Korona Północy Polski #1
Nordic walking - 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lachowicz Wiesława Gdańsk Nordic walking - 10 km
2 Fiszer Justyna Mikoszewo Nordic walking - 10 km
3 Postek Danuta Poznań Nordic walking - 10 km MarszPoZdrowie
4 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking - 10 km
5 Sibilski Tomasz Dąbrówka Nordic walking - 10 km MarszPoZdrowie
6 Kłos Sławomir Gdańsk Nordic walking - 10 km Wyspa Sobieszewska
7 Gostomska Bożena Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
8 Knitter Tomasz Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
9 Niechoćko Agata Gdańsk Nordic walking - 10 km RBM team
10 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking - 10 km
11 Stachowicz Marcin Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
12 Dziemińska Magdalena Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
13 Gronalewski Krzysztof Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
14 Kuśmierek Patryk Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
15 Kuśmierek Jan Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
16 Turzyńska - Stopa Maria Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
17 Kabała Marzena Gdynia Nordic walking - 10 km Biegamyrazem.pl
18 Stopa Joanna Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
19 Depka Prądzyński Olgierd Gdynia Nordic walking - 10 km
20 Rupińska Agnieszka Gdańsk Nordic walking - 10 km
21 Kliczka Kamil Szczecin Nordic walking - 10 km Sanprobi Szczecin
22 Patyna Monika Gdańsk Nordic walking - 10 km
23 Richert Sonia Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
24 Nowakowski Łukasz Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
25 Nowakowska Małgorzata Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
26 Klimczak Celina Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
27 Wiercińska Edyta Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
28 Chojnacka Alicja Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
29 Ciesielczyk Anna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
30 Gołda Edyta Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
31 Kolmetz Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
32 Szczepaniak Agnieszka Gdańsk Nordic walking - 10 km
33 Czajka Urszula Rumia Nordic walking - 10 km
34 Niewińska Beata Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team
35 Folwarska Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
36 Folwarski Andrzej Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
37 Kucharska Ela Gdynia Nordic walking - 10 km
38 Michałek Ewelina Gdańsk Nordic walking - 10 km
39 Pytel Anna Promnnice Nordic walking - 10 km
40 Stencel Wanda Żukowo Nordic walking - 10 km
41 Koncewicz Marek Gdynia Nordic walking - 10 km Elite Team Chodzezkijami
42 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking - 10 km Nordicus Team Lębork
43 Hirsch Krystyna gdynia Nordic walking - 10 km OPEC Gdynia
44 Melzer Hanna Rumia Nordic walking - 10 km
45 Szczodrowski Krzysztof Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
46 Boruczyński Dariusz Police Nordic walking - 10 km
47 Markin Evgeniy Kaliningrad Nordic walking - 10 km Klub sportowy DED
48 Góreczny Ireneusz Sopot Nordic walking - 10 km
49 Witkowski Piotr Rumia Nordic walking - 10 km OPEC Gdynia
50 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
51 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
52 Kowalczuk Robert Gdańsk Nordic walking - 10 km elite team
53 Lis Edyta GDAŃSK Nordic walking - 10 km oklejanie-auta.pl/Trimama team
54 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
55 Olech Anna Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team
56 Rogalski Piotr Gdynia Nordic walking - 10 km
57 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 10 km
58 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 10 km
59 Reseman Sylwia Żukowo Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
60 Czekajło Franciszek Drezdenko Nordic walking - 10 km REMI
61 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk Nordic walking - 10 km
62 Szarszunowicz Anna Pasłęk Nordic walking - 10 km
63 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk Nordic walking - 10 km GOOD LUCK CLUB
64 Lipko Adrianna Gdynia Nordic walking - 10 km Biegamyrazem.pl
65 Tomaszewska Dorota Radziejowice Nordic walking - 10 km
66 Pluta Bożena Gdynia Nordic walking - 10 km
67 Piotrowski Michał Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
68 Grzegorczyk Marcin Joachim Władysławowo Nordic walking - 10 km TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMIC
69 Kosianowska Monika Malbork Nordic walking - 10 km Grupa Malbork / Malborskie Morsy
70 Pawlikowska Michalina Gdynia Nordic walking - 10 km
71 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Nordic walking - 10 km
72 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking - 10 km TEAM GWE
73 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking - 10 km Run-Nordic Team - Nordicus


Wyświetleń: 13122

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ