Pozostali uczestnicy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub BIEG NW Do zapłaty
1 Szlędak Izabela Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
2 Szlędak Sonia Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
3 Szalkowski Mirosław Katowice Pozostali uczestnicy OPP KATOWICE NIE TAK opłacono
4 Kula Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
5 Żukow Jarosław Bytom Pozostali uczestnicy BTM RUNNERS TAK NIE opłacono
6 Zydroń Wiesław Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
7 POGORZELSKA WIESŁAWA GORZYCE Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
8 Kawalec Grzegorz Orzesze Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
9 Pawlik Bogumiła Zabrze Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
10 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
11 Tkocz Adam Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach NIE TAK opłacono
12 Dalecka Justyna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach TAK NIE opłacono
13 Kiszka-Maziarczuk Berenika Chorzów Pozostali uczestnicy Lecymy Durś / Świętochłowicki Klub Morsów Harciole NIE TAK
14 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
15 Ślusarek Marta Ruda Slaska Pozostali uczestnicy Ekipa na Kijach NIE TAK opłacono
16 Fiet Anna Ruda Sląska Pozostali uczestnicy Ekipa na kijach NIE TAK opłacono
17 Gogolin Olimpia Zabrze Pozostali uczestnicy Parkrun Katowice NIE TAK opłacono
18 Gogolin Jerzy Zabrze Pozostali uczestnicy Parkrun Katowice TAK NIE opłacono
19 Wójcik Jerzy Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
20 Wójcik Agnieszka Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
21 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
22 Dąbrowiak Marcin Dąbrowa Górnicza Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
23 Szentak Adam Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
24 Kokot Teresa Mysłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
25 Janeczek Marcin Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
26 Dendra Arnold Chorzów Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
27 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
28 Kotowska Karolina Gliwice Pozostali uczestnicy ETISOFT RUNNING TEAM NIE TAK opłacono
29 Holik Marek Chruszczobród Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
30 Stanke Tomasz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
31 Bubel Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
32 KOCOŃ ANNA ŻORY Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
33 Przeniczka Natalia Sosnowiec Pozostali uczestnicy TAK TAK
34 WALUSZ JOLANTA Bytom Pozostali uczestnicy SZOMBIERKI RUNNERS TAK NIE opłacono
35 Oberska Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
36 KRYSZK MAŁGORZATA KRYSZK KATOWICE Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
37 Szefer Tomasz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
38 Kacperek Wojciech Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
39 Famuła Anna Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
40 Famuła Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team NIE TAK opłacono
41 Marcak Barbara Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
42 Marcak Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
43 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
44 Domin Piotr Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
45 Urbańczyk Michał Katowice Pozostali uczestnicy Grzybowa Biega TAK NIE opłacono
46 Jaworska Ewa Mikołów Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
47 Kondziołka Zbigniew Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
48 Błaszczyk Piotr Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
49 Szydłowska Sabina Chorzów Pozostali uczestnicy AugusTeam TAK NIE opłacono
50 Michalska-Ćwiek Joanna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach TAK NIE opłacono
51 Kuczborski Jarosław Sosnowiec Pozostali uczestnicy Harpagan Sosnowiec TAK NIE opłacono
52 Stanisz Michał Gliwice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
53 Madej Marek Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
54 Gunia Mariusz Oświęcim Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
55 Śmietana Krzysztof Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
56 Gazda Dorota Katowice Pozostali uczestnicy NW Stadion Śląski NIE TAK opłacono
57 Duda Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy Silesia Nordic Team NIE TAK opłacono
58 Kur Mariusz Zawiercie Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
59 Ryszka Karol Katowice Pozostali uczestnicy CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM TAK NIE opłacono
60 Kalinowska Monika Suwałki Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
61 Spyra Beata Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
62 Bernacki Andrzej Będzin Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
63 Rygulski Andrzej Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY NIE TAK opłacono
64 Kajca Mirosław Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY NIE TAK opłacono
65 Nowicka Katarzyna Bytom Pozostali uczestnicy Ranners Szombierki TAK TAK opłacono
66 Cisowski Kamil Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE
67 Warzocha Mirosław Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
68 Apostolski Wojciech Sosnowiec Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
69 Kobak Krzysztof Mysłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
70 Grolik Piotr Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
71 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
72 Kwiatek Anna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
73 Wójcik Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
74 Wójcik Bartosz Katowice Pozostali uczestnicy Way2champ TAK NIE opłacono
75 Mikoś Agnieszka Łaziska Górne Pozostali uczestnicy Cuda na kijach NIE TAK opłacono
76 Janczura Marcin Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
77 Skupień Olga Toporowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
78 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy SieChodzi NIE TAK opłacono
79 Węgrzyn Mirosława Ruda Śląska Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
80 Jajszczok Aleksandra Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy Lecymy durś TAK NIE
81 Łoboda Marcin Ustroń Pozostali uczestnicy Świry Stela TAK NIE opłacono
82 synowiec andrzej ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa na Kijach NIE TAK opłacono
83 ADAMIAK EDYTA Skoczów Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA TAK NIE opłacono
84 RZESZUTKO-SZUBERT Ewa Myszkowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
85 Wolniewicz Katarzyna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Spokey Team TAK NIE opłacono
86 Lebioda Paweł Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski NIE TAK opłacono
87 Płaszczewska Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski NIE TAK opłacono
88 Bogusławska Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski NIE TAK opłacono
89 Haufa Dariusz katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
90 Prukop Anna Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
91 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy Lecymy Durś TAK NIE opłacono
92 Lisowska Joanna Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
93 Wiśniewski Tomasz Jastrzębie Zdrój Pozostali uczestnicy SBD Energetyk Rybnik TAK NIE opłacono
94 Golonka Marek Mysłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
95 Smolec Marek TYCHY Pozostali uczestnicy OPTIMUM BHP TAK NIE opłacono
96 Machalica Jacek Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
97 Górnik Jerzy katowice Pozostali uczestnicy Katowice 49 NIE TAK opłacono
98 Bąkowski Michał Ruda Śląska Pozostali uczestnicy brak TAK NIE opłacono
99 Barczyk Piotr Chorzów Pozostali uczestnicy TAK TAK opłacono
100 Wcisło Piotr Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono


Wyświetleń: 3076

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ