SOPOCKA JESIEŃ 2018

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Rok ur Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 237 POŁEĆ ARKADIUSZ M 1 1990 M 20-29 SOPOT 10km 0:33:48 17.75 [km/h]
2 147 KRÓL BŁAŻEJ M 2 1987 M 30-39 KĘBŁOWO GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA 10km 0:34:08 17.58 [km/h]
3 265 SOWIŃSKI PATRYK M 3 1996 M 20-29 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:35:11 17.05 [km/h]
4 105 JAKUBOWSKI MAREK M 4 1973 M 40-49 1 PSZCZÓŁKI RUNNERSI S7 BANINO 10km 0:35:14 17.03 [km/h]
5 41 BORAWSKI PAWEŁ M 5 1986 M 30-39 1 PUCK 10km 0:35:51 16.74 [km/h]
6 256 SEROCKI ADAM M 6 1973 M 40-49 2 ELBLAG "JO" 10km 0:37:28 16.01 [km/h]
7 56 CZUJKO TYMOTEUSZ M 7 2000 M 0-19 1 GDYNIA MAŁY KACK 10km 0:37:45 15.89 [km/h]
8 124 KESLINKE ŁUKASZ M 8 1983 M 30-39 2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10km 0:38:15 15.69 [km/h]
9 266 STANKIEWICZ RADOSŁAW M 9 1989 M 20-29 1 LĘBORK LKB IM BRACI PETK 10km 0:38:35 15.55 [km/h]
10 14 OBROCHTA ZBIGNIEW M 10 1992 M 20-29 2 ZAKOPAME 10km 0:38:53 15.43 [km/h]
11 15 SUŁEK WOJCIECH M 11 1981 M 30-39 3 ZAKOPAME 10km 0:39:02 15.37 [km/h]
12 18 WINIARSKI ADAM M 12 1966 M 50-59 1 ZAKOPAME 10km 0:39:24 15.23 [km/h]
13 77 GĄSIOR PIOTR M 13 1984 M 30-39 4 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:39:30 15.19 [km/h]
14 90 GRĄŻAWSKI PIOTR M 14 1967 M 50-59 2 GDYNIA 10km 0:39:38 15.14 [km/h]
15 296 TATROCKI DANIEL M 15 1977 M 40-49 3 GDYNIA RUNFORFUN 10km 0:40:01 14.99 [km/h]
16 164 LABUDA MAREK M 16 1966 M 50-59 3 LĘBORK 10km 0:40:03 14.98 [km/h]
17 8 KLIMECKI KRYSTIAN M 17 2002 M 0-19 2 ZAKOPANE - 10km 0:40:08 14.95 [km/h]
18 156 KULPACZYŃSKI PATRYK M 18 1977 M 40-49 4 GDAŃSK GOGGLE PAE TEAM 10km 0:40:17 14.89 [km/h]
19 246 ROSZKOWSKI ZDZISŁAW M 19 1961 M 50-59 4 BORKOWO 10km 0:40:25 14.85 [km/h]
20 81 GLEINERT SZYMON M 20 1989 M 20-29 3 ŻUKOWO 10km 0:41:04 14.61 [km/h]
21 165 LAMPARSKI SŁAWEK M 21 1988 M 30-39 5 SOPOT 10km 0:41:08 14.59 [km/h]
22 149 KRZYSZKOWSKI ANDRZEJ M 22 1952 M 60-69 1 GDYNIA NIESTOWARZYSZONY 10km 0:41:16 14.54 [km/h]
23 31 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA K 1 1972 K 40-49 RUMIA AMEX BĄCZEK IŁAWA 10km 0:41:20 14.52 [km/h]
24 97 HATŁAS ADAM M 23 1975 M 40-49 5 GDYNIA 10km 0:41:37 14.42 [km/h]
25 338 ZABŁOTNY PIOTR M 24 1986 M 30-39 6 BRODNICA MUKL BRODNICA 10km 0:41:51 14.34 [km/h]
26 64 DZIEMIAN JAKUB M 25 1990 M 20-29 4 GDAŃSK 10km 0:41:55 14.31 [km/h]
27 130 KOŁECKI MICHAŁ M 26 1995 M 20-29 5 IŁAWA ROZBIEGANY SUSZ / RODZINA JEZIORAKA 10km 0:42:08 14.24 [km/h]
28 244 ROKITA MARIUSZ M 27 1975 M 40-49 6 GDYNIA ROCKYRUN 10km 0:42:23 14.16 [km/h]
29 4 FATLA FRANCISZEK M 28 1977 M 40-49 7 ZAKOPAME 10km 0:42:29 14.12 [km/h]
30 168 LEŚNIEWSKI TOMASZ M 29 1962 M 50-59 5 SOPOT 10km 0:42:35 14.09 [km/h]
31 291 SZYMAŃSKI PIOTR M 30 1991 M 20-29 6 GDYNIA 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 10km 0:42:40 14.06 [km/h]
32 319 WIŚNIEWSKI MIECZYSŁAW M 31 1954 M 60-69 2 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 10km 0:42:53 13.99 [km/h]
33 28 BANAŚ MATEUSZ M 32 1985 M 30-39 7 GDAŃSK 10km 0:42:56 13.98 [km/h]
34 173 LITWIN PIOTR M 33 1972 M 40-49 8 GDAŃSK 10km 0:42:56 13.98 [km/h]
35 1 BEHOUNEK LESZEK M 34 1959 M 50-59 6 ZAKOPAME 10km 0:42:58 13.96 [km/h]
36 302 TUWALSKA ELŻBIETA K 2 1979 K 30-39 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:43:16 13.87 [km/h]
37 9 KOWALCZYK KAZIMIERZ M 35 1968 M 50-59 7 ZAKOPAME 10km 0:43:23 13.83 [km/h]
38 243 ROBAKOWSKI BARTOSZ M 36 1984 M 30-39 8 KOLECZKOWO 10km 0:43:29 13.80 [km/h]
39 153 KUKULSKI KAROL M 37 1995 M 20-29 7 GDYNIA AMW GDYNIA 10km 0:43:34 13.77 [km/h]
40 142 KOZA DAMIAN M 38 1988 M 30-39 9 WŁADYSŁAWOWO 10km 0:43:46 13.71 [km/h]
41 16 ŚLAGA DARIUSZ M 39 1965 M 50-59 8 ZAKOPAME 10km 0:43:50 13.69 [km/h]
42 47 BUSZMAN KRZYSZTOF M 40 1971 M 40-49 9 GDYNIA 10km 0:43:52 13.68 [km/h]
43 232 POKOJSKI ANDRZEJ M 41 1982 M 30-39 10 BRANIEWO KROPELKA 10km 0:43:58 13.65 [km/h]
44 715 GODLEWSKI PAWEŁ M 42 1984 M 30-39 11 GDYNIA - 10km 0:44:14 13.56 [km/h]
45 98 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 43 1990 M 20-29 8 SIERAKOWICE 10km 0:44:15 13.56 [km/h]
46 325 WŁOSZCZYŃSKI MACIEJ M 44 1989 M 20-29 9 ELBLĄG 10km 0:44:15 13.56 [km/h]
47 332 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ M 45 1967 M 50-59 9 GDAŃSK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 10km 0:44:17 13.55 [km/h]
48 290 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 46 1988 M 30-39 12 DOMATÓWKO 10km 0:44:29 13.49 [km/h]
49 311 WASILEWSKI ARKADIUSZ M 47 1973 M 40-49 10 SOPOT 10km 0:44:44 13.41 [km/h]
50 60 DORDZIK KATARZYNA K 3 1983 K 30-39 GDYNIA 10km 0:44:51 13.38 [km/h]
51 46 BUKOWSKI DARIUSZ M 48 1989 M 20-29 10 SOPOT AZS UG 10km 0:45:11 13.28 [km/h]
52 34 BIAŁAS KONRAD M 49 2000 M 0-19 3 GDYNIA IX LO GDYNIA 10km 0:45:26 13.21 [km/h]
53 218 PASZKOWSKI PAWEŁ M 50 1986 M 30-39 13 GDAŃSK 10km 0:45:39 13.14 [km/h]
54 133 KOPEĆ IGOR M 51 1976 M 40-49 11 SOPOT 10km 0:45:42 13.13 [km/h]
55 68 FIKUS MIROSŁAW M 52 1982 M 30-39 14 LĘBORK 10km 0:45:51 13.09 [km/h]
56 145 KOŻYCZKOWSKI MARCIN M 53 1982 M 30-39 15 MOSTY STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK 10km 0:45:52 13.08 [km/h]
57 11 KUBIN IRENEUSZ M 54 1972 M 40-49 12 ZAKOPAME 10km 0:45:55 13.07 [km/h]
58 312 WASILEWSKI GRZEGORZ M 55 1966 M 50-59 10 SOPOT DUDYCZ RUN 10km 0:45:57 13.06 [km/h]
59 144 KOZŁÓW WOJCIECH M 56 1960 M 50-59 11 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:46:21 12.94 [km/h]
60 203 NOWAK ARKADIUSZ M 57 1970 M 40-49 13 GDAŃSK PRZYJACIELE STOWARZYSZENIA POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM DLACZEGO NIE 10km 0:46:21 12.94 [km/h]
61 67 FIERKA TOMASZ M 58 1982 M 30-39 16 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK 10km 0:46:29 12.91 [km/h]
62 178 MACKIEWICZ MAREK M 59 1966 M 50-59 12 ŁOMŻA 10km 0:46:34 12.88 [km/h]
63 713 PĘŚKO MICHAŁ M 60 1976 M 40-49 14 GDAŃSK 10km 0:46:54 12.79 [km/h]
64 166 LEIK MICHAŁ M 61 1977 M 40-49 15 GDAŃSK 10km 0:46:58 12.78 [km/h]
65 48 BUŚ ALEKSANDER M 62 1971 M 40-49 16 LĘBORK/MOSTY 10km 0:47:02 12.76 [km/h]
66 132 KONECKO IZABELA K 4 1967 K 50-59 1 SOPOT SOPOT TEAM 10km 0:47:02 12.76 [km/h]
67 200 NIETUPSKI MARCIN M 63 1974 M 40-49 17 SOPOT JAMES 10km 0:47:07 12.73 [km/h]
68 5 GĄSIENICA-RÓJ ANNA K 5 1975 K 40-49 1 ZAKOPAME 10km 0:47:08 12.73 [km/h]
69 335 WYSOCKI DARIUSZ M 64 1986 M 30-39 17 GDAŃSK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 10km 0:47:13 12.71 [km/h]
70 209 OPANOWSKI ADRIAN M 65 1988 M 30-39 18 GDYNIA 10km 0:47:30 12.63 [km/h]
71 211 OWCZAREK KATARZYNA K 6 1977 K 40-49 2 KOSAKOWO 10km 0:47:43 12.57 [km/h]
72 247 RUCZYŃSKI MACIEJ M 66 1963 M 50-59 13 RUMIA 10km 0:47:43 12.57 [km/h]
73 292 ŚLUSAREK MARCIN M 67 1980 M 30-39 19 GDAŃSK 10km 0:47:59 12.50 [km/h]
74 269 STOLARCZYK LAURA K 7 1999 K 0-19 1 GDYNIA MIECIU TEAM 10km 0:48:02 12.49 [km/h]
75 191 MIŁEJKO ARKADIUSZ M 68 1976 M 40-49 18 GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 10km 0:48:09 12.46 [km/h]
76 298 TOMASZEWSKA AGATA K 8 1993 K 20-29 1 GDAŃSK 10km 0:48:10 12.46 [km/h]
77 299 TOMASZEWSKA AGNIESZKA K 9 1976 K 40-49 3 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO 10km 0:48:19 12.42 [km/h]
78 57 ĆWIKOWSKI KAMIL M 69 1994 M 20-29 11 AUGUSTÓW 10km 0:48:30 12.37 [km/h]
79 249 RZEPKA ANDRZEJ M 70 1993 M 20-29 12 GDAŃSK 10km 0:48:35 12.35 [km/h]
80 187 MIĄCZYŃSKI MICHAŁ M 71 1975 M 40-49 19 GDAŃSK 10km 0:48:42 12.32 [km/h]
81 346 ZIEMANN TOMASZ M 72 1971 M 40-49 20 TCZEW CROSSELITE 10km 0:48:43 12.32 [km/h]
82 705 MICHALCZYK ARTUR M 73 1964 M 50-59 14 BOCHNIA 10km 0:48:44 12.31 [km/h]
83 260 SIMLAT KATARZYNA K 10 1991 K 20-29 2 ZŁOCIENIEC FOXENERGY 10km 0:48:45 12.31 [km/h]
84 101 IEFYMENKO OLEKSANDR M 74 1979 M 30-39 20 SOPOT 10km 0:48:52 12.28 [km/h]
85 160 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 11 1982 K 30-39 1 RUMIA WIEWIÓR TEAM 10km 0:48:56 12.26 [km/h]
86 170 LIBAN ZYGFRYD M 75 1943 M 70-79 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:58 12.25 [km/h]
87 310 WASILEWSKA IWONA K 12 1977 K 40-49 4 GDAŃSK 10km 0:49:07 12.22 [km/h]
88 150 KRZYSZTOF GAJEWSKI M 76 1978 M 40-49 21 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIE 10km 0:49:07 12.22 [km/h]
89 159 KUZAWIŃSKI KRZYSZTOF M 77 1990 M 20-29 13 GDAŃSK 10km 0:49:14 12.19 [km/h]
90 284 SZOSKA SŁAWOMIR M 78 1977 M 40-49 22 TCZEW CROSSELITE 10km 0:49:14 12.19 [km/h]
91 65 DZIOBA MICHAŁ M 79 1973 M 40-49 23 SOPOT DZIOBA TEAM 10km 0:49:19 12.17 [km/h]
92 340 ZAKRZEWSKI PAWEŁ M 80 1973 M 40-49 24 GDAŃSK FAMILY BOARD 10km 0:49:23 12.15 [km/h]
93 283 SZCZYGLAK MARIUSZ M 81 1977 M 40-49 25 TCZEW CROSSELITE 10km 0:49:31 12.12 [km/h]
94 198 NACZK LEONARD M 82 1975 M 40-49 26 LĘBORK LKB IM BRACI PETK 10km 0:49:35 12.10 [km/h]
95 148 KRÓL MICHAŁ M 83 1988 M 30-39 21 SOPOT 10km 0:49:40 12.08 [km/h]
96 33 BIAŁA BEATA K 13 1962 K 50-59 2 GDAŃSK 10km 0:49:54 12.02 [km/h]
97 88 GRABOWSKI DARIUSZ M 84 1970 M 40-49 27 SOPOT KS PIDRINA GDYNIA 10km 0:50:00 12.00 [km/h]
98 208 OLSZEWSKI KAROL M 85 1983 M 30-39 22 KĘBŁOWO WIKĘD LUZINO 10km 0:50:22 11.91 [km/h]
99 110 JASIŃSKI PIOTR M 86 1983 M 30-39 23 GDYNIA NOVO CAPOEIRA 10km 0:50:31 11.88 [km/h]
100 43 BRAMOWICZ JACEK M 87 1984 M 30-39 24 JUSZKOWO PRUSZCZ BIEGA 10km 0:50:42 11.83 [km/h]
101 167 LELIWA SYLWIA K 14 1993 K 20-29 3 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 10km 0:50:44 11.83 [km/h]
102 72 GAŁKA GRZEGORZ M 88 1971 M 40-49 28 GDAŃSK 10km 0:50:50 11.80 [km/h]
103 270 STOLARCZYK MACIEK M 89 1970 M 40-49 29 GDAŃSK 10km 0:50:50 11.80 [km/h]
104 279 SZATKOWSKI PIOTR M 90 1989 M 20-29 14 GDAŃSK URZĄD TRANSPORTU KOLEJOWEGO 10km 0:50:51 11.80 [km/h]
105 687 ZNAROWSKA BOŻENA K 15 1963 K 50-59 3 ELBLAG 10km 0:50:55 11.78 [km/h]
106 139 KOTULSKI PIOTR M 91 1977 M 40-49 30 GDAŃSK KLUB BIEGACZY JYSK 10km 0:51:02 11.76 [km/h]
107 190 MIELCZAREK JUSTYNA K 16 1977 K 40-49 5 SOPOT 10km 0:51:10 11.73 [km/h]
108 73 GARCÍA CASTRO IVÁN MANUEL M 92 1982 M 30-39 25 GDYNIA 10km 0:51:14 11.71 [km/h]
109 22 PARZUCHOWSKI PAWEŁ M 93 1984 M 30-39 26 ZAKOPAME 10km 0:51:14 11.71 [km/h]
110 174 LUNK KRZYSZTOF M 94 1976 M 40-49 31 PUCK LIVESTRONG 10km 0:51:15 11.71 [km/h]
111 238 POTOMSKI DAWID M 95 2015 M 0-19 4 GIŻYCKO 15. GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 0:51:25 11.67 [km/h]
112 268 STOJAK KRZYSZTOF M 96 1984 M 30-39 27 SUCHY DĄB 10km 0:51:26 11.67 [km/h]
113 205 OKUNIEWSKI MATEUSZ M 97 1986 M 30-39 28 GDAŃSK 10km 0:51:27 11.66 [km/h]
114 137 KOŚKA TOMASZ M 98 1986 M 30-39 29 SOPOT KOLONIA PRABUTY 10km 0:51:27 11.66 [km/h]
115 193 MINKO BARTOSZ M 99 1999 M 0-19 5 SŁUPSK 10km 0:51:28 11.66 [km/h]
116 36 BIESZKE RAFAŁ M 100 1980 M 30-39 30 GDYNIA WYMIATACZE / ULTRA DREPTACZ 10km 0:51:42 11.61 [km/h]
117 3 CZARNECKA KAROLINA K 17 1984 K 30-39 2 ZAKOPAME 10km 0:51:46 11.59 [km/h]
118 197 NACZK WIKTORIA K 18 2002 K 0-19 2 LĘBORK LKB IM BRACI PETK 10km 0:51:46 11.59 [km/h]
119 250 SADOWSKI GRZEGORZ M 101 1982 M 30-39 31 GDAŃSK 10km 0:51:48 11.58 [km/h]
120 252 SALWIN MICHAŁ M 102 1978 M 40-49 32 GDYNIA ATENA S.A. 10km 0:51:49 11.58 [km/h]
121 92 GROSZYK ŁUKASZ M 103 1985 M 30-39 32 ELBLĄG 10km 0:51:50 11.58 [km/h]
122 172 LIS ILONA K 19 1988 K 30-39 3 GDAŃSK MEDINUTRICA.PL 10km 0:51:50 11.58 [km/h]
123 349 ZIMNY SEBASTIAN M 104 1980 M 30-39 33 TCZEWSKIE ŁĄKI 10km 0:51:53 11.56 [km/h]
124 255 SELEMAN DARIUSZ M 105 1968 M 50-59 15 GDYNIA 10km 0:51:54 11.56 [km/h]
125 119 KAROLEWSKA ANNA K 20 1981 K 30-39 4 WEJHEROWO 10km 0:51:54 11.56 [km/h]
126 253 SANDACH STEFAN M 106 1949 M 60-69 3 GDYNIA ZIELONA LAGUNA TEAM 10km 0:52:02 11.53 [km/h]
127 100 HOPPA ŁUKASZ M 107 1985 M 30-39 34 BOLSZEWO 10km 0:52:12 11.49 [km/h]
128 38 BŁASZCZAK RADOSŁAW M 108 1977 M 40-49 33 GDAŃSK 10km 0:52:16 11.48 [km/h]
129 121 KAWCZYŃSKI TOMEK M 109 1984 M 30-39 35 CHWASZCZYNO 10km 0:52:31 11.42 [km/h]
130 75 GASIOR PAWEL M 110 1986 M 30-39 36 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:52:33 11.42 [km/h]
131 27 BANACH KUBA M 111 1976 M 40-49 34 RADOM BIEGIEM RADOM! 10km 0:52:38 11.40 [km/h]
132 222 PĘPEK BARTOSZ M 112 1982 M 30-39 37 GDAŃSK 10km 0:52:44 11.38 [km/h]
133 230 PODOLSKA JOANNA K 21 1986 K 30-39 5 ELBLAG 10km 0:52:45 11.37 [km/h]
134 17 TRZEBUNIA ALICJA K 22 1979 K 30-39 6 ZAKOPAME 10km 0:52:47 11.37 [km/h]
135 261 SKOWROŃSKA MONIKA K 23 1998 K 20-29 4 SUCHACZ BE4ART 10km 0:52:53 11.35 [km/h]
136 80 GLEGOŁA TOMASZ M 113 1972 M 40-49 35 GDAŃSK 10km 0:52:53 11.35 [km/h]
137 78 GERGOVSKYI VIKTOR M 114 1956 M 60-69 4 GDAŃSK 10km 0:53:03 11.31 [km/h]
138 70 GAJDUS WIKTOR M 115 1982 M 30-39 38 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 10km 0:53:04 11.31 [km/h]
139 307 WANDTKE KAROL M 116 2002 M 0-19 6 GDYNIA ALO GDYNIA 10km 0:53:06 11.30 [km/h]
140 706 TOMYS RYSZARD M 117 1948 M 70-79 2 SZEMUD - 10km 0:53:26 11.23 [km/h]
141 182 MARCHEWKA EMIL M 118 1989 M 20-29 15 GDAŃSK 10km 0:53:29 11.22 [km/h]
142 69 FRĄCKOWIAK TOMASZ M 119 2016 M 0-19 7 GDYNIA 10km 0:53:34 11.20 [km/h]
143 212 OZIMKOWSKI KRZYSZTOF M 120 1975 M 40-49 36 GDAŃSK 10km 0:53:35 11.20 [km/h]
144 194 MOCZYŃSKI LESZEK M 121 1951 M 60-69 5 BYDGOSZCZ FORDON BIEGA. 10km 0:53:36 11.19 [km/h]
145 278 SZATKOWSKI MACIEJ M 122 1985 M 30-39 39 GDYNIA 10km 0:53:37 11.19 [km/h]
146 120 KASZYŃSKI PIOTR M 123 1963 M 50-59 16 SOPOT LIGHTBOX TEAM 10km 0:53:48 11.15 [km/h]
147 213 PACEK MARCIN M 124 1976 M 40-49 37 GDYNIA EURO STYL 10km 0:53:52 11.14 [km/h]
148 40 BOBERSKI ARTUR M 125 1974 M 40-49 38 GDAŃSK RMDC 10km 0:53:53 11.14 [km/h]
149 304 WABNIC JAN M 126 1965 M 50-59 17 GDAŃSK 10km 0:53:57 11.12 [km/h]
150 305 WALAS DAMIAN M 127 1980 M 30-39 40 TCZEW CROSSELITE 10km 0:53:59 11.11 [km/h]
151 86 GÓRTOWSKI REMIGIUSZ M 128 1990 M 20-29 16 KRETKI MAŁE NEST RUN 10km 0:54:04 11.10 [km/h]
152 337 ZABARYŁŁO P R Z E M M 129 1983 M 30-39 41 SOPOT GORSZY SORT 10km 0:54:10 11.08 [km/h]
153 199 NIEMIEC MAREK M 130 1969 M 40-49 39 GDYNIA 10km 0:54:17 11.05 [km/h]
154 163 KWIDZIŃSKI PIOTR M 131 1979 M 30-39 42 GDAŃSK 10km 0:54:20 11.04 [km/h]
155 87 GRABOWSKA MARIOLA K 24 1968 K 50-59 4 SOPOT KS PIDRINA GDYNIA 10km 0:54:47 10.95 [km/h]
156 258 SIKORSKI JANUSZ M 132 1951 M 60-69 6 SOPOT 10km 0:54:52 10.94 [km/h]
157 321 WITT GRAŻYNA K 25 1953 K 60-69 1 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 10km 0:54:53 10.93 [km/h]
158 210 OSOWSKI MACIEJ M 133 1967 M 50-59 18 GDYNIA VEGE RUNNERS 10km 0:54:56 10.92 [km/h]
159 704 DĘBSKI ALEKSANDER M 134 1976 M 40-49 40 RYBNIK - 10km 0:54:57 10.92 [km/h]
160 61 DRAGAN KAROL M 135 1974 M 40-49 41 GDYNIA 10km 0:54:59 10.91 [km/h]
161 30 BARYŁA TOMASZ M 136 1971 M 40-49 42 GDYNIA 10km 0:54:59 10.91 [km/h]
162 103 JAFFKE JAROSŁAW M 137 1978 M 40-49 43 ŁEBCZ JAFFI Z ŁEBCZA 10km 0:55:14 10.86 [km/h]
163 318 WIŚNIEWSKI MAREK M 138 1977 M 40-49 44 BOJANO BOJANO BIEGA 10km 0:55:19 10.85 [km/h]
164 217 PASIERBSKA EWA K 26 1995 K 20-29 5 GDAŃSK 10km 0:55:19 10.85 [km/h]
165 297 TOŁOCZKO MAGDALENA K 27 1981 K 30-39 7 SOPOT 10km 0:55:19 10.85 [km/h]
166 712 ANDRZEJEWSKA ANETA K 28 1953 K 20-29 6 SOPOT - 10km 0:55:23 10.83 [km/h]
167 236 POLIWODZIŃSKI MICHAŁ M 139 1979 M 30-39 43 BYDGOSZCZ KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON 10km 0:55:29 10.81 [km/h]
168 229 POCZĄTEK MIKOŁAJ M 140 1985 M 30-39 44 RUMIA 10km 0:55:41 10.78 [km/h]
169 206 OLEJARCZYK PIOTR M 141 1960 M 50-59 19 ELBLĄG 10km 0:55:46 10.76 [km/h]
170 331 WOŹNIAK BEATA K 29 1979 K 30-39 8 DĘBOGÓRZE WYMIATACZE 10km 0:55:52 10.74 [km/h]
171 175 ŁABAS WOJCIECH M 142 1983 M 30-39 45 GDYNIA 10km 0:56:01 10.71 [km/h]
172 42 BORKOWSKI JERZY M 143 1964 M 50-59 20 GDYNIA 10km 0:56:01 10.71 [km/h]
173 251 SADOWSKI MICHAŁ M 144 1986 M 30-39 46 GDAŃSK 10km 0:56:03 10.70 [km/h]
174 272 STRUPIŃSKA RENATA K 30 2000 K 0-19 3 LĘBORK LKB IM BRACI PETK 10km 0:56:03 10.70 [km/h]
175 94 GRZECHNIK ROMAN M 145 1949 M 60-69 7 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10km 0:56:08 10.69 [km/h]
176 62 DRANKA EWELINA K 31 1986 K 30-39 9 GDYNIA 10km 0:56:11 10.68 [km/h]
177 13 MALEPSZA EWA K 32 1976 K 40-49 6 ZAKOPAME 10km 0:56:12 10.68 [km/h]
178 134 KOPER AGATA K 33 1992 K 20-29 7 WARSZAWA 10km 0:56:27 10.63 [km/h]
179 112 JESKE KATARZYNA K 34 1979 K 30-39 10 SOPOT 10km 0:56:38 10.59 [km/h]
180 689 ŻUK JAKUB M 146 1991 M 20-29 17 WARSZAWA 10km 0:56:39 10.59 [km/h]
181 195 MULLER KRZYSZTOF M 147 1975 M 40-49 45 GDAŃSK 10km 0:56:43 10.58 [km/h]
182 216 PARANDYK ADAM M 148 1975 M 40-49 46 JUSZKOWO 10km 0:56:43 10.58 [km/h]
183 143 KOZIOŁ KRZYSZTOF M 149 1979 M 30-39 47 GDAŃSK 10km 0:56:56 10.54 [km/h]
184 688 ŻAK RAFAŁ M 150 1979 M 30-39 48 WARSZAWA 10km 0:57:13 10.49 [km/h]
185 306 WALKUSZ-MINKO EWELINA K 35 1985 K 30-39 11 GDAŃSK 10km 0:57:34 10.42 [km/h]
186 37 BŁASZCZAK AGNIESZKA K 36 1977 K 40-49 7 GDAŃSK 10km 0:57:36 10.42 [km/h]
187 117 KAMROWSKA KATARZYNA K 37 1976 K 40-49 8 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:57:42 10.40 [km/h]
188 138 KOTRYCH JAROSŁAW M 151 1989 M 20-29 18 CIECHOCINEK 10km 0:57:48 10.38 [km/h]
189 350 ZMARZLY DAREK M 152 1967 M 50-59 21 STAROGARD GD. 10km 0:57:49 10.38 [km/h]
190 221 PESTKA ANNA K 38 1989 K 20-29 8 GDAŃSK BTP 10km 0:57:54 10.36 [km/h]
191 262 SOBOCIŃSKA ALDONA K 39 1983 K 30-39 12 WEJHEROWO 10km 0:58:07 10.32 [km/h]
192 295 TARASIEWICZ RYSZARD M 153 1953 M 60-69 8 BRANIEWO 10km 0:58:12 10.31 [km/h]
193 131 KONCEWICZ ANETA K 40 1992 K 20-29 9 GDYNIA 10km 0:58:13 10.31 [km/h]
194 711 DZIERŻAK MAREK M 154 1986 M 30-39 49 GDAŃSK - 10km 0:58:23 10.28 [km/h]
195 240 REDZIMSKI PIOTR M 155 1973 M 40-49 47 GDAŃSK MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 10km 0:58:28 10.26 [km/h]
196 183 MATTIK DAMIAN M 156 1962 M 50-59 22 SOPOT 10km 0:58:28 10.26 [km/h]
197 136 KOSTUCH ADAM M 157 1988 M 30-39 50 GDAŃSK 10km 0:58:37 10.24 [km/h]
198 188 MICHALAK MARLENA K 41 1987 K 30-39 13 GDYNIA 10km 0:58:41 10.22 [km/h]
199 224 PIECHOWICZ WALDEMAR M 158 1969 M 40-49 48 GDAŃSK 10km 0:58:51 10.20 [km/h]
200 51 CHMURA KRZYSZTOF M 159 1971 M 40-49 49 GDAŃSK 10km 0:58:52 10.19 [km/h]
201 320 WITA DARIUSZ M 160 1967 M 50-59 23 SOPOT SOPOCKIE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE 10km 0:58:57 10.18 [km/h]
202 91 GRONOWSKA SYLWIA K 42 1976 K 40-49 9 GDYNIA SALTUS SPORT TEAM 10km 0:59:02 10.16 [km/h]
203 32 BĄKOWSKI ZBIGNIEW M 161 1951 M 60-69 9 GDAŃSK 10km 0:59:13 10.13 [km/h]
204 24 ABRYSZYŃSKA KAROLINA K 43 1992 K 20-29 10 TCZEW CROSSELITE 10km 0:59:36 10.07 [km/h]
205 66 FALK AGNIESZKA K 44 1983 K 30-39 14 GDYNIA 10km 0:59:37 10.06 [km/h]
206 315 WEILAND KARINA K 45 1977 K 40-49 10 SOPOT 10km 0:59:45 10.04 [km/h]
207 274 STYKUĆ DARIUSZ M 162 1985 M 30-39 51 GDAŃSK KEEP CALM AND RUN 10km 0:59:53 10.02 [km/h]
208 219 PAWLAK KRYSTYNA K 46 1977 K 40-49 11 GDAŃSK 10km 0:59:54 10.02 [km/h]
209 49 BUŚ KAMILA K 47 1973 K 40-49 12 LĘBORK/MOSTY 10km 0:59:55 10.01 [km/h]
210 324 WŁASÓW OLGA K 48 1993 K 20-29 11 SOPOT 10km 1:00:00 10.00 [km/h]
211 135 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA K 49 1957 K 60-69 2 GDANSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK 10km 1:00:05 9.99 [km/h]
212 242 ROBAKOWSKA EWA K 50 1955 K 60-69 3 SOPOT BIEGOWY ŚWIAT 10km 1:00:05 9.99 [km/h]
213 220 PAWŁOWSKI TOMASZ M 163 1989 M 20-29 19 GDAŃSK 10km 1:00:26 9.93 [km/h]
214 10 KUBIN EWA K 51 1975 K 40-49 13 ZAKOPAME 10km 1:00:29 9.92 [km/h]
215 204 NOWOTNIK DARIUSZ M 164 1960 M 50-59 24 GDAŃSK 10km 1:00:33 9.91 [km/h]
216 181 MALEK ANDRZEJ M 165 1951 M 60-69 10 KOSCIERZYNA POZYTYWNA ENDORFINA 10km 1:00:39 9.89 [km/h]
217 155 KULESZA PIOTR M 166 1976 M 40-49 50 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ 10km 1:00:50 9.86 [km/h]
218 44 BRUKWICKA DARIA K 52 1992 K 20-29 12 GDAŃSK 10km 1:00:52 9.86 [km/h]
219 58 DĄBKOWSKA ANNA K 53 1984 K 30-39 15 SOPOT 10km 1:00:53 9.85 [km/h]
220 343 ZDUŃCZYK GRZEGORZ M 167 1988 M 30-39 52 RAWA MAZOWIECKA 10km 1:00:53 9.85 [km/h]
221 169 LEWICKI ŁUKASZ M 168 1991 M 20-29 20 GDAŃSK 10km 1:00:56 9.85 [km/h]
222 226 PLATTA KAROLINA K 54 1979 K 30-39 16 GDYNIA 10km 1:01:13 9.80 [km/h]
223 25 ANDRZEJEWICZ ŁUKASZ M 169 1991 M 20-29 21 WARSZAWA WARSAW MASTERS TEAM 10km 1:01:16 9.79 [km/h]
224 118 KANIA ALEKSANDRA K 55 1999 K 0-19 4 SŁUPSK 10km 1:01:17 9.79 [km/h]
225 177 ŁOŚ TADEUSZ M 170 1956 M 60-69 11 KWIDZYN 10km 1:01:24 9.77 [km/h]
226 106 JANCZYNSKI KAROL M 171 1984 M 30-39 53 DĄBRÓWKA 10km 1:01:27 9.76 [km/h]
227 239 PROCELEWSKI KRZYSZTOF M 172 1984 M 30-39 54 GDAŃSK GREKOM GDAŃSK 10km 1:01:28 9.76 [km/h]
228 185 MAZUR MAGDA K 56 1987 K 30-39 17 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:01:28 9.76 [km/h]
229 227 PLIETH JERZY M 173 1949 M 60-69 12 GDAŃSK 10km 1:01:30 - [km/h]
230 280 SZATYBEŁKO KAROL M 174 1982 M 30-39 55 SOPOT 10km 1:01:49 9.71 [km/h]
231 128 KOHNKE TOMASZ M 175 1969 M 40-49 51 GDAŃSK BBL AWF GDAŃSK 10km 1:02:03 9.67 [km/h]
232 113 JESKE MICHAŁ M 176 1979 M 30-39 56 SOPOT 10km 1:02:04 9.67 [km/h]
233 76 GAWRYŚ-NOCH WIOLETTA K 57 1972 K 40-49 14 GDYNIA 10km 1:02:15 9.64 [km/h]
234 717 POLINCEUSZ MAŁGORZATA K 58 1953 K 60-69 4 GDAŃSK - 10km 1:02:28 9.61 [km/h]
235 63 DRELICHARZ MARCIN M 177 1985 M 30-39 57 GDYNIA 10km 1:02:31 9.60 [km/h]
236 180 MAJNA KAZIMIERZ M 178 1951 M 60-69 13 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10km 1:02:51 9.55 [km/h]
237 74 GARUS WIKTOR M 179 1972 M 40-49 52 WEJHEROWO 10km 1:02:54 9.54 [km/h]
238 79 GITNER MARCIN M 180 1975 M 40-49 53 GDYNIA PIĘKNI I BESTIE 10km 1:02:59 9.53 [km/h]
239 59 DEKOWSKA AGNIESZKA K 59 1980 K 30-39 18 GDAŃSK POLSKI REJESTR STATKÓW S.A. 10km 1:03:01 9.52 [km/h]
240 281 SZCZĘSNY TADEUSZ M 181 1955 M 60-69 14 GDAŃSK KACPERY 10km 1:03:10 9.50 [km/h]
241 317 WIŚNIEWSKA EWA K 60 1979 K 30-39 19 RUMIA DWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM 10km 1:03:14 9.49 [km/h]
242 264 SOŚNICKI KRZYSZTOF M 183 1948 M 70-79 3 HEL 10km 1:03:18 9.48 [km/h]
243 50 CHARKIEWICZ MONIKA K 61 1981 K 30-39 20 STRASZYN RBM TEAM 10km 1:03:30 9.45 [km/h]
244 186 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA K 62 1983 K 30-39 21 GDAŃSK 10km 1:03:52 9.39 [km/h]
245 345 ZIELIŃSKA KAROLINA K 63 1992 K 20-29 13 WARSZAWA 10km 1:03:59 9.38 [km/h]
246 214 PAJĄK EWELINA K 64 1987 K 30-39 22 REDA 10km 1:04:07 9.36 [km/h]
247 326 WNUK OLGA K 65 1976 K 40-49 15 PŁOCK ACTIVE RUNNERS PŁOCK 10km 1:04:09 9.35 [km/h]
248 223 PIECHOWIAK JOANNA K 66 1995 K 20-29 14 SOPOT 10km 1:04:11 9.35 [km/h]
249 259 SIŁKOWSKA SANDRA K 67 1988 K 30-39 23 SOPOT 10km 1:04:11 9.35 [km/h]
250 146 KRAIŃSKI MACIEJ M 184 1995 M 20-29 22 DĘBOGÓRZE 10km 1:04:20 9.33 [km/h]
251 109 JASIŃSKA BARBARA K 68 1988 K 30-39 24 RUMIA 10km 1:04:21 9.32 [km/h]
252 314 WAWRZYNIAK MICHAŁ M 185 1973 M 40-49 54 SOPOT 10km 1:04:48 9.26 [km/h]
253 287 SZULIMA ROBERT M 186 1979 M 30-39 58 MARKUSY 10km 1:04:53 9.25 [km/h]
254 26 ANGIELCZYK ADAM M 187 1988 M 30-39 59 GDAŃSK REAKTYWUJ SIE W MARATONIE 10km 1:04:54 9.24 [km/h]
255 158 KURSZEWSKA MAGDALENA K 69 1986 K 30-39 25 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE NA START 10km 1:04:55 9.24 [km/h]
256 275 SULKOWSKA MAGDALENA K 70 1989 K 20-29 15 GDAŃSK 10km 1:04:55 9.24 [km/h]
257 313 WAWRZYNIAK JOLANTA K 71 1982 K 30-39 26 GDAŃSK 10km 1:05:03 9.22 [km/h]
258 7 JARGUZ JOANNA K 72 1963 K 50-59 5 ZAKOPAME 10km 1:05:16 9.19 [km/h]
259 95 GRZELAK MACIEJ M 188 1946 M 70-79 4 SOPOT DOM STARCÓW SOPOT 10km 1:05:17 9.19 [km/h]
260 303 TYMINSKI KRZYSZTOF M 187 1948 M 70-79 5 GDAŃSK 10km 1:05:18 9.19 [km/h]
261 716 ZIEMANN RYSZARD M 188 1950 M 60-69 15 GDYNIA 10km 1:05:30 9.16 [km/h]
262 267 STARCZEWSKA MILENA K 73 1988 K 30-39 27 GDYNIA 10km 1:05:43 9.13 [km/h]
263 115 KAMIŃSKA KARINA K 74 1981 K 30-39 28 SOPOT 10km 1:05:48 9.12 [km/h]
264 710 STANISZEWSKI JACEK M 189 1961 M 50-59 25 SOPOT ALGELO 10km 1:05:49 9.12 [km/h]
265 327 WOJCIECHOWSKA DARIA K 75 1992 K 20-29 16 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 1:05:52 9.11 [km/h]
266 176 ŁĘCKI JAN M 190 1988 M 30-39 60 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 10km 1:06:18 9.05 [km/h]
267 225 PIÓRKO EWA K 76 1975 K 40-49 16 GDAŃSK GOYELLO POWER CLUB 10km 1:06:23 9.04 [km/h]
268 235 POLINCEUSZ ADAM M 191 1953 M 60-69 16 GDAŃSK 10km 1:07:06 8.94 [km/h]
269 2 BEHOUNEK MAŁGORZATA K 77 1961 K 50-59 6 ZAKOPAME 10km 1:07:29 8.89 [km/h]
270 192 MIŁEJKO KAROLINA K 78 1975 K 40-49 17 GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 10km 1:07:59 8.83 [km/h]
271 336 WYSOCKI MIECZYSŁAW M 192 1961 M 50-59 26 GDAŃSK 10km 1:07:59 8.83 [km/h]
272 108 JAROCKI TOMASZ M 193 1961 M 50-59 27 GDYNIA 10km 1:08:06 8.81 [km/h]
273 339 ZAKRZEWSKA EWA K 79 1977 K 40-49 18 GDAŃSK 10km 1:08:12 8.80 [km/h]
274 157 KURNATOWSKA BEATA K 80 1974 K 40-49 19 CHWASZCZYNO JAZZ CLUB 10km 1:08:20 8.78 [km/h]
275 84 GOŚ-ZDROJEWSKA AGNIESZKA K 81 1975 K 40-49 20 GDYNIA 10km 1:08:48 8.72 [km/h]
276 45 BRZEZIŃSKA EWA K 82 1964 K 50-59 7 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 10km 1:09:11 8.67 [km/h]
277 125 KIJANKA DARIUSZ M 194 1963 M 50-59 28 SOPOT 10km 1:09:34 8.62 [km/h]
278 285 SZPONARSKI LESZEK M 195 1957 M 60-69 17 LĘBORK 10km 1:10:02 8.57 [km/h]
279 334 WYSOCKA GABRIELA K 83 2001 K 0-19 5 GDAŃSK 10km 1:10:29 8.51 [km/h]
280 301 TOWARNICKA IZABELA K 84 1972 K 40-49 21 GDYNIA TEAM DEAF 10km 1:10:30 8.51 [km/h]
281 289 SZYMAŃSKA KATARZYNA K 85 1988 K 30-39 29 GDYNIA 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 10km 1:10:30 8.51 [km/h]
282 341 ZAWISZEWSKI PIOTR M 196 1959 M 50-59 29 GDAŃSK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 10km 1:10:31 8.51 [km/h]
283 333 WYSOCKA DOROTA K 86 1966 K 50-59 8 GDAŃSK 10km 1:10:32 8.51 [km/h]
284 328 WOJNAROWSKI PIOTR M 197 1984 M 30-39 61 GDAŃSK 10km 1:10:41 8.49 [km/h]
285 234 POLAK MAGDALENA K 87 1982 K 30-39 30 WĄBRZEŹNO SZALONE PELIKANY 10km 1:11:31 8.39 [km/h]
286 271 STOLC ROMANA K 88 1985 K 30-39 31 BOLSZEWO 10km 1:11:40 8.37 [km/h]
287 99 HOPPA ANNA K 89 1987 K 30-39 32 BOLSZEWO 10km 1:11:40 8.37 [km/h]
288 89 GRANACKA KATARZYNA K 90 1987 K 30-39 33 GDAŃSK 10km 1:11:55 8.34 [km/h]
289 300 TOMASZKIEWICZ PIOTR M 198 1983 M 30-39 62 GDAŃSK 10km 1:11:55 8.34 [km/h]
290 127 KLIŚ KLAUDIA K 91 1997 K 20-29 17 GDAŃSK 10km 1:13:24 8.17 [km/h]
291 207 OLSZAK KAMILA K 92 1986 K 30-39 34 REDA 10km 1:16:41 7.82 [km/h]
292 107 JANICKI MARCIN M 199 1989 M 20-29 23 REDA 10km 1:16:41 7.82 [km/h]
293 323 WŁASÓW JOANNA K 93 1966 K 50-59 9 SOPOT 10km 1:16:47 7.81 [km/h]
294 348 ZIEŃCZUK PIOTR M 200 1976 M 40-49 55 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU GAIT 10km 1:16:54 7.80 [km/h]
295 308 WAPIŃSKI MACIEJ M 201 1984 M 30-39 63 SOPOT 10km 1:21:01 7.41 [km/h]
296 309 WAPIŃSKI MICHAŁ M 202 1988 M 30-39 64 GDYNIA 10km 1:21:01 7.41 [km/h]
297 202 NIWIŃSKI STANISŁAW M 203 1934 M 80+ 1 GDAŃSK KLUB WETERANÓW LA W SOPOCIE 10km 1:31:11 6.58 [km/h]
298 322 WITT HENRYK M 204 1949 M 60-69 18 SOPOT NORBSOFT.PL 10km 1:31:11 6.58 [km/h]
299 154 KULCZYCKI JAN M 205 1950 M 60-69 19 GDAŃSK 10km 1:31:31 6.56 [km/h]
300 215 PAŁASZ EDMUND M 206 1947 M 70-79 6 GDYNIA 10km 1:40:04 6.00 [km/h]
- 21 KUBIN WIKTORIA K - 1997 K 20-29 - ZAKOPANE 10km DNS - [km/h]
- 23 DYK MARIUSZ M - 1972 M 40-49 - ZAKOPANE 10km DNS - [km/h]
- 29 BANDURSKI JACEK M - 1935 M 80+ - SOPOT SOPOT 10km DNS - [km/h]
- 35 BIESZK KAROLINA K - 1983 K 30-39 - REDA 10km DNS - [km/h]
- 39 BŁASZCZAK WALDEMAR M - 1952 M 60-69 - GDAŃSK 10km DNS - [km/h]
- 52 CHMURZYŃSKI MARCIN M - 1987 M 30-39 - GDAŃSK 10km DNS - [km/h]
- 53 CHROBAK JACEK M - 1994 M 20-29 - SOPOT LEASING POLSKI TEAM 10km DNS - [km/h]
- 54 CIECHANÓW MONIKA K - 1989 K 20-29 - TORUŃ 10km DNS - [km/h]
- 55 CZERWIŃSKA AGNIESZKA K - 1977 K 40-49 - GDAŃSK EKIPA ZRYW 10km DNS - [km/h]
- 71 GALIŃSKI MARCIN M - 1975 M 40-49 - SUCHY DWÓR WYMIATACZE 10km DNS - [km/h]
- 82 GODZIŃSKI JACEK M - 1985 M 30-39 - GDAŃSK 10km DNS - [km/h]
- 83 GOJLIK KAZIMIERZ M - 1957 M 60-69 - GDANSK 10km DNS - [km/h]
- 85 GÓRSKKI MATUSZ M - 1996 M 20-29 - LĘBORK LKB IM BRACI PETK 10km DNS - [km/h]
- 93 GRUSZECZKA MATEUSZ M - 1991 M 20-29 - GDYNIA 10km DNS - [km/h]
- 96 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K - 1975 K 40-49 - GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10km DNS - [km/h]
- 102 IZYDORCZAK MICHAŁ M - 1993 M 20-29 - WEJHEROWO 10km DNS - [km/h]
- 104 JAGMIN IZA K - 1983 K 30-39 - MOSTY WYMIATACZE 10km DNS - [km/h]
- 111 JAŻDŻEWSKA BEATA K - 1990 K 20-29 - RUMIA BIEGAJ Z BZYSIEM 10km DNS - [km/h]
- 114 KAŁAN KLAUDIA K - 1994 K 20-29 - GDYNIA 10km DNS - [km/h]
- 116 KAMIŃSKI MATEUSZ M - 1987 M 30-39 - SOPOT 10 CREW 10km DNS - [km/h]
- 122 KAWECKA ANIA K - 1982 K 30-39 - MAKÓW 10km DNS - [km/h]
- 123 KAZIMIERCZYK MARIETA K - 1988 K 30-39 - GDAŃSK 10km DNS - [km/h]
- 126 KISIELIŃSKI FILIP M - 1996 M 20-29 - GDAŃSK 10km DNS - [km/h]
- 129 KOJRO ALEKSANDRA K - 1988 K 30-39 - SOPOT 10km DNS - [km/h]
- 140 KOWALCZYK ANNA K - 1981 K 30-39 - LĘBORK IZA ZUMBA TEAM LĘBORK 10km DNS - [km/h]
- 141 KOWALSKI ANDRZEJ M - 1948 M 70-79 - SOPOT 10km DNS - [km/h]
- 151 KRZYSZTOFIAK MAREK M - 1958 M 60-69 - STEBLEWO GRUPA TRÓJMIASTO 10km DNS - [km/h]
- 152 KUCZYNSKI TOMASZ M - 1980 M 30-39 - SOPOT 10km DNS - [km/h]
- 161 KWIATKOWSKA MONIKA K - 1981 K 30-39 - BRODNICA 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 10km DNS - [km/h]
- 162 KWIATKOWSKI JAROSŁAW M - 1976 M 40-49 - BRODNICA 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 10km DNS - [km/h]
- 171 LIPKA PAWEŁ M - 1985 M 30-39 - SOPOT 10km DNS - [km/h]
- 179 MADZIĄG MARCIN M - 1977 M 40-49 - GDYNIA PODBIEGMUSIBYĆ 10km DNS - [km/h]
- 184 MATYJEK-MACHOLLA JOANNA K - 1964 K 50-59 - GDAŃSK AMSTI 10km DNS - [km/h]
- 189 MICKIEWICZ ILONA K - 1988 K 30-39 - WEJHEROWO 10km DNS - [km/h]
- 201 NIETUPSKI MARCIN M - 1974 M 40-49 - SOPOT JAMES 10km DNS - [km/h]
- 228 POBŁOCKI HENRYK M - 1960 M 50-59 - SOPOT 10km DNS - [km/h]
- 231 POHL SEBASTIAN M - 1977 M 40-49 - GDYNIA 10km DNS - [km/h]
- 233 POLACZUK WLODEK M - 1965 M 50-59 - GDANSK 10km DNS - [km/h]
- 241 RICHERT DANUTA K - 1977 K 40-49 - TUCHOM 10km DNS - [km/h]
- 245 ROSENKRANC MARIUS M - 1985 M 30-39 - RUMIA 10km DNS - [km/h]
- 248 RYCHERT SYLWESTER M - 1993 M 20-29 - ŻUKOWO 10km DNS - [km/h]
- 254 SEKUŁA ADAM M - 1970 M 40-49 - GDAŃSK 10km DNS - [km/h]
- 257 SIERACKA AGA K - 1978 K 40-49 - GDAŃSK 10km DNS - [km/h]
- 263 SOSONOWSKI BOLESŁAW M - 1947 M 70-79 - GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 10km DNS - [km/h]
- 273 STRZELCZYK KAMILA K - 1983 K 30-39 - SOPOT 10km DNS - [km/h]
- 276 SYLDATK KAROL M - 1986 M 30-39 - MŚCISZEWICE METROŻERCY 10km DNS - [km/h]
- 277 SYLDATK WIOLETA K - 1988 K 30-39 - MŚCISZEWICE METROŻERCY 10km DNS - [km/h]
- 282 SZCZUROWSKI BOGUSŁAW M - 1972 M 40-49 - GDANSK FC DUBOKA 10km DNS - [km/h]
- 286 SZPYRA EDWARD M - 1947 M 70-79 - GDYNIA 10km DNS - [km/h]
- 288 SZYMANIUK MAŁGORZATA K - 1973 K 40-49 - SOPOT 10km DNS - [km/h]
- 293 ŚWIETLIŃSKA ŻANETA K - 1974 K 40-49 - GDAŃSK 10km DNS - [km/h]
- 294 ŚWIETLIŃSKI KRZYSZTOF M - 1974 M 40-49 - SOPOT 10km DNS - [km/h]
- 316 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K - 1982 K 30-39 - MALBORK 10km DNS - [km/h]
- 329 WOLIK DARIUSZ M - 1985 M 30-39 - GDYNIA 10km DNS - [km/h]
- 330 WOLIK MAGDALENA K - 1985 K 30-39 - GDYNIA 10km DNS - [km/h]
- 342 ZDANKO DOROTA K - 1976 K 40-49 - GDYNIA 10km DNS - [km/h]
- 344 ZESZUTEK NATALIA K - 1985 K 30-39 - GDYNIA 10km DNS - [km/h]
- 690 ŻUKOWSKI MAREK M - 2018 M 0-19 - GDYNIA PARKRUN GDYNIA / UG 10km DNS - [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ