Finał Korony Zachodu Polski #8
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Posłuszny Kamil Oborniki Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
2 Posłuszny Paweł Oborniki Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
3 Rożek Wiktoria Trzemeszno Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
4 Olejniczak Aleksandra Trzemeszno Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
5 Łazęcki Jakub (Kuba) Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
6 Picz Damian Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
7 Więczkowski Konrad Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
8 Kuk Dawid Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
9 Zwiachel Julia Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
10 Kulpa Hanna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
11 Bunda Adrianna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
12 Baranowska Paulina Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
13 Baranowska Martyna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
14 Staszewska Nikola Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
15 Granowska Kinga Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
16 Lehmann Emilia Kiekrz Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Kiekrz opłacono on-line
17 Paterka Franciszek Pleszew Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Pleszewskie Włóczykije opłacono on-line
18 Witucka Karolina Poznań Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
19 Lehmann Mateusz Kiekrz Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Kiekrz opłacono on-line
20 Nawrocki Michał Pleszew Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Pleszewskie Włóczykije opłacono on-line
21 Iwańczuk Łukasz Sedzinko Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SZYBCIORY W DECHĘ opłacono on-line
22 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Elite Team opłacono on-line
23 Owczarek Aleksandra Poznań Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Marsz po Zdrowie Poznań opłacono on-line
24 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. klub sportowy DED opłacono on-line
25 Yankovskaya Daria Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. klub sportowy DED opłacono on-line
26 Frąckowiak Mateusz Wieleń Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. KS Metraco Polkowice opłacono on-line


Wyświetleń: 12598

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ