Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kucharska Tosia Gdynia Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Belta Team Gdańsk opłacono on-line
2 Kucharska Jadzia Gdynia Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Belta Team Gdańsk opłacono on-line
3 Śledziewski Dominik Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. ZSŁ Gdańsk opłacono on-line
4 Wenek Agata Lębork Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
5 Janiszewski Marek Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk opłacono on-line
6 Rębowski Mateusz Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk opłacono on-line
7 Rębowski Grzegorz Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk opłacono on-line
8 Strzelecka Antonina Piła Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Sailing Team Ferajna Piła opłacono on-line
9 Wenek Maja Lębork Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. MKS FIGHTER opłacono on-line
10 Ziemann Wiktor Bolszewo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. TEAM GWE opłacono on-line
11 Iwańczuk Łukasz Sędzinko Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SZYBCIORY W DECHĘ opłacono on-line
12 Naczk Wiktoria Lębork Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Dynamic opłacono on-line
13 Owczarek Aleksandra Poznań Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Marsz po Zdrowie Poznań opłacono on-line
14 Kozłowska Jagoda Poznań Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Dynamic opłacono on-line
15 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
16 Rosa Lena Wejherowo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
17 Rosa Jakub Wejherowo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
18 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Elite Team opłacono on-line
19 Burliński Xawery Bytów Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk opłacono on-line
20 Burlińska Katarzyna Bytów Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk opłacono on-line
21 Szycko Oliwia Słupsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
22 Zaycev Vasiliy Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. klub sportowy DED opłacono on-line
23 Frąckowiak Mateusz Wieleń Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. KS Metraco Polkowice opłacono on-line
24 Wawrzyniak Igor Gdynia Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Face Nordic Walking Team opłacono on-line
25 Bogusz Paweł Warszawa Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
26 Yankovskaya Daria Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. klub sportowy DED opłacono on-line
27 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. klub sportowy DED opłacono on-line


Wyświetleń: 12317

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ