Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
2 | Drzewiecka Alicja | PASŁĘK | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | |
3 | Drzewiecka Weronika | PASŁĘK | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | |
4 | Dziemińska Lena | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
5 | Hinc Hubert | Żukowo-Borkowo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Face Nordic Walking Team | |
6 | Kozłowska Jagoda | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Dynamic | |
7 | Kozłowska Julia | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Dynamic | |
8 | Krajewska Hanna | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Marsz Po Zdrowie Poznań | |
9 | Kuśmierek Mateusz | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
10 | Lachowicz Maciek | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
11 | Lachowicz Wojtek | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
12 | Lis Szymon | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | oklejanie-auta.pl/Trimama team | |
13 | Lis Zuzanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | oklejanie-auta.pl/Trimama team | |
14 | Okraszewski Tomasz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
15 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Elite Team | |
16 | Osina Edward | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
17 | Patyna Weronika | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
18 | Rębowski Grzegorz | PASŁĘK | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | |
19 | Rębowski Mateusz | PASŁĘK | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | |
20 | Rupiński Kamil | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Gimnazjum nr 18 w Gdańsku | |
21 | Sobolewski Jan | Pisz | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
22 | Szwed Dominik | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | biegowyswiat.pl/SP 92 | |
23 | Walesiak Aleksandra | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Gdańskie Wody Aktywują | |
24 | Walesiak Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Gdańskie Wody Aktywują | |
25 | Walesiak Natalia | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Gdańskie Wody Aktywują | |
26 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Face Nordic Walking Team | |
27 | Wenek Agata | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | MKS FIGHTER | |
28 | Wenek Maja | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | MKS FIGHTER | |
29 | Yankovskaya Daria | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Klub sportowy DED | |
30 | Yankovskiy Maksim | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Klub sportowy DED | |
31 | Ziemann Wiktor | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | TEAM GWE | |
32 | Łaszkiewicz Mateusz | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | WATAHA |
Wyświetleń: 21315