 150 M 30-39 54 TCZEW 10km 0:46:10 13.00 [km/h] 12:37 0:00:12 0:22:23 0:23:35
167 571 OLTEANU IONEL M 151 M 50-59 7 MOTRU, ROMANIA MOTRU RUNNERS 10km 0:46:10 13.00 [km/h] 12:37 0:00:04 0:22:37 0:23:29
168 178 FIERKA TOMASZ M 152 M 30-39 55 LĘBORK RUN TOMASZ RUN ;) 10km 0:46:13 12.98 [km/h] 12:37 0:00:06 0:22:22 0:23:45
169 706 RUTKOWSKI PIOTR M 153 M 30-39 56 ELBLĄG WWW.AROBRON.PL 10km 0:46:15 12.97 [km/h] 12:38 0:00:12 0:22:13 0:23:50
170 910 WYSOCKI DARIUSZ M 154 M 30-39 57 GDAŃSK 10km 0:46:15 12.97 [km/h] 12:38 0:00:14 0:22:53 0:23:08
171 396 KOZIK ŁUKASZ M 155 M 30-39 58 BRANIEWO 10km 0:46:17 12.96 [km/h] 12:38 0:00:22 0:22:29 0:23:26
172 63 BOETTCHER GRZEGORZ M 156 M 40-49 51 NICPONIA TRUNSFORMACJA GNIEWU 10km 0:46:18 12.96 [km/h] 12:38 0:00:17 0:22:51 0:23:10
173 829 TOMANKIEWICZ ŁUKASZ M 157 M 30-39 59 ELBLĄG 10km 0:46:19 12.95 [km/h] 12:38 0:00:57 0:22:04 0:23:18
174 254 HYJEK KAROL M 158 M 30-39 60 GIŻYCKO 10km 0:46:25 12.93 [km/h] 12:39 0:00:18 0:22:44 0:23:23
175 889 WLIZŁO PAWEŁ M 159 M 20-29 28 ELBLĄG MUZEUM ARCHEOLOGICZNO-HISTORYCZNE W ELBLĄGU 10km 0:46:26 12.92 [km/h] 12:39 0:00:13 0:22:47 0:23:26
176 400 KOZŁÓW WOJCIECH M 160 M 50-59 8 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:46:28 12.91 [km/h] 12:39 0:00:01 0:22:02 0:24:25
177 710 RYCHTER WIESŁAW M 161 M 60+ 3 ELBLĄG BUCHALTER ELBLĄG 10km 0:46:33 12.89 [km/h] 12:39 0:00:04 0:22:47 0:23:42
178 406 KRASOWSKI JANUSZ M 162 M 50-59 9 ELBLĄG SP 11 ELBLĄG 10km 0:46:35 12.88 [km/h] 12:40 0:00:33 0:23:05 0:22:57
179 548 MRÓZ KRZYSZTOF M 163 M 40-49 52 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:46:37 12.87 [km/h] 12:40 0:00:19 0:23:04 0:23:14
180 297 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M 164 M 50-59 10 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:46:37 12.87 [km/h] 12:40 0:00:03 0:22:54 0:23:40
181 292 JAŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW M 165 M 30-39 61 ELBLĄG #PROJEKTSUPELBLAG 10km 0:46:41 12.85 [km/h] 12:40 0:00:05 0:21:50 0:24:46
182 65 BOGUSZEWSKI KRZYSZTOF M 166 M 30-39 62 DZIERZGOŃ 10km 0:46:44 12.84 [km/h] 12:40 0:00:04 0:23:02 0:23:38
183 755 SMOLKA DAWID M 167 M 30-39 63 BRANIEWO 10km 0:46:48 12.82 [km/h] 12:41 0:00:46 0:22:18 0:23:44
184 924 ZASADA KRYSTIAN M 168 M 40-49 53 BARCIN #SLIMAKIBARCIN 10km 0:46:48 12.82 [km/h] 12:41 0:00:25 0:22:38 0:23:45
185 125 CZARNECKI MATEUSZ M 169 M 20-29 29 STOBIEC 10km 0:46:48 12.82 [km/h] 12:41 0:00:53 0:22:17 0:23:38
186 112 CICHOWSKI JANUSZ M 170 M 30-39 64 ELBLĄG 10km 0:46:48 12.82 [km/h] 12:41 0:00:23 0:22:48 0:23:37
187 827 TOŁKACZ WOJCIECH M 171 M 50-59 11 MALBORK MALBORK BIEGA 10km 0:46:53 12.80 [km/h] 12:41 0:00:11 0:22:36 0:24:06
188 94 CAP TOMASZ M 172 M 40-49 54 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:46:54 12.79 [km/h] 12:41 0:00:41 0:22:55 0:23:18
189 875 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 173 M 50-59 12 ANIOŁOWO TEAM ANIOŁOWO 10km 0:46:54 12.79 [km/h] 12:41 0:00:05 0:23:22 0:23:27
190 430 KULGAJUK MICHAL M 174 M 30-39 65 PRUSZCZ GDANSKI SUT, PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA 10km 0:46:55 12.79 [km/h] 12:42 0:00:06 0:23:02 0:23:47
191 757 SMULSKA MARZENA K 17 K 30-39 5 RACZKI ELBLĄSKIE 10km 0:46:55 12.79 [km/h] 12:42 0:00:05 0:23:33 0:23:17
192 48 BENDYK ELŻBIETA K 18 K 50+ 1 ELBLĄG 10km 0:46:58 12.78 [km/h] 12:42 0:00:13 0:22:26 0:24:19
193 75 BORZEJEWICZ MICHAŁ M 175 M 30-39 66 JEGŁOWNIK 10km 0:46:58 12.78 [km/h] 12:42 0:00:16 0:22:29 0:24:13
194 701 RUCZYŃSKI MACIEJ M 176 M 50-59 13 RUMIA MR TEAM 10km 0:47:00 12.77 [km/h] 12:42 0:00:06 0:22:41 0:24:13
195 794 SZCZEPANKIEWICZ MATEUSZ M 177 M 20-29 30 ELBLĄG APA EPE 10km 0:47:00 12.77 [km/h] 12:42 0:00:43 0:22:23 0:23:54
196 914 ZAJDEL JAREK M 178 M 30-39 67 ELBLĄG 10km 0:47:03 12.75 [km/h] 12:42 0:00:08 0:24:02 0:22:53
197 591 PAŃCZUK ROBERT M 179 M 40-49 55 ELBLĄG DOM BROKERSKI NEGOCJATOR 10km 0:47:04 12.75 [km/h] 12:42 0:00:08 0:23:27 0:23:29
198 417 KRUSIŃSKI MIROSŁAW M 180 M 40-49 56 SZTUM 10km 0:47:04 12.75 [km/h] 12:42 0:00:20 0:23:40 0:23:04
199 493 MAKSYMOWICZ ANNA K 19 K 30-39 6 ELBLĄG 10km 0:47:04 12.75 [km/h] 12:42 0:00:04 0:22:47 0:24:13
200 876 WICZYŃSKI WOJCIECH M 181 M 30-39 68 ANIOŁOWO TEAM ANIOŁOWO 10km 0:47:05 12.74 [km/h] 12:43 0:00:04 0:23:24 0:23:37
201 697 ROTELLI PHILIPPE M 182 M 60+ 4 COMPIEGNE MIASTA PARTNERSKIE MIASTA PARTNERSKIE 10km 0:47:05 12.74 [km/h] 12:43 0:00:01 0:22:34 0:24:30
202 502 MARKIEWICZ PAWEŁ M 183 M 30-39 69 ELBLĄG 10km 0:47:06 12.74 [km/h] 12:43 0:00:12 0:22:51 0:24:03
203 465 LIBAN ZYGFRYD M 184 M 60+ 5 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:47:10 12.72 [km/h] 12:43 0:00:01 0:23:09 0:24:00
204 799 SZEWCZUK CEZARY M 185 M 20-29 31 BRODNICA 10km 0:47:16 12.69 [km/h] 12:44 0:00:16 0:22:10 0:24:50
205 711 RYMARCZYK TOMASZ M 186 M 20-29 32 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:47:17 12.69 [km/h] 12:44 0:00:14 0:23:45 0:23:18
206 388 KOWALCZYK MARCIN M 187 M 30-39 70 KWIETNIK GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:47:21 12.67 [km/h] 12:44 0:01:05 0:22:34 0:23:42
207 404 KRAKOWSKI TOMASZ M 188 M 30-39 71 ELBLĄG 10km 0:47:25 12.65 [km/h] 12:45 0:00:21 0:23:30 0:23:34
208 672 RADZIKOWSKI PAWEŁ M 189 M 30-39 72 ELBLĄG 10km 0:47:28 12.64 [km/h] 12:45 0:00:03 0:22:24 0:25:01
209 567 OLEWNIK ROBERT M 190 M 40-49 57 ELBLĄG 10km 0:47:31 12.63 [km/h] 12:45 0:00:18 0:23:44 0:23:29
210 105 CHOJNOWSKI RAFAŁ M 191 M 20-29 33 EŁK LECIMY TUTEJ 10km 0:47:33 12.62 [km/h] 12:45 0:00:42 0:23:01 0:23:50
211 519 MICHAŁOWSKI RADOSŁAW M 192 M 40-49 58 ELBLĄG WANIEWSKI COACHING 10km 0:47:34 12.61 [km/h] 12:45 0:00:22 0:23:38 0:23:34
212 742 SIÓŁKOWSKI WIESŁAW M 193 M 60+ 6 ELBLĄG PSP ELBLĄG 10km 0:47:37 12.60 [km/h] 12:46 0:00:01 0:23:37 0:23:59
213 87 BUCZKOWSKI ŁUKASZ M 194 M 30-39 73 ELBLĄG 10km 0:47:40 12.59 [km/h] 12:46 0:00:03 0:22:52 0:24:45
214 902 WÓJCIK ROMAN M 195 M 40-49 59 ELBLĄG 10km 0:47:41 12.58 [km/h] 12:46 0:00:06 0:23:14 0:24:21
215 501 MAMCZYŃSKI MARIUSZ M 196 M 40-49 60 ELBLĄG 10km 0:47:42 12.58 [km/h] 12:46 0:00:17 0:22:47 0:24:38
216 286 JASIUTA PAWEŁ M 197 M 30-39 74 WILCZĘTA FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:47:42 12.58 [km/h] 12:46 0:00:25 0:23:52 0:23:25
217 872 WEWIÓRSKI PAWEŁ M 198 M 40-49 61 ELBLĄG 10km 0:47:43 12.57 [km/h] 12:46 0:00:18 0:23:35 0:23:50
218 661 PRZYBYŚ AGNIESZKA K 20 K 30-39 7 ŁĘGOWO EATON RUNNING TEAM 10km 0:47:48 12.55 [km/h] 12:47 0:00:06 0:23:02 0:24:40
219 715 MROCZYŃSKI TOMASZ M 199 M 30-39 75 MALBORK UKS GIMPAS PASŁĘK 10km 0:47:50 12.54 [km/h] 12:47 0:00:20 0:23:17 0:24:13
220 446 LASZUK BOGDAN M 200 M 40-49 62 SZALENIEC 10km 0:47:51 12.54 [km/h] 12:47 0:01:01 0:23:04 0:23:46
221 640 POGORZELSKI TOMASZ M 201 M 20-29 34 GDAŃSK AWANGARDA TEAM AWANGARDA TEAM 10km 0:47:55 12.52 [km/h] 12:48 0:00:22 0:23:23 0:24:10
222 308 JUREWICZ TOMASZ M 202 M 40-49 63 PASŁĘK 10km 0:47:57 12.51 [km/h] 12:48 0:00:30 0:22:44 0:24:43
223 52 BIELECKI JAROSŁAW M 203 M 50-59 14 ELBLĄG STAW-BUD 10km 0:48:01 12.50 [km/h] 12:48 0:00:02 0:23:23 0:24:36
224 585 PACHOLEC STANISŁAW M 204 M 60+ 7 GARZEWO 4 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 10km 0:48:01 12.50 [km/h] 12:48 0:00:01 0:23:33 0:24:27
225 66 BOGUT DARIUSZ M 205 M 30-39 76 ELBLĄG 10km 0:48:05 12.48 [km/h] 12:49 0:00:12 0:23:12 0:24:41
226 90 BUDZIŃSKA-KOŻYCZKOWSKA KAROLINA K 21 K 30-39 8 BANINO RUNNERSI S7 BANINO 10km 0:48:09 12.46 [km/h] 12:49 0:00:12 0:23:22 0:24:35
227 239 GRZESZCZAK JACEK M 206 M 40-49 64 ELBLĄG 10km 0:48:13 12.44 [km/h] 12:49 0:00:51 0:22:52 0:24:30
228 312 KACPRZAK MARIUSZ M 207 M 30-39 77 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:48:16 12.43 [km/h] 12:50 0:00:14 0:23:37 0:24:25
229 893 WOJCIECHOWSKI ROBERT M 208 M 40-49 65 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:48:20 12.41 [km/h] 12:50 0:00:15 0:22:03 0:26:02
230 750 SKRZYPSKI PATRYCJUSZ M 209 M 30-39 78 SZTUM GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:48:21 12.41 [km/h] 12:50 0:01:04 0:21:56 0:25:21
231 279 JANKOWSKI MATEUSZ M 210 M 30-39 79 GDAŃSK RUDY SIĘ ŻENI 10km 0:48:24 12.40 [km/h] 12:50 0:00:53 0:23:21 0:24:10
232 156 DRZEWIECKI MAREK M 211 M 40-49 66 WARSZAWA EDC RUNNERS 10km 0:48:25 12.39 [km/h] 12:51 0:00:50 0:22:33 0:25:02
233 941 ŻEMOJDZIN RAFAŁ M 212 M 40-49 67 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃTEAM 10km 0:48:26 12.39 [km/h] 12:51 0:00:28 0:22:47 0:25:11
234 256 IWASZKIEWICZ MACIEJ M 213 M 30-39 80 ELBLĄG 10km 0:48:27 12.38 [km/h] 12:51 0:00:21 0:23:36 0:24:30
235 387 KOWALCZYK KRZYSZTOF M 214 M 20-29 35 ELBLĄG 10km 0:48:28 12.38 [km/h] 12:51 0:00:25 0:24:07 0:23:56
236 337 KARCZEWSKI CYRYL M 215 M 30-39 81 GDAŃSK ZAMPERINI 1982 TEAM 10km 0:48:30 12.37 [km/h] 12:51 0:00:11 0:24:37 0:23:42
237 678 RESZKA ZYGFRYD M 216 M 60+ 8 ELBLĄG EL-AKTYWNI EL-AKTYWNI 10km 0:48:30 12.37 [km/h] 12:51 0:00:01 0:23:35 0:24:54
238 516 MICHALSKI DOMINIK M 217 M 20-29 36 IŁAWA 10km 0:48:35 12.35 [km/h] 12:52 0:00:28 0:23:26 0:24:41
239 878 WIELGUS JANUSZ M 218 M 40-49 68 GDAŃSK 10km 0:48:35 12.35 [km/h] 12:52 0:00:15 0:24:22 0:23:58
240 782 STÓFF KRZYSZTOF M 219 M 30-39 82 ELBLĄG 10km 0:48:36 12.35 [km/h] 12:52 0:00:07 0:23:03 0:25:26
241 408 KRAŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 220 M 50-59 15 BRANIEWO 10km 0:48:39 12.33 [km/h] 12:52 0:00:24 0:25:23 0:22:52
242 538 MINDA EWELINA K 22 K 20-29 4 ELBLAG 10km 0:48:39 12.33 [km/h] 12:52 0:00:00 0:23:29 0:25:10
243 301 JĘDRAS KRZYSZTOF M 221 M 30-39 83 ELBLAG JW 4260 10km 0:48:43 12.32 [km/h] 12:52 0:00:40 0:24:22 0:23:41
244 674 RASZEWSKI MARCIN M 222 M 40-49 69 OLSZTYN 10km 0:48:45 12.31 [km/h] 12:53 0:00:45 0:24:25 0:23:35
245 367 KOLĘDA ROBERT M 223 M 40-49 70 GDAŃSK 10km 0:48:47 12.30 [km/h] 12:53 0:00:21 0:23:34 0:24:52
246 469 LISAK SEBASTIAN M 224 M 30-39 84 ELBLĄG 10km 0:48:48 12.30 [km/h] 12:53 0:00:18 0:23:51 0:24:39
247 612 PIETRAS ŁUKASZ M 225 M 30-39 85 ELBLĄG 10km 0:48:48 12.30 [km/h] 12:53 0:00:01 0:23:34 0:25:13
248 877 WIECZOREK TOMASZ M 226 M 40-49 71 GDAŃSK WATAHA 10km 0:48:52 12.28 [km/h] 12:53 0:00:03 0:23:21 0:25:28
249 259 JABŁONOWSKI WOJCIECH M 227 M 40-49 72 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 0:48:53 12.27 [km/h] 12:53 0:00:19 0:25:23 0:23:11
250 864 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 228 M 40-49 73 BRANIEWO 10km 0:48:55 12.27 [km/h] 12:54 0:00:18 0:24:08 0:24:29
251 281 JANOWSKI RYSZARD M 229 M 30-39 86 ELBLAG 10km 0:48:57 12.26 [km/h] 12:54 0:00:56 0:23:08 0:24:53
252 216 GÓRKA WOJCIECH M 230 M 20-29 37 ELBLĄG GUJAN 10km 0:48:58 12.25 [km/h] 12:54 0:00:09 0:23:39 0:25:10
253 424 KUCIŃSKI TOMASZ M 231 M 40-49 74 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:48:58 12.25 [km/h] 12:54 0:00:17 0:25:35 0:23:06
254 907 WYCZAŁKOWSKI ROBERT M 232 M 20-29 38 DOBRZYŃ NAD WISŁĄ LECIMY TUTEJ 10km 0:48:59 12.25 [km/h] 12:54 0:00:39 0:22:50 0:25:30
255 607 PERUCKI PIOTR M 233 M 30-39 87 ELBLĄG 10km 0:49:00 12.24 [km/h] 12:54 0:00:14 0:23:51 0:24:55
256 805 SZNYCER SEBASTIAN M 234 M 30-39 88 GRONOWO ELBLĄSKIE 10km 0:49:00 12.24 [km/h] 12:54 0:00:15 0:23:42 0:25:03
257 883 WISZNIEWSKA KLAUDIA K 23 K 0-19 1 ELBLĄG I LO OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ELBLĄGU 10km 0:49:02 12.24 [km/h] 12:54 0:00:23 0:23:23 0:25:16
258 114 CIESIELSKI KAROL M 235 M 20-29 39 GRZEGRZÓŁKI LECIMY TUTEJ 10km 0:49:02 12.24 [km/h] 12:54 0:00:41 0:23:50 0:24:31
259 70 BONDYRA RADOSŁAW M 236 M 30-39 89 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:49:04 12.23 [km/h] 12:54 0:01:04 0:23:06 0:24:54
260 383 KOWAL CEZARY M 237 M 30-39 90 GDYNIA SZYBKIE TRAMPKI 10km 0:49:04 12.23 [km/h] 12:54 0:00:54 0:23:36 0:24:34
261 154 DROST MARIUSZ M 238 M 40-49 75 BRANIEWO TEAM KOMPLET I PRZYJACIELE TEAM KOMPLET I PRZYJACIELE 10km 0:49:12 12.20 [km/h] 12:55 0:00:26 0:22:39 0:26:07
262 86 BRZUSZCZYŃSKI TOMASZ M 239 M 40-49 76 ELBLĄG BIEGAJĄCE ZAJĄCE 10km 0:49:12 12.20 [km/h] 12:55 0:00:16 0:24:24 0:24:32
263 769 STANKIEWICZ PIOTR M 240 M 40-49 77 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 10km 0:49:14 12.19 [km/h] 12:55 0:00:21 0:24:25 0:24:28
264 410 KRAUSE SŁAWOMIR M 241 M 40-49 78 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 0:49:20 12.16 [km/h] 12:56 0:00:19 0:25:25 0:23:36
265 933 ZNAROWSKA BOŻENA K 24 K 50+ 2 ELBLAG WSZZ ORTOPEDIA ELBLĄG 10km 0:49:24 12.15 [km/h] 12:56 0:00:02 0:24:22 0:25:00
266 810 SZYMAŃSKI PIOTR M 242 M 30-39 91 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:49:25 12.14 [km/h] 12:57 0:00:12 0:25:45 0:23:28
267 98 CHARUN MARCIN M 243 M 40-49 79 GDYNIA 10km 0:49:28 12.13 [km/h] 12:57 0:00:51 0:23:02 0:25:35
268 5 ALBRECHT PAWEŁ M 244 M 30-39 92 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W 10km 0:49:33 12.11 [km/h] 12:57 0:00:37 0:23:51 0:25:05
269 668 PYTLIŃSKI KRZYSZTOF M 245 M 40-49 80 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 10km 0:49:34 12.10 [km/h] 12:57 0:00:02 0:24:02 0:25:30
270 243 HAJDUK MIECZYSŁAW M 246 M 40-49 81 ELBLĄG 10km 0:49:38 12.09 [km/h] 12:58 0:00:13 0:23:46 0:25:39
271 413 KREFT ŁUKASZ M 247 M 0-19 6 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W 10km 0:49:38 12.09 [km/h] 12:58 0:00:10 0:23:38 0:25:50
272 944 ŻUKOWSKI TOMASZ M 248 M 0-19 7 WIERCINY 10km 0:49:39 12.08 [km/h] 12:58 0:00:25 0:24:12 0:25:02
273 546 MORAWSKI DAWID M 249 M 20-29 40 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:49:40 12.08 [km/h] 12:58 0:00:15 0:23:21 0:26:04
274 718 SADOWY DAMIAN M 250 M 20-29 41 GDAŃSK 10km 0:49:41 12.08 [km/h] 12:58 0:00:49 0:24:27 0:24:25
275 562 ODZIEMCZYK TOMASZ M 251 M 30-39 93 ELBLĄG EVOUBEZPIECZENIA.PL 10km 0:49:41 12.08 [km/h] 12:58 0:00:15 0:24:27 0:24:59
276 649 POTOCKI SŁAWOMIR M 252 M 40-49 82 GDANSK 10km 0:49:41 12.08 [km/h] 12:58 0:00:25 0:24:51 0:24:25
277 776 STEPANIUK PAWEŁ M 253 M 30-39 94 ELBLĄG 10km 0:49:41 12.08 [km/h] 12:58 0:00:18 0:23:44 0:25:39
278 484 ŁUCZYK REMIGIUSZ M 254 M 30-39 95 MALBORK 10km 0:49:43 12.07 [km/h] 12:58 0:00:15 0:24:32 0:24:56
279 705 RUMINSKI DANIEL M 255 M 0-19 8 GROBELNO 10km 0:49:50 12.04 [km/h] 12:59 0:00:19 0:24:24 0:25:07
280 809 SZWĘCH MAREK M 256 M 30-39 96 ELBLĄG 10km 0:49:51 12.04 [km/h] 12:59 0:00:26 0:25:08 0:24:17
281 770 STAŃCZAK PRZEMYSŁAW M 257 M 30-39 97 ELBLĄG 10km 0:49:52 12.03 [km/h] 12:59 0:00:02 0:22:42 0:27:08
282 165 DUSZA RAFAL M 258 M 40-49 83 ELBLAG 10km 0:49:54 12.02 [km/h] 12:59 0:00:18 0:23:32 0:26:04
283 414 KREFT WALDEMAR M 259 M 40-49 84 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W 10km 0:49:56 12.02 [km/h] 12:00 0:00:10 0:23:52 0:25:54
284 577 ORZECHOWSKI ŁUKASZ M 260 M 30-39 98 ELBLĄG 10km 0:49:56 12.02 [km/h] 12:00 0:00:04 0:25:00 0:24:52
285 653 PÓLKOWSKI BARTOSZ M 261 M 30-39 99 ELBLĄG 10km 0:49:58 12.01 [km/h] 12:00 0:00:32 0:24:32 0:24:54
286 820 ŚWITAŁA MARCIN M 262 M 30-39 100 FROMBORK 10km 0:49:59 12.00 [km/h] 12:00 0:00:19 0:24:48 0:24:52
287 415 KROL JAROSLAW M 263 M 40-49 85 GRONOWO GORNE MBANK 10km 0:50:02 11.99 [km/h] 12:00 0:00:18 0:24:31 0:25:13
288 443 KWIDZIŃSKI BARTOSZ M 264 M 20-29 42 ELBLĄG 10km 0:50:03 11.99 [km/h] 12:00 0:00:27 0:26:56 0:22:40
289 751 SŁAWECKI WOJTEK M 265 M 30-39 101 MALBORK 10km 0:50:04 11.98 [km/h] 12:00 0:00:19 0:25:24 0:24:21
290 128 CZECHOWSKA DOROTA K 25 K 40-49 4 SUBKOWY 10km 0:50:05 11.98 [km/h] 12:01 0:00:16 0:24:13 0:25:36
291 36 BARTNICKI JAKUB M 266 M 0-19 9 ELBLĄG 10km 0:50:05 11.98 [km/h] 12:01 0:00:47 0:26:06 0:23:12
292 855 TYFERT KRZYSZTOF M 267 M 40-49 86 ELBLĄG 10km 0:50:07 11.97 [km/h] 12:01 0:00:19 0:24:06 0:25:42
293 322 KAMIENIAK DANIEL M 268 M 30-39 102 ELBLĄG KRIS MAR 10km 0:50:08 11.97 [km/h] 12:01 0:00:40 0:24:51 0:24:37
294 939 ŻAK MARIUSZ M 269 M 30-39 103 ELBLĄG 10km 0:50:10 11.96 [km/h] 12:01 0:00:34 0:24:59 0:24:37
295 693 ROSIAK PAULINA K 26 K 30-39 9 KWIDZYN 10km 0:50:12 11.95 [km/h] 12:01 0:00:21 0:24:44 0:25:07
296 314 KACZKOWSKI TOMASZ M 270 M 20-29 43 ELBLĄG DXC.TECHNOLOGY DXC.TECHNOLOGY 10km 0:50:14 11.94 [km/h] 12:01 0:00:23 0:24:07 0:25:44
297 277 JANISZEWSKI KAMIL M 271 M 20-29 44 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:50:15 11.94 [km/h] 12:02 0:00:12 0:25:47 0:24:16
298 635 PODOLSKA JOANNA K 27 K 30-39 10 ELBLAG 10km 0:50:19 11.92 [km/h] 12:02 0:00:22 0:24:22 0:25:35
299 263 JABŁOŃSKI JAKUB M 272 M 30-39 104 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 0:50:19 11.92 [km/h] 12:02 0:00:17 0:25:27 0:24:35
300 796 SZCZOTKA MACIEK M 273 M 20-29 45 PASŁĘK 10km 0:50:20 11.92 [km/h] 12:02 0:00:21 0:24:22 0:25:37
301 812 ŚLEDZIŃSKA ANNA K 28 K 30-39 11 ELBLĄG 10km 0:50:20 11.92 [km/h] 12:02 0:00:19 0:25:29 0:24:32
302 509 MATLEWSKA MARZENA K 29 K 40-49 5 ELBLĄG NIEZRZESZONY 10km 0:50:20 11.92 [km/h] 12:02 0:00:04 0:25:07 0:25:09
303 191 GAŁKA GRZEGORZ M 274 M 40-49 87 GDAŃSK 10km 0:50:23 11.91 [km/h] 12:02 0:00:11 0:24:16 0:25:56
304 215 GÓRKA JAROSLAW M 275 M 40-49 88 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:50:25 11.90 [km/h] 12:03 0:00:06 0:24:27 0:25:52
305 20 BALA MARIUSZ M 276 M 30-39 105 ELBLĄG 10km 0:50:28 11.89 [km/h] 12:03 0:00:20 0:24:24 0:25:44
306 487 ŁUNIO KRZYSZTOF M 277 M 40-49 89 GDAŃSK 10km 0:50:32 11.87 [km/h] 12:03 0:00:16 0:24:40 0:25:36
307 666 PYL RADOSŁAW M 278 M 30-39 106 BRANIEWO TEAM KOMPLET I PRZYJACIELE TEAM KOMPLET I PRZYJACIELE 10km 0:50:35 11.86 [km/h] 12:04 0:00:39 0:24:44 0:25:12
308 248 HILLAR JACEK M 279 M 40-49 90 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:50:37 11.85 [km/h] 12:04 0:00:00 0:24:16 0:26:21
309 626 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 280 M 30-39 107 GDAŃSK BIEGNĘ PO MEDAL 10km 0:50:37 11.85 [km/h] 12:04 0:00:09 0:25:26 0:25:02
310 335 KARAŚ MICHAŁ M 281 M 30-39 108 ELBLĄG 10km 0:50:38 11.85 [km/h] 12:04 0:00:20 0:25:09 0:25:09
311 804 LIZAK TOMASZ M 282 M 20-29 46 ELBLĄG 10km 0:50:38 11.85 [km/h] 12:04 0:00:28 0:25:04 0:25:06
312 736 SIDORSKI JAKUB M 283 M 20-29 47 PODZAMCZE 10km 0:50:39 11.85 [km/h] 12:04 0:00:04 0:23:42 0:26:53
313 135 CZYŻAK KAMIL M 284 M 30-39 109 ELBLĄG GDEL GDEL 10km 0:50:40 11.84 [km/h] 12:04 0:00:17 0:25:07 0:25:16
314 283 JAREMA RENATA K 30 K 30-39 12 OSTRÓDA 10km 0:50:41 11.84 [km/h] 12:04 0:00:11 0:23:49 0:26:41
315 157 PROKOP WOJCIECH M 285 M 0-19 10 ELBLĄG - 10km 0:50:41 11.84 [km/h] 12:04 0:00:40 0:26:35 0:23:26
316 495 MALINOWSKI TOMASZ M 286 M 40-49 91 JEGLOWNIK GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:50:41 11.84 [km/h] 12:04 0:00:15 0:24:01 0:26:25
317 658 PRUSZKOWSKI MACIEJ M 287 M 20-29 48 EŁK LECIMY TUTEJ 10km 0:50:43 11.83 [km/h] 12:04 0:00:42 0:24:40 0:25:21
318 730 SERZYSKO WOJCIECH M 288 M 40-49 92 MALBORK 10km 0:50:44 11.83 [km/h] 12:04 0:00:24 0:24:17 0:26:03
319 380 KOT MAGDALENA K 31 K 30-39 13 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 10km 0:50:46 11.82 [km/h] 12:05 0:00:16 0:24:21 0:26:09
320 158 DUDEK PAWEŁ M 289 M 30-39 110 JANOWO K.ELBLĄGA 10km 0:50:48 11.81 [km/h] 12:05 0:00:42 0:24:59 0:25:07
321 888 WITKOWSKI ROBERT M 290 M 40-49 93 GDAŃSK SEKCJA BIEGOWA - ARESZT ŚLEDCZY ELBLĄG SEKCJA BIEGOWA - ARESZT ŚLEDCZY ELBLĄG 10km 0:50:50 11.80 [km/h] 12:05 0:00:43 0:24:45 0:25:22
322 818 ŚWIDERSKI JAN M 291 M 50-59 16 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:50:51 11.80 [km/h] 12:05 0:00:18 0:25:32 0:25:01
323 659 PRZESŁAW ADAM M 292 M 40-49 94 ELBLĄG 10km 0:50:52 11.80 [km/h] 12:05 0:00:22 0:24:37 0:25:53
324 745 SKARWINKIEWICZ GRZEGORZ M 293 M 30-39 111 ELBLĄG 10km 0:50:53 11.79 [km/h] 12:05 0:00:10 0:26:20 0:24:23
325 11 ANGIELCZYK MIECZYSŁAW M 294 M 50-59 17 ELBLĄG TEAM ANGIELCZYK TEAM ANGIELCZYK 10km 0:50:54 11.79 [km/h] 12:05 0:00:27 0:24:03 0:26:24
326 826 TOŁKACZ MARTA K 32 K 20-29 5 ŁODŹ 10km 0:50:54 11.79 [km/h] 12:05 0:00:12 0:24:09 0:26:33
327 433 KUREK WOJCIECH M 295 M 30-39 112 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:50:56 11.78 [km/h] 12:06 0:00:17 0:25:25 0:25:14
328 358 KŁOS TOMASZ M 296 M 40-49 95 POZNAŃ TEAM KOMPLET I PRZYJACIELE TEAM KOMPLET I PRZYJACIELE 10km 0:50:59 11.77 [km/h] 12:06 0:00:38 0:25:55 0:24:26
329 916 ZAJDER ARKADIUSZ M 297 M 40-49 96 LUBOŃ TEAM KOMPLET I PRZYJACIELE TEAM KOMPLET I PRZYJACIELE 10km 0:51:00 11.76 [km/h] 12:06 0:00:38 0:25:47 0:24:35
330 676 RAULIN TOMASZ M 298 M 20-29 49 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:51:00 11.76 [km/h] 12:06 0:00:41 0:25:40 0:24:39
331 155 DROZD WOJCIECH M 299 M 40-49 97 ELBLĄG 10km 0:51:06 11.74 [km/h] 12:07 0:00:21 0:25:20 0:25:25
332 873 WEYNA ŁUKASZ M 300 M 30-39 113 ELBLĄG 10km 0:51:07 11.74 [km/h] 12:07 0:00:22 0:24:46 0:25:59
333 214 GÓRKA ARKADIUSZ M 301 M 30-39 114 ELBLĄG 10km 0:51:09 11.73 [km/h] 12:07 0:00:24 0:27:23 0:23:22
334 557 NOWICKI PAWEŁ M 302 M 30-39 115 ELBLĄG 10km 0:51:11 11.72 [km/h] 12:07 0:00:49 0:25:50 0:24:32
335 67 BOJARCZYK PAULA K 33 K 20-29 6 ELBLĄG 10km 0:51:11 11.72 [km/h] 12:07 0:00:22 0:25:19 0:25:30
336 328 KAMONT PIOTR M 303 M 40-49 98 GDAŃSK 10km 0:51:11 11.72 [km/h] 12:07 0:00:28 0:25:07 0:25:36
337 458 LEŚNIEWSKI JAN M 304 M 60+ 9 ELBLĄG EL-AKTYWNI EL-AKTYWNI 10km 0:51:15 11.71 [km/h] 12:08 0:00:21 0:25:20 0:25:34
338 57 BŁASZCZYK MARCIN M 305 M 40-49 99 ELBLĄG 10km 0:51:16 11.70 [km/h] 12:08 0:00:02 0:24:43 0:26:31
339 904 WRÓBLEWSKI TOMASZ M 306 M 30-39 116 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:51:17 11.70 [km/h] 12:08 0:00:24 0:25:21 0:25:32
340 726 SAWICKI WOJCIECH M 307 M 30-39 117 ELBLĄG 10km 0:51:19 11.69 [km/h] 12:08 0:00:20 0:25:37 0:25:22
341 594 PARADOWSKI DARIUSZ M 308 M 30-39 118 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W 10km 0:51:20 11.69 [km/h] 12:08 0:00:33 0:25:08 0:25:39
342 534 MILEWSKI KRZYSZTOF M 309 M 40-49 100 ELBLĄG TRIUMPH MOTOCYKLE- ELBLĄSCY MOTOCYKLIŚCI 10km 0:51:20 11.69 [km/h] 12:08 0:00:06 0:24:11 0:27:03
343 397 KOZIK MICHAŁ M 310 M 0-19 11 KOMOROWO ŻUŁAWSKIE 10km 0:51:23 11.68 [km/h] 12:08 0:00:22 0:25:35 0:25:26
344 688 ROKITA JAN M 311 M 0-19 12 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:51:24 11.67 [km/h] 12:08 0:00:22 0:25:39 0:25:23
345 109 CICHERSKI MARCIN M 312 M 20-29 50 KRASZEWO GODLEWSKI RUNNERS 10km 0:51:24 11.67 [km/h] 12:08 0:00:30 0:26:05 0:24:49
346 37 BARTNICKI WOJCIECH M 313 M 50-59 18 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 0:51:25 11.67 [km/h] 12:09 0:00:17 0:25:33 0:25:35
347 192 GAWDZIK ARKADIUSZ M 314 M 40-49 101 BRANIEWO 10km 0:51:25 11.67 [km/h] 12:09 0:00:50 0:24:46 0:25:49
348 564 OLEJARCZYK PIOTR M 315 M 50-59 19 ELBLĄG 10km 0:51:25 11.67 [km/h] 12:09 0:00:06 0:25:16 0:26:03
349 197 GDULA ROMAN M 316 M 50-59 20 GRONOWO ELBLĄSKIE GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:51:26 11.67 [km/h] 12:09 0:00:25 0:25:25 0:25:36
350 275 JANIK ROMAN M 317 M 60+ 10 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:51:27 11.66 [km/h] 12:09 0:00:39 0:24:57 0:25:51
351 911 ZAJĄC MACIEJ M 318 M 20-29 51 ELBLĄG 10km 0:51:28 11.66 [km/h] 12:09 0:00:21 0:25:27 0:25:40
352 455 LEONIAK ADAM M 319 M 20-29 52 DZIERZGOŃ 10km 0:51:32 11.64 [km/h] 12:09 0:00:25 0:25:21 0:25:46
353 190 GALUSZEWSKI MAREK M 320 M 50-59 21 ELBLĄG 10km 0:51:33 11.64 [km/h] 12:09 0:00:08 0:24:07 0:27:18
354 624 PIOTROWSKI MATEUSZ M 321 M 20-29 53 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:51:33 11.64 [km/h] 12:09 0:00:17 0:25:41 0:25:35
355 185 FURA PIOTR M 322 M 30-39 119 STEGNA 10km 0:51:34 11.64 [km/h] 12:09 0:00:21 0:25:35 0:25:38
356 104 CHODUKIEWICZ MONIKA K 34 K 0-19 2 KWIDZYN 10km 0:51:34 11.64 [km/h] 12:09 0:00:06 0:25:05 0:26:23
357 162 DUKS ANDRZEJ M 323 M 50-59 22 ELBLĄG RUN-LOG COM 10km 0:51:34 11.64 [km/h] 12:09 0:00:20 0:25:11 0:26:03
358 320 KALITA SŁAWOMIR M 324 M 30-39 120 ELBLĄG 10km 0:51:34 11.64 [km/h] 12:09 0:00:30 0:24:36 0:26:28
359 174 ETIENNE MICHEL M 325 M 60+ 11 COMPIEGNE MIASTA PARTNERSKIE MIASTA PARTNERSKIE 10km 0:51:35 11.63 [km/h] 12:10 0:00:02 0:24:46 0:26:47
360 241 GUZOWSKI GRZEGORZ M 326 M 40-49 102 ELBLĄG 10km 0:51:35 11.63 [km/h] 12:10 0:00:14 0:24:58 0:26:23
361 31 BARAŃSKI SYLWESTER M 327 M 30-39 121 ELBLĄG 10km 0:51:35 11.63 [km/h] 12:10 0:00:14 0:24:58 0:26:23
362 584 OŻIBKO MIROSŁAW M 328 M 50-59 23 ELBLĄG NIEZŻESZONY 10km 0:51:38 11.62 [km/h] 12:10 0:00:23 0:25:07 0:26:08
363 478 ŁABA JERZY M 329 M 50-59 24 ELBLĄG PRZEWOZY AUTOKAROWE "MACIUS" 10km 0:51:40 11.61 [km/h] 12:10 0:00:00 0:23:28 0:28:12
364 327 KAMIŃSKI SŁAWOMIR M 330 M 30-39 122 ELBLĄG 10km 0:51:43 11.60 [km/h] 12:10 0:00:28 0:25:30 0:25:45
365 209 GODLEWSKI MARCIN M 331 M 30-39 123 ELBLĄG 10km 0:51:44 11.60 [km/h] 12:10 0:00:28 0:25:43 0:25:33
366 950 KORNEJEV ALEKSANDR M 332 M 30-39 124 ESTONIA NARWA MIASTO PARTNERSKIE 10km 0:51:44 11.60 [km/h] 12:10 0:00:04 0:23:59 0:27:41
367 947 DMITRIJEV ROMAN M 333 M 30-39 125 ESTONIA NARWA MIASTO PARTNERSKIE 10km 0:51:44 11.60 [km/h] 12:10 0:00:04 0:24:02 0:27:38
368 391 KOWALSKI PAWEŁ M 334 M 40-49 103 BRODNICA 10km 0:51:46 11.59 [km/h] 12:11 0:00:30 0:25:23 0:25:53
369 609 PIASKOWSKI TOMASZ M 335 M 40-49 104 ELBLĄG KMP ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km 0:51:46 11.59 [km/h] 12:11 0:00:29 0:25:07 0:26:10
370 795 SZCZEPAŃSKI ARTUR M 336 M 30-39 126 BŁOTNICA 10km 0:51:49 11.58 [km/h] 12:11 0:00:42 0:24:58 0:26:09
371 788 SUSZYŃSKI MICHAŁ M 337 M 20-29 54 MALBORK 10km 0:51:52 11.57 [km/h] 12:11 0:00:22 0:25:32 0:25:58
372 574 ONYSZCZUK GRZEGORZ M 338 M 30-39 127 ELBLĄG KMP ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km 0:51:54 11.56 [km/h] 12:11 0:00:06 0:24:38 0:27:10
373 134 CZYŻAK JAKUB M 339 M 30-39 128 ELBLAG 10km 0:51:57 11.55 [km/h] 12:12 0:00:17 0:25:07 0:26:33
374 42 BĄCIK RAFAŁ M 340 M 40-49 105 MORĄG 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 10km 0:52:00 11.54 [km/h] 12:12 0:00:18 0:25:34 0:26:08
375 821 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA K 35 K 40-49 6 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:52:02 11.53 [km/h] 12:12 0:00:16 0:25:41 0:26:05
376 43 BEDNARCZUK PIOTR M 341 M 20-29 55 ELBLĄG 10km 0:52:03 11.53 [km/h] 12:12 0:00:41 0:25:42 0:25:40
377 552 NIENADOWSKA BEATA K 36 K 50+ 3 ELBLĄG KMP ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km 0:52:07 11.51 [km/h] 12:13 0:00:09 0:26:18 0:25:40
378 362 KOBIEROWSKI MATEUSZ M 342 M 30-39 129 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:52:09 11.51 [km/h] 12:13 0:00:42 0:25:35 0:25:52
379 126 CZARNOMSKI IRENEUSZ M 343 M 40-49 106 STARE POLE PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W 10km 0:52:10 11.50 [km/h] 12:13 0:00:24 0:25:23 0:26:23
380 791 SZADEJKO KAROL M 344 M 40-49 107 GDAŃSK 10km 0:52:10 11.50 [km/h] 12:13 0:00:11 0:24:18 0:27:41
381 940 ŻBIKOWSKI JACEK M 345 M 50-59 25 ELBLAG SYMPATYK TRUSO EG 10km 0:52:13 11.49 [km/h] 12:13 0:00:27 0:25:16 0:26:30
382 448 LATECKA MARTYNA K 37 K 20-29 7 ELBLĄG AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 10km 0:52:16 11.48 [km/h] 12:14 0:00:11 0:25:15 0:26:50
383 352 KLECHA DARIUSZ M 346 M 20-29 56 ELBLĄG 10km 0:52:17 11.48 [km/h] 12:14 0:00:16 0:25:10 0:26:51
384 172 DZIWISZ KRZYSZTOF M 347 M 30-39 130 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃTEAM 10km 0:52:17 11.48 [km/h] 12:14 0:00:28 0:24:55 0:26:54
385 673 RASZEWSKI KRZYSZTOF M 348 M 30-39 131 ELBLĄG 10km 0:52:17 11.48 [km/h] 12:14 0:00:47 0:26:31 0:24:59
386 717 SADOWSKI DAMIAN M 349 M 0-19 13 GRONOWO ELBLĄSKIE 2 LO W ELBLĄGU 10km 0:52:18 11.47 [km/h] 12:14 0:00:08 0:25:47 0:26:23
387 828 TOŁWIŃSKA AGNIESZKA K 38 K 40-49 7 GRONOWO GÓRNE ELBLĄG BIEGA 10km 0:52:18 11.47 [km/h] 12:14 0:00:28 0:25:08 0:26:42
388 270 JANCZUK KAROL M 350 M 30-39 132 ELBLĄG 10km 0:52:19 11.47 [km/h] 12:14 0:00:09 0:24:46 0:27:24
389 499 MAŁKOWSKI TOMASZ M 351 M 20-29 57 ELBLĄG OSP RATOWNICTWO WODNE ELBLĄG 10km 0:52:21 11.46 [km/h] 12:14 0:00:50 0:25:49 0:25:42
390 525 MIESZKIEŁO JAN M 352 M 60+ 12 ELBLĄG 10km 0:52:22 11.46 [km/h] 12:14 0:00:04 0:24:59 0:27:19
391 832 TOMASZEWSKI KRYSTIAN M 353 M 30-39 133 ELBLĄG 10km 0:52:24 11.45 [km/h] 12:14 0:00:26 0:24:56 0:27:02
392 857 UZDOWSKI TOMEK M 354 M 20-29 58 GDAŃSK 10km 0:52:26 11.44 [km/h] 12:15 0:00:02 0:25:15 0:27:09
393 28 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 355 M 50-59 26 SKARSZEWY 10km 0:52:26 11.44 [km/h] 12:15 0:00:18 0:25:17 0:26:51
394 815 ŚLOT MICHAŁ M 356 M 40-49 108 TORUŃ TTC BERETTA TORUŃ 10km 0:52:31 11.42 [km/h] 12:15 0:00:41 0:25:22 0:26:28
395 675 RAULIN RAFAŁ M 357 M 30-39 134 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:52:32 11.42 [km/h] 12:15 0:00:41 0:25:42 0:26:09
396 863 WAŚNIEWSKI RAFAŁ M 358 M 40-49 109 ELBLĄG SEKCJA BIEGOWA - ARESZT ŚLEDCZY ELBLĄG SEKCJA BIEGOWA - ARESZT ŚLEDCZY ELBLĄG 10km 0:52:34 11.41 [km/h] 12:15 0:00:22 0:25:24 0:26:48
397 507 MATCZUK AGNIESZKA K 39 K 40-49 8 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 10km 0:52:36 11.41 [km/h] 12:16 0:00:18 0:25:38 0:26:40
398 553 NITKIEWICZ MAREK M 359 M 40-49 110 ELBLĄG 10km 0:52:37 11.40 [km/h] 12:16 0:00:18 0:25:32 0:26:47
399 392 KOWALSKI PAWEŁ M 360 M 40-49 111 ELBLĄG 10km 0:52:41 11.39 [km/h] 12:16 0:00:20 0:25:39 0:26:42
400 921 ZAPOLSKA KATARZYNA K 40 K 30-39 14 ELBLĄG SP 15 ELBLĄG 10km 0:52:42 11.39 [km/h] 12:16 0:00:08 0:26:00 0:26:34
401 834 TOMASZEWSKI ZDZISŁAW M 361 M 40-49 112 ELBLĄG 10km 0:52:42 11.39 [km/h] 12:16 0:00:16 0:24:44 0:27:42
402 236 GRZEBYK JACEK M 362 M 30-39 135 PASŁĘK KMP ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km 0:52:45 11.37 [km/h] 12:17 0:00:09 0:25:44 0:26:52
403 689 ROKITA ROBERT M 363 M 40-49 113 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:52:45 11.37 [km/h] 12:17 0:00:23 0:25:41 0:26:41
404 146 DERDOWSKI MAREK M 364 M 40-49 114 ELBLĄG 10km 0:52:45 11.37 [km/h] 12:17 0:00:14 0:24:47 0:27:44
405 816 ŚNIEG ALEKSANDRA K 41 K 50+ 4 GDAŃSK WATAHA 10km 0:52:45 11.37 [km/h] 12:17 0:00:02 0:25:40 0:27:03
406 210 GODZIUK ROMAN M 365 M 50-59 27 TORUŃ 10km 0:52:46 11.37 [km/h] 12:17 0:00:13 0:24:42 0:27:51
407 272 JANECZKO ARKADIUSZ M 366 M 30-39 136 GDANSK 10km 0:52:47 11.37 [km/h] 12:17 0:00:38 0:25:57 0:26:12
408 316 KALINOWSKI DAMIAN M 367 M 30-39 137 FROMBORK AKTYWNY FROMBORK 10km 0:52:47 11.37 [km/h] 12:17 0:00:27 0:25:36 0:26:44
409 522 MIECZNIKOWSKI TOMASZ M 368 M 40-49 115 PRZEZMARK MND-NE 10km 0:52:48 11.36 [km/h] 12:17 0:00:20 0:25:09 0:27:19
410 771 STASIAK MARZENA K 42 K 40-49 9 PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 10km 0:52:48 11.36 [km/h] 12:17 0:00:29 0:25:37 0:26:42
411 838 PASZKOWSKI STANISŁAW M 369 M 40-49 116 MALBORK - 10km 0:52:49 11.36 [km/h] 12:17 0:00:22 0:25:31 0:26:56
412 901 WOŹNIKOWSKA MAGDALENA K 43 K 30-39 15 ELBLĄG WUEMKA 10km 0:52:50 11.36 [km/h] 12:17 0:00:22 0:25:58 0:26:30
413 411 KRAWCZUK ANDRZEJ M 370 M 60+ 13 GDAŃSK ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 0:52:50 11.36 [km/h] 12:17 0:00:17 0:25:26 0:27:07
414 300 JEZIORSKI ROBERT M 371 M 40-49 117 ELBLĄG 10km 0:52:51 11.35 [km/h] 12:17 0:00:07 0:25:43 0:27:01
415 946 KRAUSE MICHAŁ M 372 M 20-29 59 ELBLĄG - 10km 0:52:51 11.35 [km/h] 12:17 0:00:19 0:25:33 0:26:59
416 747 SKOP MATEUSZ M 373 M 0-19 14 ELBLĄG 10km 0:52:54 11.34 [km/h] 12:17 0:00:25 0:24:09 0:28:20
417 439 KWIATKOWSKI CEZARY M 374 M 20-29 60 ELBLĄG 10km 0:52:55 11.34 [km/h] 12:18 0:00:45 0:26:31 0:25:39
418 106 CHOLIBSKI BARTOSZ M 375 M 20-29 61 ELBLĄG 10km 0:52:55 11.34 [km/h] 12:18 0:00:47 0:26:29 0:25:39
419 85 BRZOZOWSKA AGNIESZKA K 44 K 30-39 16 PRZEZMARK KMP ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km 0:52:56 11.34 [km/h] 12:18 0:00:11 0:26:00 0:26:45
420 786 SULA PAWEŁ M 376 M 30-39 138 ELBLĄG JW 4808 2.DPLOT 10km 0:52:56 11.34 [km/h] 12:18 0:00:00 0:40:49 0:26:08
421 727 SERAFIN BARTŁOMIEJ M 377 M 30-39 139 ELBLĄG 10km 0:52:58 11.33 [km/h] 12:18 0:00:18 0:25:39 0:27:01
422 890 WŁADYMIRUK DARIUSZ M 378 M 30-39 140 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:53:00 11.32 [km/h] 12:18 0:00:06 0:25:29 0:27:25
423 578 ORZECHOWSKI PIOTR M 379 M 30-39 141 ELBLĄG 10km 0:53:04 11.31 [km/h] 12:18 0:00:33 0:24:52 0:27:39
424 897 WOJTOWICZ JAROSŁAW M 380 M 30-39 142 ELBLĄG KMP ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km 0:53:06 11.30 [km/h] 12:19 0:00:09 0:25:49 0:27:08
425 461 LEWANDOWSKI DAWID M 381 M 20-29 62 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:53:09 11.29 [km/h] 12:19 0:00:27 0:26:12 0:26:30
426 905 WRZOSEK TOMASZ M 382 M 30-39 143 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:53:12 11.28 [km/h] 12:19 0:00:27 0:27:01 0:25:44
427 349 KIEŁBUS KAMIL M 383 M 30-39 144 GDYNIA 10km 0:53:12 11.28 [km/h] 12:19 0:00:54 0:25:27 0:26:51
428 323 KAMIENIAK RAFAL M 384 M 30-39 145 ELBLAG 10km 0:53:12 11.28 [km/h] 12:19 0:00:40 0:25:21 0:27:11
429 58 BŁASZCZYK-PARKA ANNA K 45 K 20-29 8 GDYNIA 10km 0:53:12 11.28 [km/h] 12:19 0:00:32 0:25:43 0:26:57
430 762 SOSNOWSKI RADOSŁAW M 385 M 50-59 28 ELBLĄG DXC.TECHNOLOGY DXC.TECHNOLOGY 10km 0:53:15 11.27 [km/h] 12:20 0:00:22 0:25:26 0:27:27
431 744 SIWCZAK MARIUSZ M 386 M 30-39 146 SOBOWIDZ 10km 0:53:15 11.27 [km/h] 12:20 0:00:16 0:25:48 0:27:11
432 299 JESIONKOWSKI GRZEGORZ M 387 M 30-39 147 MALBORK 10km 0:53:16 11.26 [km/h] 12:20 0:00:38 0:26:06 0:26:32
433 951 OGRODOWCZYK ADAM M 388 M 40-49 118 ELBLĄG FOOD&FIT 10km 0:53:19 11.25 [km/h] 12:20 0:00:22 0:25:28 0:27:29
434 449 LEDWOSIŃSKI KACPER M 389 M 0-19 15 ELBLĄG 10km 0:53:21 11.25 [km/h] 12:20 0:00:50 0:26:04 0:26:27
435 123 CZARKOWSKA ALEKSANDRA K 46 K 30-39 17 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:53:28 11.22 [km/h] 12:21 0:00:27 0:25:20 0:27:41
436 432 KUN ROBERT M 390 M 50-59 29 ELBLAG KWIATOWA ZALEWO 10km 0:53:32 11.21 [km/h] 12:21 0:00:32 0:25:54 0:27:06
437 373 KOMOROWSKI TOMASZ M 391 M 40-49 119 ELBLĄG 10km 0:53:34 11.20 [km/h] 12:21 0:00:36 0:27:06 0:25:52
438 780 STOLARZ MIECZYSŁAW M 392 M 60+ 14 ELBLĄG 10km 0:53:34 11.20 [km/h] 12:21 0:00:19 0:25:20 0:27:55
439 398 KOZIK OLGA K 47 K 30-39 18 BRANIEWO 10km 0:53:40 11.18 [km/h] 12:22 0:00:22 0:27:03 0:26:15
440 508 MATEUSIAK ARKADIUSZ M 393 M 40-49 120 ELBLAG PORTEL.PL PORTEL.PL 10km 0:53:41 11.18 [km/h] 12:22 0:00:21 0:24:53 0:28:27
441 895 WOJCIESZYŃSKI DARIUSZ M 394 M 30-39 148 ELBLĄG 10km 0:53:46 11.16 [km/h] 12:23 0:00:45 0:26:31 0:26:30
442 512 MAZUR ANDRZEJ M 395 M 40-49 121 ELBLĄG 10km 0:53:47 11.16 [km/h] 12:23 0:00:11 0:25:43 0:27:53
443 767 SPRINGER PIOTR M 396 M 30-39 149 ELBLĄG 10km 0:53:50 11.15 [km/h] 12:23 0:00:17 0:26:01 0:27:32
444 184 FUKACZ MARIUSZ M 397 M 50-59 30 ELBLĄG 10km 0:53:51 11.14 [km/h] 12:23 0:01:03 0:24:55 0:27:53
445 364 KOCH MARCIN M 398 M 30-39 150 ELBLAG 10km 0:53:51 11.14 [km/h] 12:23 0:00:57 0:25:51 0:27:03
446 13 ANTONIEWICZ MARCIN M 399 M 30-39 151 ELBLAG 10km 0:53:53 11.14 [km/h] 12:23 0:00:59 0:25:53 0:27:01
447 240 GRZYBOWSKI PIOTR M 400 M 40-49 122 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:53:53 11.14 [km/h] 12:23 0:00:12 0:26:12 0:27:29
448 645 PONIEWAŻ MARCIN M 401 M 30-39 152 ELBLAG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:53:55 11.13 [km/h] 12:24 0:00:21 0:26:15 0:27:19
449 836 TOMIAŁOJĆ ANDRZEJ M 402 M 30-39 153 ELBLĄG 10km 0:53:55 11.13 [km/h] 12:24 0:00:55 0:27:41 0:25:19
450 238 GRZESZCZAK AGNIESZKA K 48 K 20-29 9 ELBLĄG 10km 0:53:56 11.12 [km/h] 12:24 0:00:49 0:25:50 0:27:17
451 909 WYMYSŁOWSKI MICHAŁ M 403 M 30-39 154 GDAŃSK 10km 0:54:01 11.11 [km/h] 12:24 0:00:55 0:25:37 0:27:29
452 471 LISOWSKI ADAM M 404 M 30-39 155 OSTRÓDA BBL OSTRÓDA 10km 0:54:04 11.10 [km/h] 12:24 0:00:20 0:26:25 0:27:19
453 233 GRUCHALSKI TOMASZ M 405 M 30-39 156 ELBLĄG 10km 0:54:05 11.09 [km/h] 12:25 0:00:55 0:26:31 0:26:39
454 122 CZAPIEWSKI MICHAŁ M 406 M 30-39 157 GDAŃSK 10km 0:54:06 11.09 [km/h] 12:25 0:00:24 0:25:46 0:27:56
455 437 KWAS MARIUSZ M 407 M 50-59 31 ELBLĄG 10km 0:54:06 11.09 [km/h] 12:25 0:00:24 0:25:09 0:28:33
456 62 BOETTCHER SYLWIA K 49 K 30-39 19 NICPONIA TRUNSFORMACJA GNIEWU 10km 0:54:08 11.08 [km/h] 12:25 0:00:24 0:25:17 0:28:27
457 264 JACHACY BARTOSZ M 408 M 20-29 63 WARSZAWA EDC RUNNERS 10km 0:54:08 11.08 [km/h] 12:25 0:00:53 0:25:55 0:27:20
458 252 HORBACZEWSKI ŁUKASZ M 409 M 30-39 158 ELBLĄG 10km 0:54:08 11.08 [km/h] 12:25 0:00:52 0:26:37 0:26:39
459 160 DUDZIK PIOTR M 410 M 40-49 123 ELBLĄG EL-AKTYWNI EL-AKTYWNI 10km 0:54:09 11.08 [km/h] 12:25 0:00:27 0:25:32 0:28:10
460 468 LIPSKA BOŻENA K 50 K 50+ 5 ELBLĄG 10km 0:54:12 11.07 [km/h] 12:25 0:00:39 0:26:02 0:27:31
461 115 CIEŚLIK MARTA K 51 K 20-29 10 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:54:12 11.07 [km/h] 12:25 0:00:06 0:26:51 0:27:15
462 483 ŁUCZAK RADOSŁAW M 411 M 30-39 159 ELBLĄG DXC.TECHNOLOGY DXC.TECHNOLOGY 10km 0:54:16 11.06 [km/h] 12:26 0:00:47 0:26:44 0:26:45
463 83 BRYKNER ARKADIUSZ M 412 M 40-49 124 GRUDZIĄDZ 10km 0:54:19 11.05 [km/h] 12:26 0:00:07 0:26:49 0:27:23
464 225 GROCHOWSKI KAROL M 413 M 30-39 160 ELBLĄG 10km 0:54:21 11.04 [km/h] 12:26 0:00:33 0:26:15 0:27:33
465 663 PUCHOWSKA EWELINA K 52 K 30-39 20 GDAŃSK ENERGIA RUNNING TEAM POLAND 10km 0:54:21 11.04 [km/h] 12:26 0:00:20 0:25:30 0:28:31
466 68 BOJARCZYK BARBARA K 53 K 50+ 6 ELBLĄG 10km 0:54:25 11.03 [km/h] 12:27 0:00:39 0:25:49 0:27:57
467 344 KESZ-KARCZEWSKA MAGDALENA K 54 K 40-49 10 SZTUTOWO 10km 0:54:27 11.02 [km/h] 12:27 0:00:20 0:26:02 0:28:05
468 394 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 414 M 40-49 125 LASOWICE WIELKIE 10km 0:54:33 11.00 [km/h] 12:27 0:00:06 0:26:10 0:28:17
469 639 POGORZELSKI SŁAWOMIR M 415 M 40-49 126 ELBLĄG AWANGARDA TEAM AWANGARDA TEAM 10km 0:54:34 11.00 [km/h] 12:27 0:00:28 0:26:47 0:27:19
470 224 GROCHOWSKI JAROSŁAW M 416 M 30-39 161 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:54:38 10.98 [km/h] 12:28 0:00:33 0:26:17 0:27:48
471 140 DASZKIEWICZ GRZEGORZ M 417 M 40-49 127 ELBLĄG 10km 0:54:39 10.98 [km/h] 12:28 0:00:39 0:25:57 0:28:03
472 806 SZOT-CZETOWICZ MARZENA K 55 K 30-39 21 ELBLĄG 10km 0:54:40 10.98 [km/h] 12:28 0:00:31 0:27:18 0:26:51
473 429 KULESZA MACIEJ M 418 M 40-49 128 ELBLAG 10km 0:54:41 10.97 [km/h] 12:28 0:00:36 0:25:59 0:28:06
474 481 ŁAPKOWSKI PATRYK M 419 M 20-29 64 ELBLĄG 10km 0:54:46 10.96 [km/h] 12:29 0:00:30 0:27:02 0:27:14
475 23 BANACH ANDRZEJ M 420 M 20-29 65 OLSZTYN-PISZ LECIMY TUTEJ 10km 0:54:47 10.95 [km/h] 12:29 0:00:23 0:26:39 0:27:45
476 604 PEEK WOJCIECH M 421 M 30-39 162 ELBLĄG 10km 0:54:48 10.95 [km/h] 12:29 0:00:25 0:27:12 0:27:11
477 735 SIDOROWICZ ALEKSANDRA K 56 K 40-49 11 ORNETA SĄ WOLNIEJSI 10km 0:54:49 10.95 [km/h] 12:29 0:00:21 0:26:23 0:28:05
478 602 PAWŁOWSKI KAMIL M 422 M 20-29 66 ELBLĄG 10km 0:54:49 10.95 [km/h] 12:29 0:00:11 0:26:06 0:28:32
479 39 BATKO TOMASZ M 423 M 40-49 129 ELBLĄG 10km 0:54:49 10.95 [km/h] 12:29 0:00:31 0:26:17 0:28:01
480 188 GAJEWSKI SEBASTIAN M 424 M 40-49 130 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 0:54:50 10.94 [km/h] 12:29 0:00:31 0:27:01 0:27:18
481 716 SADOWSKI BARTŁOMIEJ M 425 M 30-39 163 ELBLĄG JW 4808 2.DPLOT 10km 0:54:55 10.93 [km/h] 12:30 0:01:01 0:26:15 0:27:39
482 324 KAMINSKI KRZYSZTOF M 426 M 30-39 164 ELBLĄG 10km 0:54:57 10.92 [km/h] 12:30 0:00:26 0:25:59 0:28:32
483 531 MILEWSKA JOANNA K 57 K 30-39 22 ELBLĄG 10km 0:54:58 10.92 [km/h] 12:30 0:00:36 0:26:57 0:27:25
484 73 BORKOWSKI PRZEMYSŁAW M 427 M 20-29 67 MŁYNARY 10km 0:54:59 10.91 [km/h] 12:30 0:00:31 0:27:04 0:27:24
485 616 PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF M 428 M 30-39 165 CELBOWO ZDROWIE NA BANK 10km 0:54:59 10.91 [km/h] 12:30 0:00:31 0:26:01 0:28:27
486 371 KOMOROWSKA IWONA K 58 K 40-49 12 ELBLĄG 10km 0:55:00 10.91 [km/h] 12:30 0:00:36 0:27:09 0:27:15
487 223 GRĄDZIEL MICHAŁ M 429 M 30-39 166 ELBLĄG 10km 0:55:00 10.91 [km/h] 12:30 0:00:44 0:26:45 0:27:31
488 217 GÓRSKI TOMASZ M 430 M 20-29 68 STARE POLE FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:55:00 10.91 [km/h] 12:30 0:00:33 0:25:58 0:28:29
489 118 CYBELIUS ROBERT M 431 M 40-49 131 DŁUGOBÓR 10km 0:55:03 10.90 [km/h] 12:30 0:00:30 0:27:02 0:27:31
490 503 MARKOWSKI SZYMON M 432 M 40-49 132 TCZEW GEMALTO 10km 0:55:06 10.89 [km/h] 12:31 0:00:30 0:26:32 0:28:04
491 407 KRAŚNIEŃSKI KRZYSZTOF M 433 M 30-39 167 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 0:55:08 10.88 [km/h] 12:31 0:00:29 0:27:03 0:27:36
492 148 DĘBKOWSKI MARCIN M 434 M 40-49 133 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:55:11 10.87 [km/h] 12:31 0:00:25 0:26:15 0:28:31
493 474 LUBAK TOMASZ M 435 M 30-39 168 NOWA WIEŚ KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 10km 0:55:22 10.84 [km/h] 12:32 0:00:03 0:25:37 0:29:42
494 885 WIŚNIEWSKI RAFAŁ M 436 M 20-29 69 ELBLĄG 10km 0:55:25 10.83 [km/h] 12:33 0:00:07 0:26:39 0:28:39
495 150 DOMERACKI MARIUSZ M 437 M 30-39 169 GRONOWO ELBLĄSKIE RATOWNIK TEAM ELBLĄG 10km 0:55:27 10.82 [km/h] 12:33 0:00:49 0:26:18 0:28:20
496 928 ZDUN TOMASZ M 438 M 50-59 32 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 0:55:27 10.82 [km/h] 12:33 0:00:32 0:27:07 0:27:48
497 72 BORKOWSKI MAREK M 439 M 40-49 134 ELBLĄG 10km 0:55:28 10.82 [km/h] 12:33 0:00:49 0:26:15 0:28:24
498 740 SILNICKI WOJCIECH M 440 M 40-49 135 ELBLĄG 10km 0:55:28 10.82 [km/h] 12:33 0:00:19 0:24:51 0:30:18
499 731 SĘKOWSKI SŁAWOMIR M 441 M 30-39 170 ELBLĄG OSP RATOWNICTWO WODNE ELBLĄG 10km 0:55:29 10.81 [km/h] 12:33 0:00:49 0:26:15 0:28:25
500 831 TOMASZEWICZ PIOTR M 442 M 50-59 33 ELBLĄG 10km 0:55:32 10.80 [km/h] 12:33 0:00:41 0:26:39 0:28:12
501 195 GAWRYLAK PAWEŁ M 443 M 30-39 171 GDAŃSK 10km 0:55:35 10.79 [km/h] 12:34 0:00:31 0:27:02 0:28:02
502 860 WALAS GRZEGORZ M 444 M 40-49 136 ELBLĄG 10km 0:55:41 10.78 [km/h] 12:34 0:00:36 0:28:16 0:26:49
503 646 POPIELARCZYK ROBERT M 445 M 40-49 137 GRONOWO GÓRNE 10km 0:55:41 10.78 [km/h] 12:34 0:00:18 0:25:47 0:29:36
504 71 BORIS ANETA K 59 K 30-39 23 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 0:55:42 10.77 [km/h] 12:34 0:00:30 0:27:02 0:28:10
505 384 KOWALCZYK ADRIAN M 446 M 20-29 70 ELBLĄG 10km 0:55:43 10.77 [km/h] 12:34 0:00:29 0:27:30 0:27:44
506 163 DUL PIOTR M 447 M 40-49 138 ELBLĄG 10km 0:55:44 10.77 [km/h] 12:34 0:00:30 0:27:04 0:28:10
507 451 LENART KRZYSZTOF M 448 M 20-29 71 TOLKMICKO 10km 0:55:45 10.76 [km/h] 12:35 0:00:59 0:27:30 0:27:16
508 632 POCAŁUJKO ADRIAN M 449 M 30-39 172 ELBLĄG 10km 0:55:45 10.76 [km/h] 12:35 0:00:51 0:26:43 0:28:11
509 600 PAWLAK ŁUKASZ M 450 M 20-29 72 NOWY DWÓR GDAŃSKI 10km 0:55:48 10.75 [km/h] 12:35 0:00:39 0:26:39 0:28:30
510 382 KOTOWICZ MONIKA K 60 K 30-39 24 PRZEZMARK 10km 0:55:49 10.75 [km/h] 12:35 0:00:31 0:27:00 0:28:18
511 386 KOWALCZYK JAROSŁAW M 451 M 40-49 139 ELBLĄG 10km 0:55:51 10.74 [km/h] 12:35 0:00:29 0:27:28 0:27:54
512 528 MIKULA DAMIAN M 452 M 20-29 73 ELBLĄG DXC.TECHNOLOGY DXC.TECHNOLOGY 10km 0:55:52 10.74 [km/h] 12:35 0:00:21 0:25:57 0:29:34
513 456 LESZCZYŃSKI ŁUKASZ M 453 M 30-39 173 ELBLĄG 10km 0:55:53 10.74 [km/h] 12:35 0:00:35 0:26:45 0:28:33
514 287 JASKOT JERZY M 454 M 60+ 15 MALBORK NIEZRZESZONY 10km 0:55:55 10.73 [km/h] 12:36 0:00:20 0:26:45 0:28:50
515 579 ORZESZEK PAULINA K 61 K 30-39 25 ELBLĄG 10km 0:55:59 10.72 [km/h] 12:36 0:00:05 0:26:52 0:29:02
516 866 WĄSIK BARTŁOMIEJ M 455 M 20-29 74 GDAŃSK 10km 0:56:02 10.71 [km/h] 12:36 0:00:11 0:26:16 0:29:35
517 431 KULIK TOMASZ M 456 M 30-39 174 MALBORK 10km 0:56:08 10.69 [km/h] 12:37 0:00:34 0:27:00 0:28:34
518 713 RZADKIEWICZ ADAM M 457 M 30-39 175 ELBLĄG 10km 0:56:10 10.68 [km/h] 12:37 0:00:26 0:27:05 0:28:39
519 561 ODZIEMCZYK PIOTR M 458 M 40-49 140 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:56:17 10.66 [km/h] 12:38 0:00:16 0:27:28 0:28:33
520 476 LUDKIEWICZ DAWID M 459 M 30-39 176 ELBLĄG 10km 0:56:19 10.65 [km/h] 12:38 0:00:31 0:27:07 0:28:41
521 619 PILECKI KAZIMIERZ M 460 M 60+ 16 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 0:56:20 10.65 [km/h] 12:38 0:00:12 0:26:49 0:29:19
522 464 LEWANDOWSKI DANIEL M 461 M 50-59 34 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:56:21 10.65 [km/h] 12:38 0:00:43 0:26:18 0:29:20
523 113 CICHOWSKI MARCIN M 462 M 40-49 141 ELBLĄG 10km 0:56:22 10.64 [km/h] 12:38 0:00:49 0:27:12 0:28:21
524 402 KRAJ PAWEŁ M 463 M 40-49 142 ELBLĄG 10km 0:56:22 10.64 [km/h] 12:38 0:00:26 0:27:24 0:28:32
525 581 OSTROWSKA MONIKA K 62 K 30-39 26 BRODNICA SZALONE BRODNICZANKI 10km 0:56:22 10.64 [km/h] 12:38 0:00:30 0:27:28 0:28:24
526 444 KWIDZIŃSKI WALDEMAR M 464 M 40-49 143 ELBLĄG 10km 0:56:23 10.64 [km/h] 12:38 0:00:28 0:26:54 0:29:01
527 617 PIETRUSZYŃSKI JANUSZ M 465 M 40-49 144 ELBLĄG WWW.JANUSZPIETRUSZYNSKI.PL 10km 0:56:23 10.64 [km/h] 12:38 0:00:34 0:26:58 0:28:51
528 342 KAŚKIEWICZ GRZEGORZ M 466 M 30-39 177 ELBLĄG 10km 0:56:25 10.64 [km/h] 12:39 0:00:25 0:26:36 0:29:24
529 851 TUREK DARIUSZ M 467 M 50-59 35 OLSZTYN 10km 0:56:31 10.62 [km/h] 12:39 0:00:31 0:26:59 0:29:01
530 783 STRAMSKA BEATA K 63 K 30-39 27 GDAŃSK NORDHR/FINESTMEDIA 10km 0:56:34 10.61 [km/h] 12:39 0:00:00 0:26:44 0:29:50
531 554 NOWAK KAMIL M 468 M 30-39 178 TYCHY RUNHOGS TYCHY 10km 0:56:36 10.60 [km/h] 12:40 0:00:05 0:27:30 0:29:01
532 133 CZĘCZEK BEATA K 64 K 30-39 28 ELBLAG 10km 0:56:38 10.59 [km/h] 12:40 0:00:31 0:26:43 0:29:24
533 565 OLENIACZ PAWEL M 469 M 30-39 179 ELBLĄG 10km 0:56:38 10.59 [km/h] 12:40 0:00:13 0:25:55 0:30:30
534 88 BUDKA TOMASZ M 470 M 30-39 180 MARZEWO 10km 0:56:39 10.59 [km/h] 12:40 0:01:05 0:27:41 0:27:53
535 620 PILSKI ANDRZEJ M 471 M 60+ 17 FROMBORK BAREFOOT RUNNERS SOCIETY UK 10km 0:56:40 10.59 [km/h] 12:40 0:00:50 0:27:21 0:28:29
536 161 DUFOUR VINCENT M 472 M 50-59 36 COMPIEGNE MIASTA PARTNERSKIE MIASTA PARTNERSKIE 10km 0:56:40 10.59 [km/h] 12:40 0:00:02 0:27:07 0:29:31
537 709 RYCHLIŃSKI DAMIAN M 473 M 30-39 181 SŁUPSK 10km 0:56:40 10.59 [km/h] 12:40 0:00:24 0:26:26 0:29:50
538 560 NOWOŚWIAT ARKADIUSZ M 474 M 20-29 75 ELBLĄG 10km 0:56:43 10.58 [km/h] 12:40 0:00:37 0:27:54 0:28:12
539 551 NEUMANN JACEK M 475 M 30-39 182 GDAŃSK 10km 0:56:46 10.57 [km/h] 12:41 0:00:53 0:27:42 0:28:11
540 482 ŁASKOWSKI SŁAWOMIR M 476 M 50-59 37 ELBLĄG 10km 0:56:48 10.56 [km/h] 12:41 0:00:36 0:27:16 0:28:56
541 409 KRAUSE IWONA K 65 K 40-49 13 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 0:56:49 10.56 [km/h] 12:41 0:00:30 0:27:01 0:29:18
542 351 KLAWIKOWSKI MICHAŁ M 477 M 20-29 76 ELBLĄG 10km 0:56:49 10.56 [km/h] 12:41 0:00:29 0:27:07 0:29:13
543 110 CICHOŃ TOMASZ M 478 M 30-39 183 ELBLĄG 10km 0:56:50 10.56 [km/h] 12:41 0:00:30 0:27:04 0:29:16
544 166 DUTKIEWICZ JAKUB M 479 M 20-29 77 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:56:50 10.56 [km/h] 12:41 0:00:34 0:26:26 0:29:50
545 12 ANIMUCKI ADAM M 480 M 20-29 78 ŻURAWIEC 10km 0:56:54 10.54 [km/h] 12:41 0:00:23 0:25:13 0:31:18
546 354 KLIMASZEWSKA LUCYNA K 66 K 30-39 29 BRANIEWO 10km 0:56:59 10.53 [km/h] 12:42 0:00:50 0:27:06 0:29:03
547 26 BANIEL DAWID M 481 M 20-29 79 SŁOBITY 10km 0:57:00 10.53 [km/h] 12:42 0:00:35 0:27:06 0:29:19
548 884 WIŚNIEWSKA KATARZYNA K 67 K 30-39 30 ELBLĄG 10km 0:57:00 10.53 [km/h] 12:42 0:00:33 0:26:55 0:29:32
549 257 IWKO IZABELA K 68 K 20-29 11 SUCHACZ 10km 0:57:01 10.52 [km/h] 12:42 0:00:42 0:26:42 0:29:37
550 372 KOMOROWSKI ARKADIUSZ M 482 M 30-39 184 OLSZTYN 10km 0:57:02 10.52 [km/h] 12:42 0:00:45 0:27:28 0:28:49
551 343 KAZIMIEROWICZ ŁUKASZ M 483 M 20-29 80 ELBLĄG 10km 0:57:06 10.51 [km/h] 12:43 0:00:17 0:27:08 0:29:41
552 54 BLANCHARD PHILIPPE M 484 M 60+ 18 COMPIEGNE MIASTA PARTNERSKIE MIASTA PARTNERSKIE 10km 0:57:16 10.48 [km/h] 12:44 0:00:00 0:27:47 0:29:29
553 144 DEMCZUK ANDRZEJ M 485 M 30-39 185 ELBLĄG KLUB BIEGOWY TADEUSZA 10km 0:57:17 10.47 [km/h] 12:44 0:00:59 0:25:57 0:30:21
554 425 KUCZURO ANNA K 69 K 20-29 12 ELBLĄG 10km 0:57:18 10.47 [km/h] 12:44 0:00:34 0:27:31 0:29:13
555 935 ZYDLEWSKI MAREK M 486 M 40-49 145 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:57:23 10.46 [km/h] 12:44 0:00:37 0:26:53 0:29:53
556 760 SOŁOWIEJ DANIEL M 487 M 40-49 146 ELBLĄG 10km 0:57:24 10.45 [km/h] 12:44 0:00:33 0:27:08 0:29:43
557 743 SIWCZAK MARCIN M 488 M 40-49 147 ELBLAG 10km 0:57:25 10.45 [km/h] 12:45 0:00:18 0:28:06 0:29:01
558 319 KALITA MIROSŁAW M 489 M 50-59 38 ELBLĄG 10km 0:57:26 10.45 [km/h] 12:45 0:00:26 0:27:00 0:30:00
559 781 STOPA ANNA K 70 K 40-49 14 ELBLĄG 10km 0:57:27 10.44 [km/h] 12:45 0:00:29 0:27:48 0:29:10
560 213 GÓRKA ANNA K 71 K 30-39 31 ELBLĄG 10km 0:57:29 10.44 [km/h] 12:45 0:00:24 0:27:23 0:29:42
561 237 GRZELAKOWSKA MAGDA K 72 K 30-39 32 ELBLAG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:57:29 10.44 [km/h] 12:45 0:00:34 0:27:10 0:29:45
562 908 WYŁOGA HUBERT M 490 M 20-29 81 ELBLĄG OIRP GDAŃSK/STREET WORKOUT ELBLĄG 10km 0:57:30 10.43 [km/h] 12:45 0:00:34 0:28:17 0:28:39
563 539 MINKIEWICZ WOJCIECH M 491 M 40-49 148 ELBLĄG MJAZZGA 10km 0:57:32 10.43 [km/h] 12:45 0:01:00 0:28:02 0:28:30
564 329 KANIA JAREK M 492 M 30-39 186 GDYNIA OJCOWSKASTRONAMOCY.PL 10km 0:57:33 10.43 [km/h] 12:45 0:00:37 0:28:22 0:28:34
565 53 BILIŃSKI SEBASTIAN M 493 M 20-29 82 WILCZĘTA PORTEL.PL PORTEL.PL 10km 0:57:34 10.42 [km/h] 12:45 0:00:41 0:28:30 0:28:23
566 96 CEGIELSKI PRZEMYSŁAW M 494 M 30-39 187 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 10km 0:57:35 10.42 [km/h] 12:46 0:00:23 0:25:50 0:31:22
567 681 RODZIEWICZ DARIUSZ M 495 M 50-59 39 ELBLĄG 10km 0:57:42 10.40 [km/h] 12:46 0:00:39 0:26:52 0:30:11
568 296 JAŻDŻEWSKA IWONA K 73 K 40-49 15 MALBORK 10km 0:57:42 10.40 [km/h] 12:46 0:00:34 0:27:19 0:29:49
569 547 MORAWSKI JAROSLAW M 496 M 40-49 149 ELBLAG 10km 0:57:44 10.39 [km/h] 12:46 0:00:15 0:27:45 0:29:44
570 17 BACHURSKA ANETA K 74 K 30-39 33 ELBLĄG 10km 0:57:45 10.39 [km/h] 12:47 0:00:36 0:28:02 0:29:07
571 18 BACHURSKI DOMINIK M 497 M 30-39 188 ELBLĄG NORPAK TEAM 10km 0:57:46 10.39 [km/h] 12:47 0:00:37 0:28:00 0:29:09
572 532 MILEWSKI JAKUB M 498 M 30-39 189 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:57:50 10.37 [km/h] 12:47 0:00:36 0:28:19 0:28:55
573 38 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 499 M 50-59 40 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:57:50 10.37 [km/h] 12:47 0:00:55 0:27:56 0:28:59
574 206 GNYP DANIEL M 500 M 40-49 150 RÓŻYNY RÓNŻYNY 10km 0:57:58 10.35 [km/h] 12:48 0:00:51 0:27:58 0:29:09
575 208 GODLEWSKI MARCIN M 501 M 40-49 151 ELBLĄG PORTEL.PL PORTEL.PL 10km 0:57:58 10.35 [km/h] 12:48 0:00:39 0:27:53 0:29:26
576 74 BOROWSKI KRZYSZTOF M 502 M 30-39 190 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:57:59 10.35 [km/h] 12:48 0:00:50 0:24:47 0:32:22
577 422 KUBISIAK JÓZEF M 503 M 60+ 19 ELBLĄG 10km 0:58:05 10.33 [km/h] 12:49 0:00:44 0:27:53 0:29:28
578 707 RUTKOWSKI SEBASTIAN M 504 M 30-39 191 GRONOWO GÓRNE 10km 0:58:05 10.33 [km/h] 12:49 0:00:49 0:27:28 0:29:48
579 842 TROCKA LUIZA K 75 K 30-39 34 POZNAŃ 10km 0:58:09 10.32 [km/h] 12:49 0:00:40 0:27:57 0:29:32
580 843 TROCKI GRZEGORZ M 505 M 30-39 192 POZNAŃ 10km 0:58:13 10.31 [km/h] 12:49 0:00:37 0:28:03 0:29:33
581 533 MILEWSKI KAROL M 506 M 30-39 193 LIDZBARK WARMIŃSKI 10km 0:58:17 10.29 [km/h] 12:50 0:00:16 0:27:54 0:30:07
582 183 FUDAL MONIKA K 76 K 30-39 35 ELBLĄG 10km 0:58:18 10.29 [km/h] 12:50 0:00:29 0:27:27 0:30:22
583 892 WOJCIECHOWSKI MICHAŁ M 507 M 30-39 194 ELBLĄG 10km 0:58:19 10.29 [km/h] 12:50 0:00:09 0:27:01 0:31:09
584 807 SZTORC ADAM M 508 M 20-29 83 SZTUM DXC.TECHNOLOGY DXC.TECHNOLOGY 10km 0:58:20 10.29 [km/h] 12:50 0:00:45 0:28:51 0:28:44
585 823 TERECH KINGA K 77 K 20-29 13 PASŁĘK 10km 0:58:20 10.29 [km/h] 12:50 0:00:27 0:27:34 0:30:19
586 201 GŁADKI ZDZISŁAW M 509 M 60+ 20 ELBLĄG ESK NESTORA W ELBLAGU 10km 0:58:20 10.29 [km/h] 12:50 0:00:21 0:26:46 0:31:13
587 899 WOŹNIAK KARINA K 78 K 30-39 36 GŁOSKÓW 10km 0:58:20 10.29 [km/h] 12:50 0:00:20 0:27:08 0:30:52
588 633 PODGÓRSKA ALEKSANDRA K 79 K 20-29 14 BARDYNY 10km 0:58:29 10.26 [km/h] 12:51 0:00:35 0:27:25 0:30:29
589 563 OLECH PAWEŁ M 510 M 30-39 195 ELBLĄG DRINTEAM ELBLĄG 10km 0:58:30 10.26 [km/h] 12:51 0:00:13 0:28:55 0:29:22
590 824 TERECH PATRYCJA K 80 K 20-29 15 PASŁĘK 10km 0:58:31 10.25 [km/h] 12:51 0:00:27 0:27:33 0:30:31
591 813 ŚLĘZAK ADAM M 511 M 20-29 84 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 10km 0:58:33 10.25 [km/h] 12:51 0:00:00 0:27:00 0:31:33
592 336 KARCZEWSKI ANDRZEJ M 512 M 40-49 152 SZTUTOWO 10km 0:58:36 10.24 [km/h] 12:52 0:00:19 0:27:48 0:30:29
593 194 GAWROŃSKI KAROL M 513 M 30-39 196 GDAŃSK RUDY SIĘ ŻENI 10km 0:58:37 10.24 [km/h] 12:52 0:00:52 0:28:38 0:29:07
594 179 SZULC MACIEJ M 514 M 40-49 153 ELBLĄG - 10km 0:58:38 10.23 [km/h] 12:52 0:00:48 0:28:46 0:29:04
595 766 SPIEK SYLWIA K 81 K 20-29 16 ELBLĄG 10km 0:58:42 10.22 [km/h] 12:52 0:00:36 0:28:37 0:29:29
596 862 WALTER TOMASZ M 515 M 30-39 197 ELBLĄG TYGRYS ELBLĄG 10km 0:58:43 10.22 [km/h] 12:52 0:00:51 0:27:43 0:30:09
597 753 SMOLAREK ROBERT M 516 M 40-49 154 ELBLĄG 10km 0:58:44 10.22 [km/h] 12:52 0:00:09 0:25:57 0:32:38
598 258 IWON ARKADIUSZ M 517 M 20-29 85 ELBLĄG 10km 0:58:44 10.22 [km/h] 12:52 0:00:38 0:29:08 0:28:58
599 926 ZAWIDZKI WALDEMAR M 518 M 40-49 155 TARNOWO PODGÓRNE TEAM KOMPLET I PRZYJACIELE TEAM KOMPLET I PRZYJACIELE 10km 0:58:45 10.21 [km/h] 12:53 0:00:38 0:27:33 0:30:34
600 615 PIETRUSZKA TOMASZ M 519 M 30-39 198 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:58:46 10.21 [km/h] 12:53 0:00:31 0:29:22 0:28:53
601 229 GROSZYK ŁUKASZ M 520 M 30-39 199 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:58:47 10.21 [km/h] 12:53 0:00:38 0:29:08 0:29:01
602 865 WĄSICKI MARIUSZ M 521 M 30-39 200 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:58:54 10.19 [km/h] 12:53 0:00:44 0:26:38 0:31:32
603 294 JAWORSKI PIOTR M 522 M 50-59 41 ELBLĄG 10km 0:58:56 10.18 [km/h] 12:54 0:00:21 0:27:04 0:31:31
604 784 STRYJEWSKI KAROL M 523 M 30-39 201 ELBLĄG 10km 0:58:56 10.18 [km/h] 12:54 0:00:32 0:24:46 0:33:38
605 660 PRZYBYSZ JAROSŁAW M 524 M 50-59 42 POMORSKA WIEŚ 10km 0:58:58 10.18 [km/h] 12:54 0:00:07 0:26:58 0:31:53
606 103 CHODNICKI DARIUSZ M 525 M 40-49 156 OLSZTYN 10km 0:59:01 10.17 [km/h] 12:54 0:00:45 0:27:45 0:30:31
607 647 POROWSKI MIROSŁAW M 526 M 50-59 43 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:59:04 10.16 [km/h] 12:54 0:00:52 0:29:00 0:29:12
608 359 KŁUBCZUK ŁUKASZ M 527 M 30-39 202 ELBLĄG 2 DPLOT 10km 0:59:05 10.16 [km/h] 12:55 0:00:29 0:27:06 0:31:30
609 379 KOŚCIN RAFAŁ M 528 M 40-49 157 ELBLĄG RCI OLSZTYN 10km 0:59:07 10.15 [km/h] 12:55 0:00:49 0:27:14 0:31:04
610 656 PROKOP MARIUSZ M 529 M 40-49 158 ELBLĄG PORTEL.PL PORTEL.PL 10km 0:59:12 10.14 [km/h] 12:55 0:00:40 0:29:04 0:29:28
611 887 WITEK SYLWIA K 82 K 40-49 16 MALBORK 10km 0:59:12 10.14 [km/h] 12:55 0:00:28 0:27:51 0:30:53
612 251 HOOG WIOLETA K 83 K 30-39 37 MIŁORADZ 10km 0:59:12 10.14 [km/h] 12:55 0:00:27 0:28:38 0:30:07
613 212 GOSTKOWSKA KAROLINA K 84 K 40-49 17 GRONOWO GÓRNE PORTEL.PL PORTEL.PL 10km 0:59:13 10.13 [km/h] 12:55 0:00:39 0:29:05 0:29:29
614 601 PAWŁOSKA KAROLINA K 85 K 30-39 38 ELBLĄG PORTEL.PL PORTEL.PL 10km 0:59:13 10.13 [km/h] 12:55 0:00:39 0:29:03 0:29:31
615 634 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 530 M 20-29 86 ELBLĄG 10km 0:59:13 10.13 [km/h] 12:55 0:00:22 0:27:49 0:31:02
616 132 CZERNIAKOWSKA PAULINA K 86 K 30-39 39 MALBORK 10km 0:59:15 10.13 [km/h] 12:56 0:00:37 0:28:46 0:29:52
617 317 KALINOWSKI PIOTR M 531 M 30-39 203 BŁOTNICA FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:59:16 10.12 [km/h] 12:56 0:00:56 0:28:58 0:29:22
618 790 SZABELSKI ADAM M 532 M 30-39 204 ELBLĄG 10km 0:59:17 10.12 [km/h] 12:56 0:00:32 0:27:09 0:31:36
619 854 TYCZYŃSKI ROBERT M 533 M 20-29 87 ELBLĄG JBB 10km 0:59:18 10.12 [km/h] 12:56 0:00:42 0:30:06 0:28:30
620 232 GRUCHALSKI RAFAŁ M 534 M 40-49 159 ELBLĄG PORTEL.PL PORTEL.PL 10km 0:59:18 10.12 [km/h] 12:56 0:00:38 0:29:05 0:29:35
621 332 KAPLA MARTA K 87 K 30-39 40 ELBLĄG ELBLĄG BIEGA 10km 0:59:19 10.12 [km/h] 12:56 0:00:36 0:28:03 0:30:40
622 454 LENZER DANIEL M 535 M 30-39 205 ELBLĄG JW 4808 2.DPLOT 10km 0:59:19 10.12 [km/h] 12:56 0:00:55 0:26:58 0:31:26
623 518 MICHALSKI PRZEMYSŁAW M 536 M 40-49 160 GDAŃSK 2 MORSKI PUŁK STRZELCÓW 10km 0:59:22 10.11 [km/h] 12:56 0:00:40 0:28:15 0:30:27
624 199 GIBAS SŁAWOMIR M 537 M 30-39 206 ELBLAG 10km 0:59:23 10.10 [km/h] 12:56 0:00:08 0:28:30 0:30:45
625 756 SMOLSKA TERESA K 88 K 50+ 7 MŁYNARY 10km 0:59:27 10.09 [km/h] 12:57 0:00:34 0:29:07 0:29:46
626 355 KLIMCZAK JUSTYNA K 89 K 20-29 17 MŁYNARY 10km 0:59:27 10.09 [km/h] 12:57 0:00:34 0:29:06 0:29:47
627 638 POGORZELSKI DAREK M 538 M 40-49 161 ELBLĄG AWANGARDA TEAM AWANGARDA TEAM 10km 0:59:28 10.09 [km/h] 12:57 0:00:28 0:28:15 0:30:45
628 720 SADOWY RAFAL M 539 M 40-49 162 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:59:32 10.08 [km/h] 12:57 0:00:23 0:28:48 0:30:21
629 405 KRASOWSKA DANUTA K 90 K 50+ 8 ELBLĄG SP 18 ELBLĄG 10km 0:59:34 10.07 [km/h] 12:57 0:00:33 0:28:42 0:30:19
630 605 PENK DANIEL M 540 M 30-39 207 GDAŃSK GDEL GDEL 10km 0:59:40 10.06 [km/h] 12:58 0:00:34 0:29:13 0:29:53
631 267 JAKUBOWSKA ANNA K 91 K 40-49 18 PASLEK 10km 0:59:41 10.05 [km/h] 12:58 0:00:28 0:28:32 0:30:41
632 664 PUCHOWSKI JAN M 541 M 20-29 88 ELBLĄG WIKINGOWIE.ELBLAG.PL WIKINGOWIE.ELBLAG.PL 10km 0:59:41 10.05 [km/h] 12:58 0:00:34 0:28:25 0:30:42
633 45 BEDNAREK MARCIN M 542 M 30-39 208 BIAŁOBRZEGI GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:59:42 10.05 [km/h] 12:58 0:00:40 0:29:51 0:29:11
634 334 KARAŚ MAGDALENA K 92 K 20-29 18 ELBLĄG 10km 0:59:43 10.05 [km/h] 12:58 0:00:38 0:28:24 0:30:41
635 76 BORZYMOWSKI TOMASZ M 543 M 30-39 209 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 0:59:46 10.04 [km/h] 12:59 0:00:40 0:29:52 0:29:14
636 325 KAMIŃSKA SYLWIA K 93 K 30-39 41 ELBLĄG 10km 0:59:50 10.03 [km/h] 12:59 0:00:25 0:29:21 0:30:04
637 752 SMENTOCH KAROLINA K 94 K 20-29 19 ŻUKOWO 10km 0:59:50 10.03 [km/h] 12:59 0:00:36 0:28:44 0:30:30
638 677 RENKEL ROBERT M 544 M 30-39 210 ELBLAG 10km 0:59:52 10.02 [km/h] 12:59 0:00:32 0:27:01 0:32:19
639 345 KĘDZIORA MACIEJ M 545 M 40-49 163 OSTRÓDA TRIKENDO 10km 0:59:57 10.01 [km/h] 12:00 0:00:49 0:29:23 0:29:45
640 586 PAJEK-SIELICKA AGNIESZKA K 95 K 30-39 42 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 10km 1:00:02 9.99 [km/h] 12:00 0:00:40 0:29:24 0:29:58
641 418 KRYSZYŁOWICZ DOMINIKA K 96 K 30-39 43 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 1:00:07 9.98 [km/h] 12:01 0:00:31 0:28:11 0:31:25
642 419 KRYSZYŁOWICZ PRZEMYSŁAW M 546 M 30-39 211 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 1:00:08 9.98 [km/h] 12:01 0:00:31 0:28:12 0:31:25
643 749 SKOWROŃSKI KRYSTIAN M 547 M 30-39 212 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 1:00:11 9.97 [km/h] 12:01 0:00:43 0:29:43 0:29:45
644 81 BRÓDKA JOANNA K 97 K 30-39 44 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 1:00:12 9.97 [km/h] 12:01 0:00:42 0:29:45 0:29:45
645 436 KURSZEWSKA MAGDALENA K 98 K 30-39 45 GDAŃSK TEAM ANGIELCZYK TEAM ANGIELCZYK 10km 1:00:20 9.94 [km/h] 12:02 0:00:29 0:27:53 0:31:58
646 187 GAJEWSKA MARTA K 99 K 30-39 46 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 1:00:22 9.94 [km/h] 12:02 0:00:43 0:29:23 0:30:16
647 798 SZELSKI KRYSTIAN M 548 M 30-39 213 ELBLĄG 10km 1:00:29 9.92 [km/h] 12:03 0:00:51 0:31:07 0:28:31
648 840 TROCHIMCZUK PIOTR M 549 M 20-29 89 ELBLĄG 10km 1:00:32 9.91 [km/h] 12:03 0:00:32 0:27:09 0:32:51
649 669 RABESZKO WIOLETTA K 100 K 40-49 19 PRABUTY RCM RODOWO 10km 1:00:35 9.90 [km/h] 12:04 0:00:32 0:28:53 0:31:10
650 622 PIOTROWSKI DARIUSZ M 550 M 50-59 44 OLSZTYN 10km 1:00:38 9.90 [km/h] 12:04 0:00:44 0:28:46 0:31:08
651 180 FILIPIUK KAROL M 551 M 30-39 214 ELBLĄG 10km 1:00:40 9.89 [km/h] 12:04 0:00:38 0:28:26 0:31:36
652 202 GŁADYSZ KRZYSZTOF M 552 M 40-49 164 ŚWIECIE 10km 1:00:43 9.88 [km/h] 12:04 0:00:14 0:28:25 0:32:04
653 856 URBAŃSKA PATRYCJA K 101 K 30-39 47 GDAŃSK ELBLĄSKA GRUPA PARALOTNIOWA #TAKIELOTY 10km 1:00:44 9.88 [km/h] 12:04 0:00:33 0:29:57 0:30:14
654 249 HILLAR TOMASZ M 553 M 30-39 215 ELBLĄG ELBLĄSKA GRUPA PARALOTNIOWA #TAKIELOTY 10km 1:00:47 9.87 [km/h] 12:05 0:00:33 0:29:57 0:30:17
655 894 WOJCIECHOWSKI RYSZARD M 554 M 40-49 165 ELBLĄG 10km 1:00:47 9.87 [km/h] 12:05 0:00:02 0:28:08 0:32:37
656 925 ZASKIEWICZ MICHAŁ M 555 M 30-39 216 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 1:00:49 9.87 [km/h] 12:05 0:00:34 0:28:21 0:31:54
657 629 PŁOCHA TOMASZ M 556 M 40-49 166 POGÓRZE 10km 1:00:49 9.87 [km/h] 12:05 0:00:39 0:28:13 0:31:57
658 205 GŁOWACKA ANNA K 102 K 40-49 20 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 10km 1:00:52 9.86 [km/h] 12:05 0:00:32 0:28:20 0:32:00
659 868 WCISŁA JERZY M 557 M 60+ 21 ELBLĄG 10km 1:00:56 9.85 [km/h] 12:06 0:00:21 0:28:23 0:32:12
660 79 BRĘDOWSKI PIOTR M 558 M 40-49 167 ELBLĄG 10km 1:00:58 9.84 [km/h] 12:06 0:00:32 0:28:07 0:32:19
661 580 ORZOŁ KATARZYNA K 103 K 40-49 21 ELBLĄG 10km 1:01:00 9.84 [km/h] 12:06 0:00:29 0:28:15 0:32:16
662 121 CZAJKOWSKA ANNA K 104 K 30-39 48 ELBLAG 10km 1:01:04 9.83 [km/h] 12:06 0:00:29 0:28:53 0:31:42
663 360 KMITA SYLWIA K 105 K 40-49 22 ELBLĄG 10km 1:01:04 9.83 [km/h] 12:06 0:00:53 0:28:46 0:31:25
664 250 HOFMANN HEIKO M 559 M 20-29 90 ELBLĄG 10km 1:01:06 9.82 [km/h] 12:07 0:00:30 0:28:30 0:32:06
665 722 SANECKI PIOTR M 560 M 30-39 217 PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 10km 1:01:07 9.82 [km/h] 12:07 0:00:50 0:30:56 0:29:21
666 77 BOSS MARTA K 106 K 40-49 23 ELBLĄG 10km 1:01:08 9.81 [km/h] 12:07 0:00:02 0:29:22 0:31:44
667 101 CHMIELEWSKI IRENEUSZ M 561 M 40-49 168 GRONOWO GÓRNE 10km 1:01:10 9.81 [km/h] 12:07 0:00:50 0:29:53 0:30:27
668 695 ROSTOWSKI KRZYSZTOF M 562 M 20-29 91 ELBLĄG 10km 1:01:11 9.81 [km/h] 12:07 0:00:50 0:29:18 0:31:03
669 654 PROCYK ALEKSANDRA K 107 K 20-29 20 ELBLĄG 10km 1:01:11 9.81 [km/h] 12:07 0:00:51 0:29:16 0:31:04
670 227 GROMADZKI ADAM M 563 M 30-39 218 ELBLĄG 10km 1:01:19 9.79 [km/h] 12:08 0:00:47 0:29:03 0:31:29
671 529 MIKULA KAMIL M 564 M 30-39 219 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 1:01:19 9.79 [km/h] 12:08 0:00:33 0:29:26 0:31:20
672 566 OLESIŃSKA AGNIESZKA K 108 K 30-39 49 ELBLĄG EL-AKTYWNI EL-AKTYWNI 10km 1:01:19 9.79 [km/h] 12:08 0:00:47 0:29:02 0:31:30
673 630 PŁONKA JAN M 565 M 60+ 22 ELBLĄG 10km 1:01:20 9.78 [km/h] 12:08 0:00:51 0:29:25 0:31:04
674 32 BARCIKOWSKA AGNIESZKA K 109 K 20-29 21 ELBLAG 10km 1:01:22 9.78 [km/h] 12:08 0:00:54 0:30:28 0:30:00
675 33 BARCIKOWSKA WIOLETTA K 110 K 40-49 24 ELBLAG 10km 1:01:23 9.77 [km/h] 12:08 0:00:54 0:30:25 0:30:04
676 1 ADAMOWSKI ANDRZEJ M 566 M 30-39 220 ELBLĄG KMP ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km 1:01:24 9.77 [km/h] 12:08 0:00:31 0:28:24 0:32:29
677 648 POSIECZ-POLKOWSKA JOANNA K 111 K 20-29 22 GDAŃSK 10km 1:01:26 9.77 [km/h] 12:09 0:00:50 0:29:19 0:31:17
678 576 DMITRIJEV JEKATERINA K 112 K 30-39 50 ESTONIA NARWA MIASTO PARTNERSKIE 10km 1:01:29 9.76 [km/h] 12:09 0:00:27 0:29:09 0:31:53
679 700 RUCIŃSKI ADAM M 567 M 30-39 221 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 1:01:29 9.76 [km/h] 12:09 0:00:53 0:29:06 0:31:30
680 89 BUDNIK PETR M 568 M 60+ 23 KALININGRAD MIASTA PARTNERSKIE MIASTA PARTNERSKIE 10km 1:01:30 9.76 [km/h] 12:09 0:00:20 0:29:10 0:32:00
681 754 SMOLKA ANGELIKA K 113 K 20-29 23 BRANIEWO 10km 1:01:38 9.73 [km/h] 12:10 0:00:47 0:29:12 0:31:39
682 797 SZCZYBELSKI JAROSŁAW M 569 M 40-49 169 ELBLĄG PORTEL.PL PORTEL.PL 10km 1:01:40 9.73 [km/h] 12:10 0:00:40 0:28:30 0:32:30
683 521 MIECZNIKOWSKA MARZENA K 114 K 40-49 25 PRZEZMARK 10km 1:01:41 9.73 [km/h] 12:10 0:00:41 0:29:24 0:31:36
684 592 PAPIERNIK MAGDALENA K 115 K 40-49 26 PRZEZMARK 10km 1:01:42 9.72 [km/h] 12:10 0:00:40 0:29:26 0:31:36
685 679 RIDINGER MICHAŁ M 570 M 30-39 222 ELBLĄG 10km 1:01:42 9.72 [km/h] 12:10 0:00:20 0:27:55 0:33:27
686 356 KLIMEK PIOTR M 571 M 20-29 92 ELBLĄG 10km 1:01:44 9.72 [km/h] 12:10 0:00:30 0:28:48 0:32:26
687 452 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 572 M 60+ 24 BĄDKI 10km 1:01:44 9.72 [km/h] 12:10 0:00:03 0:28:38 0:33:03
688 289 JASTRZĘBSKI MICHAŁ M 573 M 30-39 223 ELBLĄG 10km 1:01:48 9.71 [km/h] 12:11 0:00:58 0:28:32 0:32:18
689 253 HORNIK PRZEMYSLAW M 574 M 40-49 170 ELBLAG 10km 1:01:54 9.69 [km/h] 12:11 0:00:16 0:30:18 0:31:20
690 520 MIECZNIKOWSKA ANNA K 116 K 40-49 27 ELBLĄG PORTEL.PL PORTEL.PL 10km 1:02:00 9.68 [km/h] 12:12 0:00:40 0:29:14 0:32:06
691 69 BOŁTRYK PAWEŁ M 575 M 30-39 224 ELBLĄG WIKINGOWIE.ELBLAG.PL WIKINGOWIE.ELBLAG.PL 10km 1:02:07 9.66 [km/h] 12:13 0:00:38 0:30:03 0:31:26
692 222 JAKUBOWSKI MATEUSZ M 576 M 30-39 225 ELBLĄG 10km 1:02:10 9.65 [km/h] 12:13 0:00:55 0:30:02 0:31:13
693 288 JASKULSKI PRZEMEK M 577 M 40-49 171 ELBLAG WIKINGOWIE.ELBLAG.PL WIKINGOWIE.ELBLAG.PL 10km 1:02:12 9.65 [km/h] 12:13 0:00:37 0:29:40 0:31:55
694 777 STĘPNIAK BARBARA K 117 K 40-49 28 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 1:02:16 9.64 [km/h] 12:14 0:00:43 0:29:01 0:32:32
695 19 BAKALARZ JAROSŁAW M 578 M 50-59 45 ELBLĄG 10km 1:02:17 9.63 [km/h] 12:14 0:00:16 0:29:23 0:32:38
696 93 CAP DOROTA K 118 K 40-49 29 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 1:02:18 9.63 [km/h] 12:14 0:00:43 0:28:56 0:32:39
697 309 JURKIEWICZ ALDONA K 119 K 30-39 51 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 1:02:20 9.63 [km/h] 12:14 0:00:42 0:29:05 0:32:33
698 370 KOMOROWSKA EWA K 120 K 40-49 30 OLSZTYN 10km 1:02:26 9.61 [km/h] 12:15 0:00:46 0:29:11 0:32:29
699 915 ZAJDEL MAŁGORZATA K 121 K 40-49 31 ELBLAG 10km 1:02:28 9.61 [km/h] 12:15 0:00:32 0:29:28 0:32:28
700 466 LIPIAK ARKADIUSZ M 579 M 30-39 226 ELBLĄG 10km 1:02:32 9.59 [km/h] 12:15 0:00:33 0:28:07 0:33:52
701 714 RZECZKOWSKI PAWEŁ M 580 M 40-49 172 ELBLĄG 10km 1:02:35 9.59 [km/h] 12:16 0:00:48 0:30:24 0:31:23
702 608 PĘKALSKA MONIKA K 122 K 30-39 52 ELBLĄG 10km 1:02:35 9.59 [km/h] 12:16 0:00:45 0:29:38 0:32:12
703 447 LASZUK PAULINA K 123 K 20-29 24 ELBLAG 10km 1:02:41 9.57 [km/h] 12:16 0:00:48 0:30:11 0:31:42
704 764 SOWA SYLWEK M 581 M 40-49 173 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 10km 1:02:44 9.56 [km/h] 12:16 0:00:29 0:28:16 0:33:59
705 524 MIERZWA ŁUKASZ M 582 M 30-39 227 ELBLĄG 10km 1:02:51 9.55 [km/h] 12:17 0:00:58 0:27:21 0:34:32
706 169 DYMSKI KRZYSZTOF M 583 M 50-59 46 MALBORK DYMOLE 10km 1:02:52 9.54 [km/h] 12:17 0:00:40 0:29:29 0:32:43
707 596 PARYS ANDRZEJ M 584 M 60+ 25 ELBLĄG 10km 1:02:53 9.54 [km/h] 12:17 0:00:45 0:30:16 0:31:52
708 920 ZANKOWICZ PAWEŁ M 585 M 40-49 174 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 10km 1:02:54 9.54 [km/h] 12:17 0:00:41 0:29:37 0:32:36
709 814 ŚLIWIŃSKI TADEUSZ M 586 M 40-49 175 ELBLĄG 10km 1:02:54 9.54 [km/h] 12:17 0:00:56 0:29:20 0:32:38
710 500 MAMCZYŃSKA JALA K 124 K 40-49 32 ELBLĄG 10km 1:02:56 9.53 [km/h] 12:18 0:00:50 0:30:14 0:31:52
711 945 ŻYŁANIEC TOMASZ M 587 M 40-49 176 BRANIEWO #PROJEKTSUPELBLAG 10km 1:03:31 9.45 [km/h] 12:21 0:00:36 0:30:07 0:32:48
712 193 GAWDZIK PAWEŁ M 588 M 30-39 228 PASŁĘK 10km 1:03:36 9.43 [km/h] 12:22 0:00:49 0:32:12 0:30:35
713 285 JASIŃSKA AGNIESZKA K 125 K 20-29 25 ELBLAG 10km 1:03:38 9.43 [km/h] 12:22 0:00:33 0:29:27 0:33:38
714 833 TOMASZEWSKI MAREK M 589 M 50-59 47 GDAŃSK 10km 1:03:43 9.42 [km/h] 12:22 0:00:38 0:30:11 0:32:54
715 698 RUCHLEWICZ URSZULA K 126 K 40-49 33 SZTUM 10km 1:03:47 9.41 [km/h] 12:23 0:00:10 0:30:26 0:33:11
716 35 BARTKIEWICZ MACIEJ M 590 M 40-49 177 ELBLĄG 10km 1:03:48 9.40 [km/h] 12:23 0:00:52 0:28:32 0:34:24
717 808 SZULIMA ROBERT M 591 M 30-39 229 MARKUSY 10km 1:03:57 9.38 [km/h] 12:24 0:00:44 0:29:28 0:33:45
718 221 SZUTKOWSKI KRZYSZTOF M 592 M 20-29 93 ELBLĄG - 10km 1:04:04 9.37 [km/h] 12:24 0:00:51 0:31:38 0:31:35
719 734 SIATKOWSKA KINGA K 127 K 20-29 26 ELBLĄG 10km 1:04:06 9.36 [km/h] 12:25 0:00:21 0:30:43 0:33:02
720 737 SIENNICKA AGNIESZKA K 128 K 30-39 53 NOWY DWÓR GDAŃSKI 10km 1:04:07 9.36 [km/h] 12:25 0:00:39 0:29:07 0:34:21
721 603 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 593 M 30-39 230 ELBLĄG 10km 1:04:07 9.36 [km/h] 12:25 0:00:50 0:28:00 0:35:17
722 353 KLESZCZEWSKI RYSZARD M 594 M 30-39 231 SŁOBITY - STACJA 10km 1:04:10 9.35 [km/h] 12:25 0:00:51 0:27:58 0:35:21
723 725 SAWICKI MARCIN M 595 M 30-39 232 ELBLĄG RATOWNIK TEAM ELBLĄG 10km 1:04:11 9.35 [km/h] 12:25 0:00:50 0:30:11 0:33:10
724 198 GEREJ SZYMON M 596 M 30-39 233 ELBLĄG 10km 1:04:11 9.35 [km/h] 12:25 0:00:50 0:30:09 0:33:12
725 381 GAWRON MATEUSZ M 597 M 30-39 234 FROMBORK - 10km 1:04:14 9.34 [km/h] 12:25 0:00:50 0:30:15 0:33:09
726 708 RYCHCIK IZA K 129 K 20-29 27 FROMBORK 10km 1:04:15 9.34 [km/h] 12:26 0:00:49 0:30:18 0:33:08
727 696 ROSZYK ANDRZEJ M 598 M 50-59 48 POZNAŃ ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 10km 1:04:17 9.33 [km/h] 12:26 0:00:58 0:30:57 0:32:22
728 82 BRÓDKA TOMASZ M 599 M 30-39 235 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 1:04:23 9.32 [km/h] 12:26 0:00:42 0:30:40 0:33:01
729 306 JUREWICZ ADAM M 600 M 40-49 178 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 1:04:23 9.32 [km/h] 12:26 0:00:42 0:31:37 0:32:04
730 307 JUREWICZ SYLWIA K 130 K 40-49 34 ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km 1:04:23 9.32 [km/h] 12:26 0:00:42 0:31:38 0:32:03
731 690 ROMANOWSKI JAROSŁAW M 601 M 30-39 236 BRANIEWO DXC.TECHNOLOGY DXC.TECHNOLOGY 10km 1:04:24 9.32 [km/h] 12:26 0:00:44 0:33:15 0:30:25
732 886 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR M 602 M 20-29 94 ELBLĄG 0 10km 1:04:27 9.31 [km/h] 12:27 0:00:10 0:29:58 0:34:19
733 699 RUCIŃSKA-CYRAN AGNIESZKA K 131 K 40-49 35 ELBLĄG 10km 1:04:28 9.31 [km/h] 12:27 0:00:22 0:30:48 0:33:18
734 10 ANGIELCZYK MAGDALENA K 132 K 50+ 9 ELBLĄG TEAM ANGIELCZYK TEAM ANGIELCZYK 10km 1:04:29 9.30 [km/h] 12:27 0:00:42 0:29:24 0:34:23
735 526 MIKOŁAJCZUK PAWEŁ M 603 M 20-29 95 GDAŃSK FITBACK 10km 1:04:29 9.30 [km/h] 12:27 0:00:41 0:28:59 0:34:49
736 746 SKOCZEŃ MAŁGORZATA K 133 K 40-49 36 ELBLĄG 10km 1:04:31 9.30 [km/h] 12:27 0:00:22 0:30:47 0:33:22
737 59 BŁAŻEWICZ-BARANOWSKA AGNIESZKA K 134 K 30-39 54 ELBLĄG WIKINGOWIE.ELBLAG.PL WIKINGOWIE.ELBLAG.PL 10km 1:04:39 9.28 [km/h] 12:28 0:00:38 0:30:37 0:33:24
738 302 JĘDRYSEK KAROLINA K 135 K 30-39 55 GDYNIA SZYBKIE TRAMPKI 10km 1:04:39 9.28 [km/h] 12:28 0:00:54 0:28:59 0:34:46
739 346 KĘPIŃSKA MONIKA K 136 K 30-39 56 POMORSKA WIEŚ 10km 1:05:12 9.20 [km/h] 12:31 0:00:34 0:30:12 0:34:26
740 276 JANIK WOJCIECH M 604 M 30-39 237 ELBLĄG YANIKY 10km 1:05:15 9.20 [km/h] 12:32 0:00:49 0:29:56 0:34:30
741 274 JANIK DOROTA K 137 K 30-39 57 ELBLĄG YANIKY 10km 1:05:20 9.18 [km/h] 12:32 0:00:45 0:30:06 0:34:29
742 846 TRYBIŃSKA MAGDA K 138 K 20-29 28 GDAŃSK 10km 1:05:28 9.16 [km/h] 12:33 0:00:50 0:29:42 0:34:56
743 931 ZIELIŃSKA MAŁGORZATA K 139 K 40-49 37 ELBLĄG 10km 1:05:29 9.16 [km/h] 12:33 0:00:44 0:31:09 0:33:36
744 758 SOBAŃSKA-LEDZION MARTA K 140 K 30-39 58 ŁÓDŹ 10km 1:05:33 9.15 [km/h] 12:33 0:00:43 0:31:25 0:33:25
745 785 STUKALO ANDRII M 605 M 20-29 96 TARNOPOL MIASTA PARTNERSKIE MIASTA PARTNERSKIE 10km 1:05:34 9.15 [km/h] 12:33 0:00:31 0:30:42 0:34:21
746 721 SALEEM MONIKA K 141 K 30-39 59 GDAŃSK WATAHA 10km 1:05:34 9.15 [km/h] 12:33 0:00:02 0:31:13 0:34:19
747 246 HERKT LUCYNA K 142 K 30-39 60 PELPLIN 10km 1:05:37 9.14 [km/h] 12:34 0:00:48 0:32:38 0:32:11
748 331 KAPCZYŃSKA JOANNA K 143 K 20-29 29 GDAŃSK 10km 1:05:43 9.13 [km/h] 12:34 0:00:45 0:32:44 0:32:14
749 255 IGNATOWICZ DARIUSZ M 606 M 40-49 179 ELBLĄG 10km 1:05:46 9.12 [km/h] 12:35 0:00:43 0:30:27 0:34:36
750 284 JARZĘBOWSKA BRYGIDA K 144 K 40-49 38 BRODNICA 10km 1:05:55 9.10 [km/h] 12:36 0:00:37 0:31:51 0:33:27
751 293 JAWORSKA MAŁGORZATA K 145 K 40-49 39 ELBLĄG 10km 1:06:06 9.08 [km/h] 12:37 0:00:47 0:32:00 0:33:19
752 445 LASKOWSKA KATARZYNA K 146 K 30-39 61 ELBLĄG 10km 1:06:32 9.02 [km/h] 12:39 0:00:16 0:30:56 0:35:20
753 587 PAJEWSKA ANNA K 147 K 30-39 62 ELBLĄG 10km 1:06:46 8.99 [km/h] 12:41 0:00:28 0:32:11 0:34:07
754 92 BUŁKA BARTOSZ M 607 M 30-39 238 ELBLAG DXC.TECHNOLOGY DXC.TECHNOLOGY 10km 1:06:47 8.98 [km/h] 12:41 0:00:45 0:33:13 0:32:49
755 641 POHLID-DODA ANNA K 148 K 30-39 63 SUSZ MRA RUN 10km 1:07:09 8.94 [km/h] 12:43 0:00:58 0:32:14 0:33:57
756 952 ZAJĄC ANNA K 149 K 30-39 64 ELBLĄG - 10km 1:07:19 8.91 [km/h] 12:44 0:00:40 0:30:56 0:35:43
757 51 BIEGANSKI PAWEL M 608 M 30-39 239 SLUPSK 10km 1:07:33 8.88 [km/h] 12:45 0:00:04 0:32:33 0:34:56
758 929 ZEGA-BIEGANSKA ANNA K 150 K 30-39 65 SLUPSK ZEGA 10km 1:07:34 8.88 [km/h] 12:45 0:00:03 0:32:35 0:34:56
759 871 WEREDYCKA MONIKA K 151 K 30-39 66 ELBLĄG 10km 1:07:46 8.85 [km/h] 12:47 0:00:47 0:32:02 0:34:57
760 389 KOWALSKA ANNA K 152 K 40-49 40 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 1:07:48 8.85 [km/h] 12:47 0:00:37 0:32:35 0:34:36
761 490 MADEJ PIOTR M 609 M 30-39 240 MALBORK DXC.TECHNOLOGY DXC.TECHNOLOGY 10km 1:07:51 8.84 [km/h] 12:47 0:00:47 0:34:24 0:32:40
762 29 BARANOWSKI ŁUKASZ M 610 M 30-39 241 ELBLĄG 10km 1:07:54 8.84 [km/h] 12:47 0:01:00 0:33:56 0:32:58
763 30 BARANOWSKI OLAF M 611 M 40-49 180 ELBLĄG WIKINGOWIE.ELBLAG.PL WIKINGOWIE.ELBLAG.PL 10km 1:07:55 8.83 [km/h] 12:48 0:01:01 0:33:55 0:32:59
764 304 JURAGO KAROLINA K 153 K 30-39 67 ELBLĄG 10km 1:07:59 8.83 [km/h] 12:48 0:00:57 0:32:15 0:34:47
765 305 JURAGO TOMASZ M 612 M 40-49 181 ELBLĄG 10km 1:08:00 8.82 [km/h] 12:48 0:00:56 0:32:17 0:34:47
766 24 BANAŚ MAGDALENA K 154 K 40-49 41 ELBLĄG SMOK 10km 1:08:10 8.80 [km/h] 12:49 0:00:43 0:32:12 0:35:15
767 341 KARPOWICZ ARTUR M 613 M 40-49 182 ELBLĄG 10km 1:08:40 8.74 [km/h] 12:52 0:00:57 0:30:08 0:37:35
768 847 TRYBUŁA ROBERT M 614 M 40-49 183 ELBĄG KMP ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km 1:08:40 8.74 [km/h] 12:52 0:00:56 0:33:17 0:34:27
769 426 KUCZYŃSKA BEATA K 155 K 30-39 68 ELBLĄG KMP ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km 1:08:46 8.73 [km/h] 12:53 0:00:50 0:28:53 0:39:03
770 282 JARCZEWSKI TOMASZ M 615 M 40-49 184 ELBLĄG 10km 1:08:47 8.72 [km/h] 12:53 0:00:53 0:32:15 0:35:39
771 515 MEREDYK AGA K 156 K 40-49 42 ELBLAG 10km 1:08:50 8.72 [km/h] 12:53 0:00:00 0:32:42 0:36:08
772 41 BAZAN MONIKA K 157 K 30-39 69 ORZYSZ 10km 1:09:04 8.69 [km/h] 12:54 0:00:09 0:32:36 0:36:19
773 913 ZAJĄC WŁODZIMIERZ M 616 M 60+ 26 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 1:09:09 8.68 [km/h] 12:55 0:00:42 0:30:03 0:38:24
774 610 PIĄTKOWSKI TOMASZ M 617 M 30-39 242 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 1:09:15 8.66 [km/h] 12:56 0:00:14 0:32:39 0:36:22
775 60 BOCHNO AGNIESZKA K 158 K 30-39 70 ELBLAG 10km 1:09:31 8.63 [km/h] 12:57 0:00:47 0:31:39 0:37:05
776 273 JANECZKO MAŁGORZATA K 159 K 20-29 30 ELBLĄG PARAMORALNI 10km 1:09:42 8.61 [km/h] 12:58 0:00:40 0:32:55 0:36:07
777 485 ŁUKASZENKO MAREK M 618 M 40-49 185 ELBLĄG 10km 1:09:53 8.59 [km/h] 12:59 0:00:59 0:34:01 0:34:53
778 623 PIOTROWSKI MARCIN M 619 M 40-49 186 ELBLĄG 10km 1:09:55 8.58 [km/h] 12:00 0:00:48 0:32:53 0:36:14
779 173 ELMINOWSKI WOJCIECH M 620 M 50-59 49 ELBLĄG ELBLĄG 10km 1:10:09 8.55 [km/h] 12:01 0:00:49 0:34:17 0:35:03
780 269 JANASZKIEWICZ KAMILLA K 160 K 40-49 43 ELBLĄG 10km 1:10:16 8.54 [km/h] 12:02 0:00:58 0:34:06 0:35:12
781 618 PIETRZYK PIOTR M 621 M 40-49 187 ELBLĄG 10km 1:10:23 8.52 [km/h] 12:02 0:00:12 0:32:08 0:38:03
782 467 KOSIANOWSKA MONIKA K 161 K 40-49 44 GRUPA MALBORK - 10km 1:10:38 8.49 [km/h] 12:04 0:00:26 0:33:37 0:36:35
783 235 GRUDZIĄŻ PAWEŁ M 622 M 40-49 188 ELBLĄG 10km 1:10:38 8.49 [km/h] 12:04 0:00:54 0:34:11 0:35:33
784 230 GRUBA NATALIA K 162 K 20-29 31 BRANIEWO 10km 1:10:39 8.49 [km/h] 12:04 0:00:08 0:31:39 0:38:52
785 200 GLEB TOMASZ M 623 M 50-59 50 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km 1:10:40 8.49 [km/h] 12:04 0:00:48 0:34:19 0:35:33
786 347 KĘSKA GRAŻYNA K 163 K 40-49 45 ELBLĄG WIKINGOWIE.ELBLAG.PL WIKINGOWIE.ELBLAG.PL 10km 1:10:44 8.48 [km/h] 12:04 0:00:35 0:32:49 0:37:20
787 530 MILEWSKA IZABELA K 164 K 30-39 71 LIDZBARK WARMIŃSKI 10km 1:10:49 8.47 [km/h] 12:05 0:00:35 0:33:02 0:37:12
788 739 SIKORSKA AGNIESZKA K 165 K 30-39 72 LIDZBARK WARMIŃSKI 10km 1:10:49 8.47 [km/h] 12:05 0:00:35 0:33:03 0:37:11
789 357 KLIŚ KLAUDIA K 166 K 20-29 32 GDAŃSK 10km 1:10:50 8.47 [km/h] 12:05 0:00:51 0:34:16 0:35:43
790 218 GÓRZKOWSKA EDYTA K 167 K 20-29 33 GRONOWO ELBLĄSKIE 10km 1:11:01 8.45 [km/h] 12:06 0:00:34 0:34:19 0:36:08
791 492 MAJEWSKA AGNIESZKA K 168 K 30-39 73 ELBLĄG JEDYNECZKA ELBLĄG 10km 1:11:01 8.45 [km/h] 12:06 0:00:45 0:34:14 0:36:02
792 361 KNIAZEVA EKATERINA K 169 K 40-49 46 KALININGRAD MIASTA PARTNERSKIE MIASTA PARTNERSKIE 10km 1:11:03 8.44 [km/h] 12:06 0:00:42 0:34:05 0:36:16
793 399 KOZŁOWSKA DARIA K 170 K 30-39 74 ELBLAG 10km 1:11:05 8.44 [km/h] 12:07 0:00:47 0:32:21 0:37:57
794 772 STATKIEWICZ ELŻBIETA K 171 K 50+ 10 ELBLĄG 10km 1:11:25 8.40 [km/h] 12:09 0:00:07 0:33:06 0:38:12
795 488 MACKIEWICZ BEATA K 172 K 40-49 47 ELBLĄG 10km 1:11:29 8.39 [km/h] 12:09 0:00:19 0:33:14 0:37:56
796 489 MACKIEWICZ ROBERT M 624 M 40-49 189 ELBLĄG 10km 1:11:30 8.39 [km/h] 12:09 0:00:18 0:33:15 0:37:57
797 9 ANGIELCZYK BARTOSZ M 625 M 30-39 243 ELBLĄG TEAM ANGIELCZYK TEAM ANGIELCZYK 10km 1:11:40 8.37 [km/h] 12:10 0:00:54 0:34:08 0:36:38
798 34 BARSZCZ WALDEMAR M 626 M 60+ 27 ELBLĄG 10km 1:11:40 8.37 [km/h] 12:10 0:00:00 0:35:53 0:35:47
799 825 HAZYLISZYN ANDRII M 627 M 40-49 190 TARNOPOL MIASTA PARTNERSKIE MIASTA PARTNERSKIE 10km 1:11:48 8.36 [km/h] 12:11 0:00:04 0:33:40 0:38:04
800 779 STOLARSKA OLGA K 173 K 30-39 75 ELBLĄG 10km 1:12:11 8.31 [km/h] 12:13 0:00:49 0:34:21 0:37:01
801 261 JABŁOŃSKA URSZULA K 174 K 40-49 48 ELBLAG 10km 1:13:03 8.21 [km/h] 12:18 0:01:03 0:34:12 0:37:48
802 262 JABŁOŃSKI SŁAWOMIR M 628 M 40-49 191 PŁOCK 10km 1:13:04 8.21 [km/h] 12:18 0:01:04 0:34:05 0:37:55
803 260 JABŁOŃSKA KATARZYNA K 175 K 40-49 49 PŁOCK 10km 1:13:05 8.21 [km/h] 12:19 0:01:06 0:34:06 0:37:53
804 22 BAŁDYGA RADOSŁAW M 629 M 40-49 192 ELBLĄG JBB 10km 1:14:18 8.08 [km/h] 12:26 0:00:43 0:35:12 0:38:23
805 655 PROKOP ANNA K 176 K 40-49 50 ELBLĄG PROKOPKI 10km 1:14:38 8.04 [km/h] 12:28 0:00:47 0:35:08 0:38:43
806 568 OLSZEWSKA JADWIGA K 177 K 50+ 11 WARSZAWA INTERRISK 10km 1:14:41 8.03 [km/h] 12:28 0:00:58 0:34:24 0:39:19
807 55 BLOCH MICHALINA K 178 K 40-49 51 ELBLĄG 10km 1:14:43 8.03 [km/h] 12:28 0:00:39 0:31:04 0:43:00
808 189 GALKO TAMARA K 179 K 40-49 52 MILEJEWO 10km 1:15:38 7.93 [km/h] 12:34 0:00:59 0:35:34 0:39:05
809 145 DEPTUŁA MIROSŁAWA K 180 K 50+ 12 ELBLĄG 10km 1:16:02 7.89 [km/h] 12:36 0:01:02 0:34:50 0:40:10
810 403 KRAKOWIAK ADAM M 630 M 20-29 97 ELBLĄG EDC RUNNERS 10km 1:16:07 7.88 [km/h] 12:37 0:00:53 0:35:29 0:39:45
811 575 OPAŁKA KINGA K 181 K 30-39 76 ELBLĄG EL-AKTYWNI EL-AKTYWNI 10km 1:16:19 7.86 [km/h] 12:38 0:00:48 0:34:29 0:41:02
812 365 KOCHANOWSKI MARIUSZ M 631 M 30-39 244 ELBLĄG 10km 1:16:28 7.85 [km/h] 12:39 0:00:44 0:34:38 0:41:06
813 544 MITEK NIKOL M 632 M 20-29 98 ELBLĄG 10km 1:16:31 7.84 [km/h] 12:39 0:00:49 0:36:47 0:38:55
814 61 BODUSZEK SEBASTIAN M 633 M 40-49 193 ELBLĄG 10km 1:17:07 7.78 [km/h] 12:43 0:00:33 0:36:05 0:40:29
815 932 ZIENKIEWICZ ALEKSANDRA K 182 K 40-49 53 ELBLĄG 10km 1:17:09 7.78 [km/h] 12:43 0:00:33 0:36:05 0:40:31
816 881 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 183 K 30-39 77 MALBORK 10km 1:17:22 7.76 [km/h] 12:44 0:00:45 0:37:15 0:39:22
817 841 TROCHOWSKA DOMINIKA K 184 K 20-29 34 ELBLĄG 10km 1:17:47 7.71 [km/h] 12:47 0:00:27 0:37:47 0:39:33
818 141 DASZKIEWICZ JUSTYNA K 185 K 40-49 54 ELBLĄG 10km 1:18:18 7.66 [km/h] 12:50 0:00:48 0:36:20 0:41:10
819 326 KAMIŃSKA WIOLETTA K 186 K 30-39 78 KOSAKOWO 10km 1:18:28 7.65 [km/h] 12:51 0:00:35 0:36:02 0:41:51
820 628 PŁAWSKI ROBERT M 634 M 30-39 245 ELBLĄG 10km 1:18:36 7.63 [km/h] 12:52 0:01:00 0:37:53 0:39:43
821 472 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 635 M 50-59 51 ELBLĄG 10km 1:18:43 7.62 [km/h] 12:52 0:00:52 0:35:28 0:42:23
822 536 MIŁASZEWSKA IWONA K 187 K 30-39 79 ELBLĄG 10km 1:19:11 7.58 [km/h] 12:55 0:01:01 0:37:11 0:40:59
823 142 DĄBROWSKI JAROSŁAW M 636 M 50-59 52 ELBLĄG 10km 1:19:12 7.58 [km/h] 12:55 0:01:04 0:37:44 0:40:24
824 537 MIŁASZEWSKI ADAM M 637 M 30-39 246 ELBLĄG 10km 1:19:12 7.58 [km/h] 12:55 0:01:00 0:37:12 0:41:00
825 4 ALBRECHT DOROTA K 188 K 20-29 35 ELBLĄG 10km 1:19:22 7.56 [km/h] 12:56 0:01:04 0:37:46 0:40:32
826 614 PIETRUCZUK MARTA K 189 K 30-39 80 ELBLAG 10km 1:19:36 7.54 [km/h] 12:58 0:00:55 0:37:56 0:40:45
827 599 PAWLAK ANITA K 190 K 30-39 81 ELBLĄG 10km 1:19:54 7.51 [km/h] 12:59 0:00:45 0:37:49 0:41:20
828 763 SOWA RENIA K 191 K 40-49 55 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 10km 1:19:56 7.51 [km/h] 12:00 0:00:48 0:36:19 0:42:49
829 95 CEGIELSKA PAULINA K 192 K 30-39 82 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 10km 1:19:58 7.50 [km/h] 12:00 0:00:58 0:36:46 0:42:14
830 385 KOWALCZYK ANIA K 193 K 40-49 56 GDAŃSK 10km 1:20:34 7.45 [km/h] 12:03 0:00:53 0:37:47 0:41:54
831 50 BERTOLASSI RAFAŁ M 638 M 40-49 194 ELBLAG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 1:20:35 7.45 [km/h] 12:04 0:00:52 0:37:48 0:41:55
832 569 OLSZEWSKI JACEK M 639 M 60+ 28 WARSZAWA 10km 1:21:40 7.35 [km/h] 12:10 0:00:58 0:38:07 0:42:35
833 948 SUTOVA ANNA K 194 K 30-39 83 ESTONIA NARWA MIASTO PARTNERSKIE 10km 1:23:04 7.22 [km/h] 12:18 0:00:27 0:38:58 0:43:39
- 40 BAZAN GRZEGORZ M - M 40-49 - ORZYSZ 10km DNF - [km/h] - 0:00:10 23:59:50 0:00:00
- 139 DANKIEWICZ MONIKA K - K 30-39 - GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km DNF - [km/h] - 0:00:14 0:39:40 23:20:06
- 219 GÓRZKOWSKA PAULINA K - K 20-29 - GRONOWO ELBLĄSKIE 10km DNF - [km/h] - 0:00:35 0:34:20 23:25:05
- 2 AFINOGENOV ALEXEY M - M 50-59 - RUSSIA, KALININGRAD 0 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 3 AFINOGENOV ALEXEY M - M 20-29 - KALININGRAD 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 6 ANDREARCZYK WOJCIECH M - M 40-49 - BRANIEWO PORTAL BRANIEWO 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 7 ANDRZEJCZYK ROBERT M - M 40-49 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 16 BACHEWICZ KRZYSZTOF M - M 30-39 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 27 BAŃKA ARKADIUSZ M - M 40-49 - ELBLAG OJCOWA WOLA RUNNING 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 44 BEDNARCZYK MONIKA K - K 30-39 - POZNAŃ ADVENTURE TEAM 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 49 BENDYK TOMASZ M - M 40-49 - ŁĘCZE 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 64 BOGDAŃSKI KRZYSZTOF M - M 40-49 - BRANIEWO 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 108 CHWIENDA MARCIN M - M 30-39 - OLSZTYN 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 111 CICHOSZ ALICJA K - K 20-29 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 117 CLAJOT FABIAN M - M 20-29 - OLSZTYN FC GRABOWA 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 119 CYLKOWSKI JAROSŁAW M - M 40-49 - ELBLĄG - 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 120 CZAJKA TOMASZ M - M 30-39 - ELBLĄG SEKCJA BIEGOWA - ARESZT ŚLEDCZY ELBLĄG SEKCJA BIEGOWA - ARESZT ŚLEDCZY ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 124 CZARNECKA JOANNA K - K 30-39 - ELBLĄG EL-AKTYWNI EL-AKTYWNI 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 130 CZEREPSKA PAULINA K - K 20-29 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 131 CZERNIAK IZABELA K - K 20-29 - OLSZTYN HERMANY TEAM 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 149 DŁUGOŁĘCKI KAMIL M - M 20-29 - OSTROŁĘKA 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 151 DOWGIAŁŁO TOMASZ M - M 40-49 - NOWY DWÓR GDAŃSKI 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 159 DUDOJĆ MARCIN M - M 40-49 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 168 DYMSKA IWONA K - K 40-49 - MALBORK DYMOLE 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 171 DZIĘCIOŁ KRZYSZTOF M - M 30-39 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 181 FIRLEJ PATRYK M - M 0-19 - ELBLĄG CENTRUM OGRODNICZE KOSPOL 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 182 FRANCZAK ROBERT M - M 30-39 - KRAKOW 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 220 GRABOWICZ ALEKSANDRA K - K 30-39 - ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 228 GROSMAN TOMASZ M - M 40-49 - ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 231 GRUBECKI MARCIN M - M 30-39 - RACZKI ELBLĄSKIE 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 234 GRUCZA KAROLINA K - K 20-29 - PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 247 HERMAN MARIUSZ M - M 20-29 - OLSZTYN HERMANY TEAM 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 278 JANKOWICZ ARTUR M - M 30-39 - MALBORK 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 280 JANOWICZ AGNIESZKA K - K 30-39 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 290 JASZCZERSKA GRAŻYNA K - K 50+ - GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 291 JASZCZERSKI PAWEŁ M - M 20-29 - GRUDZIĄDZ AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 298 JERNAT JAROSŁAW M - M 30-39 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 315 KACZMAREK DOROTA K - K 30-39 - STRASZYN 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 321 KAMECKI SYLWESTER M - M 40-49 - JEGŁOWNIK KMP ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 340 KARPIUK PAWEŁ M - M 40-49 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 348 KIEJDO RADOSŁAW M - M 40-49 - ELBLĄG ELBLĄSKIE USTAWKI SZOSOWE 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 369 KOMASARA PIOTR M - M 20-29 - MALBORK 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 375 KORKOSZ ROMAN M - M 40-49 - ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 376 KORNER EWA K - K 20-29 - SZTUM 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 378 KOSZYKOWSKI MIROSŁAW M - M 50-59 - GRONOWO ELBLĄSKIE SEKCJA BIEGOWA - ARESZT ŚLEDCZY ELBLĄG SEKCJA BIEGOWA - ARESZT ŚLEDCZY ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 412 KREFT EWA K - K 40-49 - GDAŃSK 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 438 KWIATKOWSKA PAULINA K - K 20-29 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 440 KWIATKOWSKI MICHAŁ M - M 30-39 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 463 LEWANDOWSKI PIOTR M - M 20-29 - GDAŃSK DYNATRACE 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 470 LISIUS GRZEGORZ M - M 40-49 - NOWY DWÓR GDAŃSKI UNI-LOGISTICS 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 475 LUBAŃSKI TOMASZ M - M 40-49 - GRONOWO GÓRNE 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 477 LUDWICHOWSKA ANNA K - K 40-49 - GDAŃSK 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 480 ŁANIEWSKI ŁUKASZ M - M 30-39 - OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 496 MALTCEV SERGEI M - M 40-49 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 497 MALTSEVA SVETLANA K - K 40-49 - ELBLAG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 498 MAŁCZYŃSKI SŁAWOMIR M - M 30-39 - ELBLĄG TEAM KOMPLET I PRZYJACIELE TEAM KOMPLET I PRZYJACIELE 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 505 MARZEC DARIA K - K 20-29 - GDANSK 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 506 MAŚLANKA MICHAŁ M - M 30-39 - ELBLĄG SKSM BUTTERMILCH 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 510 MATULEWICZ MAGDALENA K - K 30-39 - ELBLĄG DOUBLE INFINITY 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 511 MATUSZAK JACEK M - M 30-39 - ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 514 MAZURKIEWICZ MAREK M - M 30-39 - WROCŁAW GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 523 MIERZWA LUKASZ M - M 30-39 - ELBLAG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 541 MIROSŁAW RAFAŁ M - M 20-29 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 542 MISIAK ALICJA K - K 20-29 - SUSZ AZS UG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 543 MISIOR MARIUSZ M - M 40-49 - BRANIEWO 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 545 MODRZEJEWSKA ANNA K - K 30-39 - MIŁORADZ 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 549 NARKUN PATRYK M - M 20-29 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 558 NOWIŃSKA-ANTONIEWICZ NATALIA K - K 30-39 - ELBLĄG GUERRILLA TEAM 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 582 OSTROWSKI JACEK M - M 40-49 - BIELNIK DRUGI AMATOR 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 583 OWOCKI TOMASZ M - M 20-29 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 588 PAJEWSKA KATARZYNA K - K 30-39 - ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 589 PAJEWSKI PRZEMYSŁAW M - M 30-39 - ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 593 PARADOWSKA MAGDALENA K - K 30-39 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 595 PARANDYK ADAM M - M 40-49 - PRUSZCZ GDAŃSKI 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 611 PIEKARCZYK MICHAŁ M - M 30-39 - MSZANA DOLNA JMSPORT TEAM 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 613 PIETRUCHA GRAŻYNA K - K 40-49 - MŁYNARY 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 636 PODOLSKI DAMIAN M - M 30-39 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 644 POLIKOWSKI PATRYK M - M 40-49 - SOPOT ORP ISKRA 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 651 POTRAPELUK MARCIN M - M 20-29 - PASŁĘK 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 665 PYKRON LUCYNA K - K 30-39 - GNIEW 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 667 PYTELEWSKI RADOSŁAW M - M 30-39 - RACZKI ELBLĄSKIE 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 680 ROCZKOWSKI RAFAŁ M - M 30-39 - PASŁĘK KMP ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 683 ROGOWSKA ALEKSANDRA K - K 30-39 - ELBLĄG JEDYNECZKA ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 684 ROGOWSKI TOMASZ M - M 40-49 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 685 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA K - K 40-49 - OLSZTYN 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 691 ROMANOWSKI MACIEJ M - M 20-29 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 694 ROSIŃSKI KRZYSZTOF M - M 40-49 - GRONOWO GÓRNE 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 703 RUDNICKI MIKOŁAJ M - M 0-19 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 704 RUDNICKI WIESŁAW M - M 50-59 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 723 SANECKI PRZEMYSŁAW M - M 20-29 - NOWE KUSY KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 732 SHARASKINA VICTORIYU K - K 30-39 - TARNOPOL MIASTA PARTNERSKIE MIASTA PARTNERSKIE 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 733 DOBRIKOWA SWITŁA K - K 50+ - TARNOPOL MIASTA PARTNERSKIE MIASTA PARTNERSKIE 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 738 SIKORA DARIUSZ M - M 40-49 - NOWY DWÓR GDAŃSKI ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 748 SKORUPA MARCIN M - M 20-29 - ELBLĄG DXC.TECHNOLOGY DXC.TECHNOLOGY 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 759 SOBKOWIAK ANDRZEJ M - M 30-39 - BANINO RUNNERSI S7 BANINO 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 761 SOROKA OLEH M - M 30-39 - TARNOPOL MIASTA PARTNERSKIE MIASTA PARTNERSKIE 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 765 SOWIŃSKI PATRYK M - M 20-29 - OLSZTYN PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 773 STEFANOWSKA DARIA K - K 20-29 - ELBLAG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 774 STEFAŃSKI ADAM M - M 50-59 - OSTRÓDA 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 801 SZKLARSKA ALICJA K - K 40-49 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 802 SZKLARSKI ANDRZEJ M - M 40-49 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 861 WALENCIK GRZEGORZ M - M 30-39 - ELBLĄG KEEPMOVING.PL 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 867 WĄTRUK PAULINA K - K 20-29 - MŁYNARY 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 869 WEBER KRYSTIAN M - M 30-39 - ŻARY BIEGAJĄCY TATA 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 870 WEBER MAGDALENA K - K 30-39 - ELBLĄG GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 882 WISNIEWSKI MACIEJ M - M 30-39 - ELBLAG DXC.TECHNOLOGY DXC.TECHNOLOGY 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 898 WOŁOSZ MARIUSZ M - M 30-39 - GDAŃSK RUDY SIĘ ŻENI 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 900 WOŹNICZKA MARCIN M - M 30-39 - WARSZAWA EDC RUNNERS 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 903 WRÓBLEWSKI DARIUSZ M - M 40-49 - GDYNIA GE POWER TEAM GE POWER TEAM 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 906 WULNIKOWSKI PIOTR M - M 20-29 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 912 ZAJĄC MARTA K - K 40-49 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 918 ZALEWSKA JOANNA K - K 40-49 - OLSZTYNEK 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 922 ZARĘBSKI SŁAWOMIR M - M 50-59 - ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 930 ZELONKA ARKADIUSZ M - M 30-39 - ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR FLSMIDTH MAAG GEAR 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 934 ZYCH WOJCIECH M - M 40-49 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 943 ŻUK MAŁGORZATA K - K 30-39 - ELBLĄG 10km DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ