Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nowak Rafał | Gliwice | Polska | START 11 km | ||
2 | Pogocki Piotr | Knurów | Polska | START 11 km | ||
3 | Wrożyna Adam | Rybnik | Polska | START 11 km | Kamień Biega | |
4 | Sieja Sebastian | Gliwice | Polska | START 11 km | 6 Bpd | opłacono on-line |
5 | Jaworek Dariusz | Gliwice | Polska | START dorośli (1963 m) | OTK Rzeźnik | |
6 | Smolarczyk Dorota | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
7 | Skutnik Andrzej | Gliwice | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
8 | Sławicka Lilianna | Zabrze | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
9 | Trojanowska Zofia | Gliwice | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | Sp 7 Gliwice | opłacono on-line |
10 | Tylman-Madejczyk Marta | Gliwice | Polska | START 11 km | Inżynieria Biegania Team | opłacono on-line |
11 | Madejczyk Tomasz Madejczyk | Gliwice | Polska | START 11 km | Inżynieria Biegania Team | opłacono on-line |
12 | Kaczmarczyk Julia | Gliwice | Polska | START 11 km | SRTG Gliwice | opłacono on-line |
13 | Dolata Krzysztof Dolata | Gliwice | Polska | START 11 km | Socios Silesia | opłacono on-line |
14 | Walewski Kamil | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
15 | Kaczmarek Katarzyna | Gliwice | Polska | START 11 km | SRTG Gliwice | opłacono on-line |
16 | Młyńczak Jakub | Gliwice | Polska | START dzieci szkoły ponadgimnazjalne (800 m) | ZSO nr 11 | |
17 | Młyńczak Szymon | Gliwice | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | Szkoła Podstawowa nr 23 Gliwice | opłacono on-line |
18 | Młyńczak Maciek | Gliwice | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | Szkoła Podstawowa nr 23 Gliwice | opłacono on-line |
19 | Kolasińska Monika | Gliwice | Polska | START 11 km | SRTG Gliwice | opłacono on-line |
20 | Skubiś Konrad | Ruda śląska | Polska | START dorośli (1963 m) | NRŚL | opłacono on-line |
21 | Seliga Paweł | Gliwice | Polska | START 11 km | BIEGAJ Z TRENERAMI | |
22 | Kołtun Dawid | Świętochłowice | Polska | START dorośli (1963 m) | NRśL | opłacono on-line |
23 | Jóźwiak Jakub | Tarnowskie Góry | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | opłacono on-line | |
24 | Jóźwiak Martyna | Tarnowskie Góry | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | opłacono on-line | |
25 | Mierzwiński Szymon | Gliwice | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
26 | Ziółkowski Grzegorz | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
27 | Kucharski Jan | Kędzierzyn-Kędzierzyn | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | opłacono on-line | |
28 | Kucharska Agnieszka Kucharska | Kędzierzyn-Koźle | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
29 | Pieniążek Krzysztof | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
30 | Halman Tomasz | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
31 | Ciemieniowski Bogdan | Gliwice | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
32 | Kozok Błażej | Gliwice | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
33 | CZAPEK MAREK | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
34 | REMIORZ PATRYK | Gliwice | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
35 | CZAPEK ANIA | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
36 | Furman Dawid | Błażejowice | Polska | START 11 km | MUBEA | opłacono on-line |
37 | Kurianowicz Wiesław | Gliwice | Polska | START 11 km | BiegamBoLubię | opłacono on-line |
38 | Brodiuk Norbert | Gliwice | Polska | START 11 km | Night Runners Gliwice | opłacono on-line |
39 | Chwaliszewski Jarosław | Zabrze | Polska | START 11 km | Night Runners Gliwice | |
40 | Weber Tomasz | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
41 | nowocin patrycja | gliwice | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
42 | zdanowicz Marek | Gliwice | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
43 | Skurczyńska Jolanta | Gliwice | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
44 | Skurczyński Janusz | Gliwice | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
45 | GRZELAK Krzysztof | Zabrze | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | opłacono on-line | |
46 | GRZELAK Alicja | Zabrze | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | opłacono on-line | |
47 | GRZELAK Wojciech | Zabrze | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
48 | Serwach Mateusz | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
49 | Pieniążek Michał | Gliwice | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | opłacono on-line | |
50 | Pieniążek Zuzanna | Gliwice | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | opłacono on-line | |
51 | Lic Janusz | Zabrze | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
52 | Gerle Anna | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
53 | Kujawski Tomasz | Gliwice | Polska | START 11 km | Pozdrowienia dla Janusza :) | opłacono on-line |
54 | Górecki Janusz | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
55 | PROKOP ELŻBIETA | GLIWICE | Polska | START 11 km | BIEGAJ Z TRENERAMI | opłacono on-line |
56 | Kowalik Miłosz | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
57 | Matuszewska Monika | Gliwice | Polska | START 11 km | ||
58 | Bieliński Piotr | Kędzierzyn-Koźle | Polska | START 11 km | Sokół Knurów/KS Koziołek | opłacono on-line |
59 | Postulka Grażyna | Zabrze | Polska | START dorośli (1963 m) | FAT Zabrze | opłacono on-line |
60 | Dawiec Anna | Zabrze | Polska | START dorośli (1963 m) | FAT Zabrze | opłacono on-line |
61 | Kędzior łukasz | Gliwice | Polska | START 11 km | holbox runners | opłacono on-line |
62 | Lisowska Daria | Mikołów | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | opłacono on-line | |
63 | Lisowski Robert | Mikołów | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | opłacono on-line | |
64 | Lisowska Joanna | Mikołów | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
65 | Trutwin Krystian | Chorzów | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono on-line |
66 | Trutwin Gabriela | Chorzów | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | opłacono on-line | |
67 | Adamiec-Trutwin Aleksander | Chorzów | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono on-line |
68 | Adamiec-Trutwin Dorota | Chorzów | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono on-line |
69 | Adamiec-Trutwin Krzysztof | Chorzów | Polska | START dorośli (1963 m) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono on-line |
70 | Adamiec-Trutwin Agnieszka | Chorzów | Polska | START dorośli (1963 m) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono on-line |
71 | Mierzwiński Tomasz | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
72 | Postulka Paweł | ZABRZE | Polska | START 11 km | FAT Zabrze | opłacono on-line |
73 | Maryniak Wojciech Maryniak | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
74 | Panchyrz Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
75 | Bac żaneta | Pyskowice | Polska | START 11 km | LAKS FRETPOL Pyskowice | |
76 | Podolak Alfred | Pyskowice | Polska | START 11 km | LAKS FRETPOL Pyskowice | opłacono on-line |
77 | Wojtas Paweł | Sanok | Polska | START 11 km | JW 3940 | opłacono on-line |
78 | Matysik Julia | Tarnowskie Góry | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | opłacono on-line | |
79 | Matysik Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
80 | Walski Łukasz | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
81 | Chihab Nataniel Juliusz | Gliwice | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | Mali Zjednoczeni Patrioci | opłacono on-line |
82 | Mach Marcin | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
83 | Wośko Ania Wośko | Opole | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
84 | Zabawczuk Paulina | Gliwice | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | opłacono on-line | |
85 | Zabawczuk Patryk | Gliwice | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | opłacono on-line | |
86 | Zabawczuk Paweł | Gliwice | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
87 | kulik wojciech | swietochlowice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
88 | Chihab Yasmine | Gliwice | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | Mali Zjednoczeni Patrioci SP 18 | opłacono on-line |
89 | Chihab ILYAS | Gliwice | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | Mali Zjednoczeni Patrioci SP 18 | opłacono on-line |
90 | Chihab Meryem | Gliwice | Polska | START dzieci szkoły podstawowe i gimnazjalne (800 m) | Mali Zjednoczeni Patrioci SP 18 | opłacono on-line |
91 | klose grzegorz | tarnowskie gory | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
92 | Kałuski Jarosław | Strzelce Opolskie | Polska | START 11 km | Gmina Strzelce Opolskie | opłacono on-line |
93 | Dawiec Michal Dawiec | Zabrze | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
94 | jachimowski waldemar | Knurów | Polska | START 11 km | Knurów City | opłacono on-line |
95 | Łyczak Artur | Knurów | Polska | START 11 km | Knurów City | opłacono on-line |
96 | Wolinski Jozef | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
97 | Lemański Arek | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
98 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Polska | START dorośli (1963 m) | opłacono on-line | |
99 | Chejdys Krystian | Gliwice | Polska | START 11 km | opłacono on-line | |
100 | Jędruś Jakub | Jastrzębie Zdrój | Polska | START 11 km | Dzik Ligota | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7962