Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
102 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | opłacono on-line |
103 | ROSA BOGUMIŁA | GDYNIA | Polska | Nordic walking - 5 km | OPEC Gdynia | opłacono on-line |
104 | Rokosz Robert | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
105 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
106 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
107 | kwidzinska karolina | gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
108 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | opłacono on-line |
109 | Hirsch Krystyna | gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | OPEC Gdynia | opłacono on-line |
110 | Pluciński Sylwester | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
111 | Nietupski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | RCI Gdynia | opłacono on-line |
112 | Kusiak Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
113 | Myszk Magdalena | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
114 | Bujak Janusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
115 | Wawrzeła Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
116 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
117 | Rogalski Piotr | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | GDYNIA MOJE MIASTO | opłacono on-line |
118 | Lipko Adrianna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
119 | Dylewska Ewa | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
120 | Hatłas Anita | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
121 | Hatłas Adam | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
122 | Łapińska Edyta | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
123 | Zujewska Beata | Gdynia | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
124 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Kurczak Team Crow | opłacono on-line |
125 | PIĄTEK DAREK | GNIEWINO | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
126 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | Nordic walking - 10 km | TEAM GWE | opłacono on-line |
127 | DREWA Zygmunt | Gościcino | Polska | Nordic walking - 5 km | TEAM GWE | opłacono on-line |
128 | Sokołowska Dorota | Gościcino | Polska | Nordic walking - 5 km | TEAM GWE | opłacono on-line |
129 | Kolmetz Katarzyna | Gościcino | Polska | Nordic walking - 10 km | POLIPACK | opłacono on-line |
130 | Richert Sonia | Gościcino | Polska | Nordic walking - 10 km | POLIPACK | opłacono on-line |
131 | Kolmetz Dariusz | Gościcino | Polska | Nordic walking - 10 km | POLIPACK | opłacono on-line |
132 | Miłejko Arkadiusz | Grzybno | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
133 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
134 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
135 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
136 | Zaycev Dmitriy | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km | klub sportowy DED | opłacono on-line |
137 | Yankovskaya Dariya | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | klub sportowy DED | opłacono on-line |
138 | Yankovskiy Maksim | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | klub sportowy DED | opłacono on-line |
139 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km | klub sportowy DED | opłacono on-line |
140 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km | klub sportowy DED | opłacono on-line |
141 | Laane Elena | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km | klub sportowy DED | opłacono on-line |
142 | Markin Evgeniy | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 10 km | Klub sportowy DED | opłacono on-line |
143 | Sugier Dorota | Kaliska Kościerskie | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
144 | Wicka Ania | Kartuzy | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
145 | KRAUZA BEATA | KARTUZY | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Akademia Biegowa Kartuzy | |
146 | Cybula Paweł | Kazimierz | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
147 | Małek Aleksandra | Kąpino | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Run Babys | opłacono on-line |
148 | Małek Andrzej | Kąpino | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
149 | Robakowski Bartosz | Koleczkowo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
150 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
151 | Reca Grażyna | Kościerzyna | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
152 | Stolc Iwona | Kościerzyna | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
153 | Pellowska Emilia | Kościerzyna | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Polska | opłacono on-line |
154 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
155 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
156 | Chmielowiec Danuta | Leźno | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
157 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | Nordic walking - 10 km | Run-Nordic Team - Nordicus | opłacono on-line |
158 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km | Run-Nordic Team - Nordicus | opłacono on-line |
159 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Polska | Nordic walking - 10 km | Nordicus Team Lębork | opłacono on-line |
160 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team Lębork | opłacono |
161 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team Lębork | opłacono on-line |
162 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
163 | Wenek Maja | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | MKS FIGHTER | opłacono on-line |
164 | Jarosik Daniel | Lniska | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | opłacono on-line | |
165 | Jarosik Barbara | Lniska | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | opłacono on-line | |
166 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
167 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
168 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
169 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | The North Event | opłacono |
170 | Szachniuk Marzena | Łeba | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | The North Event | opłacono |
171 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Dżafi z łebcza | opłacono on-line |
172 | Kwidzińska Elwira | Łubiana | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
173 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Nordic walking - 10 km | Grupa Malbork / Malborskie Morsy | opłacono on-line |
174 | Zaborowski Mariusz | Malbork | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
175 | Masys Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Grupa Malbork | opłacono on-line |
176 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
177 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
178 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
179 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | Nordic walking - 10 km | NWPL/Nordic Walking Pasłek | opłacono on-line |
180 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
181 | Krzebietke Piotr | Miechucino | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | DZH MW | opłacono on-line |
182 | Pionk Rafał | Miszewo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | Runnersi S7 Banino | opłacono on-line |
183 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Kościerski Klub Morsa Forrest Gump | opłacono on-line |
184 | Flisikowska Anna | Nowa Wieś Kościerska | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
185 | Ciarkowska Dorota | Olbrachtówko | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
186 | Niewiejska Wiktoria | Ostrzeszów | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
187 | Niewiejski Sławomir | Ostrzeszów | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
188 | Wiśniewski Arkadiusz | Otwock | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
189 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
190 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
191 | Rębowski Tomasz | PASŁĘK | Polska | Nordic walking - 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
192 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
193 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
194 | Śliwińska Edyta | Pierwoszyno | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | opłacono on-line |
195 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Nordic walking - 5 km | Biegam W Sfetsze | opłacono on-line |
196 | Dudek Agnieszka | Płock | Polska | Nordic walking - 5 km | Biegam W Sfetsze | opłacono on-line |
197 | Szulc Hanna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
198 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | |
199 | Labuda Anna | Prokowo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
200 | Labuda Rafał | Prokowo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
Wyświetleń: 25412