Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Wasiluk Beata Wasiluk Białki Bieg -1963m NoWi Siedlce 1970
2 stefaniuk angelika Nowe Iganie Bieg -1963m 1987 opłacono
3 Rytel Tomasz Nowe Opole Bieg -1963m 1979 opłacono
4 Mikołajczuk Juliusz Borki Kosy Bieg -1963m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach 2003
5 Jastrzębski Michał Wiśniew Bieg -1963m 1986 opłacono
6 Śledź Karolina Siedlce Bieg -1963m Zsp nr1 2001 opłacono
7 Jastrzębski Jakub Borki Kosy Bieg -1963m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach 1986 opłacono
8 Rojek Krystian Siedlce Bieg -1963m Hufiec ZHP 2002 opłacono
9 Szewczyk Konrad Borki-Kosy Bieg -1963m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach 2007
10 Mikołajczuk Wiktoria BORKI-KOSY Bieg -1963m Szkoła imienia Żołnierzy wyklętych w Borkach Kosach 2007 opłacono
11 Stefaniuk Roman Siedlce Bieg -1963m 1962 opłacono
12 Mateusiak Tobiasz Krzymosze Bieg -1963m 1997
13 Biaduń Wiktoria BORKI-KOSY Bieg -1963m Szkoła imienia Żołnierzy wyklętych w Borkach Kosach 2007 opłacono
14 Wieliczko Jacek Siedlce Bieg -1963m 2001
15 Goławski Michał Siedlce Bieg -1963m Grupa Rekonstrukcji Historcznych NSZ "PODLASIE" 1982 opłacono
16 Bednarczyk Hubert Siedlce Bieg -1963m Grupa Rekonstrukcji Historcznych NSZ "PODLASIE" 1990 opłacono
17 Baginski Pawel Jedwabne Bieg -1963m 1990 opłacono
18 Ziółkowski Maciek Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce 2008 opłacono
19 Czyżewski Szymon siedlce Bieg -1963m Szk. Podst nr 7 2005 opłacono
20 Ziółkowski Juliusz Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce 1967 opłacono
21 Kordecki Karol Kordecki Siedlce Bieg -1963m Elektryk Siedlce 2001 opłacono
22 Kordecki Waldemar Siedlce Bieg -1963m 1968 opłacono
23 Kordecka Dorota Golice Bieg -1963m 1973 opłacono
24 Ryzkowski Mariusz Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce 1979 opłacono
25 Maląg-Pszkit Sebastian Jasionka Bieg -1963m 1987 opłacono
26 Kosieradzki Łukasz Siedlce Bieg -1963m MKS Pogoń Siedlce 1991
27 Maląg-Pszkit Monika Jasionka Bieg -1963m 1986 opłacono
28 Maląg-Pszkit Filip Jasionka Bieg -1963m 2007 opłacono
29 Szczepański Mateusz Wołyńce-Kolonia Bieg -1963m 2001 opłacono
30 Żelazowski Leszek Borki Kosy Bieg -1963m 1972 opłacono
31 Żelazowska Renata Borki Kosy Bieg -1963m 1975 opłacono
32 Majek Maciej Nowe Opole Bieg -1963m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej 1981 opłacono
33 Radomyski Michał Siedlce Bieg -1963m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach 2002 opłacono
34 Skolimowski Konrad siedlce Bieg -1963m Szkoła imienia Żołnierzy wyklętych w Borkach Kosach 2002 opłacono
35 Turos Konrad Siedlce Bieg -1963m 53. Batalion Lekkiej Piechoty 1996 opłacono
36 Stefaniuk Karol Siedlce Bieg -1963m Stowarzyszenie Jednostek Strzeleckich STRZELEC 1991 opłacono
37 Solnica Jan Cisie-Zagrudzie Bieg -1963m Szkoła podstawowa w Skórcu 2006 opłacono
38 Juszczuk Karolina Siedlce Bieg -1963m 1990 opłacono
39 Kordylas Mariusz Siedlce Bieg -1963m 1986 opłacono
40 OKNIŃSKA MAŁGORZATA WIŚNIEW Bieg -1963m 1974 opłacono
41 Mrozek Agata Siedlce Bieg -1963m SP nr 4 Siedlce 2005 opłacono
42 Okniński Tomasz Wisniew Bieg -1963m UKS Wiśniew 1974 opłacono
43 Osłowska Anna Siedlce Bieg -1963m 1982 opłacono
44 Osłowski Bartosz Siedlce Bieg -1963m 1986 opłacono
45 Kanecki Piotr Siedlce Bieg -1963m 1974 opłacono
46 Mątewka Przemek Siedlce Bieg -1963m 1980 opłacono
47 Księżopolska Kamila Borki Paduchy Bieg -1963m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach 2002 opłacono
48 RYŚ AGNIESZKA Siedlce Bieg -1963m 1982 opłacono
49 Karwowski Mateusz Siedlce Bieg -1963m 2000 opłacono
50 Oniszczuk Zbigniew Siedlce Bieg -1963m 1963 opłacono
51 Rychlik Filip Nowe Opole Bieg -1963m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej 1997 opłacono
52 Harasimiuk Mariusz Harasimiuk Siedlce Bieg -1963m 1980 opłacono
53 Jastrzębski Ada siedlce Bieg -1963m SP nr 5 2005 opłacono
54 Andrzejewski Michał Siedlce Bieg -1963m 53. batalion lekkiej piechoty 1988 opłacono
55 Michalak Michał Mińsk Mazowiecki Bieg -1963m MKB Dreptak 1972
56 Zbieć Bożena Siedlce Bieg -1963m 1960 opłacono
57 Zaniewicz Artur Siedlce Bieg -1963m 53. batalion lekkiej piechoty 1988 opłacono
58 Tymosiak Dariusz Siedlce Bieg -1963m 53 Batalion Lekkiej Piechoty 1971 opłacono
59 Dmowska Renata Siedlce Bieg -1963m 1981 opłacono
60 Bernadkiewicz Marcin Siedlce Bieg -1963m 53 batalion lekkiej piechoty 1978 opłacono
61 Żochowski Jacek Siedlce Bieg -1963m MKS Pogoń Siedlce 1991 opłacono
62 Mitrofaniuk Agata Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce 1983 opłacono
63 Mitrofaniuk Marek Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce 1983 opłacono
64 Mieścicki Wojciech Siedlce Bieg -1963m CrossFit Siedlce 1987
65 Kujda Radosław Siedlce Bieg -1963m PJOTERY 1993 opłacono
66 Hołubiec Agnieszka Siedlce Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce 1977
67 Kurek Arkadiusz Siedlce Bieg -1963m PJOTERY 1993 opłacono
68 Janowski Marcin Nowe Opole Bieg -1963m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej 1989 opłacono
69 Borychowski Paweł Nowe Opole Bieg -1963m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej 1994 opłacono
70 Lis Aleksander Nowe Opole Bieg -1963m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej 1980 opłacono
71 Kolasa Mateusz Nowe Opole Bieg -1963m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej 1998 opłacono
72 Wąsowski Jakub Nowe Opole Bieg -1963m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej 1997 opłacono
73 Andrzejewski Arkadiusz Nowe Opole Bieg -1963m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej 1996 opłacono
74 Klimek Adam Nowe Opole Bieg -1963m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej 1984 opłacono
75 Zalewski Marek Nowe Opole Bieg -1963m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej 1998 opłacono
76 Osak Kacper Nowe Opole Bieg -1963m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej 1995 opłacono
77 Oksiuta Mariusz Klimczyce Bieg -1963m 53. Batalion lekkiej piechoty 1984
78 Kociubiński Jan Nowe Opole Bieg -1963m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej 1998 opłacono
79 Mikołajczuk Grzegorz Borki Kosy Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce 1977 opłacono
80 Mikołajczuk Jakub Borki Kosy Bieg -1963m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach 2006 opłacono
81 Mikołajczuk Gabriela Borki Kosy Bieg -1963m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach 2002 opłacono
82 Dębski Michał Siedlce Bieg -1963m 53. batalion lekkiej piechoty/Hufiec ZHP "Podlasie" w Siedlcach 1995 opłacono
83 Niedziółka Magdalena Siedlce Bieg -1963m Grupa Biegaczy Skórzec Biega 1985 opłacono
84 Niedziółka Łukasz Siedlce Bieg -1963m 53. Batalion lekkiej piechoty 1981 opłacono
85 Pogonowski Radosław Siedlce Bieg -1963m MKS Pogoń Siedlce 1992 opłacono
86 DANILUK ROBERT Siedlce Bieg -1963m 1971 opłacono
87 Gorzała Dominik Siedlce Bieg -1963m 1981
88 Stawicki Krzysztof Siedlce Bieg -1963m 1982
89 Siwińska Marta Siwińska Siedlce Bieg -1963m 1974 opłacono
90 Jedlińska Emilia Siedlce Bieg -1963m OSM Siedlce 1989 opłacono
91 Znój Edyta Borki-Paduchy Bieg -1963m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy 1981 opłacono
92 Mikołajczuk Julian Siedlce Bieg -1963m Smerfy 2012 opłacono
93 Mikołajczuk Grzegorz Siedlce Bieg -1963m POLSKA 1984 opłacono
94 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE Bieg -1963m Yulo Run Team Siedlce 1958 opłacono
95 Krawczak Anna Mińsk Mazowiecki Bieg -1963m 2000 opłacono
96 Kulik Monika Siedlce Bieg -1963m 1977 opłacono
97 Kulik Oliwier Siedlce Bieg -1963m WLKS Siedlce 2003 opłacono
98 Kulik Nina Siedlce Bieg -1963m Miejskie Przedszkole nr 9 2011 opłacono
99 Kulik Karol Siedlce Bieg -1963m 1976 opłacono
100 Majewski Jacek Siedlce Bieg -1963m 1982


Wyświetleń: 5740

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ