Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jeziorek Dawid Toruń 10 km
2 Kwiatkowski Michał wejherowo 21 km
3 Gregrowski Krzysztof Toruń 21 km Podgórz Toruń
4 Paszkowski Janusz Brodnica 21 km opłacono
5 Góralski Marcin Gdynia 10 km opłacono
6 Bielski Dawid Bydgoszcz 10 km
7 Maziarz Joanna Sierzchowo 10 km
8 TOMASIK JUSTYNA TOMASIK TORUŃ 10 km TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
9 Kozłowski Mateusz Toruń 10 km opłacono
10 Palacz Wioletta Bydgoszcz 21 km opłacono
11 Żabiński Radosław Włocławek 10 km Anwil Team/ WKB Maratończyk Włocławek opłacono
12 Dzierliński Paweł Świecie 10 km The Runners Świecie opłacono
13 Józwik Leszek Marki 10 km
14 Adamczyk Zbigniew Zamek Bierzgłowski 21 km KM Truchcik Łubianka opłacono
15 Nowakowski Jerzy Toruń 10 km ANIRO RUN TEAM opłacono
16 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA 10 km Spójnia Białe Błota
17 Chmielarz Justyna Kruszwica 10 km CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA opłacono
18 Kurek Przemek Szczepanowo 10 km
19 Gadziński Kamil Chełmno 10 km
20 Damski Łukasz Tryszczyn 21 km GardenFlora MTB Team
21 Łopuszyński Rafał Toruń 21 km 12WOG opłacono
22 Lis Janusz Grudziądz 10 km opłacono
23 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska 10 km opłacono
24 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK 21 km opłacono
25 Roszak Zbigniew Gniewkowo 21 km TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
26 Taraszka Olga Gniewkowo 10 km opłacono
27 Chmielarz SEBASTIAN Kruszwica 10 km CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA opłacono
28 Góralski Krzysztof Góralski Toruń 21 km T.S. Opatrunki Toruń opłacono
29 CELEGRAT Andrzej GRUPA 10 km opłacono
30 Grapatyn Piotr Bydgoszcz 21 km opłacono
31 Bogucki Marian Brodnica 21 km Brodnica Biega opłacono
32 Godziuk Roman Toruń 10 km opłacono
33 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA 10 km ŻOŁNIERZE opłacono
34 Lipiński Marek Toruń 10 km
35 Baranowicz Arkadiusz Ruda Śląska 10 km ADS Masna opłacono
36 Skorupka Radek Bydgoszcz 10 km KS ULUNG opłacono
37 Rudnik Krzysztof Krępa Słupska 21 km Night Runners Słupsk opłacono
38 Grabowska Joanna Toruń 21 km opłacono
39 Stolarski Jacek Gdańsk 21 km
40 Bartnicki Łukasz Brodnica 21 km opłacono
41 Towarnicka Izabela Gdynia 10 km Team Deaf opłacono
42 Szpeciński Przemek Rymań 10 km Dąbrowski Team opłacono
43 Dydymski Krzysztof Rumia 21 km opłacono
44 Dydymska Monika Rumia 21 km opłacono
45 Wierzbowski Piotr Brzozówka 10 km Świat Biegacza Fehlau Run Team
46 Falkowski Michał Wielkie Rychnowo 10 km Kowalewo Biega opłacono
47 JANIK Roman KWIDZYN 21 km KWIDZYN BIEGA opłacono
48 Jonatowski Grzegorz Silno 21 km opłacono
49 Chojnicki Damian Głogowo 21 km Bydgoskie Okonie opłacono
50 Weiland Emila Unisław 21 km opłacono
51 Włodarczyk Teresa Toruń 21 km SPC opłacono
52 Piotrkowski Łukasz Gdańsk 21 km Profil Software Team opłacono
53 Oliński Wojciech Malbork 21 km Active Malbork opłacono
54 NOWAK Wojciech Gródek 10 km opłacono
55 Owczarczyk Patryk Mirakowo 10 km opłacono
56 Kozioł Leszek Kozioł Boguszyce 21 km opłacono
57 Wiśniewski Włodzimierz Toruń 21 km SPC opłacono
58 Chylińska Dorota Grudziądz 21 km
59 lewandowska marlena Toruń 21 km KM Truchcik Łubianka opłacono
60 Stawarska Elżbieta Toruń 21 km AKPB MARMEL opłacono
61 stanecka małgorzata skierniewice 10 km parkrun skierniewice opłacono
62 Lada Przemysław Zalesie 10 km Stale biegam Nova Trading opłacono
63 Nowak Jarosław Toruń 21 km spc opłacono
64 Centkowska Ewelina Ciechocinek 21 km opłacono
65 bodnar jan torun 21 km opłacono
66 Żołnowska Monika Toruń 21 km opłacono
67 Podbielska Alina Toruń 21 km KM UMK Toruń opłacono
68 Piwoński Robert Toruń 21 km Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek opłacono
69 Nartowski Kamil Toruń 21 km Dąbrowski Team/ WT Toruń opłacono
70 Sadowska-Chorążak Aneta Unisław 10 km
71 CHORĄŻAK Sławek UNISŁAW 21 km
72 Stachowiak Kamila Wielka Nieszawka 21 km AKPB MARMEL
73 Staniszewska Joanna Toruń 21 km opłacono
74 Drążkowski Daniel Gdańsk 21 km opłacono
75 Pilecki Marcin Lisewo 10 km Aktywne Lisewo opłacono
76 kanarkowski stanisław czarnowo 21 km
77 Kędziorski Marek Wąbrzeźno 10 km opłacono
78 Bartoszyński Marcin Toruń 10 km RAW-studio reklamy
79 Małkiński Józef BYDGOSZCZ 21 km RWT BYDGOSZCZ opłacono
80 Łuczyk Janusz Warszawa 21 km Bóbr Tłuszcz opłacono
81 Rozmarynowicz Anna Dąbrowa Chełmińska 10 km Lovelasy opłacono
82 Wróblewska Joanna Unisław 21 km opłacono
83 GŁADYSZ Edyta ŚWIECIE 10 km GŁADZIORKI opłacono
84 GŁADYSZ KRZYSZTOF ŚWIECIE 10 km GŁADZIORKI opłacono
85 pierzchała sławomir GOLUB-DOBRZYŃ 21 km
86 OLSZEWSKA EWA GNIEWKOWO 10 km T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO opłacono
87 OLSZEWSKI RAFAŁ GNIEWKOWO 10 km T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO opłacono
88 Dudkowiak Michał Toruń 10 km Random Drinkers Team opłacono
89 Dębski Jan Sucharzewo6 10 km Sołtys opłacono
90 Szatkowska Emilia Chełmża 10 km mieszkańcy Chełmży
91 Kubera Monika Chełmża 10 km mieszkańcy Chełmży
92 Zaborowska Beata Drzycim 10 km biegam bo lubie
93 Węsiora Mariusz Drzycim 21 km biegam bo chce
94 stanecka małgorzata skierniewice 10 km
95 stanecki marcin skierniewice 10 km parkrun skierniewice opłacono
96 Łoński Jerzy Przymuszewo 27 21 km opłacono
97 Więcławski Daniel Papowo Toruńskie 21 km opłacono
98 Kłaczyński Mariusz Grudziądz 21 km opłacono
99 Mazerski Jarosław Toruń 10 km opłacono
100 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard 10 km Stargard. Ja się nie ścigam opłacono


Wyświetleń: 10792

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ