Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hawryluk Kacper Garczegorze 117 START Nordic Walking 8,2 km SP Garczegorze
2 Hawryluk Beata Garczegorze START Nordic Walking 8,2 km "Orły" Wicko
3 Kaziów Ryszard Słupsk START Nordic Walking 8,2 km Dwa Kije Słupsk
4 Kaziów Krystyna Słupsk START Nordic Walking 8,2 km Dwa Kije Słupsk
5 Bujanowicz Stanisława Luzino START Nordic Walking 8,2 km
6 Bogusz Paweł Warszawa START Nordic Walking 8,2 km
7 Kwidzinska Wioletta Krepa Kaszubska START Nordic Walking 8,2 km
8 Mielewczyk Barbara Krepa Kaszubska START Nordic Walking 8,2 km
9 Mrzyglod Łucja Krepa Kaszubska START Nordic Walking 8,2 km
10 Majchrzak ALEKSANDRA KRĘPA KASZUBSKA START Nordic Walking 8,2 km
11 Filipów Tadeusz Lębork START Nordic Walking 8,2 km niezrzeszony
12 Kloska Kazimierz Rzepnica START Nordic Walking 8,2 km
13 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska START Nordic Walking 8,2 km
14 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA START Nordic Walking 8,2 km
15 Kowalczuk Robert Gdańsk START Nordic Walking 8,2 km elite team
16 Szudarski Marek Słupsk START Nordic Walking 8,2 km Dwa Kije Słupsk
17 Szudarski Edward Słupsk START Nordic Walking 8,2 km Dwa Kije Słupsk
18 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk START Nordic Walking 8,2 km Dwa Kije Słupsk
19 Marzec Andrzej Słupsk START Nordic Walking 8,2 km Dwa Kije Słupsk
20 Czernichowska Teresa Reblino START Nordic Walking 8,2 km Dwa Kije Słupsk
21 Reseman Sylwia Żukowo START Nordic Walking 8,2 km Face Nordic Walking Team
22 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo START Nordic Walking 8,2 km Face Nordic Walking Team
23 PIĄTEK DAREK GNIEWINO START Nordic Walking 8,2 km NORDIC WALKING PASŁĘK
24 Stefański Andrzej Motarzyno START Nordic Walking 8,2 km Face Nordic Walking Team
25 Lubańska Zuzanna Lębork START Nordic Walking 8,2 km
26 Himmel Grażyna Gdynia START Nordic Walking 8,2 km 88°TEAM
27 Himmel Mirosław Gdynia START Nordic Walking 8,2 km 88°TEAM
28 Kwidzyńska Anna Lędziechowo START Nordic Walking 8,2 km "Orły Wicko"
29 Kuźmicz Magdalena Maszewko START Nordic Walking 8,2 km
30 Kuźmicz Adam Maszewko START Nordic Walking 8,2 km Nordic Walking Pasłęk
31 Rogalski Piotr Gdynia START Nordic Walking 8,2 km GDYNIA MOJE MIASTO
32 DREWA MARIAN GOŚCICINO START Nordic Walking 8,2 km
33 Mania Ireneusz Łeba START Nordic Walking 8,2 km Błękitne Morsy Łebskie
34 Sikorra Janina Lędziechowo START Nordic Walking 8,2 km "Orły Wicko"
35 Kutniewska Maria Żukowo START Nordic Walking 8,2 km Face Nordic Walking Team
36 Kopczyńska Irena Borkowo START Nordic Walking 8,2 km Elite Team
37 Jankowski Marcin Elbląg START Nordic Walking 8,2 km Nordic Walking Pasłęk
38 Bogusz Lucyna Warszawa START Nordic Walking 8,2 km
39 Woźniak Anna Brodnica Górna START Nordic Walking 8,2 km
40 appel jurek Bydgoszcz START Nordic Walking 8,2 km GOSIR OSIELSKO
41 Zielińska Jolanta OSIELSKO START Nordic Walking 8,2 km GOSiR Osielsko
42 Pierzchała Marek Luzino START Nordic Walking 8,2 km
43 Górska Iwona Lębork START Nordic Walking 8,2 km Farm Frites Poland SA
44 Harendarczyk Zdzisław Lębork START Nordic Walking 8,2 km
45 Namsołek Feliks Gdynia START Nordic Walking 8,2 km
46 POBŁOCKA MARIA POBŁOCKA SKORZEWO START Nordic Walking 8,2 km
47 Sałabon Grzegorz Lębork START Nordic Walking 8,2 km Run-Nordic Team - Nordicus Lębork


Wyświetleń: 2125

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ