Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matlak Piotr | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Zawsze w biegu | opłacono on-line |
2 | Siekierska Sylwia | Labiszynek | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Zawsze w biegu | opłacono |
3 | Sterling Monika | WITKOWO | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Witkowo Biega | opłacono on-line |
4 | Siwińska marzena | Witkowo | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Witkowo Bi | opłacono on-line |
5 | KWAPISZEWSKA Aleksandra | GNIEZNO | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | WAKE TEAM GNIEZNO | |
6 | Kawpiszewski Kuba | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | WAKE TEAM GNIEZNO | |
7 | Bychowiec Joanna | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Tip-Topol | opłacono on-line |
8 | Kolmer Artur | Charbowo | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Team Kolmer | opłacono on-line |
9 | Sobczak Tomasz | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Reborn Team Gniezno | opłacono on-line |
10 | Sobczak Igor | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | Reborn Team Gniezno | |
11 | Kasprzak Bartek | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | Night Runners Gniezno | |
12 | Sobczak Dorota | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy-Biegamy | opłacono on-line |
13 | Olejniczak Patryk | Gniezno | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | Mamy-Biegamy | ||
14 | Olejniczak Julia | Gniezno | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | Mamy-Biegamy | ||
15 | Olejniczak Kasia | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy-Biegamy | |
16 | Matlak Lidia | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy-Biegamy | opłacono |
17 | Zakrzewska Agnieszka | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy-Biegamy | opłacono on-line |
18 | Błachowiak Ania | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy biegamy | opłacono |
19 | Rachwał Ilona | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy biegamy | opłacono |
20 | Kasprzak Karolina | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | Mamy biegamy | opłacono on-line |
21 | Kozłowski Błażej | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | KS Pustachowa | opłacono on-line |
22 | Stypa Michał | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | KS Pustachowa | opłacono on-line |
23 | Kostrzewski Marek | Osiniec | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Kos-Bud Gniezno | opłacono on-line |
24 | Szczudlik małgorzata | trzemeszno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | kijkowe trzemeszno | opłacono |
25 | Kędzierska Agnieszka | TRZEMESZNO | Polska | START Nordic Walking (2 km) | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
26 | Kolberg Kamila | Zieleń | Polska | START Nordic Walking (2 km) | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
27 | Rosińska Magdalena | Trzemeszno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
28 | Jagodzińska Anna | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Jagoda Team | opłacono on-line |
29 | Meller Piotr | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Jagoda Team | opłacono on-line |
30 | Ciesielska Hanna | 62-200 Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | FAST WALKER | opłacono on-line |
31 | Dzionek Tomasz | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Czesław Biega Gniezno | opłacono on-line |
32 | Łakomiak Hubert | Czerniejewo | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | Czerniejewo | |
33 | SALITA LECH | GNIEZNO | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | ALTOM GNIEZNO | opłacono on-line |
34 | Hoffmann Danuta | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | AKTYWNE DALKI | opłacono on-line |
35 | Hejna Marlena | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | ||
36 | Kupczyk Amelia | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
37 | Kwaśniewska Krystyna | Strzyżewo Kościelne 41 | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
38 | Kasprzak Grażyna | Strzyżewo Kościelne 41 | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
39 | Kawka Henrtka | Lulkowo | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
40 | Orzechowska Bogumiła | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
41 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
42 | Kupczyk Magdalena | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | ||
43 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
44 | Kwiatkowski Marcin | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
45 | Kwiatkowska Zuzanna | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
46 | Kwiatkowska Agnieszka | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
47 | Bloch Monika | Trzemeszno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono | |
48 | Swirydowicz Hubert | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
49 | Swirydowicz Robert | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
50 | Gorna Aleksandra | Jankowo dolne | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
51 | Gorna Kacper | Jankowo dolne | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
52 | Julkowska Barbara | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono on-line | |
53 | Gorna Halina | Jankowo dolne | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
54 | Julkowski Antoni | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
55 | Budzyńska Marta | Jankowo dolne | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono on-line | |
56 | Szczygielska Patrycja | Modliszewo | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | ||
57 | Budzynski Wiktor | Jankowo dolne | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
58 | Bychowiec Łukasza | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
59 | Bychowiec Kacper | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
60 | Bychowiec Wiktor | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
61 | Rojtek Waldemar | Wągrowiec | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | ||
62 | Suszczewicz bianka | gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
63 | Foltynowicz-Keul Alexsander | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
64 | Wróblewski Oliwier | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
65 | Foltynowicz Antoni | Dalki | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
66 | Foltynowicz Marek | Dalki | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
67 | Foltynowicz Lena | Dalki | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
68 | Foltynowicz Hanna | Dalki | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
69 | Ptak Marek | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
70 | Nowak Agnieszka | Mnichowo | Polska | START Nordic Walking (2 km) | ||
71 | Łukaszewska Aleksandra | Dalki | Polska | START Nordic Walking (2 km) | ||
72 | Wencel Aneta | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6022