Pozostali uczestnicy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub BIEG NW Do zapłaty
1 Szlędak Izabela Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
2 Szlędak Sonia Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
3 Ogłaza Marek Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
4 Szalkowski Mirosław Katowice Pozostali uczestnicy OPP KATOWICE NIE TAK opłacono
5 Kula Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
6 Żukow Jarosław Bytom Pozostali uczestnicy BTM RUNNERS TAK NIE opłacono
7 JĘDYCZEK EWA MYSŁOWICE Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
8 Zydroń Wiesław Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
9 POGORZELSKA WIESŁAWA GORZYCE Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
10 Kawalec Grzegorz Orzesze Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
11 Pawlik Bogumiła Zabrze Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
12 Nowacki Piotr Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
13 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
14 KOZIOŁEK BARTOSZ KATOWICE Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
15 Sikora Arkadiusz Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE
16 Tkocz Adam Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach NIE TAK opłacono
17 Dalecka Justyna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach TAK NIE opłacono
18 Kozłowska Justyna Bytom Pozostali uczestnicy NIE TAK
19 Kiszka-Maziarczuk Berenika Chorzów Pozostali uczestnicy Lecymy Durś / Świętochłowicki Klub Morsów Harciole NIE TAK
20 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
21 Nowacka Nicole Chorzów Pozostali uczestnicy Ekipa na Kijach NIE TAK opłacono
22 Ślusarek Marta Ruda Slaska Pozostali uczestnicy Ekipa na Kijach NIE TAK opłacono
23 Fiet Anna Ruda Sląska Pozostali uczestnicy Ekipa na kijach NIE TAK opłacono
24 Gogolin Olimpia Zabrze Pozostali uczestnicy Parkrun Katowice NIE TAK opłacono
25 Gogolin Jerzy Zabrze Pozostali uczestnicy Parkrun Katowice TAK NIE opłacono
26 Wójcik Jerzy Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
27 Wójcik Agnieszka Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
28 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
29 Dąbrowiak Marcin Dąbrowa Górnicza Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
30 Szentak Adam Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
31 Kokot Teresa Mysłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
32 Janeczek Marcin Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
33 Dendra Arnold Chorzów Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
34 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
35 Kupibida Bogusława Katowice Pozostali uczestnicy Silesia Nordic Team TAK NIE opłacono
36 Kotowska Karolina Gliwice Pozostali uczestnicy ETISOFT RUNNING TEAM NIE TAK opłacono
37 Holik Marek Chruszczobród Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
38 Stanke Tomasz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
39 Bubel Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
40 KOCOŃ ANNA ŻORY Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
41 Przeniczka Natalia Sosnowiec Pozostali uczestnicy TAK TAK
42 WALUSZ JOLANTA Bytom Pozostali uczestnicy SZOMBIERKI RUNNERS TAK NIE opłacono
43 Oberska Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
44 KRYSZK MAŁGORZATA KRYSZK KATOWICE Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
45 Szefer Tomasz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
46 Kacperek Wojciech Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
47 Famuła Anna Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
48 Famuła Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team NIE TAK opłacono
49 Marcak Barbara Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
50 Marcak Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
51 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
52 Domin Piotr Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
53 Maceluch Krystyna Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
54 Maceluch Marta Rybnik Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
55 Urbańczyk Michał Katowice Pozostali uczestnicy Grzybowa Biega TAK NIE opłacono
56 Jaworska Ewa Mikołów Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
57 Kondziołka Zbigniew Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
58 Błaszczyk Piotr Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
59 Szydłowska Sabina Chorzów Pozostali uczestnicy AugusTeam TAK NIE opłacono
60 Ćwiek Janusz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy EKIPA NA KIJACH NIE TAK
61 Michalska-Ćwiek Joanna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach TAK NIE opłacono
62 Kuczborski Jarosław Sosnowiec Pozostali uczestnicy Harpagan Sosnowiec TAK NIE opłacono
63 Stanisz Michał Gliwice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
64 Madej Marek Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
65 Gunia Mariusz Oświęcim Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
66 Krupa Grzegorz Katowice Pozostali uczestnicy Z kijkami nam po drodze NIE TAK opłacono
67 Śmietana Krzysztof Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
68 Gazda Dorota Katowice Pozostali uczestnicy NW Stadion Śląski NIE TAK opłacono
69 Duda Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy Silesia Nordic Team NIE TAK opłacono
70 Kur Mariusz Zawiercie Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
71 Ryszka Karol Katowice Pozostali uczestnicy CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM TAK NIE opłacono
72 Kalinowska Monika Suwałki Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
73 Spyra Beata Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
74 Bernacki Andrzej Będzin Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
75 Rygulski Andrzej Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY NIE TAK opłacono
76 Kajca Mirosław Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY NIE TAK opłacono
77 Wolny Leszek Katowice Pozostali uczestnicy Nordic Walking Stadion Śląski NIE TAK opłacono
78 Nowicka Katarzyna Bytom Pozostali uczestnicy Ranners Szombierki TAK TAK opłacono
79 Szczucki Krzysztof Żory Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
80 Iwaszkiewicz Dominik Katowice Pozostali uczestnicy Galen Team TAK NIE
81 Cisowski Kamil Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE
82 Warzocha Mirosław Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
83 Apostolski Wojciech Sosnowiec Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
84 Korpok Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE
85 Kobak Krzysztof Mysłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
86 Grolik Piotr Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
87 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
88 Kwiatek Anna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
89 Wójcik Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
90 Wójcik Bartosz Katowice Pozostali uczestnicy Way2champ TAK NIE opłacono
91 Mikoś Agnieszka Łaziska Górne Pozostali uczestnicy Cuda na kijach NIE TAK opłacono
92 Janczura Marcin Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
93 Skupień Olga Toporowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
94 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy SieChodzi NIE TAK opłacono
95 Węgrzyn Mirosława Ruda Śląska Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
96 Jajszczok Aleksandra Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy Lecymy durś TAK NIE
97 Łoboda Marcin Ustroń Pozostali uczestnicy Świry Stela TAK NIE opłacono
98 synowiec andrzej ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa na Kijach NIE TAK opłacono
99 ADAMIAK EDYTA Skoczów Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA TAK NIE opłacono
100 RZESZUTKO-SZUBERT Ewa Myszkowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono


Wyświetleń: 3615

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ