Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub BIEG NW Do zapłaty
1 Apostolski Wojciech Sosnowiec Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
2 Kula Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
3 Sekta Sylwia Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
4 Turek Mateusz Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat owocowa kraina TAK NIE opłacono
5 Turek Rafał Będzin Małżeństwa owocowa kraina TAK NIE opłacono
6 Nowakowska Ewa Katowice Małżeństwa NIE TAK opłacono
7 Szatniewska Agnieszka Będzin Małżeństwa owocowa kraina TAK NIE opłacono
8 Nowakowski Tomasz Katowice Małżeństwa TAK TAK opłacono
9 Bujoczek Milena Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
10 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
11 Faron Marcin Czarków Małżeństwa TAK TAK opłacono
12 Piras Claudio Zabrze Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
13 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
14 Żukow Radek Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
15 ŻUKOW Emilia bYTOM Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
16 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE
17 Wręczycka Katarzyna Chorzów Małżeństwa NIE TAK opłacono
18 Szlędak Izabela Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK
19 Szlędak Sonia Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK
20 Wręczycki Ireneusz Chorzów Małżeństwa AugusTeam TAK NIE opłacono
21 Szentak Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
22 Szentak Adam Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
23 Wiener Marcin Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
24 Żak Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
25 MADEJ PRZEMYSŁAW KATOWICE Małżeństwa TAK NIE
26 MADEJ ANNA KATOWICE Małżeństwa TAK NIE
27 Przechrzta Aleksander Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat NIE TAK opłacono
28 Mieszczok Jolanta Mikołów Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
29 Anczyk Edmund Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
30 Chromik Bogusława Ruda Śląska Małżeństwa NIE TAK opłacono
31 Makarewicz Sylwia Mikołów Pozostali uczestnicy Stary Młyn 6:15 TAK TAK opłacono
32 Gazda Dorota Katowice Pozostali uczestnicy NW Stadion Śląski NIE TAK opłacono
33 Kopyto Arkadiusz Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
34 Kopyto Izabela Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
35 Przeniczka Natalia Sosnowiec Pozostali uczestnicy TAK TAK opłacono
36 Derba Agnieszka Sosnowiec Małżeństwa NIE TAK opłacono
37 Nitecki Marek Sosnowiec Małżeństwa TAK TAK opłacono
38 Michen Monika Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
39 Michen Piotr Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
40 Lara Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
41 Lara Jakub Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
42 Lara Tomasz Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
43 Lara Izabela Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
44 Wyród Monika Tychy Małżeństwa TAK NIE opłacono
45 Wyród Karol Tychy Małżeństwa TAK NIE opłacono
46 Furich Dariusz Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
47 Gogolin Olimpia Zabrze Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
48 Wójcik Andrzej Katowice Pozostali uczestnicy TAK TAK opłacono
49 Urbańczyk Grzegorz Siemianowice Śl Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
50 Gogolin Jerzy Zabrze Pozostali uczestnicy Parkrun Katowice TAK NIE opłacono
51 Holik Marek Chruszczobród Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
52 Juda Katarzyna Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
53 Juda Piotr Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
54 Łuszczek Aneta Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK
55 Pańczyk Władysław WYRY Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
56 Węgrzyn Mirosława Ruda Śląska Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
57 Stachowiak Sebastian Katowice Małżeństwa Stadion Śląski NIE TAK opłacono
58 Stachowiak Beata Katowice Małżeństwa Stadion Śląski NIE TAK opłacono
59 Goryczka Tomasz Gródków Małżeństwa TAK TAK opłacono
60 Ciepiela Anna Gródków Małżeństwa TAK TAK opłacono
61 Szepelak Krzsztof Chorzów Pozostali uczestnicy Biegam dla fanu TAK NIE opłacono
62 Błaszczyk Piotr Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
63 Breguła Rafał Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE
64 Pawlik Bogumiła Zabrze Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
65 Barczyk Piotr Chorzów Pozostali uczestnicy TAK TAK
66 Białek Justyna Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
67 Urban Renata Katowice Pozostali uczestnicy Mrs. Sporty NIE TAK opłacono
68 Wieczorek Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice TAK NIE opłacono
69 Kokot Teresa Mysłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
70 Janeczek Marcin Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
71 Madej Marek Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
72 Wysocka Kinga katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice TAK NIE opłacono
73 Wysocki Dawid katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice TAK NIE opłacono
74 Wysocki Mariusz katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
75 Wysocka Katarzyna katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
76 Kwiatek Anna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
77 Śmietana Krzysztof Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
78 Famuła Anna Katowice Pozostali uczestnicy Famuła Team TAK NIE opłacono
79 Sulejewski Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
80 Duda Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy Silesia Nordic Team NIE TAK opłacono
81 Wiater Tomasz Chorzów Pozostali uczestnicy Chachary z Chorzowa TAK NIE opłacono
82 Ptasik Dominika Koziegłowy Dzieci i młodzież do 18 lat VII LO w Częstochowie NIE TAK opłacono
83 Ptasik Izabela Koziegłowy Małżeństwa NIE TAK opłacono
84 Ptasik Mirosław Koziegłowy Małżeństwa TAK NIE opłacono
85 Kotowska Karolina Gliwice Pozostali uczestnicy ETISOFT RUNNING TEAM NIE TAK opłacono
86 Słowik Katarzyna KATOWICE Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
87 Kuczborski Piotr Sosnowiec Dzieci i młodzież do 18 lat Harpagan Sosnowiec TAK NIE opłacono
88 Kuczborski Jarosław Sosnowiec Pozostali uczestnicy Harpagan Sosnowiec TAK NIE opłacono
89 Antosiewicz Bogdan Czeladź Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
90 Golonka Marek Mysłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
91 Chrobok Joanna Mysłowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
92 Szefer Seweryn Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
93 Szefer Tomasz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
94 KOCOŃ ANNA ŻORY Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
95 KOT LESZEK TARNOWSKIE GORY Pozostali uczestnicy POLGER Team NIE TAK opłacono
96 Bąkowski Michał Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
97 Sitko Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
98 Szwarc Stanisław Piekary Śląskie Małżeństwa NIE TAK opłacono
99 Gajda Ewa Piekary Ślskie Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
100 Szwarc Katarzyna Piekary Śląskie Małżeństwa NIE TAK opłacono


Wyświetleń: 3284

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ