Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Łakomiak Hubert Czerniejewo START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Czerniejewo
2 Kasprzak Bartek Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Night Runners Gniezno
3 Wencel Aneta Gniezno START Nordic Walking (2 km) opłacono on-line
4 Stypa Michał Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) KS Pustachowa opłacono on-line
5 Ptak Marek Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
6 Foltynowicz Hanna Dalki START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
7 Foltynowicz Lena Dalki START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
8 Foltynowicz Marek Dalki START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
9 Foltynowicz Antoni Dalki START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
10 Rosińska Magdalena Trzemeszno START Nordic Walking (2 km) Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
11 Siwińska marzena Witkowo START Bieg przełajowy (5,1 km) Witkowo Bi opłacono on-line
12 Dzionek Tomasz Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Czesław Biega Gniezno opłacono on-line
13 Wróblewski Oliwier Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
14 Foltynowicz-Keul Alexsander Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
15 Suszczewicz bianka gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
16 Meller Piotr Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Jagoda Team opłacono on-line
17 Jagodzińska Anna Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Jagoda Team opłacono on-line
18 Kostrzewski Marek Osiniec START Bieg przełajowy (5,1 km) Kos-Bud Gniezno opłacono on-line
19 Bychowiec Wiktor Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
20 Bychowiec Kacper Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
21 Bychowiec Łukasza Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
22 Bychowiec Joanna Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Tip-Topol opłacono on-line
23 Budzynski Wiktor Jankowo dolne START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
24 Budzyńska Marta Jankowo dolne START Nordic Walking (2 km) opłacono on-line
25 Julkowski Antoni Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
26 Gorna Halina Jankowo dolne START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
27 Julkowska Barbara Gniezno START Nordic Walking (2 km) opłacono on-line
28 Gorna Kacper Jankowo dolne START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
29 Gorna Aleksandra Jankowo dolne START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
30 Kozłowski Błażej Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) KS Pustachowa opłacono on-line
31 Kolberg Kamila Zieleń START Nordic Walking (2 km) Kijkowe Trzemeszno opłacono
32 Kędzierska Agnieszka TRZEMESZNO START Nordic Walking (2 km) Kijkowe Trzemeszno opłacono
33 Sterling Monika WITKOWO START Bieg przełajowy (5,1 km) Witkowo Biega opłacono on-line
34 Kasprzak Karolina Gniezno START Nordic Walking (2 km) Mamy biegamy opłacono on-line
35 SALITA LECH GNIEZNO START Bieg przełajowy (5,1 km) ALTOM GNIEZNO opłacono on-line
36 Swirydowicz Robert Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
37 Swirydowicz Hubert Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
38 Bloch Monika Trzemeszno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono
39 Kolmer Artur Charbowo START Bieg przełajowy (5,1 km) Team Kolmer opłacono on-line
40 Hoffmann Danuta Gniezno START Nordic Walking (2 km) AKTYWNE DALKI opłacono on-line
41 Kwiatkowska Agnieszka Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
42 Kwiatkowska Zuzanna Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
43 Kwiatkowski Marcin Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
44 Rachwał Ilona Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy biegamy opłacono
45 Błachowiak Ania Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy biegamy opłacono
46 Zakrzewska Agnieszka Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy-Biegamy opłacono on-line
47 Bielińska Edyta Bydgoszcz START Nordic Walking (2 km) opłacono
48 Bieliński Leszek Bydgoszcz START Nordic Walking (2 km) opłacono
49 Orzechowska Bogumiła Gniezno START Nordic Walking (2 km) opłacono
50 Szczudlik małgorzata trzemeszno START Nordic Walking (2 km) kijkowe trzemeszno opłacono
51 Siekierska Sylwia Labiszynek START Bieg przełajowy (5,1 km) Zawsze w biegu opłacono
52 Kawka Henrtka Lulkowo START Nordic Walking (2 km) opłacono
53 Kasprzak Grażyna Strzyżewo Kościelne 41 START Nordic Walking (2 km) opłacono
54 Kwaśniewska Krystyna Strzyżewo Kościelne 41 START Nordic Walking (2 km) opłacono
55 Kupczyk Amelia Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
56 Ciesielska Hanna 62-200 Gniezno START Nordic Walking (2 km) FAST WALKER opłacono on-line
57 Matlak Lidia Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy-Biegamy opłacono
58 Matlak Piotr Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Zawsze w biegu opłacono on-line
59 Olejniczak Julia Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Mamy-Biegamy
60 Sobczak Igor Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Reborn Team Gniezno
61 Olejniczak Patryk Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Mamy-Biegamy
62 Sobczak Tomasz Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Reborn Team Gniezno opłacono on-line
63 Sobczak Dorota Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy-Biegamy opłacono on-line


Wyświetleń: 4287

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ