SILGAN Ćwierćmaraton
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Abryszyńska Karolina Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite XS opłacono on-line
2 Balicki Andrzej Gdynia BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
3 Baltrukas Sebastian Rokitki BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
4 Barcikowski Krzysztof Malbork BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni GRUPA MALBORK L
5 Bartusz Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
6 Białkowski Krzysztof Rozajny BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Gmina Gardeja Biega L opłacono on-line
7 Bielicki Wojciech Kwidzyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Lacroix Team M opłacono on-line
8 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
9 Bogusz Waldemar Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
10 BOGUSZEWSKI Bartosz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
11 Cebula Bogdan Sztum BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LKS Zantyr Sztum M opłacono on-line
12 Celiński Drozd Mariusz Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni AgDer L opłacono on-line
13 Choinski Michal Gdansk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XXL opłacono on-line
14 Chojnacka Jolanta Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka XL opłacono on-line
15 Chylińska Dagmara Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew M opłacono on-line
16 Ciapka Janina Goszyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
17 Ciecierski Maciej Ciecierski Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Akademia Marynarki Wojennej S opłacono on-line
18 Clajot Fabian Olsztyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni FC Grabowa L opłacono on-line
19 Czachorowski Adrian Radostowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
20 Czapiewski Michał Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
21 Czechanowska Lucyna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew M opłacono on-line
22 Czechanowski Piotr Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono on-line
23 Czechowska Dorota Subkowy BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni S opłacono on-line
24 Czechowski Dawid Subkowy BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
25 Czirson Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni ZKiW Kulice M opłacono on-line
26 Dalke Jowita Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Zabiegane Dwie M opłacono on-line
27 Daszkiewicz Artur Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
28 Delewski Piotr Rożental BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
29 Depka Adam Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Reebok Run Crew Tczew XL opłacono on-line
30 Derlaga Kamil Szymankowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY L opłacono on-line
31 Dorsz Beata Sopot BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Mamy To - Biega i pomaga M opłacono on-line
32 Dubiel Piotr Gniszewo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
33 DWORSKI Sławomir TCZEW BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono on-line
34 Dywelski Mirosław Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono on-line
35 Frankiewicz Andrzej Frankiewicz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
36 fryszka michał tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
37 Gapski Zbigniew Starogard Gd. BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni zbyszekbiega S opłacono on-line
38 Gawron Piotr Bytów BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni KB GOCH Bytów L opłacono on-line
39 Gdaniec Sławomir Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono on-line
40 gibas lucyna tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni S opłacono on-line
41 Góraczyński Wojciech Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew XL opłacono on-line
42 Górski Dawid Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
43 Górski Kamil Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni domRustykalny.pl L opłacono on-line
44 Grubich Marcin Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni METRIX Running Team XXL opłacono on-line
45 Grucza Grzegorz Nowy Staw BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegam dla Zdrowia M opłacono on-line
46 Grybos Andrzej Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
47 Grzonka Kamila Bytonia BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Sokół Zblewo L opłacono on-line
48 Guziński Jacek Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew M opłacono on-line
49 Główczewski Grzegorz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Akademia Biegowa Kiełpino M opłacono on-line
50 Hartuna zenon Piece BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Florian Chojnice - pkp cargo gdynia S opłacono on-line
51 Hinz Wojciech Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Drużyna Biegowa DCT L opłacono on-line
52 Holz Oskar Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
53 Izydorczak Michał Wejherowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
54 Jagodziński Marcin Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SILGAN L opłacono
55 Janas Anna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew S opłacono on-line
56 Janczynski Karol Dąbrówka BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
57 JANIK Roman KWIDZYN BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni KWIDZYN BIEGA L opłacono on-line
58 Jankowski Sebastian Luzino BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Wikęd Luzino M opłacono on-line
59 Jarosińska Katarzyna Prabuty BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN XS
60 Kaczmarek Dorota Straszyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni S opłacono on-line
61 Kaczyński Daniel Starogard Gdański BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Morsy Zblewo L opłacono on-line
62 Karczewski Maciej Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
63 Kargól Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
64 Kargól Marzena K Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni S opłacono on-line
65 Klin Anna Skórcz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
66 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskiie BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite M opłacono on-line
67 Korda Marcin Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni S opłacono on-line
68 Korth Tomasz Odargowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Wikęd Luzino M opłacono on-line
69 Koszyk Katarzyna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew S opłacono on-line
70 Koszyk Krzysztof Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono on-line
71 Kowalska Anna Kwidzyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Kwidzyn Biega M opłacono on-line
72 Kowalski Maciej Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M opłacono on-line
73 Krause Radosław Dalwin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
74 Kreja Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew S opłacono on-line
75 Kresin Marcel Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni MKS Sambor Tczew XL opłacono on-line
76 Kruk Agnieszka Szymankowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni FLEX - biegniemy z pomocą M opłacono on-line
77 Krusiński Mirosław Sztum BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni GEMALTO M opłacono on-line
78 Kruszyńska Barbara Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew S opłacono on-line
79 Kryger Karol Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SILGAN M opłacono
80 Krzysztofiak Marek Steblewo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Grupa Trójmiasto XL opłacono on-line
81 Kukula Janusz Rokitki BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono on-line
82 Kunowski Łukasz Dabrówka BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Dovista Active Team L opłacono on-line
83 Kurzawski Andrzej Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL opłacono on-line
84 Kwiatkowska Anna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew XS opłacono on-line
85 Laskowski Janusz Rajkowy BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Rajkowy Team XL opłacono on-line
86 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
87 Lewandowski Dariusz Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA Active Team XL opłacono on-line
88 liban zygfryd tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono
89 Linda Karol Pszczółki BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
90 Lipkowski Paweł Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 3athlete L opłacono on-line
91 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni ATLAS RUNNING TEAM L opłacono on-line
92 lunk krzysztof puck BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LIVESTRONG L opłacono on-line
93 Macholl Adam Rokitki Tczewskie BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew XS opłacono on-line
94 Maciejewski Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L opłacono on-line
95 Maciejewski Martin Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L opłacono on-line
96 Maciejewski Rafał Strzepcz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Wikęd Luzino L opłacono on-line
97 Majkowski Tomasz Skórcz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Aktywni Kociewiacy L opłacono on-line
98 Majorowski Krzysztof Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite L opłacono on-line
99 Mąkosa Martyna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Pamir Team S opłacono on-line
100 Makowski Waldemar Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SILGAN L opłacono


Wyświetleń: 8170

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ