Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Pacana Patryk | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | DRUŻYNA ŚWIĘTEGO MARCINA | opłacono on-line |
102 | Jankowska Anna | zabrze | Polska | Bieg 10 km | ELZAB ACTIVE TEAM | opłacono |
103 | Tracz Barbara | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | ELZAB ACTIVE TEAM | |
104 | Nowak Bartosz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Galeria fitnessu | opłacono on-line |
105 | Waniek Tomasz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | GBR KajTaMeta | opłacono on-line |
106 | Lebek Krzysztof | Tarnowskie Góry - Rybna | Polska | Bieg 10 km | GBR KajTaMeta | |
107 | Zięba Aleksander | STRZYŻOWICE | Polska | Bieg 10 km | Gmina Psary | |
108 | Czapla Kamil | Rybnik | Polska | Bieg 10 km | INŻYNIERIA BIEGANIA | |
109 | Piecuch Agnieszka | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Inżynieria Biegania Team | opłacono |
110 | Stulka Krzysztof | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Jorguś Team | opłacono |
111 | Góra Mateusz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | KS Morenka | opłacono on-line |
112 | Ziółkowska Katarzyna | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |
113 | Zdeb Barbara | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | Night Runners Zabrze | opłacono |
114 | Skrzypczyk Aleksandra | Przeczyce | Polska | Bieg 10 km | Ostra Góra 351 | |
115 | Pokluda Radosław | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | PolskiKoszyk.pl | opłacono |
116 | Rudlicka Karolina | Katowice | Polska | Bieg 10 km | RamboGirlStillAlive | opłacono |
117 | Skrodzki Michał | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Remondis | opłacono on-line |
118 | Piechaczek Izabela | Goczałkowice-Zdrój | Polska | Bieg 10 km | Rodzinka | opłacono on-line |
119 | Fojcik Tomasz | Palowice | Polska | Bieg 10 km | Rodzinka | opłacono on-line |
120 | Indeka Joanna | Studzionka | Polska | Bieg 10 km | Rodzinka | opłacono on-line |
121 | Mazur Zbigniew | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | Running Team Zabrze | opłacono on-line |
122 | Herman Anna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Runonline Team | opłacono |
123 | Zarzyński Krzysztof | Zbrosławice | Polska | Bieg 10 km | Socios Silesia | opłacono |
124 | Czajka Edward | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono |
125 | Pokropiński Rafał | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | T-mobile Running Team | opłacono on-line |
126 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Polska | Bieg 10 km | Tarnogórskie Łazęgi | |
127 | Widera Waldemar | Ożarowicze | Polska | Bieg 10 km | Team Ożarowice :D | opłacono on-line |
128 | Pielok Dawid | Ożarowicze | Polska | Bieg 10 km | Team Ożarowice :D | opłacono on-line |
129 | Łukasik Arkadiusz | Ożarowicze | Polska | Bieg 10 km | Team Ożarowice :D | opłacono on-line |
130 | Widera Michał | Ożarowicze | Polska | Bieg 10 km | Team Ożarowice :D | opłacono on-line |
131 | Banek Krzysztof | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | TourSport Running Team | opłacono |
132 | Rauchfleisch Dawid | Bytom | Polska | Bieg 10 km | TourSport Running Team | opłacono |
133 | Zientek Rafał | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | TourSport Running Team | opłacono |
134 | Terech Tomasz | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | TourSport Running Team | opłacono |
135 | Romański Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | TriDivision Triathlon Team | opłacono on-line |
136 | Bartłomiej Podolski | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | TS Gwarek | opłacono |
137 | Schulz Maximilian | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | TS Gwarek | opłacono on-line |
138 | Weber Anna | Nakło Śląskie | Polska | Bieg 10 km | UFOKI ŚWIERKLANIEC | opłacono on-line |
139 | Cyl Joanna | Nakło Śląskie | Polska | Bieg 10 km | UFOKI ŚWIERKLANIEC | |
140 | Grzywna Grzegorz | Wojciechow | Polska | Bieg 10 km | Wkb Meta lubliniec | opłacono |
141 | Tomaszewska Izabela | Tarnowskie góry | Polska | Bieg 10 km | WKB Meta Lubliniec | opłacono on-line |
142 | Hajda Justyna | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | minął termin płatności | |
143 | Niewiadomska Daria | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | minął termin płatności | |
144 | WOJAKOWSKA KATARZYNA | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | minął termin płatności | |
145 | BŁASZCZYK NATALIA | GLIWICE | Polska | Bieg 10 km | minął termin płatności | |
146 | Michalik Tomasz | Nowe Chechło | Polska | Bieg 10 km | minął termin płatności | |
147 | Kandora Anna | Radzionkow | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | minął termin płatności |
148 | WOJAKOWSKI KRZYSZTOF | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | K&K RUN | minął termin płatności |
149 | Szałański Łukasz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | minął termin płatności |
150 | Szołtysik Bartosz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | minął termin płatności |
151 | Czernachowski Marek | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | VEOLIA | minął termin płatności |
Wyświetleń: 35097