Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Szczęch Mariusz Şwinoujście 5000 m 1984
2 Guster Łukasz Kamień Pomorski 5000 m Klub Biegacza Kamień Pomorski 1990
3 Kozyrska Zuzanna Stargard 1963 m 2006
4 Warwas Agata Świnoujście 5000 m 1975
5 Caban Kacper Wysoka Kamieńska 1963 m UKS "AKTYWNI" Wysoka Kamieńska 2008
6 Orszulak Kornelia Wysoka Kamieńska 1963 m UKS "AKTYWNI" Wysoka Kamieńska 2006
7 Świerzbin Paulina Wysoka Kamieńska 1963 m UKS "AKTYWNI" Wysoka Kamieńska 2005
8 Młyńska Paulina Wysoka Kamieńska 1963 m UKS "AKTYWNI" Wysoka Kamieńska 2008
9 Grudzińska Aleksandra Wysoka Kamieńska 1963 m UKS "AKTYWNI" Wysoka Kamieńska 2005
10 Musiał Bartłomiej Wysoka Kamieńska 1963 m UKS "AKTYWNI" Wysoka Kamieńska 1983
11 Dąbal Krzysztof Międzyzdroje 5000 m 1961
12 Dziuba Bogdan Świnoujście 5000 m Parkrun Świnoujście 1956
13 Herodzińska Katarzyna Międzyzdroje 5000 m 1976
14 Herodziński Paweł Międzyzdroje 5000 m 1976
15 Starachowski Adam Międzyzdroje 1963 m 1991
16 KowalskI zdzisław Kamien Pomorski 5000 m 1962
17 kowalska dorota Kamien Pomorski 5000 m 1965
18 Nogala Paweł Międzyzdroje 1963 m 1983
19 Nogala Piotr Międzyzdroje 1963 m 1976
20 Nogala Henryk Międzyzdroje 1963 m 1948
21 Nachyła Filip Iłża 1963 m 1992
22 Czyżak Julian Wolin 1963 m Szkoła Podstawowa Wolin 2004
23 Czyżak Maxymilian Wolin 1963 m 2003
24 Czyżak Anetta Wolin 5000 m 1969
25 Albański Piotr Wolin 5000 m WEGAS Wolin 1988
26 Prus Arkadiusz Kamień Pomorski 5000 m 1980
27 Domalewska Teresa Świnoujścia 5000 m 1959
28 Południak Adam Wolin 1963 m Szkoła Podstawowa Wolin 2006
29 Południak Julia Wolin 1963 m Szkoła Podstawowa Wolin 2004
30 Bukała Jan Wolin 1963 m Szkoła Podstawowa Wolin 2004
31 Bukała Kajetan Wolin 1963 m Szkoła Podstawowa Wolin 2008
32 Borko-Bukała Katazryna Wolin 5000 m 1978
33 Południak Donata Wolin 5000 m 1971
34 Sajdyk Maciej Świnoujście 5000 m PO-11 1986
35 Berezowski Piotr Wolin 5000 m 1988
36 Brząkała Waldemar Kamień Pomorski 5000 m KB Kamień Pomorski 1970
37 Szymański Marek Kamień Pomorski 5000 m KB Kamień Pomorski 1984
38 BEKER Artur dziwnów 5000 m Big Yellow Foot Adventure Team 1981
39 Guster Anna Kaleń 5000 m 1989
40 Ogrodowicz Kasia Międzywodzie polska 5000 m KLUB BIEGACZA KAMIEN POMORSKI 1984
41 Lewandowska Natalia Międzyzdroje 1963 m UKS Chrobry Międzyzdroje 2005
42 Soiński Piotr Międzyzdroje 1963 m UKS Chrobry Międzyzdroje 2007
43 Kujda-Rogowska Amelia Międzyzdroje 1963 m UKS Chrobry Międzyzdroje 2006
44 Rutkowska Maria Międzyzdroje 1963 m UKS Chrobry Międzyzdroje 2007
45 Zygmunt Nela Międzyzdroje 1963 m UKS Chrobry Międzyzdroje 2008
46 Wesołowska Oliwia Międzyzdroje 1963 m UKS Chrobry Międzyzdroje 2007
47 DUBAKO KONRAD Międzyzdroje 1963 m UKS Chrobry Międzyzdroje 2003
48 Kupczyk Marek Kamień Pomorski 5000 m KLUB BIEGACZA KAMIEN POMORSKI 1962
49 Dwornik Kamil Międzyzdroje 1963 m UKS Chrobry Międzyzdroje 2003
50 Zygmunt Mirosław Międzyzdroje 1963 m UKS Chrobry Międzyzdroje 1963
51 Paluch Marcel Międzyzdroje 1963 m UKS Chrobry Międzyzdroje 2004
52 Kujda Bernadetta Międzyzdroje 1963 m UKS Chrobry Międzyzdroje 1981
53 Szymańska Hanna Międzyzdroje 1963 m UKS Chrobry Międzyzdroje 2006
54 Wołkow Marta Międzyzdroje 1963 m UKS Chrobry Międzyzdroje 2007
55 Kozłowski Szymon Międzyzdroje 1963 m UKS Chrobry Międzyzdroje 2007
56 Kujda Dominik Międzyzdroje 1963 m UKS Chrobry Międzyzdroje 2001
57 Narloch Jakub Świnoujście 1963 m SP nr 1 Świnoujście 2006
58 Narloch Maciej Świnoujście 5000 m 2.dOTrM 1981
59 LIS Wiktoria KAMIEŃ POMORSKI 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamieniu Pomorskim 2007
60 LIS ŁUKASZ KAMIEŃ POMORSKI 5000 m Klub Biegacza Kamień Pomorski 1983
61 Radtke Daniel Kamień Pomorski 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamieniu Pomorskim 2004
62 Stępniak Konrad TRZEBIESZEWO 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamieniu Pomorskim 2004
63 Jarema Jacek Kamień Pomorski 5000 m 1971
64 Pałosz Lena Wolin 1963 m Szkoła Podstawowa Wolin 2007
65 Pałosz Igor Wolin 1963 m Szkoła Podstawowa Wolin 2005
66 Zelek-Pałosz Magdalena Wolin 1963 m WEGAS WOLIN 1976
67 Pałosz Daniel Wolin 1963 m WEGAS WOLIN 1973
68 Borysiuk ARKADIUSZ Kamień Pomorski 5000 m Klub Biegacza Kamień Pomorski 1986
69 Bobek Mateusz miedzyzdroje 5000 m 1986
70 Świst Jolanta Świnoujście 1963 m 1969
71 Ciesielska Marcelina Świnoujście 1963 m 2002
72 Ludwiczak Aleksandra Świnoujście 5000 m 1988
73 GAWRYSIAK Weronika Włodarka 1963 m 2005
74 GAWRYSIAK Przemysław Trzebiatów 1963 m 1977
75 Gawrysiak Bogumiła Włodarka 1963 m 1981
76 Hes Helena Międzyzdroje 1963 m 1963
77 Miller Karolina Warszawa 1963 m 1987
78 Kwas Wiktoria Skarchowo 1963 m Liceum Ogólnokształcące Wolin 2001
79 stolarczuk grzegorz miedzyzdroje 5000 m 1986
80 Małocha Klaudyna Świnoujście 5000 m Parkrun Świnoujście 2003
81 Małocha Adam Świnoujście 5000 m Parkrun Świnoujście 2006
82 Małocha Mariusz Świnoujście 5000 m 2.dOTrM 1974
83 Majka Dariusz Świnoujście 5000 m 1982
84 Dykowski Piotr Szczecin 5000 m 1969
85 Zając Maciej Świnoujście 5000 m 1988
86 Wasilewicz Kazimierz Świnoujście 5000 m 1950
87 Rychłowski Piotr Mierzyn 5000 m Leniwe Buły Mierzyn 1980
88 Górzny Robert Świnoujście 1963 m 1977
89 Rychłowska Anna Międzyzdroje 1963 m 1980
90 Węgrzycki Hubert Międzyzdroje 5000 m 2.dOTrM 1988
91 Derda Robert Świnoujście 5000 m 1972
92 Poteralski Radosław Świnoujście 5000 m Jogging Świnoujście 1975
93 Różański Dawid Dziwnów 5000 m 1994
94 Kwiecień Piotr Międzyzdroje 5000 m AVRIL-Międzyzdroje 1973
95 Gryta Dariusz Międzyzdroje 5000 m Biegacze Świnoujście 1961
96 Gryta Janina Międzyzdroje 5000 m 1964
97 Duszkiewicz Dominika Świnoujście 5000 m Biegacze Świnoujście 1985
98 Romańska Karolina Świnoujście 5000 m Biegacze Świnoujście 1985
99 Sułek Andrzej Świnoujście 1963 m 1939
100 Sułek Krystyna Świnoujście 1963 m 1943


Wyświetleń: 2570

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ