Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
2 | Sibilski Tomasz | Dąbrówka | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | |
3 | Posłuszna Małgorzata | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
4 | Posłuszny Przemysław | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
5 | Wilk Mirosław | Gorzów Wlkp. | Polska | Nordic walking - 10 km | FC Wataha | opłacono on-line |
6 | Kliczka Kamil | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Sanprobi Szczecin | opłacono on-line |
7 | Górka Ewa | SKWIERZYNA | Nordic walking - 10 km | |||
8 | Pasińska IZABELA | Skwierzyna | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
9 | Chłodnicki Marek | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
10 | Naczk Alicja | Marwice | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
11 | Paliwoda Kasia | Mierzyn | Polska | Nordic walking - 10 km | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN | opłacono on-line |
12 | Mądry Grzegorz | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 10 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
13 | Marchwicki Przemysław | Sady | Polska | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
14 | żołno magdalena | Gorzów Wlkp. | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
15 | Postek Danuta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
16 | Nakonieczny Grzegorz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
17 | Stankowska Marzena | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 10 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
18 | Tomaszewska Dorota | Radziejowice | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
19 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
20 | Adamiec EWA | Skwierzyna | Polska | Nordic walking - 10 km | RAZEM RAŹNIEJ | opłacono on-line |
21 | KOWALCZYK DAWID | GORZÓW WLKP | Polska | Nordic walking - 10 km | POW RAZEM RAŹNIEJ | opłacono |
22 | Zieliński Waldemar | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordick Walking | opłacono on-line |
23 | Gryczan Halina | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordick Walking | opłacono on-line |
24 | Wikierska Alicja | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordick Walking | opłacono on-line |
25 | Romanowska Dagmara | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordick Walking | opłacono on-line |
26 | Wozińska Jolanta | Tarnowskie Góry | Polska | Nordic walking - 10 km | SieChodzi | opłacono on-line |
27 | Hajduk Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Nordic walking - 10 km | SieChodzi | opłacono |
28 | Gabert Beata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
29 | ŻOŁNO MAGDA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |
30 | Ceberek-Płotczyk Marcelina | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
31 | Lener Sławomir | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
32 | Berger Agnieszka | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordick Walking | opłacono on-line |
33 | Giemza Tomasz | Żary | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
34 | Chmielewska Magdalena | Skwierzyna | Polska | Nordic walking - 10 km | niezrzeszona | opłacono on-line |
35 | Kozłowski Piotr | Stare Kurowo | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
36 | Cholewka Jolanta | Siedleczek | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono |
37 | Czekajło Franciszek | Drezdenko | Polska | Nordic walking - 10 km | REMI | opłacono on-line |
38 | SZULC Jarosław | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
39 | Golus Urszula | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
40 | Golus Lech | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
41 | Dymkowski Krzysztof | Piła | Polska | Nordic walking - 10 km | CZARNE PANTERY PIŁA | |
42 | Dobrowolska Dorota Dobrowolska | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | ALS Szczecin | opłacono on-line |
43 | Bielecka Monika | Stargard | Polska | Nordic walking - 10 km | TupTup Team | opłacono on-line |
44 | Kaźmierczak Norbert | Stargard | Polska | Nordic walking - 10 km | TupTup Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17596