Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ćwikowski Kamil Augustów START opłacono on-line
2 Gumowski Mariusz Banino START Gumisie opłacono on-line
3 Gumowska Justyna Banino START Gumisie opłacono on-line
4 Kostencka Aga Banino START Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
5 Zientkiewicz Witold Banino START Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
6 Lis Jakub Barwice START FoxEnergy opłacono on-line
7 Kowalski Waldemar Borkowo START Leasing Polski Team
8 Lis Jacek Borkowo START
9 Roszkowski Zdzisław Borkowo START opłacono on-line
10 Chalecka JOLANTA Braniewo START opłacono on-line
11 Pokojska Ewa Braniewo START Kropelka opłacono on-line
12 Staniszewska Agnieszka Braniewo START La Braniewianki opłacono on-line
13 Solak Halina Bytow START 65 lat i więcej Świat Płytek u Kryspina
14 Garska Joanna Bytów START Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
15 Garski Kryspin Bytów START Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
16 Jakubek Patryk Bytów START Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
17 Cichosz - Mielewczyk Mateusz Bytów START Świat Płytek u Kryspina
18 Solak Halina Bytów START Świat Płytek u Kryspina
19 Stoltman Marcin Bytów START Świat Płytek u Kryspina
20 Kluczewska Emilia Bytów START Runtastyczni team Bytów opłacono on-line
21 Buśko Paweł Charbrowo START 3Team Charbrowo opłacono on-line
22 Ziółkowska Katarzyna Chełmża START
23 Szomborg Mariusz Chłapowo START REBELS LEGION TEAM
24 Kurnatowski Bartosz Chwaszczyno START Jazz Club opłacono on-line
25 Kurnatowska Beata Chwaszczyno START Jazz Club opłacono on-line
26 Kotrych Jarosław Ciechocinek START opłacono on-line
27 Miszke Zygmunt Darżewo START Stowarzyszenie Rekreacyjno - Sportowe Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
28 szymański krzysztof domatówko START opłacono on-line
29 Podolska Joanna Elblag START opłacono on-line
30 Serocki Adam Elblag START opłacono on-line
31 Znarowska Bożena Elblag START opłacono on-line
32 Paluszak Tadeusz Elbląg START 65 lat i więcej
33 Deptuła Mirosława Elbląg START 65 lat i więcej morsy Elbląg
34 Kancelarczyk Joanna ELBLĄG START
35 Gojlik Kazimierz gdansk START opłacono on-line
36 szczurowski bogusław szczurowski gdansk START opłacono on-line
37 Frydrychowicz Rita Gdansk START 65 lat i więcej
38 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk START opłacono on-line
39 Mikulska Barbara Gdansk START opłacono on-line
40 Dobrowolski Dariusz Dobrowolski Gdansk START opłacono on-line
41 Torbicz Piotr Gdansk START 666 opłacono on-line
42 ryzlewicz agata gdansk START opłacono on-line
43 Lorenc Krzysztof Gdansk START
44 Wolny Łukasz Gdańsk START Wolny Team opłacono on-line
45 Zaremba Adrian Gdańsk START opłacono on-line
46 Rucińska Agnieszka Gdańsk START Aplitt opłacono on-line
47 Bejm Łukasz Gdańsk START opłacono on-line
48 Kamińska Grażyna Gdańsk START opłacono on-line
49 Zakrzewska Ewa Gdańsk START opłacono on-line
50 Leliwa Sylwia Gdańsk START Run Beach Morning opłacono on-line
51 Tokarski Krzysztof Gdańsk START S...K...S opłacono on-line
52 Zakrzewski Paweł Gdańsk START Family board opłacono on-line
53 Kątnik Leszek Gdańsk START 65 lat i więcej Dziadkowy Klub Sportowy
54 Weiland Karina Gdańsk START z kartą sopocką opłacono on-line
55 Tracz Olgierd Gdańsk START Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
56 Kliś Klaudia Gdańsk START opłacono on-line
57 Dziemian Jakub gdańsk START opłacono on-line
58 Tomaszewska Agnieszka Gdańsk START Grupa Trójmiasto opłacono on-line
59 BĄKOWSKI Zbigniew GDAŃSK START 65 lat i więcej Akademia Biegania
60 Skonka Marcin Gdańsk START opłacono on-line
61 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk START BIEGACZE PÓŁNOCY
62 Welter Radosław Gdańsk START opłacono on-line
63 Belchnerowski Marcin Gdańsk START
64 Niewińska Beata Gdańsk START Elite Team opłacono on-line
65 Błaszczak Waldemar Gdańsk START 65 lat i więcej
66 Wojlanis Alicja gdańsk START LPP TEAM opłacono on-line
67 Zieliński Jarosław Gdańsk START opłacono on-line
68 Szabłowski Kamil Gdańsk START opłacono on-line
69 Golasz Halina Gdańsk START opłacono on-line
70 Kulpaczyński Patryk Gdańsk START Goggle PAE Team opłacono on-line
71 Kozak Michalina Gdańsk START BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
72 Boberski Artur Gdańsk START RMDC opłacono on-line
73 Tkaczyk Marta Gdańsk START opłacono on-line
74 Kwiatkowska Natalia Gdańsk START opłacono on-line
75 Redzimski Piotr Gdańsk START MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
76 Pęśko Michał Gdańsk START opłacono on-line
77 Bogdan Karolina Gdańsk START opłacono on-line
78 Cieśliński Michał Gdańsk START MUKOwaleczni opłacono on-line
79 Puchalski Tomasz Gdańsk START GIWK Biega opłacono on-line
80 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk START opłacono on-line
81 Boberska Karolina Gdańsk START opłacono on-line
82 Dobrowolska Hanna Gdańsk START Janusze i Grażyny joggingu opłacono on-line
83 Szramka Rafał Gdańsk START SZUWAX opłacono on-line
84 Zaremba Marcin Zaremba Gdańsk START Blue Media Team opłacono on-line
85 Pestka Anna Gdańsk START opłacono on-line
86 wielgórski piotr gdańsk START opłacono on-line
87 Falba Karol Gdańsk START LATIS opłacono on-line
88 Zwoliński Łukasz Gdańsk START Calypso Sopot opłacono on-line
89 Chmura Krzysztof Gdańsk START opłacono on-line
90 Tuwalska Małgorzata Gdańsk START LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
91 Piechowicz Waldemar Gdańsk START opłacono on-line
92 Pępek Bartosz Gdańsk START
93 Piskorska Magdalena Gdańsk START
94 Popiel Marek Gdańsk START Turbodoładowani opłacono on-line
95 Kozieł Michał Gdańsk START ZSPX opłacono on-line
96 Źrebiec Klaudia Gdańsk START Trimama team opłacono on-line
97 Łokucijewski Patryk Gdańsk START Babillonia Babieniec opłacono on-line
98 Polak Lucjan Polak Gdańsk START Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
99 Kostuch Adam Gdańsk START opłacono on-line
100 Tandek - Gaweł Patrycja Gdańsk START opłacono on-line


Wyświetleń: 10704

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ