Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Warchoł Łukasz Warszawa Polska Start Główny
2 Sawicka Zuzanna Olsztyn Polska Start Główny Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy Olsztyn
3 Żmudziński Andrzej Gdańsk Polska Start Główny TWISTER TRÓJMIASTO opłacono
4 Heinrich Julia Bydgoszcz Polska Start dzieci do lat 12 (600m) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
5 Heinrich Marcin Bydgoszcz Polska Start Główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
6 Junka Karolina Bydgoszcz Polska Start Główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
7 Drozdzewski Robert Kolbudy Polska Start Główny opłacono
8 Krajnik Agata Toruń Polska Start Główny Rolla Speed Team Toruń
9 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Polska Start dzieci do lat 12 (600m) UKS Giżycko
10 Sylwestrzak Pola Giżycko Polska Start dzieci do lat 12 (600m) Giżycko
11 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna Polska Start Główny nezrzeszony
12 koc marcin koc toruń Polska Start dzieci do lat 12 (600m) przedszkole nr 15
13 koc Franek toruń Polska Start dzieci do lat 12 (600m) szkoła nr 15
14 koc filip toruń Polska Start dzieci do lat 12 (600m) szkoła nr 15
15 koc marcin koc toruń Polska Start Główny Rolla Speed Team Toruń opłacono
16 Łabinowicz Szymon Gdańsk Polska Start Główny Twister Trójmiasto opłacono
17 Łabinowicz Piotr Gdańsk Polska Start Główny TWISTER TRÓJMIASTO opłacono
18 Hackert Marek Chojnice Polska Start Główny ROLLER CHOJNICE
19 Pakulska Jagna Gdynia Start dzieci do lat 12 (600m)
20 Pakulski Milosz Gdynia Polska Start dzieci do lat 12 (600m)
21 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Polska Start Główny opłacono
22 Łubek Włodzimierz Kroczewo Polska Start Główny amator
23 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska Polska Start Główny Novile Team
24 Chojnacki Bartosz Warszawa Polska Start Główny Media Creation Mapei Bladeville
25 Duda Marcin Toruń Polska Start Główny Rolla Speed Team
26 Demicki Piotr Torun Polska Start Główny Amator opłacono
27 Ignaszak Michał Warszawa Polska Start Główny PLICHWYŚCIG.PL opłacono
28 Skrzypiec Kamil Pruszcz Gdański Polska Start dzieci 13-15 lat (1000m)
29 Szumlas Arkadiusz Mrzezino Polska Start Główny PROLUBE SPEED TEAM opłacono
30 Szumlas Dorota Mrzezino Polska Start Główny opłacono
31 Szumlas Jacek Mrzezino Polska Start Główny opłacono
32 Miler Łukasz Poznan Polska Start Główny PLICHWYSCIG.PL
33 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI Polska Start Główny opłacono
34 Pawelec Mirosław Gdańsk Polska Start Główny Jabra Roller Team
35 Litwa Bogumiła Lębork Polska Start Główny Gazelle Davos Bicycle Team opłacono
36 Szelak Zuzanna Pruszcz Gdański Polska Start dzieci do lat 12 (600m)
37 Szelak Julia Pruszcz Gdański Polska Start dzieci do lat 12 (600m)
38 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska Polska Start Główny opłacono
39 Kwiatkowski Radoslaw Grudziadz Polska Start Główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
40 Konkol Jarosław Gdańsk Polska Start Główny Jabra RTF opłacono
41 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Polska Start Główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
42 Kościowska Agnieszka Gdańsk Polska Start Główny
43 Kowalski Marek Gdańsk Polska Start Główny Twister Trójmiasto opłacono
44 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska Polska Start Główny Novile Team opłacono
45 Mazurek Sebastian Gdynia Polska Start Główny Jabra Roller Team opłacono
46 Matejek Dorota Elbląg Polska Start Główny
47 Glapińska Agata Tomaszów Mazowiecki Polska Start dzieci do lat 12 (600m)
48 Charubin Sławomir Pisz Polska Start Główny FREESLAVO
49 Gackowska Zuzanna Bydgoszcz Polska Start dzieci do lat 12 (600m) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
50 Wojciech Sadowski Żuromin Polska Start Główny
51 Wojciechowski Michał Rakownia Polska Start Główny Roll Team Rakownia opłacono
52 Kuś Magdalena Koronowo Polska Start dzieci do lat 12 (600m) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
53 Wiktorska Iga Gdańsk Polska Start dzieci do lat 12 (600m) Sp 16 w Gdańsku Oruni
54 Roeske Judyta Połczyno Polska Start Główny opłacono
55 Nowak Julia Charbrowo Polska Start dzieci do lat 12 (600m)
56 Bogdał Mariusz Łódź Polska Start Główny amator
57 Strzałkowski Andrzej Płońsk Polska Start Główny amator
58 Patelczyk DARIA Lębork Polska Start dzieci do lat 12 (600m)
59 Patelczyk FILIP Lębork Polska Start dzieci 13-15 lat (1000m)
60 Gałka Mikołaj Lębork Polska Start dzieci do lat 12 (600m)
61 Chojnacki Mateusz Tarnowskie Góry Polska Start Główny Zwoleń Team
62 Sienkowski Tomasz Mielno Polska Start Główny PLICHWYŚCIG.PL
63 Słowik Arkadiusz Kruklanki Polska Start Główny Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" opłacono
64 Filipkowski Mateusz Gdańsk Polska Start dzieci do lat 12 (600m) Gdańsk
65 Wojciechowska Hanna Rozłazino Polska Start dzieci do lat 12 (600m) KS Rozłazino
66 Wojciechowski Paweł Rozłazino Polska Start dzieci do lat 12 (600m) KS Rozłazino
67 Szulc Julia Lębork Polska Start dzieci do lat 12 (600m)
68 oszczyk grzegorz sobole Polska Start Główny amator
69 Ropela Aleksander Pruszcz gdanski Polska Start dzieci do lat 12 (600m)
70 Skibicka Marta Lębork Polska Start Główny Jabra RTF opłacono
71 Adamski Jan Warszawa Polska Start Główny Legia Warszawa Masters
72 Zdancewicz Paweł Warszawa Polska Start Główny Legia Warszawa Masters opłacono
73 Stachowska Monika Gdańsk Polska Start Główny opłacono
74 Syguła Sandra Tomaszów Mazowiecki Polska Start dzieci do lat 12 (600m) KS Pilica
75 Frołowicz Tomasz Mezowo Polska Start Główny opłacono
76 Gruszka Grzegorz Warszawa Polska Start dzieci do lat 12 (600m)
77 Gruszka Jakub Warszawa Polska Start Główny opłacono
78 Frączak Filip Toruń Polska Start dzieci do lat 12 (600m) Rolla Speed Team
79 Flis Krzysztof Rotmanka Polska Start Główny opłacono
80 Rutkowski Wojciech Czerwonak Polska Start Główny Czerwonak Biega opłacono
81 Bartosiewicz Jakub Rumia Polska Start Główny
82 Ziółkowski Julian Gdańsk Polska Start Główny stowarzyszenie wrotkarskie opłacono
83 Filipkowski Mariusz Gdańsk Polska Start Główny Jabra RT Friends opłacono


Wyświetleń: 7625

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ