Tczew na "5" z atestem
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki: Do zapłaty
1 Karczewska Aleksandra Tczew START Biegający Tczew M - 172 opłacono on-line
2 Stangenberg Magdalena Tczew START S - 164 opłacono on-line
3 Kaliszuk Bartosz Swarzędz START XL - 182 opłacono on-line
4 Kłoda Dominika Poznań START ASICS FrontRunner XS - 158 opłacono on-line
5 Maciejewski Paweł Tczew START Biegający Tczew M - 172 opłacono on-line
6 Springer Piotr Elbląg START M - 172 opłacono on-line
7 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski START M - 172 opłacono on-line
8 Ciecierski Maciej Tczew START Akademia Marynarki Wojennej M - 172 opłacono on-line
9 Górka Wojciech Elbląg START GUJAN XL - 182 opłacono on-line
10 Puzio Tomasz Puzio Świecie START XXL - 188 opłacono on-line
11 Dering Filip Gniew START tRunsformacja Gniew M - 172 opłacono on-line
12 Tuwalski Sławomir Grabowiec START M - 172 opłacono on-line
13 Murawski Mariusz Tczew START Metrix Running Team M - 172 opłacono on-line
14 Grządziela Katarzyna Gdańsk START M - 172 opłacono on-line
15 didovodiuk olesja iwano-frankiwsk START Mk luchesk-lkb rudnik S - 164
16 vilisowa tetiana dnipro START Mk luchesk-lkb rudnik S - 164 opłacono on-line
17 didovodiuk dmytro iwano-frankiwsk START Mk luchesk-lkb rudnik M - 172 opłacono on-line
18 Jarantowicz Małgorzata Świecie START The Runners Świecie XS - 158 opłacono on-line
19 okseniuk sergii luck START Mk luchesk-lkb rudnik L - 176 opłacono on-line
20 okseniuk oksana luck START Mk luchesk-lkb rudnik S - 164 opłacono on-line
21 Jarantowicz Adam Świecie START The Runners Świecie L - 176 opłacono on-line
22 Drzymalski Damian Rulewo START Akademia Biegania Grudziądz L - 176 opłacono on-line
23 Kłodowska Edyta Gdańsk START L - 176 opłacono on-line
24 Strzeszyńska Alicja Tczew START Pamir Team M - 172 opłacono on-line
25 Gibas Jacek Czarlin START Biegający Tczew M - 172 opłacono on-line
26 Smoczyńska Barbara Szprudowo START Szprudowo S - 164 opłacono on-line
27 Zabrocki Łukasz Tczew START Press Glass Biegamy i Wspieramy L - 176 opłacono on-line
28 Kurowski Michał Elbląg START GODLDEN TEAM M - 172 opłacono on-line
29 Ćwikliński Stanisław Rokitki START L - 176 opłacono
30 Sikora Beata Czersk START S - 164 opłacono on-line
31 Gollnik Adam Nowy Dwór Mazowiecki START RozbiegaMy Nowy Dwór XXL - 188 opłacono on-line
32 Gollnik Daria Gollnik Nowy Dwór Mazowiecki START RozbiegaMy Nowy Dwór L - 176 opłacono on-line
33 Szczukowski Piotr Łąg START BBL Czersk XL - 182
34 Szczukowska Celestyna Łąg START BBL Czersk S - 164 opłacono on-line
35 Chalecka JOLANTA Braniewo START S - 164 opłacono on-line
36 Wnuk Stanisław Wielki Klincz START Maratończyk Wielki Klincz XL - 182 opłacono on-line
37 Wnuk Błażej Wielki Klincz START Maratończyk Wielki Klincz M - 172 opłacono on-line
38 Nieżurawska Ewa Czersk START XXL - 188 opłacono on-line
39 Sywanycz Ireneusz Gdańsk START M - 172 opłacono on-line
40 Nikolajuk Robert Olsztyn START XL - 182
41 Chojnacka Jolanta Pelplin START Klub Aktywnego Pelpliniaka XL - 182 opłacono on-line
42 Karczewski Maciej Tczew START XL - 182 opłacono on-line
43 Zdanowicz Paweł Elbląg START L - 176 opłacono on-line
44 Pobłocka Katarzyna Lębork START UKS Ekonomik Maratończyk Lębork S - 164 opłacono on-line
45 Pochranowicz Aleksandra Biały Bór START MKL Szczecinek S - 164 opłacono on-line
46 gutkowski andrzej starogard gdanski START L - 176 opłacono on-line
47 Konieczki Dariusz Wejherowo START Pomorski Team Biegowy M - 172 opłacono on-line
48 Dziewiątkowski Ireneusz Tczew START XL - 182 opłacono on-line
49 Skalska Anna Bytonia START L - 176 opłacono on-line
50 Pióro Maria Gorzędziej START Biegający Tczew S - 164 opłacono on-line
51 Gdaniec Anna Starogard Gdański START S - 164 opłacono on-line
52 Rulińska Julia Tczew START Aktywni Kociewiacy S - 164 opłacono on-line
53 Szwedowski Łukasz Kulice START XL - 182 opłacono on-line
54 Góraczyński Wojciech Tczew START Biegający Tczew XXL - 188 opłacono on-line
55 Kulas Jan Tczew START M - 172 opłacono on-line
56 Kwiatkowska Anna Tczew START Biegający Tczew XS - 158 opłacono on-line
57 Brzóska Daniel Skórcz START L - 176 opłacono on-line
58 Piszczatowska Joanna Łęgowo START M - 172 opłacono on-line
59 Kaszubowski Zenon Malbork START Active Malbork M - 172
60 Zadurska Paulina Tczew START M - 172 opłacono
61 Bliźniuk Paweł Subkowy START M - 172 opłacono on-line
62 Czechowska Klaudia Subkowy START S - 164 opłacono on-line
63 Otlewski Marcin Kwidzyn START L - 176 opłacono on-line
64 Zieliński Przemysław Tczew START Grupa Kolarska Gryf Tczew L - 176
65 Tomczyk Piotr Tczew START XL - 182 opłacono on-line
66 Gacek Katarzyna Skarszewy START SKL Filippides/Morsy Skarszewy S - 164 opłacono on-line
67 Abryszyńska Karolina Tczew START CrossElite S - 164 opłacono on-line
68 Prabucki Piotr Starogard Gdański START BBL Starogard, SKL Filippides, Morsy Skarszewy L - 176 opłacono on-line
69 Hulewicz Przemysław Tczew START M - 172 opłacono on-line
70 Hulewicz Grażyna Tczew START S - 164 opłacono on-line
71 Siekierzyński Rafał Skarszewy START BBL Starogard Gd/Morsy Skarszewy M - 172 opłacono on-line
72 Grycner Piotr Starogard Gdański START ROCOCO L - 176 opłacono on-line
73 Kotrych Jarosław Ciechocinek START XL - 182 opłacono on-line
74 Zimny Agnieszka katowice START M - 172 opłacono on-line
75 jedrzejkiewicz Piotr katowice START XL - 182 opłacono on-line
76 Jurek Magdalena Tczew START S - 164 opłacono on-line
77 Michalak Marek Tczew START L - 176 opłacono on-line
78 Krawiec Andrzej Sztum START Zantyr Sztum M - 172 opłacono on-line
79 Krawiec Łukasz Sztum START M - 172 opłacono on-line
80 Minkiewicz Elżbieta Elbląg START Mjazzga M - 172 opłacono on-line
81 Minkiewicz Wojciech Elbląg START Mjazzga L - 176 opłacono on-line
82 Siadak Daria Tczew START M - 172 opłacono on-line
83 Kruszyńska Agnieszka Miłobądz START S - 164 opłacono on-line
84 Piekarska Anna Tczew START Biegający Tczew XS - 158 opłacono on-line
85 Piekarski Przemysław Tczew START Biegający Tczew M - 172 opłacono on-line
86 Wewiórski Paweł Elbląg START L - 176 opłacono on-line
87 GUZ Robert Tczew START XL - 182 opłacono on-line
88 Mroczkowski Tomasz Sztum START M - 172 opłacono on-line
89 Dąbrowska Aleksandra Tczew START L - 176 opłacono on-line
90 Wicher Łucja Tczew START Flexrunners S - 164 opłacono on-line
91 Pałkowska Agnieszka Swarożyn START S - 164 opłacono on-line
92 Ulanowski Karol Tczew START Biegający Tczew L - 176 opłacono on-line
93 Ulanowski Piotr Tczew START Biegający Tczew L - 176 opłacono on-line
94 Ulanowski Marek Tczew START Biegający Tczew L - 176 opłacono on-line
95 Krajnik Oskar Pelplin START Pelplińskie Centrum Sportu XL - 182 opłacono on-line
96 Zawłocki Daniel Tczew START Jasio Team XL - 182 opłacono on-line
97 Czapiewski Stefan Pelplin START L - 176 opłacono on-line
98 Duchała Piotr Kwidzyn START M - 172 opłacono on-line
99 Grucza Grzegorz Nowy Staw START Biegam dla Zdrowia M - 172 opłacono on-line
100 Głogowski Adam Gdynia START ATC-Cargo Team/Tri Warrior S - 164 opłacono on-line


Wyświetleń: 8574

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ