Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zduńczyk Wiktoria | Kowalewo | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Sp Lachowo | |
2 | Przyborowska Julita | Filipki Duże | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Sp Lachowo | |
3 | Kosk Katarzyna | Lachowo | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Sp Lachowo | |
4 | Zaleśna Wiktoria | Lachowo | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Sp Lachowo | |
5 | Skrodzka Alina | Lachowo | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Sp Lachowo | |
6 | Zyskowski Klaudiusz | Glinki | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Sp Lachowo | |
7 | Ciołkowski Kamil | Kolno | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | 1 PBOT | |
8 | Trepanowska Gabriela | Kolno | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
9 | Trepanowski Piotr | Kolno | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
10 | Serowik Agnieszka | PTAKI | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Biegamy dla Zdrowia, | |
11 | Jermacz Katarzyna | Czerwone | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | CKS Podolszyna | |
12 | Jermacz Kornelia | Czerwone | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Czerwonem | |
13 | Jermacz Wojciech | Czerwone | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | CKS Podolszyna | |
14 | Trepanowska Katarzyna | Kolno | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
15 | Dąbrowski Paweł | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
16 | Lenda Igor | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
17 | Kotowski Łukasz | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
18 | Martysiuk Kacper | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
19 | Barżykowski Patryk | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
20 | Karmiłowicz Piotr | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
21 | Nerkowski Piotr | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
22 | Rakowska Iza | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
23 | Tereszczak Karolina | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
24 | Stankiewicz Ewelina | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
25 | Rafałowska Aleksandra | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
26 | Zacharzewska Olga | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
27 | Obrycka Magda | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
28 | Miszczak Wiktoria | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
29 | Miszczak Sylwia | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
30 | Szulc Wiktoria | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | gimnazjum Stawiski | |
31 | Pajer Zbigniew | Stawiski | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
32 | Piwowarska Sylwia | Czerwone | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
33 | Piwowarska Marta | Czerwone | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
34 | Piwowarski Damian | Czerwone | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
35 | Piwowarski Bernard | Czerwone | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
36 | Borzymowska Monika | Lachowo | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
37 | Cudakiewicz Angelika | Zaskrodzie | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | I LO Kolno | |
38 | Niedźwiecka Anna | Zaskrodzie | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | I LO Kolno | |
39 | Jurczyk Przemysław | Kolno | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
40 | Przytuła Katarzyna | Zabiele | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Szkoła Podstawowa w Zabielu | |
41 | Bagiński Jacek | Kolno | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | SP Czerwone | |
42 | Sekścińska Magdalena | Kolno | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | SP2 | |
43 | Stachelski Paweł | KOLNO | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | KGPP | |
44 | Charubin Justyna | Kolno | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | I LO Kolno | |
45 | Prosowska Kamila | Kolno | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | I LO Kolno | |
46 | Gołaś Mirosław | Borkowo | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
47 | Korwek Patrycja | Kolno | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
48 | Szymański Mateusz | Kolno | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Podlaska Brygada Kawalerii w Kolnie | |
49 | Paliwoda Łukasz | Kolno | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | I LO Kolno | |
50 | Paliwoda Sławomir | Kolno | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
51 | Charubin Julia | Pisz | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Mazurska Wataha | |
52 | Banach Sebastian | Kolno | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Szkoła Podstawowa nr2 w Kolnie | |
53 | Banach Justyna Banach | Kolno | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry |
Wyświetleń: 5196