Korona Zachodu Polski #4 - Lato z Węgorzem
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gurajdowska Maria Poznań Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji - z pamiątkowym medalem Drużyna JEZUSA
2 Gurajdowski Mateusz Poznań Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji - z pamiątkowym medalem Drużyna JEZUSA
3 Kensowska-Manthei Wiktoria Poznań Nordic walking - 5 km MarszPoZdrowie opłacono on-line
4 Pańczyk Tomasz Szczecin Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
5 Nakonieczny Grzegorz Szczecin Nordic walking - 10 km EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN
6 TROJANOWSKi Krzysztof WĘGORZYNO Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno
7 TROJANOWSKA MAGDALENA TROJANOWSKA WĘGORZYNO Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno
8 Wasztyl Tomasz Bielsko-Biala Bieg przełajowy - 10 km
9 Oleszkiewicz Martyna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
10 Marchwicki Przemysław Marchwicki Sady Nordic walking - 10 km Nordic Walking Kiekrz opłacono on-line
11 Jaskuła Maciej Kórnik Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
12 Abramczuk Katarzyna Węgorzyno Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno
13 Paliwoda Kasia Mierzyn Nordic walking - 10 km EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN
14 Stasiak Daria Węgorzyno Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno
15 Olczak Monika Węgorzyno Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno
16 Popławska Anna Piła Nordic walking - 5 km opłacono on-line
17 Urbańska Ewa Gryfino Nordic walking - 5 km opłacono on-line
18 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
19 Gutowski Sebastian Świdwin Bieg przełajowy - 10 km K. B. SPRINT Świdwin opłacono on-line
20 Owczarek Aleksandra Poznań Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Marsz po Zdrowie Poznań opłacono on-line
21 Brygała Agata Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
22 Hamzik Weronika Wrocław Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji - z pamiątkowym medalem
23 Kretkowski Waldemar Września Nordic walking - 5 km opłacono on-line
24 Hamzik Amelka Wrocław Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji - z pamiątkowym medalem
25 Antczak-Kretkowska Maria Września Nordic walking - 5 km opłacono on-line
26 Oleszczuk Teresa Barlinek Bieg przełajowy - 10 km Barlinek to mnie rusza opłacono
27 Łazęcka Magdalena Barlinek Nordic walking - 5 km Barlinek to mnie rusza opłacono
28 Łazęcki Jakub (Kuba) Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
29 Picz Damian Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
30 Więczkowski Konrad Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
31 Kuk Dawid Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
32 Zwiachel Julia Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
33 Kulpa Hanna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
34 Baranowska Paulina Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
35 Baranowska Martyna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
36 Granowska Kinga Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
37 Szyderski Michał Opole Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
38 Kubacka Lidia Mieszewo Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno mieszkańcy gminy Węgorzyno
39 Kobielska Natalia Mieszewo Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno mieszkańcy gminy Węgorzyno
40 Kliczka Kamil Szczecin Nordic walking - 10 km Sanprobi Szczecin opłacono on-line
41 Rybicki Janusz POLICE Nordic walking - 5 km opłacono on-line
42 Olszyńska Marzena Koszalin Nordic walking - 5 km Jak nie my to kto? opłacono on-line
43 Maciol Justyna Winniki Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno
44 Orecki Mikołaj Węgorzyno Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno mieszkańcy gminy Węgorzyno
45 Michałowska Monika Luboń Nordic walking - 10 km opłacono on-line
46 Krajewska Hanna Piła Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Marsz po Zdrowie Poznań opłacono on-line
47 Skowrońska Łopińska Genowefa Piła Nordic walking - 5 km Sailing Team Ferajna Piła opłacono on-line
48 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking - 5 km Sailing Team Ferajna Piła opłacono on-line
49 Pisarski Jan Węgorzyno Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno mieszkańcy gminy Węgorzyno
50 Warsz Pola Węgorzyno Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno mieszkańcy gminy Węgorzyno
51 Warsz Szymon Węgorzyno Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno mieszkańcy gminy Węgorzyno
52 Skowrońska Dominika Plewiska Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie/NWPL opłacono on-line
53 MYDLO RADOSLAW Ginawa Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno
54 Morawski Bartosz Rogalinek Nordic walking - 5 km Ks idmar racing team opłacono on-line
55 Baran Aneta Borne Sulinowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
56 Litwińczuk Robert Borne Sulinowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
57 Postek Danuta Poznań Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
58 Chłodnicki Marek Poznań Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
59 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
60 Wawrzyniak Krystyna Poznań Nordic walking - 5 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
61 Wójcik Ewa Sydney Nordic walking - 10 km TR StarBlade opłacono on-line
62 Lipertowicz Adrianna Gryfice Bieg przełajowy - 10 km RunGRYF Gryfice
63 Kozłowski Piotr Stare Kurowo Nordic walking - 10 km TR StarBlade opłacono on-line
64 Posłuszny Kamil Oborniki Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
65 Posłuszny Paweł Oborniki Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
66 Posłuszna Małgorzata Oborniki Nordic walking - 10 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
67 Posłuszny Przemysław Oborniki Nordic walking - 10 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
68 Tomczyk Edward Poznań Nordic walking - 5 km Marsz Po Zdrowie Poznań opłacono on-line
69 Strzebońska Joanna Pogorzelica Nordic walking - 10 km RSC Bałtyk Rewal opłacono on-line
70 Przekopowicz Bartosz Stargard Bieg przełajowy - 10 km 102. Batalion Ochrony opłacono on-line
71 Hamzik Ireneusz Wrocław Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
72 Kalapacka Kamila Węgorzyno Nordic walking - 10 km
73 Nadkierniczna Kamila Szczecin Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
74 MAKOCKA HALINA szczecin Nordic walking - 5 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin
75 Niezgódka Iwona Poznań Nordic walking - 5 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
76 Nakoneczna Dominika Stargard Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
77 MAŁKOWSKA Edyta Ińsko Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
78 Kępa ANDRZEJ Koszalin Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
79 Kondraciuk Daniel Wegorzyno Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno opłacono on-line
80 Pasieka Agnieszka Świdwin Bieg przełajowy - 10 km
81 Kubiaczyk Ireneusz Mosty Bieg przełajowy - 10 km Drużyna Szpiku opłacono on-line
82 DOŁĘGOWSKI Marek KOŁCZEWO Nordic walking - 5 km Bks Maniiak Wolin opłacono on-line
83 Kuczyński Włodzimierz Oborniki Nordic walking - 5 km Nordic Walking Kiekrz opłacono on-line
84 Woźniak Agnieszka Ińsko Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
85 Popławski Tomasz Piła Bieg przełajowy - 10 km Piwo to moje paliwo opłacono on-line
86 Zaleska Beata Szczecin Nordic walking - 10 km NordicAnia Team opłacono on-line
87 Skiers Albert Sulechów Nordic walking - 5 km ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY OSIEM
88 Wojnarowska Ewa Poznań Nordic walking - 5 km Marszpozdrowie opłacono on-line
89 Wojnarowski Błażej Poznań Nordic walking - 5 km Marszpozdrowie opłacono on-line
90 Adamiak Ewa Widuchowa Nordic walking - 5 km Nordic Walking Widuchowa opłacono on-line
91 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking - 5 km opłacono on-line
92 Potrzebowska Iwona Szczecin Nordic walking - 10 km opłacono on-line
93 Prabucka Agata Stargard Nordic walking - 10 km TR StarBlade opłacono on-line
94 Frąckowiak Mateusz Wieleń Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. KS Metraco Polkowice opłacono on-line
95 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic walking - 5 km KS Metraco Polkowice opłacono on-line
96 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic walking - 5 km KS Metraco Polkowice opłacono on-line
97 Marzoch Aneta Marzoch Dobrzany Nordic walking - 5 km opłacono on-line
98 Wąs Irena Dobrzany Nordic walking - 5 km opłacono on-line
99 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking - 10 km ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO opłacono on-line
100 Bednarski Rafał Ustka Nordic walking - 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 7712

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ