Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaworski Kamil | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | FUCHS OIL TEAM | opłacono |
2 | zielonka wieslaw | katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | COVERIS-POLSKA | opłacono |
3 | Furman Marcin | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Krytyka Czystego Biegania | opłacono |
4 | Pietrzyk Wojciech | Kraków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Lacho Team | opłacono |
5 | Kocielska Anna | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | AKMB Pędziwiatr Gliwice | opłacono |
6 | Jadasz Anna | Gogolin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Gogolin Biega | opłacono |
7 | Piórkowski Przemysław | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | W Pogoni za Duchem | opłacono |
8 | Elasri Abderrahim | Benslimane | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
9 | Kamiński Paweł | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
10 | Wiekieta Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
11 | Milik Marcin | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Epo | opłacono |
12 | Płażyński Bartosz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | W Pogoni za Duchem | opłacono |
13 | Strączek Grzegorz | Siemianowice Śl. | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
14 | Gluzicki Lech | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
15 | Foryś Piotr | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
16 | Seweryn Grzegorz | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
17 | Wysota Michał | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
18 | Świeca Marcin | Brenna | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
19 | Maj Ewa | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
20 | Morcinek Robert | Imielin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
21 | Gręda Łukasz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
22 | Adamska Weronika | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
23 | Bodora Jacek | TARNOWSKIE GÓRY | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D5-OSTRA GÓRA 351 | opłacono |
24 | Śladowski Daniel | Olkusz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | OLKUSZBIEGA.PL | opłacono |
25 | Latkowski Piotr | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
26 | Gaik Patryk | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
27 | Wesołowski Adam | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Night Runners Śląsk | opłacono |
28 | Wojtas Marcin | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D7-ista biegAmy | opłacono |
29 | Michalik Damian | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
30 | Urbanek Martin | Sierakowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D7-ista biegAmy | opłacono |
31 | Kowalczyk Robert | Przyszowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D7-ista biegAmy | opłacono |
32 | Hilaszek Agata | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Night Runners Gliwice | opłacono |
33 | Paździorek Mateusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Zagłębiowski Klub Oyama Karate | opłacono |
34 | Lewoniuk Małgorzata | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Zagłębiowski Klub Oyama Karate | opłacono |
35 | Chuderska Izabela | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bolero Team | opłacono |
36 | Dydziak Iwona | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bolero Team | opłacono |
37 | Różanka Weronika | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bolero Team | opłacono |
38 | Maciejewski Marek | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D10-TRUCHTACZ MYSŁOWICE | opłacono |
39 | Siwy Krzysztof | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
40 | Wierzchowski Jędrzej | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
41 | Kowalska Mariola | Chrząstowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | PERFECT E-LINE TEAM | opłacono |
42 | Kowalski Rafał | Chrząstowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | PERFECT E-LINE TEAM | opłacono |
43 | Bielecki Mariusz | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D9-#czeladzbiega | opłacono |
44 | Kubaczka- Ligenza Sylwia | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | #czeladzbiega | opłacono |
45 | Romańska Klaudia | Dabrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
46 | Wacławik Bartosz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
47 | BUCHOWICZ AGNIESZKA | JAWORZNO | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D1- KB MCKiS Jaworzno | opłacono |
48 | Ceremuga Mateusz | Orzesze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | KIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓW | opłacono |
49 | Morchat Paweł | Będzin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D9-#czeladzbiega | opłacono |
50 | Kawulak Kazimierz | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D1-KB MCKiS Jaworzno | opłacono |
51 | Wikierski Michał | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
52 | Gajewski Jacek | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
53 | Kępińska Anna | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
54 | Kwieciak Jarosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Pogoria Biega | opłacono |
55 | Kawczyński Krzysztof | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
56 | Król Przemysław | Zawiercie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
57 | Kowalski Janusz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Saint-Gobain-SQUAD | opłacono |
58 | Cis Adam | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | AŚ Sosnowiec | opłacono |
59 | Panek Paweł | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
60 | Zietek Andrzej | Slawków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono |
61 | JANUS JOANNA | ZIELONA GÓRA | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA | opłacono |
62 | Koniec Mariusz Koniec | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | HUSARIA RACE TEAM | opłacono |
63 | Mazur Ida | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
64 | Katanowska ELWIRA | Sławków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono |
65 | Szreter Marta | Bukowno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono |
66 | Maciążek Grzegorz | Sławków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono |
67 | Dymek Orestes | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
68 | nowak anna | Kato/Sosno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
69 | Judasz Marcin | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
70 | Mogielnicki Maciej Mogielnicki | M. Zabrze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
71 | Piłka Andrzej | Olkusz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
72 | Wylężek Paweł | Piekary Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Sportowe Piekary , OPP kce | opłacono |
73 | Fronczak Marcin | Dmenin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono |
74 | Furman Sylwia | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | D3-WIRUSY | opłacono |
75 | Ślusarski Darek | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
76 | Sojka Piotr | Bąków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | AktywnaPszczyna.pl | opłacono |
77 | Tarłowski Hubert | Palędzie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
78 | VENSLAUSKAS DOMINIKA | TYCHY | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
79 | Przyłucka Grażyna | Preczów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
80 | Kozera Krzysztof | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
81 | Gerlich Piotr | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | COPY EXPERT | opłacono |
82 | Zdziebko Ewelina | Jerzmanowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
83 | KOZERA ANNA | SOSNOWIEC | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
84 | Maciejewski Michał | Poczesna | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Sportczesna / Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono |
85 | Cieślicki Mateusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | AZYMUT TEAM | opłacono |
86 | Kiljan Piotr | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
87 | Majewski Dawid | Łazy | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Biegaj z Bananem | opłacono |
88 | Karasek Grzegorz | NIEGOWONICE | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
89 | Dubiński Przemysław | Częstochowa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Życie Częstochowy Team | opłacono |
90 | Puchała Ewelina | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Da Vinci Team | opłacono |
91 | Skrzypczak Grzegorz | Kędzierzyn Koźle | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE | opłacono |
92 | Plewiński Damian | Olkusz | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
93 | Sypek Grzegorz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Fitbull Team | opłacono |
94 | WÓJTOWICZ CEZARY | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
95 | wilk mariusz | pyskowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
96 | Filipiak Tomasz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
97 | Charuza Monika | SOSNOWIEC | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
98 | Bugajski Cezary | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
99 | Ciepiela Jan | Gródków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
100 | Mierzejewska Małgorzata | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono |
Wyświetleń: 99668