Finał Korony Zachodu Polski #8
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kretkowski Waldemar Wrzesnia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
2 Antczak-Kretkowska Maria Września Nordic walking - 5 km opłacono on-line
3 Gąsiorek JAKUB Ostrów Wielkopolski Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
4 Gąsiorek NATALIA Ostrów Wielkopolski Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem SP NR 4 OSTRÓW WLKP
5 Posłuszny Kamil Oborniki Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
6 Posłuszny Paweł Oborniki Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
7 Posłuszna Małgorzata Oborniki Nordic walking - 5 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
8 Posłuszny Przemysław Oborniki Nordic walking - 10 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
9 Bukowska Danuta Poznań Nordic walking - 5 km Marsz po Zdrowie Poznań opłacono on-line
10 Krystkowiak Filip Poznań Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem Marsz po Zdrowie Poznań
11 FOT KRZYSZTOF POZNAŃ Nordic walking - 10 km MARSZ PO ZDROWIE opłacono on-line
12 Krystkowiak Maksymilian Poznań Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem Marsz po Zdrowie Poznań
13 Kowalczyk Elżbieta Poznań Nordic walking - 5 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
14 Jarczak Aleksandra OSTRÓW WIELKOPOLSKI Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
15 Morawski Bartosz Rogalinek Nordic walking - 5 km Ks idmar opłacono on-line
16 Tuszyńska Elżbieta Tuszyńska Poznań Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
17 Kolmetz Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono on-line
18 Wawrzyniak Piotr Pleszew Nordic walking - 5 km Shovelhead 1340 opłacono on-line
19 Białek Adam Kalisz Rekreacyjny nordic walking - 5 km Kalisia Nordic Team opłacono on-line
20 Rożek Wiktoria Trzemeszno Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
21 Olejniczak Aleksandra Trzemeszno Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
22 Kruszka Arleta Poznań Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
23 Królik Oliwia Ostrów Wielkopolski Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
24 Królik Adam Ostrów Wielkopolski Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
25 Gorzeliński Zdzisław Pleszew Bieg przełajowy - 10 km BBL Pleszew
26 Wojnarowska Ewa Poznań Nordic walking - 5 km Marszpozdrowie opłacono on-line
27 Wojnarowski Błażej Poznań Nordic walking - 5 km Marszpozdrowie opłacono on-line
28 Agaciak Daniel Agaciak Sieradz Nordic walking - 5 km NWPL GARROSA TEAM SIERADZ opłacono on-line
29 Kietrys Grażyna Poznań Nordic walking - 5 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
30 Krefft Lidia Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
31 Wojcik Ewa Sosnowiec Nordic walking - 5 km opłacono on-line
32 Oleszczuk Teresa Barlinek Nordic walking - 10 km Barlinek to mnie rusza opłacono
33 Łazęcka Magdalena Barlinek Nordic walking - 5 km Barlinek to mnie rusza opłacono
34 Łazęcki Jakub (Kuba) Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
35 Picz Damian Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
36 Więczkowski Konrad Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
37 Kuk Dawid Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
38 Zwiachel Julia Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
39 Kulpa Hanna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
40 Bunda Adrianna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
41 Baranowska Paulina Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
42 Baranowska Martyna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
43 Staszewska Nikola Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
44 Granowska Kinga Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
45 Płachcińska Angelika Trzemeszno Nordic walking - 10 km kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
46 Szymański Jacek Skórka Nordic walking - 10 km opłacono on-line
47 Kliczka Kamil Szczecin Nordic walking - 10 km Sanprobi Szczecin opłacono on-line
48 Alexandrowicz Alicja Oława Nordic walking - 5 km opłacono on-line
49 Pankiewicz Magdalena Wrocław Nordic walking - 5 km opłacono on-line
50 Kałużna Magdalena Suchy Las Nordic walking - 5 km UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
51 Kałużny Waldemar Suchy Las Nordic walking - 5 km UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
52 Rogos Henryk Lubiąż Nordic walking - 5 km ŚCINAWA opłacono on-line
53 Błaszczyszyn Danuta Ścinawa Nordic walking - 5 km ŚCINAWA opłacono on-line
54 Baj Danuta Ścinawa Nordic walking - 10 km ŚCINAWA opłacono on-line
55 Baj Stanisław Ścinawa Nordic walking - 10 km ŚCINAWA opłacono on-line
56 Sosnowska Magdalena Trzemeszno Nordic walking - 5 km Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
57 DUDEK ANDRZEJ OSTRÓW WIELKOPOLSKI Bieg przełajowy - 10 km niezrzeszony opłacono on-line
58 Paliwoda Kasia Mierzyn Nordic walking - 10 km EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN opłacono
59 Grobelna jadwiga Lubin Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne ks metraco polkowice
60 SUCHECKA Regina LUBIN Nordic walking - 5 km niezrzeszona
61 Dembińska Wanda Swarzędz Nordic walking - 5 km opłacono on-line
62 Skorupski Janusz Swarzędz Nordic walking - 5 km Młodzi Duchem Swarzędz opłacono on-line
63 Dobrzańska Iwona Namysłów Nordic walking - 5 km opłacono on-line
64 Dobrzański Marcin Namysłów Nordic walking - 5 km opłacono on-line
65 Krakowiak Małgorzata Wiry/Poznania Nordic walking - 5 km UKS-Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
66 Kusza Jolanta Suchy Las Nordic walking - 5 km UKS GIMNAZJON SUCHY LAS opłacono on-line
67 Domagalska Karolina Pleszew Nordic walking - 5 km Pleszewskie Włóczykije opłacono on-line
68 Lehmann Emilia Kiekrz Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Kiekrz opłacono on-line
69 Kop Wiesław Piła Nordic walking - 5 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
70 Paterka Franciszek Pleszew Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Pleszewskie Włóczykije opłacono on-line
71 Paterka Przemysław Pleszew Nordic walking - 5 km Pleszewskie Włóczykije opłacono on-line
72 Iwaniak-Paterka Wioletta Pleszew Nordic walking - 5 km Pleszewskie Włóczykije opłacono on-line
73 Osuch Kajetan Pleszew Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
74 Osuch Nikodem pleszew Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
75 Cebryń Ryszard Cebryń Wrocław Nordic walking - 10 km
76 Zawisła Stanisław Plewiska Nordic walking - 5 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
77 Chytrowska Malwina Pleszew Kowalew Bieg przełajowy - 10 km BBL opłacono on-line
78 Wasiak Rafał Dąbrówka Nordic walking - 10 km Marsz po Zdrowie Poznań opłacono on-line
79 Puszkarska Małgorzata Warszawa Nordic walking - 5 km opłacono on-line
80 Postek Danuta Poznań Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
81 Małecki Paweł POZNAŃ Nordic walking - 5 km UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
82 Kłakulak Elżbieta Pleszew Nordic walking - 5 km Pleszewskie Włóczykije opłacono on-line
83 Krawczyk Agnieszka Pleszew Nordic walking - 5 km Pleszewskie Włóczykije opłacono on-line
84 Skrzypczak Patryk Skrzypczak Trzciel Nordic walking - 5 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
85 Klimczak Adam Warszawa Nordic walking - 10 km opłacono on-line
86 Daroszewska Krystyna WŁOCŁAWEK Nordic walking - 5 km Serce Nordica Włocławek
87 Smoczyk Grzegorz Poznań Bieg przełajowy - 10 km
88 Blaszka Ryszard Rokietnica Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Nordic Walking Kiekrz opłacono on-line
89 Blaszka Michał Kiekrz Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Nordic Walking Kiekrz opłacono on-line
90 Konkolewski Piotr Pleszew Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
91 Konkolewski Paweł Pleszew Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
92 Niezgódka Iwona Poznań Nordic walking - 5 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
93 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie Nordic walking - 5 km opłacono on-line
94 Madej Zbigniew Widuchowa Nordic walking - 5 km Nordic Walking Widuchowa
95 Skowrońska Dominika Plewiska Nordic walking - 10 km NWPL/Marsz Po Zdrowie opłacono
96 Kuczyńska Anna Oborniki Nordic walking - 5 km Nordic Walking Kiekrz opłacono on-line
97 HELICKI Andrzej Ostrów Wielkopolski Bieg przełajowy - 10 km Niezrzeszony opłacono on-line
98 Kostrzewski Jakub Pleszew Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
99 Witucka Karolina Poznań Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
100 Lehmann Mateusz Kiekrz Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Kiekrz opłacono on-line


Wyświetleń: 9420

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ