35. Bieg Szpęgawski z Decathlon
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hrynek Magda Gdynia START Bieg Główny
2 Pacek Marcin Gdynia START Bieg Główny opłacono dotpay
3 Karwasz Andrzej Osieczna START Bieg Główny opłacono dotpay
4 Kordecki Paweł Radziejewo START Bieg Główny Technikum Owidz
5 Zieliński Mateusz Starogard Gdański START Bieg Główny Technikum Owidz
6 Petka Patryk Starogard Gdański START Bieg Główny Technikum Owidz
7 Szulc Kacper Starogard Gdański START Bieg Główny Technikum Owidz
8 Brzuzy Marcin Lipinki Szlacheckie START Bieg Główny Technikum Owidz
9 Kordecki Kamil Radziejewo START Bieg Główny Technikum Owidz
10 Gdaniec Jakub Starogard Gdański START Bieg Główny Technikum Owidz
11 Butkowski Dominik Kolincz START Bieg Główny Technikum Owidz
12 Karczewska Aleksandra Tczew START Bieg Główny Flex - Biegniemy z pomocą opłacono dotpay
13 Sikora Beata Czersk START Bieg Główny Florian Chojnice opłacono dotpay
14 Zaręba Beata Kaliska START Bieg Główny niezrzeszona
15 Nalborski Miłosz Pelplin START Bieg Główny Biegajacy rodzice opłacono dotpay
16 Nalborska Lucyna Pelplin START Bieg Główny Biegajacy rodzice opłacono dotpay
17 Rulińska Julia Tczew START Bieg Główny Aktywni Kociewiacy opłacono dotpay
18 Kukuć-Kwapiszewska Anna Elbląg START Bieg Główny opłacono dotpay
19 Ostrowski Zbigniew Bietowo START Bieg Główny
20 Kuc Szymon Owidz START Bieg Główny KM PSP GDAŃSK opłacono dotpay
21 Ścisłowska Aleksandra Parpary START Bieg Główny opłacono dotpay
22 Ścisłowski Rafał Parpary START Bieg Główny opłacono dotpay
23 Barnaś Krzysztof Malbork START Bieg Główny Grupa Malbork opłacono dotpay
24 Rożek Paulina Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono dotpay
25 Marszalec Mateusz Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono dotpay
26 Trygalska Paulina Pinczyn START Bieg Główny Morsy Zblewo opłacono dotpay
27 KOLINSKI MATEUSZ KALISKA START Bieg Główny KKB Starogard Gd opłacono dotpay
28 Rozinska Iwona Tczew START Bieg Główny CrossElite opłacono dotpay
29 Butowska Katarzyna Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono dotpay
30 Kubiak Rafał Starogard Gdański START Bieg Główny Malinowa Mamba opłacono dotpay
31 Adamkowski Jerzy Starogard Gdański START Bieg Główny - powyżej 65 lat Malinowa Mamba
32 Witek Adrian Malbork START Bieg Główny opłacono dotpay
33 Milewska Klaudia Malbork START Bieg Główny opłacono dotpay
34 Prokop Mariusz elbląg START Bieg Główny PROKOPKI opłacono dotpay
35 Majewska Agnieszka Elbląg START Bieg Główny Jedyneczka.Elbląg opłacono dotpay
36 Prokop Anna Elbląg START Bieg Główny PROKOPKI opłacono dotpay
37 Grzonkowski Grzegorz Czersk START Bieg Główny opłacono dotpay
38 Nieżurawski Robert Czersk START Bieg Główny opłacono dotpay
39 Lisowska Karolina Malbork START Bieg Główny LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
40 Danielewska Magdalena Stary Targ START Bieg Główny opłacono dotpay
41 Osiński Ryszard Malbork START Bieg Główny Active Malbork/Biegowa Rodzinka opłacono dotpay
42 Majkowski Ireneusz Skórcz START Bieg Główny Aktywni Kociewiacy opłacono dotpay
43 Majkowski Tomasz Skórcz START Bieg Główny Aktywni Kociewiacy opłacono dotpay
44 Miszke Kazimierz Czersk START Bieg Główny Florian Chojnice opłacono dotpay
45 Paradowski Krystian Kulice START Bieg Główny opłacono dotpay
46 Zawłocki Daniel Tczew START Bieg Główny Jasio Team opłacono dotpay
47 Gacek Jarosław Skarszewy START Bieg Główny Morsy Skarszewy opłacono dotpay
48 Nowakowski Dominika Lębork START Bieg Główny LKB im. Braci Petk Lębork / Akademia Biegowa Kiełpino opłacono dotpay
49 Stańczyk Wojciech Tczew START Bieg Główny Dovista Active Team opłacono dotpay
50 Gabryel Zachariasz Sumin START Bieg Główny TRI Starogard Gdański opłacono dotpay
51 Wardziński Paweł Braniewo START Bieg Główny RIM TIM TEAM BRANIEWO opłacono dotpay
52 Tomczak Dorota Gdańsk START Bieg Główny opłacono dotpay
53 Jedwabnik Michał Starogard Gd START Bieg Główny opłacono dotpay
54 Kluk Tomasz Skarszewy START Bieg Główny Morsy Skarszewy opłacono dotpay
55 Grucza Grzegorz Nowy Staw START Bieg Główny Biegam dla Zdrowia opłacono dotpay
56 Łepek Małgorzata Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono dotpay
57 Basara Mateusz Stary Las START Bieg Główny opłacono dotpay
58 Basara Iwona Stary Las START Bieg Główny opłacono dotpay
59 Hinz Wojciech Gniew START Bieg Główny DCT DRUŻYNA BIEGOWA opłacono dotpay
60 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY START Bieg Główny opłacono dotpay
61 Wiecki Piotr Godziszewo START Bieg Główny opłacono dotpay
62 Grądzka Justyna Piaseczno START Bieg Główny Decathlon Rumia opłacono
63 Cyrzan Mateusz Przyjaźń START Bieg Główny Sztum Biega opłacono dotpay
64 Hajduk Kamil Gdańsk START Bieg Główny Gimnazjum nr 7 Gdańsk opłacono dotpay
65 Hajduk Dariusz Gdańsk START Bieg Główny opłacono dotpay
66 Szymańska Marzena Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono dotpay
67 Szymański Wojciech Starogard Gdański START Bieg Główny opłacono dotpay
68 Patelczyk Sławomir Demlin START Bieg Główny opłacono dotpay
69 Pyżewski Grzegorz Czersk START Bieg Główny opłacono dotpay
70 Noga Grzegorz Skórcz START Bieg Główny opłacono dotpay
71 Legaszewski Roman Skórcz START Bieg Główny opłacono dotpay
72 Woźniak Beata Dębogórze START Bieg Główny opłacono dotpay
73 Styś Dariusz Pelplin START Bieg Główny opłacono dotpay
74 Radulski Radosław Gdańsk START Bieg Główny opłacono dotpay
75 Gabryel Maciej Żabno START Bieg Główny TRI Starogard Gdański opłacono dotpay
76 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN START Bieg Główny ZIARNPOL Team opłacono dotpay
77 Dyro Rafał Tymawa START Bieg Główny Trunsformacja Gniew opłacono dotpay
78 Łagownik Marta Gdańsk START Bieg Główny Smaruj na trening / UKS Dwójka Morena Gdańsk opłacono dotpay
79 Rekowski Kazimierz Tczew START Bieg Główny Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono dotpay
80 Mumo Joseph Mutwanthei Machakos START Bieg Główny opłacono dotpay
81 Trapp Michał Pruszcz Gdański START Bieg Główny Pruszcz Biega opłacono dotpay
82 Wiernicka Paulina Kwidzyn START Bieg Główny Gmina Gardeja Biega opłacono dotpay
83 szatkowski kacper Pelplin START Bieg Główny KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono dotpay
84 szatkowska kamila Pelplin START Bieg Główny KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono dotpay
85 Zieliński Jacek Reda START Bieg Główny biegamyrazem.pl opłacono dotpay
86 Sosnowski Wiesław Gniszewo START Bieg Główny Active Malbork opłacono dotpay
87 Rankiewicz Anna Kwidzyn START Bieg Główny opłacono dotpay
88 Barcikowski Krzysztof Malbork START Bieg Główny GRUPA MALBORK opłacono dotpay
89 Wysocki Jan Osieczna START Bieg Główny Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. opłacono dotpay
90 Barnaś Agata Malbork START Bieg Główny Grupa Malbork opłacono dotpay
91 Szewczak Waldemar Gdańsk START Bieg Główny opłacono dotpay
92 Laskowska Paulina Tczew START Bieg Główny opłacono dotpay
93 Stolarów Robert Malbork START Bieg Główny Active Malbork opłacono dotpay
94 Stolarów Agnieszka Malbork START Bieg Główny Active Malbork opłacono dotpay
95 Lubowiecka Alicja Wejherowo START Bieg Główny Unicorn Team opłacono dotpay
96 Grobelny Tomasz Starogard Gd. START Bieg Główny opłacono dotpay
97 skibiński dawid starogard gdański START Bieg Główny BBL Starogard, SKL Fillipides opłacono dotpay
98 Trapp Tomasz Starogard Gdański START Bieg Główny Beniaminek 03 Stg opłacono dotpay
99 Wolska Sylwia Rumia START Bieg Główny MTM TEAM opłacono dotpay
100 Szyca Elżbieta Gdańsk START Bieg Główny MTM TEAM opłacono dotpay


Wyświetleń: 18546

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ