#003 Walentynkowy Piknik Morsów

Morsy Szczytno #Reset zapraszają wszystkich miłośników sportu, zimnych kąpieli, dobrej zabawy na „#003 Walentynowy Piknik Morsów " 11 lutego 2018 r. godzina 11.00, Szczytno , Plaża Miejska.

Przybądźcie do nas z całymi rodzinami, bo jak sama nazwa mówi, jest to impreza w stylu piknikowym, a nie tylko biegowym .
Tak więc oprócz standardowego biegu na dystansie 5 km (Bieg, Marsz, Nordic Walking) po uroczej trasie, prowadzącej wokół szczycieńskiego jeziora i tradycyjnego morsowania w lodowym przeręblu proponujemy Wam i Waszym dzieciom mnóstwo gier, zabaw i konkursów na świeżym powietrzu.

Puchary będą specyficzne ,drewniane ,lakierowane,rzeżbione...dla 3 najszybszych

-BIEGACZY

-NORDIC WALKING w kat.KOBIET oraz MĘŻCZYZN....

W trakcie biegu tym razem stawiamy na poczucie humoru i kreatywność naszych zawodników. Bieg odbędzie się bez pomiaru czasu, bez klasyfikacji pucharowej, natomiast nagrodzone zostaną trzy najciekawiej wystylizowane biegnące pary. Poza tym zapraszamy każdego – kto lubi ruch w każdej postaci – nie trzeba biec , można doświadczyć przyjemnego marszu, spaceru lub zażyć ruchu w stylu Nordic Walking.

Zadbamy o to abyście nie nudzili się w trakcie całej imprezy, natomiast nasze foczki zadbają o to, abyście po biegu i innych atrakcjach – skosztowali niecodzienny posiłek regeneracyjny ( czego one tam nie narobią !! ) .

Wyświetleń: 2947

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ