35. Bieg Szpęgawski z Decathlon
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hrynek Magda Gdynia START Bieg Główny
2 Pacek Marcin Gdynia START Bieg Główny opłacono on-line
3 Karwasz Andrzej Osieczna START Bieg Główny opłacono on-line
4 Kordecki Paweł Radziejewo START Bieg Główny Technikum Owidz
5 Zieliński Mateusz Starogard Gdański START Bieg Główny Technikum Owidz
6 Petka Patryk Starogard Gdański START Bieg Główny Technikum Owidz
7 Szulc Kacper Starogard Gdański START Bieg Główny Technikum Owidz
8 Brzuzy Marcin Lipinki Szlacheckie START Bieg Główny Technikum Owidz
9 Kordecki Kamil Radziejewo START Bieg Główny Technikum Owidz
10 Gdaniec Jakub Starogard Gdański START Bieg Główny Technikum Owidz
11 Butkowski Dominik Kolincz START Bieg Główny Technikum Owidz
12 Karczewska Aleksandra Tczew START Bieg Główny Flex - Biegniemy z pomocą opłacono on-line
13 Makiła Karol Dąbrówka START Bieg Główny
14 Sikora Beata Czersk START Bieg Główny Florian Chojnice opłacono on-line
15 Zaręba Beata Kaliska START Bieg Główny niezrzeszona
16 Nalborski Miłosz Pelplin START Bieg Główny Biegajacy rodzice opłacono on-line
17 Nalborska Lucyna Pelplin START Bieg Główny Biegajacy rodzice opłacono on-line
18 Rulińska Julia Tczew START Bieg Główny Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
19 Kukuć-Kwapiszewska Anna Elbląg START Bieg Główny opłacono on-line
20 Kiedrowska Kamila Kartuzy START Bieg Główny MKS HALICZ Ustrzyki Dolne opłacono on-line
21 Orcholski Witold Toruń START Bieg Główny T.S. Opatrunki Toruń opłacono
22 Ostrowski Zbigniew Bietowo START Bieg Główny
23 Kuc Szymon Owidz START Bieg Główny KM PSP GDAŃSK opłacono on-line
24 Misiak Alicja Susz START Bieg Główny
25 Ścisłowska Aleksandra Parpary START Bieg Główny opłacono on-line
26 Ścisłowski Rafał Parpary START Bieg Główny opłacono on-line
27 Buda Małgorzata Starogard Gdański START Bieg Główny
28 Buda Antoni Dąbrówka START Bieg Główny
29 Barnaś Krzysztof Malbork START Bieg Główny Grupa Malbork opłacono on-line
30 Rożek Paulina Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono on-line
31 Andrzejczak Rafał Grudziądz START Bieg Główny opłacono on-line
32 Bednarek Renata Tczew START Bieg Główny CrossElite opłacono on-line
33 Bednarek Michal Tczew START Bieg Główny CrossElite opłacono on-line
34 Marszalec Mateusz Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono on-line
35 Buda Anna Dąbrówka START Bieg Główny
36 Trygalska Paulina Pinczyn START Bieg Główny Morsy Zblewo opłacono on-line
37 KOLINSKI MATEUSZ KALISKA START Bieg Główny KKB Starogard Gd opłacono on-line
38 Ruliński Przemysław Gniew START Bieg Główny CzajaTrainingSystem opłacono on-line
39 Rozinska Iwona Tczew START Bieg Główny CrossElite opłacono on-line
40 Butowska Katarzyna Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono on-line
41 Kubiak Rafał Starogard Gdański START Bieg Główny Malinowa Mamba opłacono on-line
42 Adamkowski Jerzy Starogard Gdański START Bieg Główny - powyżej 65 lat Malinowa Mamba
43 Witek Adrian Malbork START Bieg Główny opłacono on-line
44 Milewska Klaudia Malbork START Bieg Główny opłacono on-line
45 Prokop Mariusz elbląg START Bieg Główny PROKOPKI opłacono on-line
46 Majewska Agnieszka Elbląg START Bieg Główny Jedyneczka.Elbląg opłacono on-line
47 Prokop Anna Elbląg START Bieg Główny PROKOPKI opłacono on-line
48 Pobłocka-Dobrowolska Kamila Lębork START Bieg Główny UKS Ekonomik Maratończyk Lębork opłacono on-line
49 Grzonkowski Grzegorz Czersk START Bieg Główny opłacono on-line
50 Nieżurawski Robert Czersk START Bieg Główny opłacono on-line
51 Lisowska Karolina Malbork START Bieg Główny LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
52 Danielewska Magdalena Stary Targ START Bieg Główny opłacono on-line
53 Żabiński Michał Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono on-line
54 Węsierski Krystian Bytów START Bieg Główny Drutex opłacono on-line
55 Osiński Ryszard Malbork START Bieg Główny Active Malbork/Biegowa Rodzinka opłacono on-line
56 Majkowski Ireneusz Skórcz START Bieg Główny Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
57 Majkowski Tomasz Skórcz START Bieg Główny Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
58 Klebba Artur Gostkowo START Bieg Główny opłacono on-line
59 Miszke Kazimierz Czersk START Bieg Główny Florian Chojnice opłacono on-line
60 Gelo Patryk Gniewowo START Bieg Główny Decathlon Rumia opłacono
61 Anus Krzysztof Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono on-line
62 Paradowski Krystian Kulice START Bieg Główny opłacono on-line
63 Koman Dariusz Sztum START Bieg Główny 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono on-line
64 Skrzypczak Rafał Zblewo START Bieg Główny Morsy Zblewo opłacono on-line
65 Dorotyn Przemysław Gniew START Bieg Główny opłacono on-line
66 Zawłocki Daniel Tczew START Bieg Główny Jasio Team opłacono on-line
67 Gacek Jarosław Skarszewy START Bieg Główny Morsy Skarszewy opłacono on-line
68 Nowakowski Dominika Lębork START Bieg Główny LKB im. Braci Petk Lębork / Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
69 Walkowski Michał Malbork START Bieg Główny opłacono on-line
70 Jankowski Mateusz Nowy Staw START Bieg Główny GODLEWSKI RUNNERS opłacono on-line
71 Jaskot Marek Malbork START Bieg Główny opłacono on-line
72 Stańczyk Wojciech Tczew START Bieg Główny Dovista Active Team opłacono on-line
73 Gabryel Zachariasz Sumin START Bieg Główny TRI Starogard Gdański opłacono on-line
74 Wardziński Paweł Braniewo START Bieg Główny RIM TIM TEAM BRANIEWO opłacono on-line
75 Muchliński Tadeusz Piece START Bieg Główny Morsy Zblewo opłacono on-line
76 Tomczak Dorota Gdańsk START Bieg Główny opłacono on-line
77 Jedwabnik Michał Starogard Gd START Bieg Główny opłacono on-line
78 Kluk Tomasz Skarszewy START Bieg Główny Morsy Skarszewy opłacono on-line
79 Grucza Grzegorz Nowy Staw START Bieg Główny Biegam dla Zdrowia opłacono on-line
80 Łepek Małgorzata Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono on-line
81 Elasri Abderrahim Benslimane START Bieg Główny opłacono on-line
82 Basara Mateusz Stary Las START Bieg Główny opłacono on-line
83 Basara Iwona Stary Las START Bieg Główny opłacono on-line
84 Hinz Wojciech Gniew START Bieg Główny DCT DRUŻYNA BIEGOWA opłacono on-line
85 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY START Bieg Główny opłacono on-line
86 Sowa Joanna Koscierzyna START Bieg Główny Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
87 Sowa Krzysztof Kościerzyna START Bieg Główny Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
88 Wiecki Piotr Godziszewo START Bieg Główny opłacono on-line
89 Grądzka Justyna Piaseczno START Bieg Główny Decathlon Rumia opłacono
90 Jankowski Sebastian 83-200 Starogard Gdański, Kolincz 56/5 START Bieg Główny opłacono on-line
91 Cyrzan Mateusz Przyjaźń START Bieg Główny Sztum Biega opłacono on-line
92 Gornowicz Daniela Starogard Gdański START Bieg Główny BBL Starogard opłacono on-line
93 Gornowicz Emilia Starogard Gdański START Bieg Główny BBL Starogard opłacono on-line
94 Adamczyk Artur Starogard Gdański START Bieg Główny BBL Starogard opłacono on-line
95 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice START Bieg Główny opłacono on-line
96 Hajduk Kamil Gdańsk START Bieg Główny Gimnazjum nr 7 Gdańsk opłacono on-line
97 Hajduk Dariusz Gdańsk START Bieg Główny opłacono on-line
98 Szymańska Marzena Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono on-line
99 Szymański Wojciech Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono on-line
100 Patelczyk Sławomir Demlin START Bieg Główny opłacono on-line


Wyświetleń: 19553

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ