CYKLO Pelplin - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup

CYKLO Pelplin - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup - CYKLO szosa 2018 - 46km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 72 JANIC ŁUKASZ M 1 M 0-29 NOWOGARD STC STARGARD 46km 1:10:46 39.00 [km/h]
2 124 ŁOMNICKI MICHAŁ M 2 M 30-39 KWIDZYN 46km 1:10:58 38.89 [km/h]
3 31 CHABOWSKI MARCIN M 3 M 30-39 SKARSZEWY SKARSZEWY CYCLE TEAM 46km 1:10:58 38.89 [km/h]
4 709 PRZYBYLSKI BARTŁOMIEJ M 4 M 30-39 1 PIŁA BOSKO TEAM PIŁA 46km 1:10:59 38.88 [km/h]
5 7 BARTKOWIAK PRZEMYSŁAW M 5 M 30-39 2 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 46km 1:10:59 38.88 [km/h]
6 341 GRYGORCZYK KRYSTIAN M 6 M 0-29 1 GDAŃSK BIKE U UP 46km 1:10:59 38.88 [km/h]
7 83 JERZYNA JACEK M 7 M 40-49 1 ROZYNY VO2MAX MTB TEAM 46km 1:10:59 38.88 [km/h]
8 156 OLSZEWSKI KAROL M 8 M 40-49 2 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 46km 1:10:59 38.88 [km/h]
9 104 KORZENIAK PATRYK M 9 M 30-39 3 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 46km 1:10:59 38.88 [km/h]
10 695 MAŁYSZEK ROBERT M 10 M 30-39 4 BRODNICA 46km 1:10:59 38.88 [km/h]
11 387 MOSKALEWICZ MIKOŁAJ M 11 M 30-39 5 RUMIA 46km 1:10:59 38.88 [km/h]
12 172 POTRYKUS FILIP M 12 M 0-29 2 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 46km 1:10:59 38.88 [km/h]
13 323 DOBKE JAN M 13 M 30-39 6 GDYNIA BIKE U UP 46km 1:10:59 38.88 [km/h]
14 665 CHRZANOWSKI WIESŁAW M 14 M 30-39 7 OWIDZ GK STG STAROGARD GDAŃSKI 46km 1:10:59 38.88 [km/h]
15 221 TYMIŃSKI WOJCIECH M 15 M 30-39 8 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 46km 1:10:59 38.88 [km/h]
16 366 KRAŚNICKI ADAM M 16 M 0-29 3 GDYNIA CYCLING PLANET 46km 1:11:00 38.87 [km/h]
17 131 MARZEJON MIKOŁAJ M 17 M 0-29 4 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 46km 1:11:00 38.87 [km/h]
18 744 SĘK SYLWESTER M 18 M 40-49 3 STARGARD STC STARGARD 46km 1:11:00 38.87 [km/h]
19 474 KURSZEWSKI DAWID M 19 M 0-29 5 SEMLIN GK STG STAROGARD GDAŃSKI 46km 1:11:00 38.87 [km/h]
20 220 TYMIŃSKI JACEK M 20 M 40-49 4 STAROGARD GDAŃSKI GK STG STAROGARD GDAŃSKI 46km 1:11:00 38.87 [km/h]
21 470 BORKOWSKI ŁUKASZ M 21 M 30-39 9 LIDZBARK WARMIŃSKI ROWEROWY LIDZBARK 46km 1:11:00 38.87 [km/h]
22 205 SUSKA PIOTR M 22 M 40-49 5 TCZEW GK GRYF TCZEW 46km 1:11:00 38.87 [km/h]
23 130 MARZEC GRZEGORZ M 23 M 30-39 10 PRUSZCZ GDAŃSKI RANT BARTOSZYCE 46km 1:11:00 38.87 [km/h]
24 312 CIBA DAMIAN M 24 M 30-39 11 RUMIA TA KO TEAM 46km 1:11:00 38.87 [km/h]
25 671 GERTJAN MEIJERINK M 25 M 40-49 6 ENSCHEDE RTV OLDENZAALSE WCL 46km 1:11:01 38.86 [km/h]
26 572 BARTKOWSKI MAREK M 26 M 50-59 1 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 46km 1:11:01 38.86 [km/h]
27 3 ADAMSKI BARTOSZ M 27 M 30-39 12 LEBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 46km 1:11:01 38.86 [km/h]
28 181 RESZKA TOMASZ M 28 M 0-29 6 WILKOWO NOWOWIEJSKIE 46km 1:11:01 38.86 [km/h]
29 715 SIEMASZKO MATEUSZ M 29 M 30-39 13 BARTOSZYCE CTS 46km 1:11:01 38.86 [km/h]
30 472 BLADOWSKI ROMAN M 30 M 50-59 2 GDAŃSK 46km 1:11:01 38.86 [km/h]
31 123 LATAŃSKI RADOSLAW M 31 M 30-39 14 KUSICE 46km 1:11:02 38.85 [km/h]
32 726 SZYMANOWICZ PRZEMEK M 32 M 30-39 15 ŁASIN 46km 1:11:03 38.85 [km/h]
33 354 KAZIMIERSKI PIOTR M 33 M 30-39 16 KOŁOBRZEG 46km 1:11:07 38.81 [km/h]
34 145 NEUBAUER ŁUKASZ M 34 M 30-39 17 KALISKA GK STG 46km 1:11:08 38.80 [km/h]
35 128 MALLEK DAWID M 35 M 0-29 7 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 46km 1:11:30 38.60 [km/h]
36 85 JOKIEL RADOSŁAW M 36 M 30-39 18 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA 46km 1:11:59 38.34 [km/h]
37 151 NOWAK KRYSTIAN M 37 M 30-39 19 RUMIA 46km 1:12:05 38.29 [km/h]
38 254 ŻYWUSZKO PATRYK M 38 M 30-39 20 RUMIA 46km 1:12:13 38.22 [km/h]
39 218 TOMASZEWSKI DARIUSZ M 39 M 40-49 7 GOWINO FTI RACING TEAM 46km 1:12:14 38.21 [km/h]
40 87 JUNAK ZBIGNIEW M 40 M 60-65 1 CHOSZCZNO STC STARGARD 46km 1:12:14 38.21 [km/h]
41 129 MALLEK PAWEŁ M 41 M 0-29 8 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 46km 1:12:14 38.21 [km/h]
42 195 SKRZYCKI ŁUKASZ M 42 M 30-39 21 GDYNIA BIKE U UP EUROPELL 46km 1:12:14 38.21 [km/h]
43 127 MACIEJEWSKI SŁAWOMIR M 43 M 50-59 3 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 46km 1:12:14 38.21 [km/h]
44 81 JAWORAŃSKI TOMEK M 44 M 0-29 9 BYTONIA GK STG 46km 1:12:14 38.21 [km/h]
45 656 BOBKOWSKI ANDRZEJ M 45 M 30-39 22 ZBLEWO 46km 1:12:14 38.21 [km/h]
46 707 PIEPIÓRKA PAWEŁ M 46 M 0-29 10 SKARSZEWY SKARSZEWY CYCLE TEAM 46km 1:12:15 38.20 [km/h]
47 747 SHEVTLOV ALEKSANDR M 47 M 50-59 4 KALININGRAD FOLTA 46km 1:12:15 38.20 [km/h]
48 217 TLUSZCZAK RAFAŁ M 48 M 40-49 8 GDYNIA HOTEL CZTERY BRZOZY 46km 1:12:16 38.19 [km/h]
49 188 RZANNY WOJCIECH M 49 M 40-49 9 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 46km 1:12:16 38.19 [km/h]
50 231 WEJER MATEUSZ M 50 M 30-39 23 SKARSZEWY SKARSZEWY CYCLE TEAM 46km 1:12:52 37.88 [km/h]
51 251 ŻMUDZKI PAWEŁ M 51 M 0-29 11 LĘBORK LZKA WATAHA 46km 1:12:52 37.88 [km/h]
52 597 GLUSZKO KUBA M 52 M 30-39 24 KOSZALIN 46km 1:12:57 37.83 [km/h]
53 720 SKWERES MARIUSZ M 53 M 30-39 25 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 46km 1:13:00 37.81 [km/h]
54 9 BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW M 54 M 30-39 26 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 46km 1:13:01 37.80 [km/h]
55 82 JEKA KAMIL M 55 M 30-39 27 STARZYNO KLIF TEAM 46km 1:13:02 37.79 [km/h]
56 109 KRAWCZYK MARCIN M 56 M 0-29 12 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 46km 1:13:09 37.73 [km/h]
57 230 WEGNER KAMIL M 57 M 30-39 28 LĘBORK 46km 1:13:11 37.71 [km/h]
58 238 WOJCZAK KRZYSZTOF M 58 M 50-59 5 SŁUPSK OLITE ZERORH+ RACING TEAM 46km 1:13:11 37.71 [km/h]
59 397 PIEPKA SŁAWOMIR M 59 M 40-49 10 LEŚNIEWO KLIF MTB TEAM 46km 1:13:13 37.70 [km/h]
60 14 BIELSKI ZBIGNIEW M 60 M 66 i więcej 1 GDAŃSK GK GRYF TCZEW 46km 1:13:14 37.69 [km/h]
61 431 TOMASZEWSKA KINGA K 1 K 40-49 GOWINO FTI RACING TEAM 46km 1:13:42 37.45 [km/h]
62 758 MIŁOSZ KRZYSZTOF M 61 M 0-29 13 SŁAWNO MK RACING TEAM GDAŃSK 46km 1:14:20 37.13 [km/h]
63 348 IARYGIN PAVEL M 62 M 30-39 29 KALININGRAD 500 WATT 46km 1:14:21 37.12 [km/h]
64 757 RZEŹNIK PIOTR M 63 M 40-49 11 GDAŃSK ZKPIG KOLBUDY 46km 1:14:21 37.12 [km/h]
65 163 PAPELBON ROMAN M 64 M 30-39 30 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 46km 1:14:23 37.11 [km/h]
66 691 LABON PIOTR M 65 M 30-39 31 KOTEŻE GK STG 46km 1:14:26 37.08 [km/h]
67 308 BOLSHAKOVA VICTORIA K 2 K 30-39 KALININGRAD, RUSSIA 500 WATT 46km 1:14:28 37.06 [km/h]
68 441 WOJEWODA JAN M 66 M 0-29 14 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 46km 1:14:57 36.82 [km/h]
69 689 KWAŚNIEWSKI ŁUKASZ M 67 M 0-29 15 OSIEK TEAM MX SKÓRCZ 46km 1:14:59 36.81 [km/h]
70 84 JĘDRZEJEWSKI PIOTR M 68 M 0-29 16 GDAŃSK 46km 1:14:59 36.81 [km/h]
71 741 WSZOŁEK ARTUR M 69 M 40-49 12 CHEŁMNO 0 46km 1:14:59 36.81 [km/h]
72 162 PAJER TOMASZ M 70 M 40-49 13 GDYNIA LTM MASTERS TEAM 46km 1:14:59 36.81 [km/h]
73 698 MOLENDOWSKI JACEK M 71 M 30-39 32 GDYNIA 46km 1:14:59 36.81 [km/h]
74 699 MROZEWSKI MARCIN M 72 M 0-29 17 PRUSZCZ GDAŃSKI 46km 1:15:00 36.80 [km/h]
75 588 STEFANIAK MARCIN M 73 M 30-39 33 TORUŃ TTC BERETTA TORUŃ 46km 1:15:00 36.80 [km/h]
76 653 BARAŁKIEWICZ DANIEL M 74 M 0-29 18 INOWROCŁAW INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN 46km 1:15:01 36.79 [km/h]
77 654 BATOR JAROSŁAW M 75 M 30-39 34 KOTEŻE GK STG 46km 1:15:01 36.79 [km/h]
78 250 ŻMUDZKI BARTOSZ M 76 M 0-29 19 LĘBORK LZKA WATAHA LĘBORK 46km 1:15:01 36.79 [km/h]
79 345 HABAJ PIOTR M 77 M 30-39 35 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 46km 1:15:01 36.79 [km/h]
80 316 CZAPNIK ADAM M 78 M 0-29 20 DARŁOWO BIKE U UP EUROPELL 46km 1:15:01 36.79 [km/h]
81 194 SKONECZNY KAMIL M 79 M 30-39 36 GDYNIA BIKE U UP EUROPELL 46km 1:15:02 36.78 [km/h]
82 745 BRZESKI ŁUKASZ M 80 M 0-29 21 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 46km 1:15:02 36.78 [km/h]
83 587 PUŁKOWSKI ADAM M 81 M 30-39 37 NOWY DWÓR GDAŃSKI LKS ŻUŁAWY 46km 1:15:02 36.78 [km/h]
84 673 JACH PIOTR M 82 M 30-39 38 ŁÓDŹ 46km 1:15:03 36.78 [km/h]
85 440 WOJEWODA ADAM M 83 M 40-49 14 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 46km 1:15:03 36.78 [km/h]
86 674 JANISZEWSKI WOJCIECH M 84 M 50-59 6 SMĘTOWO GRANICZNE TEAM MX SKÓRCZ 46km 1:15:03 36.78 [km/h]
87 45 DRABIK MARCIN M 85 M 40-49 15 GDYNIA 46km 1:15:07 36.74 [km/h]
88 522 GROCHOWSKA KATARZYNA K 3 K 30-39 KOŚCIELNA JANIA GK STG 46km 1:15:10 36.72 [km/h]
89 736 CHMIELECKI MICHAŁ M 86 M 30-39 39 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 46km 1:15:13 36.69 [km/h]
90 576 BORYSIEWICZ RYSZARD M 87 M 66 i więcej 2 KOSZALIN 46km 1:15:37 36.50 [km/h]
91 219 TRZCIŃSKI KAMIL M 88 M 30-39 40 GDAŃSK 46km 1:16:15 36.20 [km/h]
92 21 BOŃKOWSKI JAROSŁAW M 89 M 50-59 7 GDAŃSK MH AUTOMATYKA 46km 1:16:58 35.86 [km/h]
93 327 GIERSZEWSKI SŁAWOMIR M 90 M 40-49 16 KĄPINO 46km 1:17:11 35.76 [km/h]
94 133 MATUSZEWSKI KRZYSZTOF M 91 M 60-65 2 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 46km 1:17:12 35.75 [km/h]
95 335 GORTAT BOGUMIŁ M 92 M 30-39 41 KOBYLNICA OLITE ZERORH+ RACING TEAM 46km 1:17:13 35.74 [km/h]
96 13 BIBLIW MAREK M 93 M 30-39 42 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 46km 1:17:51 35.45 [km/h]
97 704 OSIŃSKA ADRIANNA K 4 K 0-29 1 WARSZAWA 46km 1:17:52 35.45 [km/h]
98 593 KUBUSZEWSKI MICHAŁ M 94 M 30-39 43 WEJHEROWO KOMANDO FLAKI 46km 1:17:52 35.45 [km/h]
99 702 NOWAK ADAM M 95 M 30-39 44 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 46km 1:17:55 35.42 [km/h]
100 53 FLORCZUK MAREK M 96 M 30-39 45 GDYNIA 46km 1:18:00 35.38 [km/h]
101 756 KŁOS TOMASZ M 97 M 30-39 46 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ 46km 1:18:01 35.38 [km/h]
102 48 DZIĘBOWSKI PIOTR M 98 M 30-39 47 GDYNIA 46km 1:18:12 35.29 [km/h]
103 369 KULLING MONIKA K 5 K 30-39 1 GNIEŻDŻEWO KLIF TEAM 46km 1:18:34 35.13 [km/h]
104 279 POBLOCKI TOMASZ M 99 M 50-59 8 BANINO STC SOKOLOW PODLASKI 46km 1:18:36 35.11 [km/h]
105 173 POTRYKUS JAN M 100 M 50-59 9 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 46km 1:18:36 35.11 [km/h]
106 670 FELKNER RYSZARD M 101 M 50-59 10 CHŁAPOWO KLIF MTB TEAM 46km 1:18:37 35.11 [km/h]
107 178 RADNY ROBERT M 102 M 40-49 17 KAZIMIERZ 46km 1:18:39 35.09 [km/h]
108 43 DOBROLIŃSKI DANIEL M 103 M 40-49 18 GDYNIA POLSKA PÓŁNOCNA 46km 1:18:39 35.09 [km/h]
109 56 GĄGOL ROBERT M 104 M 30-39 48 CZŁUCHÓW 46km 1:18:40 35.08 [km/h]
110 608 PIKUŁA-KONIECZKA DOROTA K 6 K 40-49 1 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 46km 1:18:40 35.08 [km/h]
111 413 RÓŻAŃSKI MARCIN M 105 M 30-39 49 JAGATOWO 46km 1:18:43 35.06 [km/h]
112 360 KORTAS PAWEŁ M 106 M 30-39 50 JASTRZĘBIA GÓRA KLIF TEAM CHŁAPOWO 46km 1:18:43 35.06 [km/h]
113 17 BLANK KAROL M 107 M 0-29 22 GDAŃSK LPP TEAM 46km 1:19:12 34.85 [km/h]
114 711 SADOWSKI GRZEGORZ M 108 M 30-39 51 LISEWO GK GRYF TCZEW 46km 1:19:13 34.84 [km/h]
115 228 WASZCZYK MACIEJ M 109 M 40-49 19 SOPOT BANQSOFT 46km 1:19:14 34.83 [km/h]
116 353 KAMIŃSKI BARTOSZ M 110 M 0-29 23 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM 46km 1:19:16 34.82 [km/h]
117 24 BRANDT MACIEJ M 111 M 40-49 20 ELBLĄG ROWEL 46km 1:19:16 34.82 [km/h]
118 491 GRABAN KRZYSZTOF M 112 M 0-29 24 MORZESZCZYN 46km 1:19:17 34.81 [km/h]
119 724 SZCZEPANIAK PAWEŁ M 113 M 30-39 52 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 46km 1:19:17 34.81 [km/h]
120 753 PASZKIEWICZ SŁAWOMIR M 114 M 50-59 11 CHOSZCZNO - 46km 1:19:18 34.80 [km/h]
121 661 BULLMANN DARIUSZ M 115 M 40-49 21 NOWY DWÓR GDAŃSKI 46km 1:19:18 34.80 [km/h]
122 337 GÓRNY BARTŁOMIEJ M 116 M 30-39 53 MALBORK SAINT-GOBAIN SQUAD 46km 1:19:18 34.80 [km/h]
123 234 WIERZBOWSKI SYLWESTER M 117 M 40-49 22 MORĄG 46km 1:19:18 34.80 [km/h]
124 740 WASIK MAREK M 118 M 30-39 54 ELBLĄG - 46km 1:19:19 34.80 [km/h]
125 289 BRONISZEWSKI MACIEJ M 119 M 30-39 55 GDYNIA 46km 1:19:21 34.78 [km/h]
126 530 LANGE ŁUKASZ M 120 M 30-39 56 GRUPA CYPISKI TEAM 46km 1:19:21 34.78 [km/h]
127 320 DEMBEK KRZYSZTOF M 121 M 30-39 57 SOPOT 46km 1:19:22 34.78 [km/h]
128 384 MIKOŁAJCZAK MICHAŁ M 122 M 40-49 23 GDAŃSK LPP TEAM 46km 1:19:22 34.78 [km/h]
129 701 NOWACZYŃSKI KACPER M 123 M 0-29 25 PELPLIN 46km 1:19:23 34.77 [km/h]
130 10 BELCZEWSKI DOMINIK M 124 M 30-39 58 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 46km 1:19:29 34.72 [km/h]
131 39 DEJNEKA PRZEMYSŁAW M 125 M 30-39 59 GDAŃSK 46km 1:19:30 34.72 [km/h]
132 73 JANKOWSKI ANDRZEJ M 126 M 30-39 60 GDAŃSK 46km 1:19:30 34.72 [km/h]
133 100 KOŁODZIEJ GRZEGORZ M 127 M 40-49 24 NOWE 46km 1:19:32 34.70 [km/h]
134 152 OGRODOWSKA MAŁGORZATA K 7 K 30-39 2 GDYNIA WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 46km 1:19:33 34.70 [km/h]
135 51 FILIPOWSKI ARKADIUSZ M 128 M 40-49 25 SŁAWNO - 46km 1:19:33 34.70 [km/h]
136 658 BORSUKOWICZ MARCIN M 129 M 40-49 26 ELBLĄG 46km 1:19:33 34.70 [km/h]
137 52 FIZHUK ROSTYSLAV M 130 M 0-29 26 GDANSK 46km 1:19:35 34.68 [km/h]
138 362 KOŚCIOWSKA AGNIESZKA K 8 K 30-39 3 GDAŃSK 46km 1:19:38 34.66 [km/h]
139 246 ZDUN MACIEJ M 131 M 30-39 61 GDAŃSK PAT I MAT 46km 1:19:39 34.65 [km/h]
140 359 KOPEĆ KONRAD M 132 M 40-49 27 GDYNIA 46km 1:19:39 34.65 [km/h]
141 667 CIEŚLAK MICHAŁ M 133 M 30-39 62 KRUSZWICA 46km 1:19:39 34.65 [km/h]
142 227 WALCZAK MARIUSZ M 134 M 40-49 28 RYBNO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 46km 1:19:40 34.64 [km/h]
143 411 ROLBIECKA ALICJA K 9 K 30-39 4 REDA LUK CONNECT RACING TEAM 46km 1:19:48 34.59 [km/h]
144 725 SZTOKINGER JAROSŁAW M 135 M 40-49 29 GDYNIA 46km 1:20:04 34.47 [km/h]
145 668 CIRZON MICHAŁ M 136 M 30-39 63 GDAŃSK 46km 1:20:05 34.46 [km/h]
146 598 OLEWNIK PIOTR M 137 M 40-49 30 ELBLĄG MTB ELBLĄG 46km 1:20:06 34.46 [km/h]
147 192 SEKIDA MATEUSZ M 138 M 40-49 31 GOŚCICINO 46km 1:20:10 34.43 [km/h]
148 737 KAMIONKA KLAUDIA K 10 K 0-29 2 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 46km 1:20:11 34.42 [km/h]
149 183 ROPPEL RAFAŁ M 139 M 30-39 64 GDAŃSK 46km 1:20:45 34.18 [km/h]
150 663 BYCZYŃSKI JANUSZ M 140 M 50-59 12 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 46km 1:20:48 34.16 [km/h]
151 277 DUTKOWSKI LECH M 141 M 50-59 13 GDAŃSK NEXUS TEAM 46km 1:21:18 33.95 [km/h]
152 233 WIDYŃSKA AGATA K 11 K 0-29 3 GDAŃSK 46km 1:21:37 33.82 [km/h]
153 61 GOYKE KRZYSZTOF M 142 M 0-29 27 LUBKOWO 46km 1:21:48 33.74 [km/h]
154 541 POMIERSKI MICHAL M 143 M 30-39 65 GDANSK FAJNA RAMA 46km 1:22:05 33.62 [km/h]
155 280 TYMIŃSKI TOMASZ M 144 M 40-49 32 KOWALE 46km 1:22:06 33.62 [km/h]
156 140 MUNDZIA URSZULA K 12 K 0-29 4 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 46km 1:22:18 33.54 [km/h]
157 539 PIASECKI FILIP PIASECKI M 145 M 30-39 66 SOPOT ROWEROWE KASZUBY 46km 1:23:10 33.19 [km/h]
158 752 KARWASZ BARTOSZ M 146 M 0-29 28 GRUDZIĄDZ COFFEE RIDERS 46km 1:23:11 33.18 [km/h]
159 79 JASZEWSKI BORYS M 147 M 30-39 67 GDAŃSK 46km 1:23:11 33.18 [km/h]
160 652 ARLUKIEWICZ DAMIAN M 148 M 0-29 29 WIĘCKOWY 46km 1:23:12 33.17 [km/h]
161 235 WIKA PIOTR M 149 M 50-59 14 REWA 46km 1:23:16 33.15 [km/h]
162 683 KOBIEROWSKI PIOTR M 150 M 40-49 33 DĄBRÓWKA GK STG 46km 1:23:18 33.13 [km/h]
163 749 KACZOROWSKI MARIUSZ M 151 M 30-39 68 JUSZKOWO, POW. GDAŃSKI BMG TEAM MERCEDES 46km 1:23:19 33.13 [km/h]
164 309 CELIŃSKA ANNA K 13 K 30-39 5 GDYNIA 46km 1:23:34 33.03 [km/h]
165 186 RUBACHA KRYSTIAN M 152 M 0-29 30 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 46km 1:24:02 32.84 [km/h]
166 98 KLIMASZEWSKI KRZYSZTOF M 153 M 40-49 34 GDYNIA KLIMEK TEAM 46km 1:24:03 32.84 [km/h]
167 690 KWIATKOWSKI ZBIGNIEW M 154 M 40-49 35 ŻNIN 46km 1:24:04 32.83 [km/h]
168 507 BOĆKOWSKI MACIEJ M 155 M 50-59 15 GDYNIA 46km 1:24:05 32.82 [km/h]
169 372 LEMMLE KRZYSZTOF M 156 M 40-49 36 GDAŃSK 46km 1:24:06 32.82 [km/h]
170 486 SZYMAŃSKA ANNA K 14 K 0-29 5 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 46km 1:24:06 32.82 [km/h]
171 361 KOSIŃSKI MAREK M 157 M 40-49 37 GDAŃSK 46km 1:24:09 32.80 [km/h]
172 1127 MIKUŁKO MARCIN M 158 M 30-39 69 GDYNIA 46km 1:24:17 32.75 [km/h]
173 161 PAJĄK ADAM M 159 M 0-29 31 PRUSEWO 46km 1:24:19 32.73 [km/h]
174 91 KAMIŃSKI RAFAŁ M 160 M 30-39 70 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 46km 1:24:22 32.71 [km/h]
175 514 CZYŻNIEWSKI WŁODZIMIERZ M 161 M 60-65 3 TORUŃ TTC BERETTA TORUŃ 46km 1:24:29 32.67 [km/h]
176 482 BRZESKI MIROSŁAW M 162 M 50-59 16 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 46km 1:24:52 32.52 [km/h]
177 743 ŁUKASZEWSKI ZDZISŁAW M 163 M 50-59 17 BRODNICA 46km 1:24:55 32.50 [km/h]
178 761 KOTASIŃSKI FILIP M 164 M 30-39 71 GDYNIA PLYWANIETROJMIASTO.PL 46km 1:24:55 32.50 [km/h]
179 93 KAPTURSKI HUBERT M 165 M 30-39 72 GDYNIA K.S. MISZCZE PŁYTA 46km 1:24:56 32.50 [km/h]
180 434 URBAŃSKI ROBERT M 166 M 30-39 73 GDAŃSK 46km 1:24:56 32.50 [km/h]
181 730 WOJDYŁO DANIEL M 167 M 40-49 38 LUBISZEWO SOSNOWA 46km 1:25:01 32.46 [km/h]
182 334 GORAZDOWSKI MARCIN M 168 M 40-49 39 KŁANINO KLIF TEAM 46km 1:25:04 32.45 [km/h]
183 331 GORAZDOWSKA KATARZYNA K 15 K 30-39 6 KŁANINO KLIF TEAM 46km 1:25:05 32.44 [km/h]
184 187 RUC RAFAŁ M 169 M 30-39 74 WEJHEROWO LIQUI MOLY CYCLING TEAM 46km 1:25:06 32.43 [km/h]
185 182 ROBIŃSKI JANUSZ M 170 M 50-59 18 SŁUPSK FAJNA SZKOŁA JAZDY KAT.B 46km 1:25:08 32.42 [km/h]
186 755 KRASNOWSKA ANNA K 16 K 30-39 7 NOWY DWÓR GDAŃSKI 46km 1:25:11 32.40 [km/h]
187 90 KAMCZYK ROMAN M 171 M 50-59 19 GLIWICE KLIF TEAM CHŁAPOWO 46km 1:25:14 32.38 [km/h]
188 719 SKÓRCZEWSKI TADEUSZ M 172 M 60-65 4 KALISKA KALISKA 46km 1:25:15 32.38 [km/h]
189 750 JACIŃSKI RAFAŁ M 173 M 40-49 40 GDYNIA BMG TEAM MERCEDES 46km 1:25:15 32.38 [km/h]
190 700 NADOLNY RAFAŁ M 174 M 30-39 75 GRUDZIĄDZ COFFEE RIDERS 46km 1:25:20 32.34 [km/h]
191 692 LENZ KRZYSZTOF M 175 M 50-59 20 STAROGARD GDAŃSKI 46km 1:25:20 32.34 [km/h]
192 442 WÓDKIEWICZ IWONA K 17 K 50 i więcej 1 WARSZAWA - 46km 1:25:21 32.34 [km/h]
193 5 BARAN SEWERYN M 176 M 0-29 32 GOŁCZEWO ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 46km 1:25:22 32.33 [km/h]
194 202 STOLTMAN SŁAWOMIR M 177 M 30-39 76 BYTÓW AKADEMIA KOLARSKA CYKLO 46km 1:25:31 32.27 [km/h]
195 552 STANISZEWSKI JACEK M 178 M 50-59 21 GDYNIA 46km 1:26:25 31.94 [km/h]
196 243 WYKA ANDRZEJ M 179 M 66 i więcej 3 GDYNIA 46km 1:26:26 31.93 [km/h]
197 207 SYPNIEWSKI MARIUSZ M 180 M 50-59 22 KOTEŻE GK STG 46km 1:26:35 31.88 [km/h]
198 676 JURKIEWICZ-PISARSKA IWONA K 18 K 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 46km 1:26:37 31.86 [km/h]
199 99 KOBAKA WERONIKA K 19 K 30-39 8 GDANSK JEPPESEN POLAND 46km 1:26:44 31.82 [km/h]
200 77 JAROCKI PIOTR M 181 M 30-39 77 GDAŃSK JEPPESEN POLAND 46km 1:26:44 31.82 [km/h]
201 759 DUCZMAL KRZYSZTOF M 182 M 50-59 23 GDYNIA 46km 1:26:49 31.79 [km/h]
202 684 KOŁTONOWSKI KRZYSZTOF M 183 M 40-49 41 GDYNIA KOLTI TEAM 46km 1:27:17 31.62 [km/h]
203 273 SŁABOLEPSZY KRYSTIAN M 184 M 0-29 33 BOŻEPOLE WIELKIE 46km 1:27:23 31.58 [km/h]
204 1014 GOIKE SYLWESTER M 185 M 50-59 24 CHARBROWO 46km 1:27:24 31.58 [km/h]
205 417 SERAFIN TOMASZ M 186 M 40-49 42 POZNAŃ PKO BANK POLSKI 46km 1:27:25 31.57 [km/h]
206 342 GRZEMSKI JAKUB M 187 M 30-39 78 GDYNIA 46km 1:27:27 31.56 [km/h]
207 150 NOWACZYK TOMASZ M 188 M 30-39 79 GDYNIA 46km 1:27:32 31.53 [km/h]
208 276 GRABOWSKI JANUSZ M 189 M 50-59 25 DĘBNICA KASZUBSKA PIAST SŁUPSK 46km 1:27:35 31.51 [km/h]
209 68 HENICZ GRZEGORZ M 190 M 50-59 26 GDYNIA 46km 1:27:56 31.39 [km/h]
210 80 JASZEWSKI JACEK M 191 M 30-39 80 GDYNIA SQ2KSW 46km 1:28:07 31.32 [km/h]
211 579 GOYKE SEBASTIAN M 192 M 0-29 34 LUBKOWO 46km 1:28:20 31.25 [km/h]
212 705 PHOL DUCZMAL ELŻBIETA K 20 K 40-49 3 PIERWOSZYNO 46km 1:28:20 31.25 [km/h]
213 74 JANKOWSKI JAKUB M 193 M 30-39 81 GDYNIA 46km 1:28:25 31.22 [km/h]
214 19 BOGALECKI MAREK M 194 M 60-65 5 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 46km 1:28:27 31.20 [km/h]
215 694 MALESINSKI KACPER M 195 M 0-29 35 GOSCICINO 46km 1:28:28 31.20 [km/h]
216 760 KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA MILENA K 21 K 0-29 6 GDYNIA PLYWANIETROJMIASTO.PL 46km 1:28:30 31.19 [km/h]
217 245 ZAMOŃSKI MARIUSZ M 196 M 30-39 82 BORZECHOWO 46km 1:29:09 30.96 [km/h]
218 721 SOBORSKI WITOLD M 197 M 30-39 83 GDYNIA PORTA ACTIVE TEAM 46km 1:29:10 30.95 [km/h]
219 739 ZDROJEWSKI MARCIN M 198 M 30-39 84 BYDGOSZCZ 46km 1:29:15 30.92 [km/h]
220 722 STAŃCZYK WOJCIECH M 199 M 50-59 27 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM 46km 1:29:20 30.90 [km/h]
221 201 STEFANIAK LESZEK M 200 M 40-49 43 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 46km 1:29:25 30.87 [km/h]
222 696 MARTYŃSKI JAKUB M 201 M 0-29 36 CHEŁMNO 46km 1:29:30 30.84 [km/h]
223 402 POTULSKI JACEK M 202 M 40-49 44 GDYNIA AKADEMIA KOLARSKA CYKLO 46km 1:29:31 30.83 [km/h]
224 184 ROZENKRANZ LEONARD M 203 M 50-59 28 GDAŃSK 46km 1:29:46 30.75 [km/h]
225 214 SZYMKUN DARIUSZ M 204 M 50-59 29 GDYNIA WATAHA 46km 1:29:54 30.70 [km/h]
226 46 DRZEWIECKI MATEUSZ M 205 M 30-39 85 WŁADYSŁAWOWO KLIF MTB TEAM 46km 1:30:20 30.55 [km/h]
227 728 WERENC TOMASZ M 206 M 50-59 30 MYSŁOWICE 46km 1:30:44 30.42 [km/h]
228 516 DRABICKA KATARZYNA K 22 K 0-29 7 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 46km 1:30:44 30.42 [km/h]
229 712 SAMSON IZABELA K 23 K 30-39 9 RUMIA 46km 1:31:23 30.20 [km/h]
230 735 ZAPOLSKI PIOTR M 207 M 0-29 37 GDYNIA LKS FLOTA ZAPLEX 46km 1:31:25 30.19 [km/h]
231 96 KARPIŃSKI MATEUSZ M 208 M 0-29 38 GDAŃSK 46km 1:32:10 29.95 [km/h]
232 738 ANKUDOWICZ CZESŁAW M 209 M 66 i więcej 4 DOŁUJE STC STARGARD 46km 1:32:17 29.91 [km/h]
233 95 KARPIŃSKI KRZYSZTOF M 210 M 30-39 86 GDAŃSK 46km 1:32:32 29.83 [km/h]
234 751 GOSS MARCIN M 211 M 40-49 45 GDAŃSK - 46km 1:32:47 29.75 [km/h]
235 681 KIELISZEK KAMIL M 212 M 30-39 87 GDYNIA 46km 1:32:55 29.70 [km/h]
236 527 JAŃCZEWSKI GRZEGORZ M 213 M 50-59 31 GDYNIA 46km 1:33:00 29.68 [km/h]
237 729 WICEK JAKUB M 214 M 30-39 88 STAROGARD GDAŃSKI 46km 1:33:36 29.49 [km/h]
238 29 BRZUCHALSKI PAWEŁ M 215 M 30-39 89 RUMIA EUROPROJEKT GDAŃSK 46km 1:33:52 29.40 [km/h]
239 742 KOSTRA MAGDALENA K 24 K 30-39 10 GDYNIA POLSKA PÓŁNOCNA 46km 1:34:07 29.33 [km/h]
240 135 MICHALAK JAROSŁAW M 216 M 40-49 46 GDAŃSK LPP TEAM 46km 1:34:25 29.23 [km/h]
241 409 REJMER SŁAWOMIR M 217 M 66 i więcej 5 GDYNIA 46km 1:34:50 29.10 [km/h]
242 731 ZAKRZEWSKA BEATA K 25 K 30-39 11 ROKOCIN GK STG 46km 1:34:59 29.06 [km/h]
243 718 SKALSKI MARCIN M 218 M 30-39 90 GDAŃSK 46km 1:34:59 29.06 [km/h]
244 374 LEWANDOWSKA NATALIA K 26 K 40-49 4 KARTUZY 46km 1:35:00 29.05 [km/h]
245 49 EJSMONT PIOTR M 219 M 66 i więcej 6 GDAŃSK PRO-CYCLING.ORG 46km 1:35:15 28.98 [km/h]
246 748 GRZEGORCZYK LUDWIK M 220 M 66 i więcej 7 GDYNIA - 46km 1:35:16 28.97 [km/h]
247 429 SZYMCZAK GRZEGORZ M 221 M 30-39 91 LUBIEŃ KUJAWSKI 46km 1:35:17 28.97 [km/h]
248 134 MELLER EWA K 27 K 40-49 5 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 46km 1:35:52 28.79 [km/h]
249 471 STENKA MARCIN M 222 M 30-39 92 LĘBORK KLUB 42,2 46km 1:36:21 28.65 [km/h]
250 685 KOPCZYŃSKA ANNA K 28 K 0-29 8 TCZEW 46km 1:36:22 28.64 [km/h]
251 677 KACZMAREK SŁAWOMIR M 223 M 30-39 93 GDAŃSK JIT SOLUTIONS 46km 1:37:10 28.40 [km/h]
252 682 KŁOS MACIEJ M 224 M 30-39 94 GDAŃSK 46km 1:37:18 28.37 [km/h]
253 662 BURY MARCIN M 225 M 40-49 47 KOSAKOWO 46km 1:38:10 28.12 [km/h]
254 651 ANTCZAK MICHAŁ M 226 M 30-39 95 TORUŃ 46km 1:38:18 28.08 [km/h]
255 281 GAWIŃKOWSKI JAKUB M 227 M 30-39 96 PRUSZCZ GDAŃSKI LPP TEAM 46km 1:38:22 28.06 [km/h]
256 159 PACANOWSKI PIOTR M 228 M 40-49 48 WEJHEROWO KOMANDO FLAKI 46km 1:40:01 27.60 [km/h]
257 754 WÓJCIK ROMAN M 229 M 60-65 6 GDYNIA SWORD 46km 1:40:39 27.42 [km/h]
258 1105 BRUSS HANNA K 29 K 40-49 6 GDYNIA 46km 1:40:47 27.39 [km/h]
259 733 ZAKRZEWSKI MARIUSZ M 230 M 50-59 32 STAROGARD GDAŃSKI DAMA 46km 1:42:02 27.05 [km/h]
260 371 LEMBICZ NATALIA K 30 K 30-39 12 GDAŃSK PIOTRUŚ SAGAN JEST NIEWINNY 46km 1:42:13 27.00 [km/h]
261 703 ORMIANIN MARCIN M 231 M 0-29 39 TCZEW METRIX RUNNING TEAM 46km 1:42:38 26.89 [km/h]
262 329 GOŁĄB MARTA K 31 K 30-39 13 GDYNIA VO2MAX MTB TEAM 46km 1:42:40 26.88 [km/h]
263 58 GOIKE PIOTR M 232 M 40-49 49 SKOWARCZ 46km 1:42:40 26.88 [km/h]
264 66 GRĄDZIEL MARCIN M 233 M 30-39 97 GDAŃSK 46km 1:43:02 26.79 [km/h]
265 727 TROJANOWSKI KAROL M 234 M 50-59 33 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 46km 1:43:10 26.75 [km/h]
266 679 KAMIŃSKI MACIEJ M 235 M 30-39 98 GDYNIA 46km 1:43:26 26.68 [km/h]
267 97 KISZKURNO ANDRZEJ M 236 M 50-59 34 GDYNIA 46km 1:43:26 26.68 [km/h]
268 562 TOMASIŃSKA AGNIESZKA K 32 K 30-39 14 GDYNIA 46km 1:43:31 26.66 [km/h]
269 687 KRZYŻANOWSKI KRZYSZTOF M 237 M 40-49 50 GDAŃSK 46km 1:44:44 26.35 [km/h]
270 686 KOWALSKI KRZYSZTOF M 238 M 40-49 51 SMĘTOWO GRANCZNE 46km 1:45:30 26.16 [km/h]
271 304 BIEDROŃ MARCIN M 239 M 40-49 52 RUMIA - 46km 1:45:34 26.14 [km/h]
272 404 PRELIŃSKI PIOTR M 240 M 60-65 7 GDYNIA 46km 1:45:54 26.06 [km/h]
273 657 BOĆKOWSKI JAKUB M 241 M 0-29 40 GDYNIA KLIF-MED 46km 1:46:04 26.02 [km/h]
274 717 SITKIEWICZ RYSZARD M 242 M 66 i więcej 8 GDAŃSK BURITO 46km 1:46:19 25.96 [km/h]
275 23 BOROWSKI MATEUSZ M 243 M 30-39 99 GDAŃSK 46km 1:46:56 25.81 [km/h]
276 122 LASOTA MONIKA K 33 K 0-29 9 GDAŃSK 46km 1:47:06 25.77 [km/h]
277 71 JANAS ILONA K 34 K 30-39 15 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 46km 1:47:40 25.63 [km/h]
278 664 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 244 M 40-49 53 KWIDZYN 46km 1:47:52 25.59 [km/h]
279 326 GĄSIOROWSKI RAFAŁ M 245 M 30-39 100 BANINO ORŁY GDYNIA 46km 1:47:54 25.58 [km/h]
280 252 ŻOGA JOLANTA K 35 K 50 i więcej 2 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 46km 1:47:54 25.58 [km/h]
281 423 SNARSKI SYLWESTER M 246 M 0-29 41 GDYNIA 46km 1:47:55 25.58 [km/h]
282 660 BUDZANOWSKI PAWEŁ M 247 M 0-29 42 STAROGARD GDAŃSKI CUKSY.COM TEAM 46km 1:48:28 25.45 [km/h]
283 734 ZAMOŃSKI RYSZARD M 248 M 66 i więcej 9 BORZECHOWO 46km 1:49:25 25.22 [km/h]
284 746 SUWIŃSKA ZUZANNA M 249 M 0-29 43 PRABUTY - 46km 1:49:39 25.17 [km/h]
285 256 WARSZAWSKI ROBERT M 250 M 40-49 54 LĘBORK KLUB 42,2 46km 1:49:53 25.12 [km/h]
286 659 BUCZYNSKA JOANNA K 36 K 40-49 7 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM 46km 1:53:28 24.32 [km/h]
287 732 ZAKRZEWSKI DAWID M 251 M 30-39 101 STAROGARD GDAŃSKI CUKSY.COM TEAM 46km 1:58:06 23.37 [km/h]
288 680 KAMIŃSKI MARIAN M 252 M 66 i więcej 10 GDYNIA 46km 1:58:18 23.33 [km/h]
289 678 KAMINSKI TOMASZ M 253 M 40-49 55 GDYNIA 46km 1:58:19 23.33 [km/h]
290 693 ŁUGIEWICZ JAN M 254 M 66 i więcej 11 RUMIA 46km 2:02:04 22.61 [km/h]
291 713 SIEK TADEUSZ M 255 M 66 i więcej 12 KOSAKOWO 46km 2:02:05 22.61 [km/h]
292 164 PATOK GERARD M 256 M 66 i więcej 13 WEJHEROWO CCC POLKOWICE 46km 2:10:35 21.14 [km/h]
293 672 HEROLD-BURY IWONA K 37 K 50 i więcej 3 KOSAKOWO 46km 2:17:59 20.00 [km/h]
- 247 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M - M 40-49 - TCZEW GRUPA KOLARSKA GRYF TCZEW 46km DNF - [km/h]

CYKLO Pelplin - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup - CYKLO szosa 2018 - 92km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 OKR. 2 OKR.
1 1241 GRZENKOWICZ NIKODEM M 1 M 0-29 KARTUZY GKS CARTUSIA KARTUZY 92km 2:13:41 41.29 [km/h] 1:06:35 1:07:06
2 1230 PETKA AREK M 2 M 0-29 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 92km 2:14:39 41.00 [km/h] 1:06:35 1:08:04
3 1053 POLUS PIOTR M 3 M 0-29 BYDGOSZCZ WYSEPKA.PL 92km 2:14:40 40.99 [km/h] 1:06:36 1:08:04
4 1212 KAISER ANDRZEJ M 4 M 40-49 1 BYTÓW EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 92km 2:14:41 40.99 [km/h] 1:06:35 1:08:06
5 1001 BERTRAND KRZYSZTOF M 5 M 40-49 2 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 92km 2:20:09 39.39 [km/h] 1:08:25 1:11:44
6 1073 ZIELIŃSKI ARTUR M 6 M 0-29 1 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 92km 2:20:09 39.39 [km/h] 1:08:24 1:11:45
7 1076 WŁODARCZYK ROBERT M 7 M 30-39 1 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 92km 2:20:10 39.38 [km/h] 1:08:24 1:11:46
8 1220 NOWACKI PIOTR M 8 M 40-49 3 PIŁA KOLARZ.PL 92km 2:20:11 39.38 [km/h] 1:08:25 1:11:46
9 1224 ZEMBROŃ ROBERT M 9 M 40-49 4 GDAŃSK OLD SCHOOL GDAŃSK 92km 2:20:11 39.38 [km/h] 1:08:24 1:11:47
10 1210 GIRAU GABRIEL M 10 M 30-39 2 CIECHANOW CIECHANOWSKI KLUB SPORTOWE JURAND 92km 2:20:11 39.38 [km/h] 1:08:25 1:11:46
11 1033 KUSIOWSKI LESZEK M 11 M 30-39 3 MAŁY RUDNIK LTM MASTERS TEAM 92km 2:20:11 39.38 [km/h] 1:08:25 1:11:46
12 1047 PAJER ARTUR M 12 M 40-49 5 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 92km 2:20:14 39.36 [km/h] 1:08:26 1:11:48
13 1058 SABINASZ GRZEGORZ M 13 M 0-29 2 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 92km 2:20:21 39.33 [km/h] 1:08:25 1:11:56
14 42 DŁUGOZIMA MARCIN M 14 M 30-39 4 GDAŃSK BIKE U UP 92km 2:21:59 38.88 [km/h] 1:10:02 1:11:57
15 1206 BINIEK MARCIN M 15 M 40-49 6 KRAKÓW 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 92km 2:21:59 38.88 [km/h] 1:10:02 1:11:57
16 1209 DEUS GRZEGORZ M 16 M 40-49 7 SZCZECINEK STOWARZYSZENIE ROWEROWE SZCZECINEK 92km 2:22:00 38.87 [km/h] 1:10:02 1:11:58
17 1069 SUCHECKI MACIEJ M 17 M 40-49 8 GDYNIA SEMEKO AQUACENTRUM 92km 2:22:01 38.87 [km/h] 1:10:01 1:12:01
18 564 WIENSKOWSKI TOMASZ M 18 M 30-39 5 GDYNIA INSIDE CYCLING 92km 2:22:01 38.87 [km/h] 1:10:02 1:12:00
19 1160 SPECJAŁ ANDRZEJ M 19 M 50-59 1 BYDGOSZCZ - 92km 2:22:01 38.87 [km/h] 1:10:00 1:12:01
20 1075 RADNY DARIUSZ M 20 M 40-49 9 GOWINO LUK CONNECT RACING TEAM 92km 2:22:02 38.86 [km/h] 1:09:59 1:12:03
21 1168 KRASZKIEWICZ OLGIERD M 21 M 40-49 10 GDAŃSK WYSEPKA.PL 92km 2:22:02 38.86 [km/h] 1:10:00 1:12:02
22 1233 ZAYCEV VASILIY M 22 M 60-65 1 KALININGRAD 92km 2:22:03 38.86 [km/h] 1:10:01 1:12:02
23 1077 NALEŻYTY PAWEŁ M 23 M 0-29 3 GDYNIA BIKE U UP EUROPELL 92km 2:22:03 38.86 [km/h] 1:09:59 1:12:04
24 1115 KOŁODZIK GRZEGORZ M 24 M 0-29 4 ŻARNOWIEC KLIF MTB TEAM 92km 2:22:04 38.85 [km/h] 1:10:01 1:12:03
25 1242 ORTMANN SZYMON M 25 M 0-29 5 SIERAKOWICE GKS CARTUSIA 92km 2:22:04 38.85 [km/h] 1:10:01 1:12:03
26 4 BANACH ROBERT M 26 M 40-49 11 WARSZAWA - 92km 2:22:06 38.85 [km/h] 1:09:59 1:12:07
27 206 SYKUŁA MARCIN M 27 M 40-49 12 GDYNIA BST 92km 2:22:06 38.85 [km/h] 1:10:02 1:12:04
28 1205 BARANOWSKI DAREK M 28 M 40-49 13 PELPLIN EUROSPORT 92km 2:22:07 38.84 [km/h] 1:10:01 1:12:06
29 1040 MIGOWSKI IRENEUSZ M 29 M 40-49 14 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 92km 2:23:03 38.59 [km/h] 1:10:00 1:13:03
30 1238 FLORCZAK BOGUSŁAW M 30 M 60-65 2 CHOSZCZEWO - 92km 2:23:37 38.44 [km/h] 1:10:03 1:13:34
31 1231 MUCHA PIOTR M 31 M 40-49 15 NIECHORZE NTS JFDUET 92km 2:23:38 38.43 [km/h] 1:10:01 1:13:37
32 1135 RAASZ PAWEŁ M 32 M 30-39 6 GDAŃSK 92km 2:24:08 38.30 [km/h] 1:10:01 1:14:07
33 1031 KULAS MAREK M 33 M 50-59 2 GDYNIA NEXUS TEAM GDYNIA 92km 2:27:04 37.53 [km/h] 1:10:00 1:17:04
34 1024 KOŁECKI ROBERT M 34 M 40-49 16 GDYNIA 92km 2:27:37 37.39 [km/h] 1:10:03 1:17:34
35 1101 ANDRZEJEWSKI PIOTR M 35 M 30-39 7 GDAŃSK 92km 2:27:39 37.39 [km/h] 1:10:03 1:17:36
36 1234 KOVOVALOV RUS M 36 M 40-49 17 KALININGRAD SPORTSDESTINY.COM 92km 2:29:27 36.94 [km/h] 1:11:53 1:17:34
37 1035 ŁOJEK BARTŁOMIEJ M 37 M 40-49 18 GDAŃSK ABIKON SOPOT 92km 2:30:08 36.77 [km/h] 1:10:07 1:20:01
38 586 KITA MATEUSZ M 38 M 30-39 8 GDANSK FALA 92km 2:30:08 36.77 [km/h] 1:11:19 1:18:49
39 141 MUŃSKI MARCIN M 39 M 40-49 19 GDAŃSK GK STG 92km 2:30:08 36.77 [km/h] 1:11:54 1:18:14
40 1243 KONIUSZEWSKI BARTOSZ M 40 M 30-39 9 GDAŃSK WINAAR.COM 92km 2:30:09 36.76 [km/h] 1:10:00 1:20:09
41 1218 MOWINSKI FILIP M 41 M 0-29 6 GDANSK 92km 2:30:46 36.61 [km/h] 1:11:53 1:18:53
42 1239 KNOTHE ADAM M 42 M 40-49 20 NIEMCZ BUDSTOL INVEST 92km 2:30:54 36.58 [km/h] 1:11:53 1:19:01
43 1111 JABŁOŃSKI JACEK M 43 M 40-49 21 SZCZECINEK SRS SZCZECINEK 92km 2:31:04 36.54 [km/h] 1:10:08 1:20:56
44 1066 STANDARSKI KAROL M 44 M 40-49 22 GDAŃSK - 92km 2:32:33 36.18 [km/h] 1:11:53 1:20:40
45 1124 ŁYŚ DANIEL M 45 M 30-39 10 REDA NYPEL REDA 92km 2:34:02 35.84 [km/h] 1:14:08 1:19:54
46 585 KOŁODZIEJSKI ADAM M 46 M 40-49 23 STAROGARD GDAŃSKI GK STG STAROGARD GDAŃSKI 92km 2:34:02 35.84 [km/h] 1:15:29 1:18:33
47 1223 TACIAK MAREK M 47 M 50-59 3 PIŁA KAMELEONTEAM 92km 2:34:03 35.83 [km/h] 1:14:07 1:19:56
48 1237 LISIAK PAWEŁ M 48 M 30-39 11 GDAŃSK FALA 92km 2:34:07 35.82 [km/h] 1:12:32 1:21:35
49 1042 MOLFA MAREK M 49 M 60-65 3 JUSZKOWO GK GRYF TCZEW 92km 2:34:07 35.82 [km/h] 1:14:08 1:19:59
50 1048 PAWELAK PIOTR M 50 M 0-29 7 GDAŃSK 92km 2:36:48 35.20 [km/h] 1:16:24 1:20:24
51 1113 JULKE SŁAWOMIR M 51 M 40-49 24 WARSZAWA BIKE U UP 92km 2:36:48 35.20 [km/h] 1:16:15 1:20:33
52 1207 BUCZYŃSKI ARKADIUSZ M 52 M 40-49 25 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM 92km 2:36:48 35.20 [km/h] 1:16:25 1:20:23
53 306 BIELOWICZ MAREK M 53 M 30-39 12 GDYNIA BST-BANACH SPOT TEAM 92km 2:36:49 35.20 [km/h] 1:16:25 1:20:24
54 1037 MAJKOWSKI KAROL M 54 M 30-39 13 KĘBŁOWO LUK CONNECT RACING TEAM / BIOBBUD 92km 2:36:49 35.20 [km/h] 1:16:25 1:20:24
55 1148 WIELICZKO RADOSŁAW M 55 M 50-59 4 GDAŃSK 92km 2:36:50 35.20 [km/h] 1:16:25 1:20:25
56 1046 OŚKA PRZEMYSŁAW M 56 M 30-39 14 GDAŃSK SPORTZONE 92km 2:36:50 35.20 [km/h] 1:15:28 1:21:22
57 1 PELC TOMASZ M 57 M 50-59 5 GDYNIA NEXUS TEAM 92km 2:36:51 35.19 [km/h] 1:16:28 1:20:23
58 1232 NACZK BARTOSZ M 58 M 30-39 15 PRUSZCZ GDAŃSKI NEXUS TEAM 92km 2:36:52 35.19 [km/h] 1:16:25 1:20:27
59 1088 PRZYBYLSKI KAZIMIERZ M 59 M 50-59 6 WIĘCBORK JOWE 62 92km 2:36:52 35.19 [km/h] 1:16:29 1:20:23
60 332 GORAZDOWSKI FILIP M 60 M 0-29 8 KŁANINO KLIF MTB CHŁAPOWO 92km 2:36:55 35.18 [km/h] 1:16:24 1:20:31
61 1236 CISKOWSKI MICHAŁ M 61 M 30-39 16 GDYNIA ACEL 92km 2:36:58 35.17 [km/h] 1:12:36 1:24:22
62 1240 PIKUŁA MICHAŁ M 62 M 40-49 26 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO KZ ŚWIECIE 92km 2:36:58 35.17 [km/h] 1:16:28 1:20:30
63 545 RÓŻALSKI RAFAŁ M 63 M 40-49 27 GDAŃSK NAFTOKOR 92km 2:37:37 35.02 [km/h] 1:16:26 1:21:11
64 255 BOGDZIEWICZ EUGENIUSZ M 64 M 66 i więcej 1 GDAŃSK NEXUS TEAM GDYNIA 92km 2:37:38 35.02 [km/h] 1:16:26 1:21:12
65 1214 KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ M 65 M 30-39 17 KWIDZYN KWIDZYN BIKE RACING TEAM 92km 2:38:28 34.83 [km/h] 1:16:26 1:22:02
66 1090 GAWŁAS TOMASZ M 66 M 40-49 28 GDAŃSK 92km 2:40:08 34.47 [km/h] 1:16:26 1:23:42
67 1235 KOCHANOWSKI DANIEL M 67 M 30-39 18 WARZEWO POSZUKIWACZE PRZYGÓD 92km 2:40:10 34.46 [km/h] 1:16:26 1:23:44
68 475 NOWACZYŃSKI JAN M 68 M 40-49 29 PELPLIN GK STG 92km 2:44:40 33.52 [km/h] 1:14:09 1:30:31
69 1016 GÓRALSKI WALDEMAR M 69 M 60-65 4 PRUSZCZ GDAŃSKI 92km 2:44:48 33.50 [km/h] 1:19:44 1:25:04
70 1226 ŻUŁMA DANIEL M 70 M 40-49 30 KWIDZYN ORBIT ONE CYCLING 92km 2:44:51 33.48 [km/h] 1:19:44 1:25:07
71 1017 GÓRSKA-SIEROŃSKA WIOLETA K 1 K 30-39 GDYNIA GAMMAFINANSE.PL 92km 2:44:55 33.47 [km/h] 1:20:02 1:24:53
72 1013 FRYMARK MARCIN M 71 M 30-39 19 REDA NORDA ACTIVE TEAM 92km 2:52:06 32.07 [km/h] 1:22:52 1:29:14
73 1061 SKAWIŃSKI TOMASZ M 72 M 40-49 31 GDYNIA NEXUS TEAM GDYNIA 92km 2:52:58 31.91 [km/h] 1:21:38 1:31:20
74 1041 MODLIŃSKA BEATA K 2 K 40 i więcej RUMIA FTI RACING TEAM 92km 2:54:18 31.67 [km/h] 1:24:39 1:29:39
75 502 ANACZKOWSKI ŁUKASZ M 73 M 30-39 20 MALBORK GK GRYF TCZEW 92km 2:54:19 31.67 [km/h] 1:24:39 1:29:40
76 1052 PIOTROWIAK ANDRZEJ M 74 M 60-65 5 FROMBORK 92km 2:54:21 31.66 [km/h] 1:23:48 1:30:33
77 1151 ZWOLAK LESZEK M 75 M 40-49 32 GDAŃSK FTI RACING TEAM 92km 2:54:22 31.66 [km/h] 1:24:37 1:29:45
78 153 OLEJNICZAK MARZENA K 3 K 0-29 LUZINO LUK CONNECT RACING TEAM 92km 2:54:22 31.66 [km/h] 1:24:40 1:29:42
79 1060 SINGER WOJCIECH M 76 M 40-49 33 SKÓRCZ MX SKÓRCZ 92km 2:54:25 31.65 [km/h] 1:25:36 1:28:49
80 1054 RADZKI PIOTR M 77 M 40-49 34 SŁAWNO 92km 2:54:30 31.63 [km/h] 1:24:39 1:29:51
81 1002 BORZĘCKI RYSZARD M 78 M 66 i więcej 2 ZIELONA WIES NIEZRZESZONY 92km 2:54:52 31.57 [km/h] 1:24:43 1:30:09
82 1025 KOWAL MARIUSZ M 79 M 30-39 21 KOWALE 92km 3:00:29 30.58 [km/h] 1:25:36 1:34:53
83 1215 KORDOŃSKI WŁADYSŁAW M 80 M 30-39 22 GDAŃSK 92km 3:00:30 30.58 [km/h] 1:25:35 1:34:55
84 1244 WOLANIN JAKUB M 81 M 30-39 23 MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT 92km 3:00:36 30.56 [km/h] 1:25:37 1:34:59
85 1102 BANACH RYSZARD M 82 M 60-65 6 GDANSK BST - BANACHBROTHERS 92km 3:04:10 29.97 [km/h] 1:24:42 1:39:28
86 307 BLADOWSKA MAGDALENA K 4 K 0-29 1 KARTUZY JIT SOLUTIONS 92km 3:08:02 29.36 [km/h] 1:30:26 1:37:36
87 1208 DASZCZYŃSKI BARTOSZ M 83 M 0-29 9 GDAŃSK 92km 3:10:20 29.00 [km/h] 1:25:36 1:44:44
88 1216 KOSPAŁ PAWŁOWSKI ŁUKASZ M 84 M 30-39 24 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 92km 3:10:31 28.97 [km/h] 1:25:49 1:44:42
89 1070 WANAT KAZIMIERZ M 85 M 66 i więcej 3 GDYNIA ŻUCHLIŃSKI ROWERY 92km 3:10:58 28.91 [km/h] 0:00:00 0:00:00
90 1248 JANKOWSKI JACEK M 86 M 50-59 7 KONSTANCIN-JEZIORNA 92km 3:12:23 28.69 [km/h] 1:30:57 1:41:26
91 1222 SZCZUCKI PIOTR M 87 M 30-39 25 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 92km 3:12:39 28.65 [km/h] 1:26:27 1:46:12
92 1023 KOLKA ZBIGNIEW M 88 M 50-59 8 GRZYBNO TOP BRAMY HORMANN 92km 3:14:21 28.40 [km/h] 1:29:20 1:45:01
93 1247 MAŚLAK RADOSŁAW M 89 M 50-59 9 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 92km 3:16:26 28.10 [km/h] 1:34:07 1:42:19
94 1249 KUBUSZEWSKI RADOSŁAW M 90 M 30-39 26 KĘBŁOWO KOMANDO FLAKI 92km 3:18:26 27.82 [km/h] 1:30:55 1:47:31
- 1015 GOTÓWKO TOMASZ M - M 40-49 - REDA TO MI KOLARZ 92km DNF - [km/h] 1:19:04
- 1227 LISIECKI TOMASZ M - M 50-59 - GDYNIA NEXUS TEAM 92km DNF - [km/h] 1:21:03
- 1211 JONATOWSKI ZYGMUNT M - M 66 i więcej - MALBORK GK MALBORK 92km DNF - [km/h] 1:35:23
- 1072 WOJTAL MARCIN M - M 30-39 - OLSZTYN MICHELIN BLOOMNET TEAM 92km DNF - [km/h] 1:20:03
- 1219 NADOLSKI JACEK M - M 40-49 - WŁOCŁAWEK 92km DNF - [km/h] 1:37:17
- 1221 PIOTROWSKI GRZEGORZ M - M 0-29 - GDAŃSK 92km DNF - [km/h] 1:31:30
- 1225 ZIELIŃSKI MARCIN M - M 30-39 - WŁOCŁAWEK 92km DNF - [km/h] 1:35:13
- 1245 GUŹNICZAK ADA M - M 30-39 - GDYNIA - 92km DNF - [km/h] 1:53:38
- 1246 GUŹNICZAK MICHAŁ M - M 30-39 - REDA - 92km DNF - [km/h] 1:53:38
- 144 NADOLSKI ŁUKASZ M - M 30-39 - GDAŃSK 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 617 ROMANOWSKI MATEUSZ M - M 0-29 - STARE POLE GK STG STAROGARD GDAŃSKI 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 1026 KOWALCZYK JAROSŁAW M - M 0-29 - TCZEW GK GRYF TCZEW 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 1028 KRÓL ROBERT M - M 40-49 - GDAŃSK 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 1056 RUCIŃSKI JAKUB M - M 40-49 - SOPOT BIKE U UP EUROPELL 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 1064 SOLEK MIECZYSŁAW M - M 60-65 - WEJHEROWO NYPEL REDA 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 1084 KRZYWY KRZYSZTOF M - M 40-49 - GDAŃSK NEXUS TEAM 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 1112 JAGMIN RADOSŁAW M - M 40-49 - PRUSZCZ GDAŃSKI 4 MMOL CLINIC 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 1143 SOBIEŚ RADOSŁAW M - M 40-49 - GDYNIA 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 1217 KUBICKI JAKUB M - M 30-39 - TCZEW GK GRYF TCZEW 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ