Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | kraj/country | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojtowicz Tomasz | Widacz | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
2 | GAŁĄZKA Grażyna GAŁĄZKA | Gniezno | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
3 | Witucka Karolina | Poznań | Polska | 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
4 | Michałowska Monika | Luboń | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
5 | Tuzimek Agata | Kurów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
6 | Zdanuk Małgorzata | Przęsocin | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | POLSKA | opłacono on-line | |
7 | Cichocka Renata | Warszawa | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
8 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
9 | MATYJA ANNA | ŚREM | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
10 | Tobys Ryszard | Piotrowo Drugie | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
11 | Tobys Alicja | Piotrowo Drugie | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
12 | Rożek Małgorzata | Wiry | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
13 | Gajewski Eugeniusz | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
14 | Naczk Alicja | Marwice | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
15 | Paczesny Seweryn | Zduńska Wola | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | |||
16 | Błaszkiewicz Tomasz | Tychy | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Poland | opłacono on-line | |
17 | Kornicka Aneta | pruszkow | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
18 | Kornicki Robert | Pruszków | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
19 | Paludkiewicz Piotr | Czarny Las | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
20 | Nietrzebka Aleksandra | Międzyborów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
21 | Nietrzebka Paweł | Międzyborów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
22 | Idzikowska Hanna | Komorniki | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
23 | Owczarek Magdalena | Międzyborów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
24 | Królak Konrad | Warszawa | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
25 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
26 | Sarnowski Grzegorz | Grudziądz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
27 | Sarnowska Martyna | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
28 | Gębska Elżbieta | Będzin | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | opłacono on-line | ||
29 | Piedo Agnieszka | Myszków | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
30 | BOGUSZ MAREK | KOSTRZYN | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | opłacono on-line | ||
31 | Kopacz Mariola | Poznan | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | opłacono on-line | ||
32 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
33 | Dukat Radosław | Śrem | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
34 | Dziakiewicz Iwona | Żyrardów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
35 | Matuszek Jacek | Dąbrowa Gornicza | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
36 | Bohdankiewicz Dorota | Gryfino | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
37 | Bohdankiewicz Robert | Gryfino | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
38 | SZADA-BORZYSZKOWSKA KAROLINA | POZNAŃ | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | POLSKA | ||
39 | Szulc Hanna | Poznań | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
40 | Wielgosz Agnieszka | Düsseldorf | Niemcy | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Niemcy | opłacono on-line | |
41 | GAŁĄZKA PAWEŁ GAŁĄZKA | Gniezno | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
42 | Jasiński Cezary | Koszalin | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
43 | Małka Marian | Gliwice | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
44 | Babuska Mariola | Wroclaw | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
45 | Dzierla Regina | Łagów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
46 | BANASZKIEWICZ KATARZYNA | KACZORY | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Polska | ||
47 | Kostecki Wiesław | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
48 | Rybarczyk Iwona | Poznań | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
49 | Mulkowska Mariola | Złotniki | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
50 | Bojanowski Marcin | Oborniki | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
51 | Rajewska Beata | Piła | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | polska | opłacono on-line | |
52 | Polakowska Ewa | Dąbrówka | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
53 | Gierszewski Arkadiusz | Angowice | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
54 | Urbanowicz Dariusz | Białe Błota | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
55 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
56 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
57 | Przybysz Grzegorz | Popowo Kościelne | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
58 | Ceberek-Płotczyk Marcelina | Szczecin | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
59 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
60 | Michalak Marcin | Poznań | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
61 | Warchalska Teresa Alicja | Katowice | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
62 | koralewski sebastian | poznań | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
63 | Bielokurova Tetiana | Odessa | Ukraina | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Ukraina | opłacono on-line | |
64 | Ścibior Robert | Klementowice | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
65 | Sternalska Sylwia | Dopiewiec | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
66 | Wąsala Marzena Anna | Tarnowo Podgórne | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
67 | Dybikowska Beata | Pobiedziska | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
68 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
69 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
70 | Łyczak Jolanta Łyczak | Sosnowiec | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Polska | ||
71 | Wieczorkiewicz Anna | Krosno | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
72 | Hajnus Wojciech | Warszawa | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
73 | Trębecka Joanna | Poznań | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
74 | Glaza Leszek | Wejherowo | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
75 | Jarczewska Marlena | Nowy Tomyśl | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
76 | Orn Veiko | Haabneeme | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Estonia | opłacono on-line | |
77 | Podolak Marius | Hagen | Niemcy | 21 km (start 01.07 - MŚ) | niemcy | opłacono on-line | |
78 | надежда мосеева | санкт-петербург | Rosja | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | россия | opłacono on-line | |
79 | Mirkowski Jarosław | Zielona Góra | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
80 | Tuzimek Adam | Kurów | Polska | 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
81 | Collu Anna Rita | Como | Włochy | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Italia | opłacono on-line | |
82 | Arba Vinicio | Como | Włochy | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Italia | opłacono on-line | |
83 | Sobańska Grażyna | Drużbice | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | polska | opłacono on-line | |
84 | Wrzesińska Joanna | Bydgoszcz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | #TeamFarfalla | Polska | opłacono |
85 | Gorgol Renata Gorgol | Bydgoszcz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | #TeamFarfalla | Polska | opłacono |
86 | Andryszak Karolina | Bydgoszcz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | #TeamFarfalla | Polska | opłacono on-line |
87 | Krawisz Monika | Bydgoszcz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | #TeamFarfalla | Polska | |
88 | Zaworski Adam | Wilkowyja | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | 10x10 PL SW | POLSKA | opłacono on-line |
89 | MARCHEWKA Andrzej | PRECZÓW | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | 13. ŚBOT Katowice | POLSKA | opłacono on-line |
90 | Grzywocz Irena | Mosina | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | 1951 | Polska | opłacono on-line |
91 | Nowak Grzegorz | Piechcin | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | 1975 | Polska | opłacono on-line |
92 | Włodarczyk Małgorzata | Preczów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | 4 WOG Gliwice | POLSKA | opłacono on-line |
93 | hakim bengoua | BOBIGNY | Francja | 21 km (start 01.07 - MŚ) | AC Bobigny Athletisme | France | |
94 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Active Family Pasłęk | Polska | opłacono on-line |
95 | Rębowski Tomasz | PASŁĘK | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Active Family Pasłęk | Polska | opłacono on-line |
96 | Rębowski Mateusz | PASŁĘK | Polska | 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) | Active Family Pasłęk | Polska | opłacono on-line |
97 | Rębowski Grzegorz | PASŁĘK | Polska | 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) | Active Family Pasłęk | Polska | opłacono on-line |
98 | Słaby Joanna | Bierna | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Adams Team | Polska | opłacono on-line |
99 | Człapski Krzysztof | Warszawa | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Aktywny Nordic Walking | Polska | opłacono on-line |
100 | Dziki Marzenna | Warszawa | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | aleTEMPO | Polska | opłacono on-line |
Wyświetleń: 60461