Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kretkowski Waldemar | Wrzesnia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
2 | Antczak-Kretkowska Maria | Września | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
3 | Gąsiorek JAKUB | Ostrów Wielkopolski | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
4 | Gąsiorek NATALIA | Ostrów Wielkopolski | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | SP NR 4 OSTRÓW WLKP | |
5 | Posłuszny Kamil | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
6 | Posłuszny Paweł | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
7 | Posłuszna Małgorzata | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
8 | Posłuszny Przemysław | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
9 | Bukowska Danuta | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
10 | Krystkowiak Filip | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Marsz po Zdrowie Poznań | |
11 | FOT KRZYSZTOF | POZNAŃ | Polska | Nordic walking - 10 km | MARSZ PO ZDROWIE | opłacono on-line |
12 | Krystkowiak Maksymilian | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Marsz po Zdrowie Poznań | |
13 | Kowalczyk Elżbieta | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
14 | Jarczak Aleksandra | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line |
15 | Morawski Bartosz | Rogalinek | Polska | Nordic walking - 5 km | Ks idmar | opłacono on-line |
16 | Tuszyńska Elżbieta Tuszyńska | Poznań | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
17 | Kolmetz Katarzyna | Gościcino | Polska | Nordic walking - 10 km | POLIPACK | opłacono on-line |
18 | Wawrzyniak Piotr | Pleszew | Polska | Nordic walking - 5 km | Shovelhead 1340 | opłacono on-line |
19 | Białek Adam | Kalisz | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line |
20 | Rożek Wiktoria | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
21 | Olejniczak Aleksandra | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
22 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
23 | Królik Oliwia | Ostrów Wielkopolski | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
24 | Królik Adam | Ostrów Wielkopolski | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
25 | Gorzeliński Zdzisław | Pleszew | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | BBL Pleszew | |
26 | Wojnarowska Ewa | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marszpozdrowie | opłacono on-line |
27 | Wojnarowski Błażej | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marszpozdrowie | opłacono on-line |
28 | Agaciak Daniel Agaciak | Sieradz | Polska | Nordic walking - 5 km | NWPL GARROSA TEAM SIERADZ | opłacono on-line |
29 | Kietrys Grażyna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
30 | Krefft Lidia | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
31 | Wojcik Ewa | Sosnowiec | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
32 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
33 | Łazęcka Magdalena | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
34 | Łazęcki Jakub (Kuba) | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
35 | Picz Damian | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
36 | Więczkowski Konrad | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
37 | Kuk Dawid | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
38 | Zwiachel Julia | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
39 | Kulpa Hanna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
40 | Bunda Adrianna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
41 | Baranowska Paulina | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
42 | Baranowska Martyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
43 | Staszewska Nikola | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
44 | Granowska Kinga | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
45 | Płachcińska Angelika | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 10 km | kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
46 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
47 | Kliczka Kamil | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Sanprobi Szczecin | opłacono on-line |
48 | Alexandrowicz Alicja | Oława | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
49 | Pankiewicz Magdalena | Wrocław | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
50 | Kałużna Magdalena | Suchy Las | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line |
51 | Kałużny Waldemar | Suchy Las | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line |
52 | Rogos Henryk | Lubiąż | Polska | Nordic walking - 5 km | ŚCINAWA | opłacono on-line |
53 | Błaszczyszyn Danuta | Ścinawa | Polska | Nordic walking - 5 km | ŚCINAWA | opłacono on-line |
54 | Baj Danuta | Ścinawa | Polska | Nordic walking - 10 km | ŚCINAWA | opłacono on-line |
55 | Baj Stanisław | Ścinawa | Polska | Nordic walking - 10 km | ŚCINAWA | opłacono on-line |
56 | Sosnowska Magdalena | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
57 | DUDEK ANDRZEJ | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
58 | Paliwoda Kasia | Mierzyn | Polska | Nordic walking - 10 km | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN | opłacono |
59 | Grobelna jadwiga | Lubin | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | ks metraco polkowice | |
60 | SUCHECKA Regina | LUBIN | Polska | Nordic walking - 5 km | niezrzeszona | |
61 | Dembińska Wanda | Swarzędz | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
62 | Skorupski Janusz | Swarzędz | Polska | Nordic walking - 5 km | Młodzi Duchem Swarzędz | opłacono on-line |
63 | Dobrzańska Iwona | Namysłów | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
64 | Dobrzański Marcin | Namysłów | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
65 | Krakowiak Małgorzata | Wiry/Poznania | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS-Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line |
66 | Kusza Jolanta | Suchy Las | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | opłacono on-line |
67 | Domagalska Karolina | Pleszew | Polska | Nordic walking - 5 km | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
68 | Lehmann Emilia | Kiekrz | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
69 | Kop Wiesław | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
70 | Paterka Franciszek | Pleszew | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
71 | Paterka Przemysław | Pleszew | Polska | Nordic walking - 5 km | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
72 | Iwaniak-Paterka Wioletta | Pleszew | Polska | Nordic walking - 5 km | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
73 | Osuch Kajetan | Pleszew | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
74 | Osuch Nikodem | pleszew | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
75 | Cebryń Ryszard Cebryń | Wrocław | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
76 | Zawisła Stanisław | Plewiska | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
77 | Chytrowska Malwina | Pleszew Kowalew | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | BBL | opłacono on-line |
78 | Wasiak Rafał | Dąbrówka | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
79 | Puszkarska Małgorzata | Warszawa | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
80 | Postek Danuta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
81 | Małecki Paweł | POZNAŃ | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line |
82 | Kłakulak Elżbieta | Pleszew | Polska | Nordic walking - 5 km | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
83 | Krawczyk Agnieszka | Pleszew | Polska | Nordic walking - 5 km | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
84 | Skrzypczak Patryk Skrzypczak | Trzciel | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
85 | Klimczak Adam | Warszawa | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
86 | Daroszewska Krystyna | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic walking - 5 km | Serce Nordica Włocławek | |
87 | Smoczyk Grzegorz | Poznań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
88 | Blaszka Ryszard | Rokietnica | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
89 | Blaszka Michał | Kiekrz | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
90 | Konkolewski Piotr | Pleszew | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
91 | Konkolewski Paweł | Pleszew | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
92 | Niezgódka Iwona | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
93 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
94 | Madej Zbigniew | Widuchowa | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Widuchowa | |
95 | Skowrońska Dominika | Plewiska | Polska | Nordic walking - 10 km | NWPL/Marsz Po Zdrowie | opłacono |
96 | Kuczyńska Anna | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
97 | HELICKI Andrzej | Ostrów Wielkopolski | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Niezrzeszony | opłacono on-line |
98 | Kostrzewski Jakub | Pleszew | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
99 | Witucka Karolina | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
100 | Lehmann Mateusz | Kiekrz | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24760